Nafukovací lodě


nafukovací člun Gumotex Alfonso

Inovovaný rybářský člun ALFONSO se vyznačuje především výbornou stabilitou a dostatkem místa až pro 3 pasažéry (nebo 2 rybáře). Dá se použít s vesly, s pádly jako kánoe, nebo v kombinaci s motorem s krátkou nohou do 28kg hmotnosti. Nejvýraznější změnou prošlo také uchycení zrcadla, které je nyní mnohem robustnější a je možné na něj připevnit motor s maximálním výkonem až 5 hp = 3,7 kW. Člun také nově disponuje 5 základnami pro uchycení širokého spektra držáků a úchytů příslušenství (4 základny jsou z důvodu větší praktičnosti umístěny na bočních válcích a tak neubírají z vnitřního prostoru lodě, 5. základna je určena k případnému umístění na některou z pozic na prostřední či zadní sedačce). S kanoistickými pádly, bez motoru a vesel lze tuto loď použít ke sjíždění řek do stupně WW 2. Technická data: Délka: 430cm, Šířka: 125cm, Hmotnost: 32,7kg, Max. nosnost: 410kg, Materiál: NITRILON®, Max. počet osob: 3 osoby, Počet vzduchových komor: 3, Rozměry při sbalení (cm): 68 x 55 x 30, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI): 0,02 / 0,2 / 3,0. Výbava lodi: Zrcadlo na motor, sedačky z vodovzdorné překližky, 5 ks základen pro příslušenství, podlahová deska, držák rybářských prutů BORIKA, pružná lana na uchycení bagáže, bezpečnostní lano po obvodu lodi, uvazovací lano na přídi, úchyty na vesla, držáky pro uchycení vesel, push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, úchyty na připevnění baterie, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 135l.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.23
Hmotnost
0.00

41.999Kč

nafukovací člun Gumotex Colorado 450

Univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou, nebo pro sportovní sjezdy řek do stupně obtížnosti WW IV. Dvojité vzduchové komory hlavních válců zajišťují bezpečnost – v případě protržení vnější stěny hlavního válce zabezpečí vnitřní komora nouzové dojetí člunu. Otevřená záď – v případě zalití vodou v peřejích voda z člunu sama vytéká. Oficiální člun závodů Českého poháru v raftingu R4. Barevné provedení: 1. žluto-šedá, 2. zeleno-šedá. Výbava lodi: otevřená záď pro odtok vody, příčné válce - sedačky, úchyty pro chodidla, vyvazovací oko na přídi a zádi, bezpečnostní lano po obvodu lodi, Push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, přepravní vak . Technické parametry: délka 450 cm, šířka 160 cm, hmotnost 37,5 kg, nosnost 600 kg, max. počet osob 6.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.13
Hmotnost
0.00

38.720Kč

nafukovací člun Gumotex Ontario 420

Nafukovací člun ONTARIO je šestimístný člun vhodný pro vícedenní putování po řece s celou rodinou nebo přáteli a plnou bagáží. Tento člun svým tvarem a rozměry nejvíc připomíná Colorado, avšak Ontario je jeho suchou verzí s uzavřenou zádí. Díky svému tvaru je tato loď i na vzdory své velikosti dostatečně rychlá a snadno ovladatelná. Lehce zvednutá příď krytá palubou z pevného Nitrilonu zabraňuje vniknutí vody do lodi při průjezdu peřejemi nebo sjezdu menších jezů na řekách do stupně obtížnosti WW2. Technická data: Délka (cm) 420, Šířka (cm) 145, Hmotnost (kg) 33, Max.nosnost (kg)600, Materiál Nitrilon®, Počet osob 6, Průměr bočního válce (cm)37, Počet vzduchových komor 3, Rozměr při sbalení (cm)85 × 50 × 30, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI) 0,025 / 0,25 / 3, Rozměry kartonu 90 × 55 × 30. Výbava lodě: příčné válce – sedačky, bezpečnostní lana na bocích lodi, úchyty pro chodidla, pružná lana pro uložení bagáže, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, čtyři madla na bocích lodi, přetlakový ventil, přepravní vak z nánosované textilie, vázací lano na přídi i zádi.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.71
Hmotnost
0.00

30.499Kč

nafukovací člun Gumotex Ontario 450 S

Ontario 450 S je delší verzí osvědčeného ONTARIA 420, vybavenou navíc samovylévacím dnem. V novém ONTARIU 450 S je více místa na bagáž a vy se tak můžete vydat na putování po řekách s celou rodinou, kde Vás člun překvapí svojí rychlostí. Jedná se o nejrychlejší vícemístný člun z produkce GUMOTEX! Pro aktivní vodáky je skvělou volbou do peřejí, bez potíží zvládá divokou vodu do obtížnosti WW 3 a vyniká svojí obratností. Zde oceníte i jeho samovylévací dno vybavené otvory se zpětnými klapkami. Voda, která se dostane do člunu sama odtéká otvory v zádi a zpětné klapky vylepšují jízdní vlastnosti člunu. Výbava lodi: samovylévací dno s výtoky po obou stranách, vypouštěcí otvor na zádi lodi, příčné válce - sedačky, úchyty pro chodidla, pružná lana na uchycení bagáže, bezpečnostní lano po obvodu lodi, uvazovací lano v přídi, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, Push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, přepravní vak. Technické parametry: Délka (cm) 450 , Šířka (cm) 157 , Hmotnost (kg) 30 , Max. nosnost (kg) 630, Materiál Nitrilon® , Max. počet osob 6 osob. barevné provedení. oranžovo/šedý, zeleno/šedý.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.34.
Hmotnost
0.00

39.930Kč

nafukovací kajak Gumotex Framura

Nejrychlejší kajak z produkce Gumotexu určený na rekreační výlety a turistiku s možností umístění velkého množství bagáže. Umožňuje to bohatý prostor v přední a zadní části člunu. Kajak je vhodný na pádlování po moři a dlouhé plavby po jezerech, ale hodí se i na řeky s obtížností do WW1. Celý je krytý neodnímatelným kokpitem a vybavený pohodlnou sedačkou. Technické parametry: Délka: 410cm, šířka: 75cm, hmotnost: 16kg, max. nosnost: 180kg, max. počet osob: 1, průměr bočního válce: 27x16cm, počet vzduchových komor: 3+2, rozměry lodě ve vaku: 68x40x30. Barva červeno-šedá. Výbava lodě: vypouštěcí otvor na zádi lodi, výztuhy kajaku, kokpit se zipy na přídi a zádi, nastavitelná opěrka nohou, komfortní sedačky s opěrkami, výplet z pružného lana na přídi i zádi pro upevnění bagáže, madla k přenášení kajaku na přední i zadní palubě, obvodové bezpečnostní lano, úchyt pro směrovou ploutev, směrová ploutev, push-push ventil, přetlakový ventil, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 100 l. Materiál: NITRILON®, kokpit PES tkanina s PUR nánosem. 

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.1
Hmotnost
0.00

29.660Kč

Nafukovací kajak Gumotex Halibut

Nový nafukovací rybářský kajak HALIBUT. Je možné si vychutnat rybolov i na vzdálenějších místech, kam je obtížnější se dostat. Kajak je velmi stabilní, ale dostatečně obratný a rychlý při přesunech po vodě. Na dně lodi je pevná podlážka pro stabilní postoj při lovení. Vysoko postavená polohovatelná sedačka vám zaručuje pohodlí při nasedání, vysedání i dlouhém čekání na úlovek. Vše sbalíte do vaku, který vezmete s sebou na zádech nebo odvezete v kufru auta. Tech. parametry: hmotnost (kg): 21, max nosnost: 200kg / 1 osoba, délka (cm): 375, šířka (cm): 96, max. provozní tlak MPa (Bar/PSI): 0,02 (0,2 / 3), rozměry ve vaku (cm): 70 x 46 x 30, materiál: Nitrilon. Barva: zeleno/šedá.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.43
Hmotnost
0.00

36.190Kč

nafukovací kajak Gumotex K2 N

K2 je stabilní kajak s mnohostranným využitím: dvoumístný kajak pro výuku pádlování, kajak pro sjezdy divokých peřejí, expediční kajak pro několikadenní putování po řece. Symetrická konstrukce trupu a posuvné opěrky zad umožňují použití K2 i jako jednomístného kajaku. Speciální konstrukce dna umožňuje, že při zalití kajaku ve vlnách voda během několika sekund sama vyteče dvěma řadami otvorů mezi bočním válcem a dnem. K2 je designován pro oblast použití do obtížnostního stupně WW 4. Výbava lodi: samovylévací dno s otvory po obou stranách, dva posuvné příčné válce, opěrka nohou a bederní opěrka, stehenní popruhy, popruhová oka na upevnění bagáže, bezpečnostní úchyty na přídi a zádi, Twist ventilky, Push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 135l (K2). Barevné provedení: oranžovo-šedá. Technické parametry: délka 390 cm, šířka 100 cm, hmotnost 20 kg, nosnost 200 kg.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.10
Hmotnost
0.00

47.190Kč

nafukovací kajak Gumotex Rush 1

Univerzální kajak inovativní konstrukce dále rozvíjející možnosti technologie dropstitch, známé např. z paddleboardů (hydrodynamicky tvarovaná příď, vytvoření kýlu). Je vhodný jak pro rekreaci, vodácké toulky, na klidné hladiny jezer, plavbu podél mořského pobřeží, tak splouvání řek až do WW2. Pro lepší komfort za zhoršených povětrnostních podmínek jej lze vybavit kormidlem či odnímatelným kokpitem (doporučené příslušenství).  Technická data: Délka (cm) 355. Šířka (cm )81. Hmotnost (kg) 12. Max.nosnost (kg) 150. Materiál: Nitrilon®. Počet osob: 1. Rozměr při sbalení (cm) 65 × 40 × 28. 

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.8
Hmotnost
0.00

36.130Kč

nafukovací kajak Gumotex Safari 330

SAFARI 330 je sportovní kajak se samovylévacím dnem určený pro sjezd divoké vody nižších stupňů obtížnosti nebo kajak pro příbřežní plavbu a surfování na moři. Nové SAFARI 330 je delší, širší a stabilnější. Je dostatečně prostorné i pro urostlejší vodáky a díky významně vylepšené stabilitě si na něm mohou užít peřejí i začínající kajakáři. Pod pružná lana na přídi a zádi kajaku snadno umístíte vodotěsný vak s osobními věcmi. Vybavení lodi: samovylévací dno s odtokovými otvory po obou stranách, nastavitelná opěrka nohou, stehenní popruhy, komfortní nafukovací sedačka s opěrkou zad, pružná lana na uchycení bagáže, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, úchyt pro směrovou ploutev, směrová ploutev, Push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 70l. Barevné provedení: červená/šedá. Technické parametry: délka 330, šířka 80, hmotnost 12 kg, nosnost 130 kg, materiál: Nitrilon.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.5
Hmotnost
0.00

22.090Kč

nafukovací kajak Gumotex Seawave

Nafukovací kajak SEAWAVE je díky svému úzkému a dlouhému tvaru snadno ovladatelný a vhodný pro rychlou jízdu. Posunutím sedaček a umístěním kokpitu jej lze upravit z trojmístné až na verzi jednomístnou. Výztuhy pro zpevnění palub dodávají lodi tuhost. Zpevněný kýl snižuje vliv větru a napomáhá přímé jízdě. Pro tento kajak naleznete největší uplatnění v turistice a mořském pádlování. Člun je dodáván se dvěma sedačkami. Třetí sedačku a kokpity je nutno koupit zvlášť jako příslušenství nebo v SETu včetně 3 sedačky, obou kokpitů, 2x krycí zástěry a kormidla v ceně 42.990,- Kč. Technická data: Délka (cm)455, Šířka (cm)80, Hmotnost (kg)17,5, Max.nosnost (kg)250, Materiál Nitrilon®, Počet osob 3, Průměr bočního válce (cm)22, Počet vzduchových komor 3 + 3 + 2, Rozměr při sbalení (cm) 68 × 43 × 30, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI) 0,025 ⁄ 0,25 ⁄ 3,75, Rozměry kartonu 71 × 47 × 33. Barva červená/šedá. Výbava lodě: úchyt pro směrovou ploutev, směrová ploutev, vodotěsný transportní vak 100l (135l), push push ventil, přetlakový ventil, vypouštěcí otvor na zádi lodi, nastavitelná opěrka nohou, komfortní sedačky s opěrkami, madla k přenášení kajaku, obvodový suchý zip pro upevnění kokpitu.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.70
Hmotnost
0.00

36.020Kč

nafukovací kajak Gumotex Solar

Nafukovací kajak SOLAR je určen pro vyjížďky po jezerech nebo pro turistické putování po řekách do WW2. Přídavná přední paluba (volitelné příslušenství) brání přelití vody přes špici a tím zvyšuje uživatelský komfort při jízdě, např. na moři. Kajak je vybaven vylévacím otvorem v zadní palubě člunu. SOLAR je v základní verzi vybaven dvěma sedačkami a úchyty pro třetí sedačku. Umístění sedaček je variabilní, SOLAR muže být jednomístným, dvoumístným i trojmístným kajakem. Technická data: Délka: 410cm, Šířka: 80cm, Hmotnost: 16kg, Max. nosnost: 270kg, Materiál: NITRILON®, Max. počet osob: 2 dospělí + 1 dítě, Počet vzduchových komor: 3 + 2 + 2, Rozměry při sbalení (cm): 54 x 39 x 24, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI): 0,02 / 0,2 / 3,0. Člun je dodáván se dvěma sedačkami. Třetí sedačku a přídavnou přední palubu je možné koupit zvlášť jako příslušenství. Výbava lodi: posuvná přední a zadní opěrka nohou (pro konverzi na singl kajak), komfortní nafukovací sedačka s opěrkou zad, pružná síť pro upevnění bagáže, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, bezpečnostní lana na přídi a zádi, úchyt pro směrovou ploutev, směrová ploutev, push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 80l.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.35.
Hmotnost
0.00

25.490Kč

nafukovací kajak Gumotex Swing I. N

SWING je uzavřený kajak vhodný k rekreačním vyjížďkám a aktivnímu trávení volného času na chráněných vodách, jako jsou mírně proudící řeky, jezera a mořské zátoky (až do stupně WW2). Kajak Swing se vyznačuje jedinečně ostrým tvarem a systémem výztuh, který kajaku dodává požadovanou tuhost pro rychlou jízdu, snadnou ovladatelnost a výbornou stabilitu. Díky své nízké hmotnosti je kajak předurčen pro výlety, kde je nutností časté přenášení lodi. Pohodlná sedačka i dostatečný prostor uvnitř lodi nabízí komfortní sezení a uzavřený kokpit chrání kajakáře i jeho bagáž před pronikáním vody do kajaku. Kajak Swing je nabízen v jednomístné i dvoumístné verzi s prostorem pro bagáž v přídi i zádi – ty lze snadno otevřít a uzavřít pomocí zipů. Výbava lodě: kokpit se zipy na přídi a zádi, výztuhy kajaku, nastavitelná opěrka nohou, komfortní sedačky s opěrkami, výplet z pružného lana na přídi i zádi pro upevnění bagáže, madla k přenášení kajaku na přední i zadní palubě, suché zipy na kokpitu pro uchycení krycí zástěry, úchyt pro směrovou ploutev, push-push ventil, přetlakový ventil. Technická data: Délka (cm) , 316Šířka (cm) 87, Hmotnost (kg) 11,2, Max.nosnost (kg)100, Materiál: dno a válce Nitrilon®, kokpit - Hevealon, Počet osob 1, Průměr bočního válce (cm) 20,3, Počet vzduchových komor 3, Rozměr při sbalení (cm) 69 x 38 x 23, Rozměry kartonu70 x 40 x 25. Barva červeno/šedá nebo zeleno/šedá. Loď je možno objednat i jako SET včetně krycí zástěry a drybagu 100ltr. v ceně 20.999,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.29
Hmotnost
0.00

20.990Kč

nafukovací kajak Gumotex Swing II. N

SWING je uzavřený kajak vhodný k rekreačním vyjížďkám a aktivnímu trávení volného času na chráněných vodách, jako jsou mírně proudící řeky, jezera a mořské zátoky (až do stupně WW2). Kajak Swing se vyznačuje jedinečně ostrým tvarem a systémem výztuh, který kajaku dodává požadovanou tuhost pro rychlou jízdu, snadnou ovladatelnost a výbornou stabilitu. Díky své nízké hmotnosti je kajak předurčen pro výlety, kde je nutností časté přenášení lodi. Pohodlná sedačka i dostatečný prostor uvnitř lodi nabízí komfortní sezení a uzavřený kokpit chrání kajakáře i jeho bagáž před pronikáním vody do kajaku. Kajak Swing je nabízen v jednomístné i dvoumístné verzi s prostorem pro bagáž v přídi i zádi – ty lze snadno otevřít a uzavřít pomocí zipů. Výbava lodě: kokpit se zipy na přídi a zádi, výztuhy kajaku, nastavitelná opěrka nohou, komfortní sedačky s opěrkami, výplet z pružného lana na přídi i zádi pro upevnění bagáže, madla k přenášení kajaku na přední i zadní palubě, suché zipy na kokpitu pro uchycení krycí zástěry, úchyt pro směrovou ploutev, push-push ventil, přetlakový ventil . Technická data: Délka (cm) 402, Šířka (cm) 87, Hmotnost (kg) 14,1, Max.nosnost (kg) 220, Materiál: dno a válce - Nitrilon®, kokpit - Hevealon, Počet osob 2, Průměr bočního válce (cm) 20,3, Počet vzduchových komor 3, Rozměr při sbalení (cm) 69 x 39 x 24, Rozměry kartonu7 00 x 400 x 255. Barva červeno/šedá nebo zeleno/šedá. Loď je možno objednat i jako SET včetně 2x krycí zástěry a drybagu 100ltr. v ceně 25.799,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.27
Hmotnost
0.00

26.750Kč

nafukovací kajak Gumotex Thaya

Revoluční nafukovací kajak THAYA využívající spojení jedinečného materiálu NITRILON® a technologie Dropstitch, používané u paddleboardových plováků, se vyznačuje výbornou stabilitou, tuhostí a ovladatelností. Unikátní spojení nafukovacích válců a moderní technologie Dropstich, tvoří universální kombinaci, která maximalizuje pohodlí uživatele a zlepšuje jízdní vlastnosti lodě. Dalšími charakteristickými vlastnostmi kajaku THAYA jsou nízká hmotnost a výborná sbalitelnost. Je vhodný pro rekreaci na jezerech a řekách do WW2. Přídavná přední paluba (volitelné příslušenství) chrání před přelitím vody přes špici a tím zvyšuje uživatelský komfort při jízdě, např. na moři. Lze jej použít ve verzi pro 1, 2 dospělé nebo 2 dospělé + 1 dítě. Technická data: Délka: 410cm, Šířka: 89cm, Hmotnost: 17,5kg, Max. nosnost: 230kg Materiál: NITRILON®, Max. počet osob: 2 dospělí + 1 dítě, Počet vzduchových komor: 3+2 / 4 / 6+2, Rozměry při sbalení (cm): 63 x 40 x 26, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI): 0,02/0,2/3,0 ; 0,05/0,5/7,2. Výbava lodi: posuvná přední a zadní opěrka nohou (pro úpravu na jednomístnou verzi,) komfortní nafukovací sedačka z drop-stitch materiálu, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, bezpečnostní lana na přídi a zádi, úchyt pro směrovou ploutev, směrová ploutev, push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 80l. Člun je dodáván se dvěma sedačkami. Třetí sedačku a přídavnou přední palubu je možné koupit zvlášť jako příslušenství.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.16
Hmotnost
0.00

35.500Kč

Nafukovací kajak Gumotex Twist 1

Kajak TWIST je velmi stabilní a pohodlně se do něj usadí jak malý kajakář, tak i osoba XXL. Je vhodný na rekreaci u vody na pláži, ale také na objevování nových míst na jezerech či na klidných řekách. Díky jeho nízké hmotnosti a snadné sbalitelnosti, jej vezmete s sebou kamkoliv i v menším baťohu. Tech. paremetry: hmotnost (kg): 7,4, max nosnost: 100kg / 1 osoba, délka (cm): 260, šířka (cm): 79, max. provozní tlak MPa (Bar/PSI): 0,02 (0,2 / 3), rozměry ve vaku (cm): 60 x 36 x 20, počet vzduchových komor: 3+2, materiál: Nitrilon. Barva červeno/šedá, zeleno/šedá.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.41
Hmotnost
0.00

14.000Kč

Nafukovací kajak Gumotex Twist 2/1

Kajak TWIST je velmi stabilní a pohodlně se do něj usadí jak malý kajakář, tak i osoba XXL. Je vhodný na rekreaci u vody na pláži, ale také na objevování nových míst na jezerech či na klidných řekách. Díky jeho nízké hmotnosti a snadné sbalitelnosti, jej vezmete s sebou kamkoliv i v menším baťohu. Tech. paremetry: hmotnost (kg): 11, max nosnost: 180kg / 2 osoby, délka (cm): 360, šířka (cm): 83, max. provozní tlak MPa (Bar/PSI): 0,02 (0,2 / 3), rozměry ve vaku (cm): 60 x 40 x 20, materiál: Nitrilon. Barva červeno/šedá, zeleno/šedá.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.42
Hmotnost
0.00

17.830Kč

nafukovací kanoe Gumotex Baraka

Samovylévací kánoe na turistiku i divokou vodu do WW IV. Pohodlně odveze 2 vodáky s větší bagáží (sezení na rovných sedačkách z voděodolné překližky) nebo 3 osoby. Sezení třetí osoby je řešeno přídavným nafukovacím válcem přichyceným v středu lodě. Válec slouží i jako vzpěra napomáhající větší tuhosti lodi. Praktické vnitřní síťky na přídi a zádi lodi pro uchycení lana, házečky či jiné vodácké výbavy. Popruhy na vnitřní straně bočního válce k uchycení pumpy. Vhodně umístěný uzaviratelný rukáv ve dně pro rychlé vytékání vody na WW. Originálně řešené upevnění sedaček a horní části nožních fixačních popruhů pomocí šroubů a plastových matic. Parametry: délka: 410cm, šířka: 105cm, průměr bočních válců: 30,5cm, vnitřní šířka: 43,5cm, hmotnost: cca 23kg, max. nosnost: 350kg, materiál: Nitrilon® (PESh tkanina s nánosem syntetického kaučuku vulkanizační technologií), počet vzduchových komor: 3 (3 plnící ventily + přetlakový ventil ve dně člunu), rozměr složené lodi ve vaku: cca 70x43x30cm, max. provozní tlak: 0,02MPa (0,2 Bar/ 3PSI), plavební ponor: cca 15cm, nejvyšší pevný bod nad hladinou: 65cm, barevné provedení: zeleno-šedá a červeno-šedá. Člun je dodáván včetně vodovzdorného přepravního vaku, opravářské sady a houby na vytírání.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.51
Hmotnost
0.00

35.680Kč

nafukovací kanoe Gumotex Orinoco 405 N

Víceúčelový nafukovací člun vhodný pro vodní turistiku, expedice, divokou vodu, ale i jako rodinný člun s pohonem na malý motor. Konstrukční řešení trupu zaručuje stabilitu a bezpečnost v peřejích do stupně WW4. Odtokový rukáv v zadní části podlahy zajišťuje odtékání vody při zalití lodě v peřejích. Barevné provedení: oranžovo-šedá. Výbava lodi: samovylévací dno s rolovacím uzávěrem, stehenní popruhy s bezpečnostní sponou, sedačky z vodovzdorné překližky s PE pěnou „comfort pad", vyvazovací oko na přídi a zádi, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, bezpečnostní lana na přídi a zádi, Push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 135l. Technické parametry: délka 405 cm, šířka 105 cm, hmotnost 26 kg, nosnost 350 kg. Materiál: Nitrilon.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.11
Hmotnost
0.00

46.999Kč

nafukovací kanoe Gumotex Palava 400

Inovovaný model nafukovací kánoe Palava zaujme svým sportovnějším vzhledem a lepšími jízdními vlastnostmi, které získal zostřením přídě i zádě a prodloužením trupu. Tyto změny umožňují umístění většího množství bagáže nebo větší variabilitu instalace sedaček. Svou šířkou a vodorovným uchycení poskytují komfortní sezení, ale současně stehenní popruhy umožňují bezpečné zakleknutí při plavbě v peřejích. Kánoe je vhodná jak na turistické sjezdy řek do obtížnosti WW2, tak na pohodlnou jízdu po klidné hladině přehrad a jezer. Barva červeno/šedá a zeleno/šedá. Parametry: Délka (cm): 400, šířka (cm): 90, hmotnost (kg): 17,5, max.nosnost (kg): 240, materiál: Nitrilon®, počet osob: 2 + 1, průměr bočního válce (cm): 29, rozměr při sbalení (cm): 55 x 40 x 25, max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI): 0,02/0,2/ 3,0, rozměry kartonu: 65 x 40 x 25. MOŽNO DODAT I V EKONOMICKÉ VERZI ZA CENU 18.499,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.39
Hmotnost
0.00

27.310Kč

nafukovací kanoe Gumotex Ruby XL

Nová, větší loď Ruby XL je o 17cm širší než původní verze, a to při zachování skvělých jízdních vlastností. Dá se použít s vesly, s pádly jako kánoe, nebo v kombinaci s motorem. Změnou prošlo také uchycení zrcadla, které je nyní mnohem robustnější a je možné na něj připevnit motor s maximálním výkonem až 5 hp = 3,7 kW s krátkou nohou do hmotnosti 28kg. Loď Ruby XL je vhodná pro rekreační příbřežní plavbu na moři, nebo výlety po jezerech a klidnějších tocích. S kanoistickými pádly, bez motoru a vesel lze tuto loď použít ke sjíždění řek do stupně WW2. Technická data: Délka: 430cm, Šířka: 125cm, Hmotnost: 29kg, Max. nosnost: 410kg Materiál: NITRILON®, Max. počet osob: 3 osoby, Počet vzduchových komor: 3, Rozměry při sbalení (cm): 68 x 51 x 29, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI): 0,02 / 0,2 / 3,0. Výbava lodi: pružná lana na uchycení bagáže, úchyty na vesla, držáky pro uchycení vesel, bezpečnostní lano po obvodu lodi, zrcadlo na motor, sedačky z vodovzdorné překližky, uvazovací lano v přídi, push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, úchyty na připevnění baterie, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 135l.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.15
Hmotnost
0.00

44.420Kč

nafukovací kanoe Gumotex Scout economy

SCOUT je nafukovací kanoe klasických tvarů, avšak zcela novodobé konstrukce. Hlavními přednostmi jsou obrovsky vnitřní prostor, vysoká nosnost, vyvážené jízdní vlastnosti a výborná rychlost jak na klidné, tak na divoké vodě (do WW3). To vše ocení jak dobrodruzi při dlouhých cestách s bagáži, tak lovci adrenalinu v peřejích i rodiny s dětmi při poklidných vyjížďkách. Ekonomická verze kanoe SCOUT je určena uživatelům, kteří nekladou vysoké nároky na vybavenost lodi a nejsou příliš orientováni na její výkon. Proto jim ani nebude vadit absence konstrukce T-Bones a v důsledku toho měkčí konstrukce lodi. Výbava lodě: vázací lano na přídi a zádi, bezpečnostní lano na přídi a zádi, trubková madla na přídi a zádi, přetlakový ventil ve dně lodi, push-push ventily, lepící souprava. Technická data. Délka (cm) 445. Šířka (cm) 95. Hmotnost (kg) 24. Max.nosnost (kg) 450, Materiál: Nitrilon®, Počet osob 3, Průměr bočního válce (cm)35 × 19, Počet vzduchových komor 3, Rozměr při sbalení (cm) 70 × 45 × 30, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI)0,02 / 0,2 / 3,0, Rozměry kartonu 71 × 47 × 33.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.30
Hmotnost
0.00

26.999Kč

nafukovací kanoe Gumotex Scout standart

SCOUT je nafukovací kanoe klasických tvarů, avšak zcela nové konstrukce. Hlavními přednostmi jsou komfortní výbava, obrovský vnitřní prostor, vysoká nosnost, vyvážené jízdní vlastnosti a výborná rychlost jak na klidné, tak na divoké vodě (do WW3). To vše ocení jak dobrodruzi při dlouhých cestách s bagáží, tak lovci adrenalinu v peřejích i rodiny s dětmi při poklidných vyjížďkách. Kanoe Scout přináší jedinečný a inovativní systém výztuh T-BONES, který zajišťuje vynikající prostorovou pevnost lodi a činí jízdní vlastnosti lodi srovnatelné s lodí pevnou. K dodání v plné výbavě, která obsahuje samovylévací dno s rolovacím uzávěrem, sedačky s PE pěnou „COMFORT PAD“, systém výztuh T - BONES, stehenní popruhy s bezpečnostní sponou, vázací lano na přídi a zádi, bezpečnostní lano na přídi a zádi, 2 páry úchytů na bagáž, trubková madla na přídi a zádi, pružné smyčky s kuličkou na uchycení pumpy, přetlakový ventil ve dně lodi, push-push ventily, transportní vak, materiál: Nitrilon® v barvě červené nebo zelené.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.52
Hmotnost
0.00

40.790Kč

nafukovací kanoe Kutlici RIO Big

POUZE NA ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ! DODACÍ LHŮTA CCA 1 MĚSÍC ! Dvou, v případě potřeby třímístný člun RIO v rozšířené verzi je určen pro plavbu na řekách do obtížnosti WW IV. Především je však navržen pro vodáky, kteří ocení speciálně vyvinutou stavbu lodi pro vyšší stabilitu při podélném přetáčení. Rozšířená verze je širší, dno je opatřeno dvěma stabilizačními válci navíc. Ergonomie a tvar lodi je navržen pro maximální stabilitu, s dostatečnou robustností při splouvání jezů, výškových nerovností a stupňů. Proto je rozšířená verze vhodná pro splouvání náročných řek, rovněž pro expediční potřeby, ale také pro turistické a rodinné sjíždění řek. Oproti základnímu RIU se odlehčená verze vyznačuje specifickou konstrukcí, která zachovává při stejné hmotnosti a vynikající jízdní vlastnosti při splouvání divokých řek a jezů. Člun je vybaven samovylévacím otvorem na zádi, fixovacími stehenními popruhy, lanem k ukotvení člunu ke břehu, gumovými úvazky na drobné příslušenství, poutky k přichycení různé vodácké bagáže a dalším příslušenstvím shodným se základní verzí. Ať už se jedná o běžné lodní pytle, barely, nepromokavé boxy a podobně, veškerý náklad budete schopni bezpečným způsobem připevnit do lodi. Vedle jízdních vlastností je prakticky a účelně vyřešen systém přivázání třetí sedačky, podle potřeb uživatele.

Výrobce
Kutlici
Model
1.3.74
Hmotnost
0.00

29.900Kč

nafukovací kanoe Kutlici RIO Chiko

Dvou, v případě potřeby třímístný člun CHIKO je určen pro plavbu na řekách do obtížnosti WW III . Především je však navržen pro potřeby vodáckých půjčoven a organizátory vodáckých kurzů. Pro potřeby půjčoven, pro dětské vodácké kurzy je kanoe CHIKO vhodná zejména svou příznivou cenou, ale také výbornými jízdními vlastnostmi. Ergonomie lodi je navržena pro vynikající podélnou stabilitu, s dostatečnou robustností při splouvání jezů, výškových nerovností a stupňů. Proto je školní verze také vhodná pro turistické a rodinné sjíždění řek. Oproti základní verzi RIO se CHIKO vyznačuje menšími rozměry, nižší hmotností, avšak zachováním vynikajících jízdních vlastností. Člun je vybaven samovylévacím otvorem na zádi, fixovacími stehenními popruhy, lanem k ukotvení člunu ke břehu, gumovými úvazky na drobné příslušenství, poutky k přichycení různé vodácké bagáže a dalším příslušenstvím shodným se základní verzí. Ať už se jedná o běžné lodní pytle, barely, nepromokavé boxy a podobně, veškerý náklad budete schopni bezpečným způsobem připevnit do lodi. Vedle jízdních vlastností je prakticky a účelně vyřešen systém přivázání třetí sedačky, podle potřeb uživatele.

Výrobce
Kutlici
Model
1.3.30
Hmotnost
0.00

29.900Kč

nafukovací kanoe Kutlici RIO Long

Prodloužená verze oblíbené trekingové kánoe RIO. Díky výborné stabilitě a dostatečném výtlaku je vhodná na vodnaté řeky a expediční plavby, ale i turistické a rodinné sjíždění řek. Velice účelně je vyřešeno libovolné posouvání sedaček podle potřeby uživatele. Základní parametry: délka: 460 cm, šířka: 110 cm, průměr obvodového válce: 31 cm, počet vzduchových komor: 3, rozměry ve sbaleném stavu: 90x45x30 cm, max. provozní tlak: 0,3 bar, max. nosnost: 400 kg, počet osob: 2+1, hmotnost: 25 kg, materiál: Valmex 1000 g/m2, barevné provedení: modro-šedá. Více info viz. nafukovací člun RIO.

Výrobce
Kutlici
Model
1.3.33.
Hmotnost
0.00

31.500Kč

nafukovací kanoe Kutlici RIO Standart

NEJPRODÁVANĚJŠÍ NAFUKOVACÍ KANOE.
Nafukovací kánoe se samovylévacím dnem. Pevná konstrukce člunu jej předurčuje k jízdě na divoké vodě do WW 4, ale díky stabilitě a dostatečnému prostoru pro posádku je vhodný i k vícedenní plavbě po klidnějších tocích nebo jako expediční člun. Délka: 410 cm, šířka: 100 cm, průměr obvodového válce: 31 cm, počet vzduchových komor: 3, hmotnost: cca 20 kg, max. nosnost: 350 kg (optimální zatížení 280 kg), max. provozní tlak: 0,3 bar, rozměry ve sbaleném stavu: 90x50x27 cm. Materiál: Valmex 1000 g/m2 (PESh tkanina dvojité vazby s oboustranným nánosem PVC). Barevné provedení: modro-šedá. Základní výbava: nožní jistící popruhy pro klečení, přední a zadní pružné síťky pro zajištění bagáže, obvodové bezpečnostní lano, středový úvaz na 3 sedačku nebo připevnění bagáže, transportní vak s popruhy na přenášení, šňůra k uvázání lodi a "koníčkování", redukce k nafukování. Na objednávku možno dodat v provedení se zesíleným dnem a spodní částí válců (materiál Valmex 1450 g/m2) v ceně 23.000,- Kč.

Výrobce
Kutlici
Model
1.3.31.
Množství
1
Hmotnost
0.00

29.900Kč

nafukovací raft Kulta Replay 380

Jak už připomíná název, tento raft přináší radost a hravost při sjíždění řeky v týmu. Je určen pro ty, kteří chtějí jezdit aktivně a zkoušet svoje limity. Replay 420 vám to umožní, díky svým vlastnostem beze zbytku. Za nepřehlédnutelným designem je skryta vynikající výkonnost na divoké vodě. Žádná zpožděná reakce na váš záběr. Plynulé křivky, profilované samovylévací dno, extrémní tuhost korpusu, hmotnost 35kg v praxi znamenají rychlost, ovladatelnost a bezpečnost. Samovylévací systém dna funguje extrémně rychle. Výborná ergonomie umožňuje stabilní a přitom pohodlný posez. Raft je vhodný pro výkonostní rafting a soutěže. Lze jej snadno pádlovat i ve 4 osobách. Člun lze dále přizpůsobit požadavkům zákazníka další výbavou (nožní úchyty, D-kroužky, protioděrové fólie, loga, polepy atd.). 5 - letá záruka. Technická data: šířka vnější (cm) 165, šířka vnitřní (cm) 69, délka vnitřní (cm) 287, hmotnost netto (kg) 31, průměr obvod. válce (cm) 48, počet vzduchových komor 3+2, max. počet osob 5, max. nosnost (kg) 650, max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6, oblast použití WW4, délka (cm) 380.

Výrobce
Kulta
Model
1.3.65
Hmotnost
0.00

39.990Kč

nafukovací raft Kulta Replay 420

Jak už připomíná název, tento raft přináší radost a hravost při sjíždění řeky v týmu. Je určen pro ty, kteří chtějí jezdit aktivně a zkoušet svoje limity. Replay 420 vám to umožní, díky svým vlastnostem beze zbytku. Za nepřehlédnutelným designem je skryta vynikající výkonnost na divoké vodě. Žádná zpožděná reakce na váš záběr. Plynulé křivky, profilované samovylévací dno, extrémní tuhost korpusu, hmotnost 35kg v praxi znamenají rychlost, ovladatelnost a bezpečnost. Samovylévací systém dna funguje extrémně rychle. Výborná ergonomie umožňuje stabilní a přitom pohodlný posez. Raft je vhodný pro výkonostní rafting a soutěže. Lze jej snadno pádlovat i ve 4 osobách. Člun lze dále přizpůsobit požadavkům zákazníka další výbavou (nožní úchyty, D-kroužky, protioděrové fólie, loga, polepy atd.). 5 - letá záruka. Technická data: šířka vnější (cm) 165, šířka vnitřní (cm) 69, délka vnitřní (cm) 327, hmotnost netto (kg) 32, průměr obvod. válce (cm) 48, počet vzduchových komor 3+2, max. počet osob 6, max. nosnost (kg) 750, max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6, oblast použití WW4, délka (cm) 420.

Výrobce
Kulta
Model
1.3.64
Hmotnost
0.00

44.900Kč

nafukovací raft Kulta Revo 345 Performance

Tvarem a nosností zdánlivě připomíná raft, ale není to raft. Na vodě má chováním a rychlostí blízko kánoi, ale nevypadá jako kánoe. Je jedno jestli v něm pádlují dva nebo tři nebo čtyři vodáci – zůstává vždy bezpečný, snadno ovladatelný, rychlý a dostatečně stabilní. Nemá samovylévací systém, což v tomto případě je výhodou, protože je určen především na zábavné rodinné nebo turistické sjižděnív partě kamarádů. Sedačky se slide systémem dovolují snadno podle potřeby měnit těžiště nebo uspořádáni vnitřního prostoru pouhým posunutím, žádné zdlouhavé převazování a uzlování není třeba. Materiál německé i rmy Heytex 1050 g/m2 – vysokopevnostní PES tkanina s oboustranným nánosem polyvinilchloridu je 100 % vzduchotěsný, elastický, vysoce odolný proti oděru, UV záření. Adheze nánosu k základní tkanině se pohybuje v nadprůměrných hodnotách více jak 100 N/2 cm!!! Pevnost v tahu min. 3000/2700 N/5 cm. To vše zaručuje dlouhou životnost materiálu a také snadnou opravitelnost. Technická data: Délka (cm) 345, šířka vnější (cm) 142, šířka vnitřní (cm) 58, délka vnitřní (cm) 268, hmotnost netto (kg) 30, průměr obvod. válce (cm) 42, počet vzduchových komor 3, max. počet osob 4, max. nosnost (kg) 620, max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6, oblast použití WW3. Provedení Performance s vyšší výbavou oproti člunu Basic, např. nožní úchyty.

Výrobce
Kulta
Model
1.3.61
Hmotnost
0.00

31.990Kč

nafukovací raft Kulta Revo 345 SB

Revo 345 S.B. je určeno pro akci na divoké vodě. K tomu ho předurčují skvělé jízdní vlastnosti, výborná celková tuhost korpusu a výborně fungující samovylévací dno. Tento crossover kánoe a raftu přináší novou dimenzi v pádlování. Je rychlý a reakce na záběr jsou prakticky okamžité, jako na pevné lodi. Přitom si zachovává stabilitu a odpustí chyby, které se na kánoi trestají zvrhnutím. Zesílené dno – spodní část dna je vyrobena ze silnějšího matriálu 1450 g/m2. Materiál německé i rmy Heytex 1050 g/m2 – vysokopevnostní PES tkanina s oboustranným nánosem polyvinilchloridu je 100 % vzduchotěsný, elastický, vysoce odolný proti oděru, UV záření. Adheze nánosu k základní tkanině se pohybuje v nadprůměrných hodnotách více jak 100 N/2 cm!!! Pevnost v tahu min. 3000/2700 N/5 cm. To vše zaručuje dlouhou životnost materiálu a také snadnou opravitelnost. Příslušenství: protioděrové pásy, úchyty na bagáž, D-kroužky, madla, redukce, manometr, pumpy, ventily Ceredi, klíče na ventily. Veškeré materiály a použité technologie splňují požadavky evropské normy na nafukovací rekreační čluny EN ISO 6185. Délka (cm) 345, šířka vnější (cm) 142, šířka vnitřní (cm) 58, délka vnitřní (cm) 268, hmotnost netto (kg) 30, průměr obvod. válce (cm) 42, počet vzduchových komor 3, max. počet osob 4, max. nosnost (kg) 620, max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6, oblast použití WW4.

Výrobce
Kulta
Model
1.3.62
Hmotnost
0.00

31.990Kč

1 - 1 (z 1 produktů)