DVD

DVD 7 Weeks in Tibet

Expediční pádlování 6 extrémních kajakářů na tibetské řece Parlung Tsangpo v samém srdci Himalájí, to je 25minutový snímek Devea Kwanta oceněný v roce 2007 na filmovém festivalu. DVD je dále doplněno 49min filmem Low Lifes in High Places a dvěmi krátkými filmy Stevea Rogerse Never Say Nevis a See You Next Tuesday.

Výrobce
Model
17.30
Hmotnost
0.00

530Kč

DVD Dynasty

NOVINKA ! "Young Guns" jsou opět tady a připraveni zvýšit váš adrenalin i před TV obrazovkou. Charles Center, Lane Jacobs, Pat Camblin, Merlin Hanauer, Tyler Brandt, Dan Simenc, Dustin Urban a Hal Monkman vám předvedou novou školu rodea, hrátky na obrovských vlnách, skoky z vodopádů a samozřejmě prvosjezdy. To vše na řekách Kanady, USA, Ugandy, Madagaskaru a Nového Zélandu. Anglicky. Délka: 35 min. + bonusy.

Výrobce
La Ola
Model
17.19.
Množství
1
Hmotnost
0.00

790Kč

DVD In Flux

"Dva roky cestoval David Arnaud po čtyřech kontinentech a pádloval na nejhezčích řekách..." tak nějak začíná Fantomasova recenze v Hydru 2/2006 k této unikátní novince. DVD nás zavede na Reunion, do italského údolí Val Sessia, do Kanady za Corranem Adisonem a Kenem Whitingem, do marockého atlasu na řeku Ouzoud, do Norska, Francie a na závěr i na Sibiř. Vše snímáno několika kamerami ze břehu, z kajaku i helmy pádlaře, opravdu pěkná podívaná. 65 minut (bonus + slideshow). Anglicky a francouzsky. Vydalo Thinkliquid Productions.

Výrobce
Model
17.14
Množství
1
Hmotnost
0.00

790Kč

DVD Magpie

Staronová záležitost pro všechny vyznavače extrémních expedičních sjezdů. V "hlavní roli" se představí Steve Fischer a jeho přátelé, světový šampion Brendan Mark, 4násobný národní šampion Chris McDermott a 5násobný národní šampion Tyler Curtis, národní šampion v C1 Vincent Dupont a mnoho dalších vynikajících pádlistů. Vydejte se s nimi do severního Quebecu na řeku Magpie river. Anglicky, 52 minut. Oceněno National Paddling Film Festival 2005.

Výrobce
La Ola
Model
17.26
Množství
1
Hmotnost
0.00

650Kč

DVD New Reign

Dnes již klasika z dílny Young gun production z roku 2004 vás zavede do Kanady, na Nový Zéland, Equadoru, Chile, Ugandy, Francie, JAR, Rakouska, USA a Norska.

Výrobce
La Ola
Model
17.23.
Množství
1
Hmotnost
0.00

650Kč

DVD Sick Line 3

Unikátní scény z nejdivočejších řek na zeměkouli. Spolu s Olafem Obsommerem navštívíte Nový Zéland, Norsko, ale i alpské řeky. Anglicky. BONUS: Sick Line 1. a Sick Line 2.

Výrobce
Model
17.7.
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

DVD Sick Line 4

Absolutní novinka z dílny Olafa \"BIG O\" Obsommera SICK LINE 4 je tady. 80 minutový film nás opět nenechá ani chvilku v klidu. Olaf Obsommer, Jens Klatt, Bernhard Mauracher, Nils Kagel, Jutta Kaiser, Hendrik Joosten a mnoho dalších pádlistů nás zavedou na ty \"nejnesjízdnější\" kousky na Korsice, v Norsku a v Alpách. Zdařilý booklet s profily jednotlivých jezdců, popisem sjížděných destinací, odkazy na předešlá videa Olafa Obsommera a kapely na DVD hrající a nezbytné reklamy sponzorů. Vydavatel: Big-O-Production 2006. Délka: 80 minut + 2 bonusové filmky (Norganic, Blood and Water). Film byl oceněn na AKC Kayak Film Festival v roce 2006.

Výrobce
La Ola
Model
17.16.
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

DVD Steve Fischer Black Book

NOVINKA 2008. Dlouho očekávaná novinka od Scott Lindgren Production. DVD ukazuje dosavadní životní dráhu jednoho z největších talentů divolé vody - Steve Fischera. Uvidíte jeho začátky, ale i ty nejdrsnější kousky z poslední doby.

Výrobce
La Ola
Model
17.24
Množství
1
Hmotnost
0.00

700Kč

DVD The 7 Rivers Expedition

V létě roku 2004 se vydala skupina kajakářů na expediční vícedenní splutí sedmi řek v pohoří Sierra Nevada v Kalifornii. Nikdy předtím se o podobný podnik nikdo nepokusil. Sedm řek, na které se team vypravil, patří mezi nejtěžší terény ve Spojených státech a celá expedice je hodnocena jako jedna z nejvýznamnějších za posledních 20 let. Dokument z této expedice vychází nyní nově na DVD. Vydejte se z účastníky akce na řeky Dinkey, Fantasy Falls, Royal Gorge, Upper Cherry, Middle San Joaquin, Middle Kings a Grand Canyon Tuolumne. Anglicky.

Výrobce
La Ola
Model
17.13.
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

1 - 1 (z 1 produktů)

V zimě vodák nespí, ale sleduje filmy s vodáckou tématikou. Tématické, výukové, ale i extrémní sjezdy na záběrech těch nejlepších pádlerů světa.