Novinky

kalhoty Hiko Ronwe ION

Jednoduché kalhoty pro vodáckou turistiku. Volný střih umožňuje skvělou pohyblivost. Dotahovací neoprenový pas chrání záda od prochladnutí. Nohavice jsou dotažitelné na suchý zip.  Velikost: S, M, L, XL a XXL.

Výrobce
Hiko
Hmotnost
0.00

3.290Kč

ZET kayaks Chili

První playboat od ZET. Rychlý a obratný kajak spojující tvary slalomky a river runneru.

Délka:   274 cm,
Šířka: 63 cm,
Výtlak: 233 l,
Hmotnost: 18,5 kg,
Optimální váha jezdce: 55-90 kg.

Výrobce
ZET kayaks
Model
1.1.1000
Hmotnost
0.00

32.500Kč

Pad Boards sedačka

Univerzální sedačka pro paddleboard, která má pevné výztuhy sedáků i opěrky. Díky nim se neohýbá a poskytuje při jízdě maximální pohodlí. K upevnění sedáku na paddleboard slouží dva popruhy, které se obepnou pod plovák a dotáhnou plastovými sponami. Sedák i opěrák je profilován, aby voda mohla snadno odtékat. Sedák: šířka: 440 mm, výška: 395 mm Opěrka. šířka: 485 mm, výška:  435 mm Barva: černá/modrá

Výrobce
Pad Boards
Model
1.6.10
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.990Kč

Pad Boards Leash 6mm

Pružná kroucená šňůra pro připevnění plováku padddleboardu k noze pádlera. Nezbytná pomůcka na moře, jezera a rybníky zajistí, že při pádu z plováku vám neuplave. Při jízdě na řekách použití leash nedoporučujeme. Hrozí zamotání kolem nohy a zranění.

Výrobce
Pad Boards
Model
1.6.9
Množství
1
Hmotnost
0.00

650Kč

Neoprenová čepička Hiko neo 1.5

NEO čepice slouží jako výborná ochrana proti chladu pod helmu, je vyrobena z 1,5 mm neoprenu. Velikost: S/M a L/XL.

Výrobce
Hiko
Model
7.99
Hmotnost
0.00

490Kč

Neoprenové kalhoty Hiko Symbio Cutty short

SYMBIO CUTTY šortky jsou dámské vodácké neoprenové kraťasy vhodné pro široké použití. Délka nohaviček modelu CUTTY je uzpůsobena tak, aby končily těsně za sedačkou kajaku. Střihově jsou kalhoty konstruovány do sedu. Kombinací tří různých druhů neoprenu je dosaženo optimální funkčnosti a trvanlivosti. Zadní díl je vyroben z 1,5 mm neoprenu odolného proti vymačkání. Přední díl tvoří neopren 1,5mm s vyšší pružností, boky a rozkrok je vyroben z ultrapružného 0,5mm neospanu. V sedací části je protiskluzový zátěr. Díky této kombinaci kalhoty pevně drží na těle a zároveň neomezují v pohybu. Velikost: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
6.26
Hmotnost
0.00

1.090Kč

Neoprenové kalhoty Hiko Symbio Capri 3/4

Vodácké neoprenové tříčtvrteční kalhoty vhodné pro široké použití. Střihově jsou kalhoty konstruovány do sedu. Kombinací tří různých druhů neoprenu je dosaženo optimální funkčnosti a trvanlivosti. Zadní díl je vyroben z 1,5 mm neoprenu odolného proti vymačkání. Přední díl tvoří neopren 1,5mm s vyšší pružností, boky a rozkrok je vyroben z ultrapružného 0,5mm neospanu. V sedací části je protiskluzový zátěr. Díky této kombinaci kalhoty pevně drží na těle a zároveň neomezují v pohybu. Velikost: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
6.25
Hmotnost
0.00

1.490Kč

Neoprenové kalhoty Hiko Symbio long

Vodácké neoprenové kalhoty vhodné pro široké použití. Střihově jsou kalhoty konstruovány do sedu. Kombinací tří různých druhů neoprenu je dosaženo optimální funkčnosti a trvanlivosti. Zadní díl je vyroben z 1,5 mm neoprenu odolného proti vymačkání. Přední díl tvoří neopren 1,5mm s vyšší pružností, boky a rozkrok je vyroben z ultrapružného 0,5mm neospanu. V sedací části je protiskluzový zátěr. Díky této kombinaci kalhoty pevně drží na těle a zároveň neomezují v pohybu. Velikost: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
6.24
Hmotnost
0.00

1.890Kč

Neoprenové kalhoty Hiko Symbio short kid

Vodácké neoprenové kraťasy vhodné pro široké použití pro nejmenší pádlery. Střihově jsou kalhoty konstruovány do sedu. Kombinací tří různých druhů neoprenu je dosaženo optimální funkčnosti a trvanlivosti. Zadní díl je vyroben z 1,5 mm neoprenu odolného proti vymačkání. Přední díl tvoří neopren 1,5mm s vyšší pružností, boky a rozkrok je vyroben z ultrapružného 0,5mm neospanu. V sedací části je protiskluzový zátěr. Díky této kombinaci kalhoty pevně drží na těle a zároveň neomezují v pohybu. Velikost: 104cm. Barva: azurová a oranžová. ILUSTRAČNÍ FOTO.

Výrobce
Hiko
Model
6.23
Hmotnost
0.00

660Kč

Neoprenové kalhoty Hiko Symbio short junior

Vodácké neoprenové kraťasy vhodné pro široké použití určené pro juniory. Střihově jsou kalhoty konstruovány do sedu. Kombinací tří různých druhů neoprenu je dosaženo optimální funkčnosti a trvanlivosti. Zadní díl je vyroben z 1,5 mm neoprenu odolného proti vymačkání. Přední díl tvoří neopren 1,5mm s vyšší pružností, boky a rozkrok je vyroben z ultrapružného 0,5mm neospanu. V sedací části je protiskluzový zátěr. Díky této kombinaci kalhoty pevně drží na těle a zároveň neomezují v pohybu. Velikost: 128 a 152cm.

Výrobce
Hiko
Model
6.22
Hmotnost
0.00

730Kč

Neoprenové kalhoty Hiko Symbio short

Vodácké neoprenové kraťasy vhodné pro široké použití. Střihově jsou kalhoty konstruovány do sedu. Kombinací tří různých druhů neoprenu je dosaženo optimální funkčnosti a trvanlivosti. Zadní díl je vyroben z 1,5 mm neoprenu odolného proti vymačkání. Přední díl tvoří neopren 1,5mm s vyšší pružností, boky a rozkrok je vyroben z ultrapružného 0,5mm neospanu. V sedací části je protiskluzový zátěr. Díky této kombinaci kalhoty pevně drží na těle a zároveň neomezují v pohybu. Velikost: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
6.21
Hmotnost
0.00

1.290Kč

kalhoty Hiko Nimue

Dámské kalhoty vyrobeny ze čtyřvrstvého prodyšného materiálu. Dvojitý pas je vybaven lehce dotahovatelným systémem, který zabraňuje proniknutí vody. Střihově jsou kalhoty přizpůsobeny pro sezení v kajaku. Exponovaná místa jsou zesílena jako ochrana proti prodření. Pro větší pohodlí vašich nohou jsou kalhoty vybaveny cordurovými vodotěsnými ponožkami. Čtyřvrstvý materiál Airfour s výbornými parametry. Vodotěsnost (vodní sloupec) 25.000mm, prodyšnost 15.000g/m2/24Hrs. Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva: šedá.

Výrobce
Hiko
Model
5.61
Hmotnost
0.00

6.890Kč

bunda Hiko Conquest

DOPRODEJ ! INFORMUJTE SE NA DOSTUPNÉ VELIKOSTI ! Komfortní vodácká bunda vhodná pro seakayaking do náročných podmínek. Střihově je bunda konstruována tak, aby umožňovala volný pohyb při pádlování. Dvojitý krk je tvořen vnějším vysokým límcem a vnitřním neoprenovým krkem, který se automaticky dotáhne se zapnutím dlouhého zipu v předním díle. Anatomicky tvarovaná kapuce s vysokým límcem a 3D stahováním (horizontálním, vertikálním a okolo obličeje). V oblasti brady je na kapuci integrovaný pružný neopren s průduchy. Dlouhý asymetricky vedený rozpínací zip ze zátěrem v předním díle a kapuci je veden mimo oblast brady. Zip umožňuje jednak uzavření bundy až po nos nebo odvětrání při aktivním pohybu. Dvojité manžety na rukou jsou vyrobeny z ultra pružného neoprenu s vnitřním hladkým povrchem zvyšující vodotěsnost. Možnost dotahu dlouhé neoprenové manžety přes vnější nylonovou manžetu. Na zadní straně rukávů jsou větrací otvory s možností uzavření pomocí voděodolného zipu. Dvojitý pas zvyšující vodotěsnost. Vnitřní komín na stahování do tunýlku s prodlouženou zadní částí, vnější neoprenový vysoký pas s dotahováním na double pull systém. V předním díle dvě velké kapsy, vnitřní přístupná po rozepnutí hlavního zipu a vnější rozpínací, přístupná i při oblečení vesty. Na rukávech a kapuci jsou umístěny bezpečnostní reflexní proužky. Čtyřvrstvý odlehčený materiál Airfour. Svrchní materiál tvoří 100% polyester. Vnitřní vrstva je tvořeny mikroporézním zátěrem a hydrofilní membránou. Technické parametry: hmotnost 150g/m2, vodotěsnost 25.000mmH20, paropropustnost 15.000g/m2/24hod. Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva: červená.

Výrobce
Hiko
Model
5.19
Hmotnost
0.00

5.120Kč

bunda Hiko Ramble

Vodácká bunda pro turistiku, seakajaking a jachting. Střihově je bunda konstruována tak, aby umožňovala volný pohyb při pádlování. Anatomicky tvarovaná kapuce s vysokým límcem a 3D stahováním (horizontálním, vertikálním a okolo obličeje). V oblasti brady je na kapuci integrovaný pružný neopren s průduchy. Dlouhý asymetricky vedený rozpínací zip ze zátěrem v předním díle a kapuci je veden mimo oblast brady. Zip umožňuje jednak uzavření bundy až po nos nebo odvětrání při aktivním pohybu. Dvojité manžety na rukou jsou vyrobeny z ultra pružného neoprenu s vnitřním hladkým povrchem zvyšující vodotěsnost. Možnost dotahu manžety přes vnější nylonovou manžetu. Oboustranný pružný dotah v pase pomocí kulaté gumy v tunýlku. Vnitřní strana tunýlku tvoří PU zátěr zvyšující vodotěsnost při dotažení pasu. V předním díle je velká vnitřní kapsa na zip. Na rukávech a kapuci jsou umístěny bezpečnostní reflexní proužky. Extrémně lehký a pružný materiál. Na rubové straně opatřen dvěma PU zátěry a celulosovým proti přilnavým potiskem. Technické parametry: hmotnost 106 g/m2, složení Nylon +PU, vodotěsnost 15.000 mm H2O, paropropustnost 15.000g/m2/24hod. Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva: proces modrá (světlá) a červená.

Výrobce
Hiko
Model
5.18
Hmotnost
0.00

4.590Kč

kšiltovka HIKO IWWL

Kšiltovka s rovným kšiltem a nápisem In Water We Live. Velikost UNI. Různé barvy. Požadavek na barvu uvádějte do poznámky v objednávce. Více na www.hiko.cz

Výrobce
Hiko
Model
13.31
Hmotnost
0.00

1.390Kč

kniha Standa Chládek: Po stopách lovců velryb v severním Pacifik

TEXT VYDAVATELE: Aleutské ostrovy jsou pro většinu lidí „ztracený kout světa uprostřed bouřlivých moří“. Dlouhý řetěz z velké části neobydlených ostrovů s činnými sopkami se rozprostírá mezi severním Pacifikem a Beringovým mořem, mezi americkou Aljaškou a ruskou Kamčatkou. I na těchto ostrovech dříve žili lidé, Aleuti-Unangan, kteří se dokázali skvěle přizpůsobit drsným přírodním podmínkám a díky hojnosti potravy z moře uměli na ostrovech nejen přežít, ale i vyvinout pokročilou civilizaci. Perspektiva, s níž autor v této knize přistupuje k popisu Aleutů a jejich domoviny, kajaků, lovu velryb, šamanského náboženství atd., je svým způsobem jedinečná: autor se svými partnery se několikrát vydal na Aleutské ostrovy v mořských kajacích podobných těm, v jakých před lety brázdili domorodci bouřlivá moře okolo ostrovů. Tato okolnost mu dala možnost hlubokého poznání světa Aleutů a zejména ocenění jejich kajakářského umění. Praktickou zkušenost v dobrodružstvích na moři okolo Aleutských ostrovů doplnil studiem literatury a aleutských artefaktů v muzeích v USA a v Rusku. Kniha je jedinečná v Čechách i v bývalém Československu, neboť je vůbec prvním dílem o Aleutských ostrovech a jejich obyvatelích, které zde bylo vydáno. Knižní text je doprovázen více než 300 fotografiemi jednak z autorových expedic, jednak aleutských artefaktů z muzejních sbírek, mapami a dobovými ilustracemi z 18. a 19. století. Vydavatel: Nakladatelství Pavel Mervart 2016. Počet stran: 282 vázaná. Rozměr: 190x275mm.

Výrobce
Model
16.131
Množství
2
Hmotnost
0.00

379Kč

Neoprenové triko Hiko Symbio long women

Dámské triko SYMBIO je složeno ze 3 materiálů, přičemž každý je strategicky umístěn tak, aby plnil svou funkci. Přední i zadní panely jsou vyrobeny z 1,5 mm neoprenu pro tepelný komfort a izolaci. Pouze 0,5 mm tenký a velmi flexibilní Neospan, který je umístěn na pažích a ramenech, umožňuje volný pohyb v ramenech. Stejný materiál je použit na bočních panelech pasu a zajišťuje pohodlné dýchání. Podpažní panel je vyroben z pružné a prodyšné Lycry s plyšovou vnitřní vrstvou a napomáhá k absorpci a odpařování potu. Barva: černá s modrou (azur). velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
6.22
Hmotnost
0.00

2.090Kč

Neoprenové triko Hiko Symbio short women

Dámské triko SYMBIO je složeno ze 3 materiálů, přičemž každý je strategicky umístěn tak, aby plnil svou funkci. Přední i zadní panely jsou vyrobeny z 1,5 mm neoprenu pro tepelný komfort a izolaci. Pouze 0,5 mm tenký a velmi flexibilní Neospan, který je umístěn na pažích a ramenech, umožňuje volný pohyb v ramenech. Stejný materiál je použit na bočních panelech pasu a zajišťuje pohodlné dýchání. Podpažní panel je vyroben z pružné a prodyšné Lycry s plyšovou vnitřní vrstvou a napomáhá k absorpci a odpařování potu. Barva: černá s modrou (azur), velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
6.21
Hmotnost
0.00

1.790Kč

Neoprenové triko Hiko Symbio long men

Triko SYMBIO je složeno ze 3 materiálů, přičemž každý je strategicky umístěn tak, aby plnil svou funkci. Přední i zadní panely jsou vyrobeny z 1,5 mm neoprenu pro tepelný komfort a izolaci. Pouze 0,5 mm tenký a velmi flexibilní Neospan, který je umístěn na pažích a ramenech, umožňuje volný pohyb v ramenech. Stejný materiál je použit na bočních panelech pasu a zajišťuje pohodlné dýchání. Podpažní panel je vyroben z pružné a prodyšné Lycry s plyšovou vnitřní vrstvou a napomáhá k absorpci a odpařování potu. Barva: černá s modrou a černá se zelenou (lime). velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
6.20
Hmotnost
0.00

2.190Kč

Neoprenové triko Hiko Symbio short men

Triko SYMBIO je složeno ze 3 materiálů, přičemž každý je strategicky umístěn tak, aby plnil svou funkci. Přední i zadní panely jsou vyrobeny z 1,5 mm neoprenu pro tepelný komfort a izolaci. Pouze 0,5 mm tenký a velmi flexibilní Neospan, který je umístěn na pažích a ramenech, umožňuje volný pohyb v ramenech. Stejný materiál je použit na bočních panelech pasu a zajišťuje pohodlné dýchání. Podpažní panel je vyroben z pružné a prodyšné Lycry s plyšovou vnitřní vrstvou a napomáhá k absorpci a odpařování potu. Barva: černá s modrou a černá se zelenou (lime). velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
6.19
Hmotnost
0.00

1.790Kč

Nafukovací kajak Gumotex Halibut

Nový nafukovací rybářský kajak HALIBUT. Je možné si vychutnat rybolov i na vzdálenějších místech, kam je obtížnější se dostat. Kajak je velmi stabilní, ale dostatečně obratný a rychlý při přesunech po vodě. Na dně lodi je pevná podlážka pro stabilní postoj při lovení. Vysoko postavená polohovatelná sedačka vám zaručuje pohodlí při nasedání, vysedání i dlouhém čekání na úlovek. Vše sbalíte do vaku, který vezmete s sebou na zádech nebo odvezete v kufru auta. Tech. parametry: hmotnost (kg): 21, max nosnost: 200kg / 1 osoba, délka (cm): 375, šířka (cm): 96, max. provozní tlak MPa (Bar/PSI): 0,02 (0,2 / 3), rozměry ve vaku (cm): 70 x 46 x 30, materiál: Nitrilon. Barva: zeleno/šedá.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.43
Hmotnost
0.00

36.190Kč

Nafukovací kajak Gumotex Twist 2/1

Kajak TWIST je velmi stabilní a pohodlně se do něj usadí jak malý kajakář, tak i osoba XXL. Je vhodný na rekreaci u vody na pláži, ale také na objevování nových míst na jezerech či na klidných řekách. Díky jeho nízké hmotnosti a snadné sbalitelnosti, jej vezmete s sebou kamkoliv i v menším baťohu. Tech. paremetry: hmotnost (kg): 11, max nosnost: 180kg / 2 osoby, délka (cm): 360, šířka (cm): 83, max. provozní tlak MPa (Bar/PSI): 0,02 (0,2 / 3), rozměry ve vaku (cm): 60 x 40 x 20, materiál: Nitrilon. Barva červeno/šedá, zeleno/šedá.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.42
Hmotnost
0.00

17.830Kč

Nafukovací kajak Gumotex Twist 1

Kajak TWIST je velmi stabilní a pohodlně se do něj usadí jak malý kajakář, tak i osoba XXL. Je vhodný na rekreaci u vody na pláži, ale také na objevování nových míst na jezerech či na klidných řekách. Díky jeho nízké hmotnosti a snadné sbalitelnosti, jej vezmete s sebou kamkoliv i v menším baťohu. Tech. paremetry: hmotnost (kg): 7,4, max nosnost: 100kg / 1 osoba, délka (cm): 260, šířka (cm): 79, max. provozní tlak MPa (Bar/PSI): 0,02 (0,2 / 3), rozměry ve vaku (cm): 60 x 36 x 20, počet vzduchových komor: 3+2, materiál: Nitrilon. Barva červeno/šedá, zeleno/šedá.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.41
Hmotnost
0.00

14.000Kč

Waka Kayaks Tutea

Menší brácha kajaku Tuna. Parametry: délka 249 cm, šířka 64,5cm, výtlak 270 l, hmotnost 20 kg, optimální váha jezdce 50-85 kg.

Výrobce
WAKA KAYAKS
Model
1.2.144
Hmotnost
0.00

34.125Kč

ZET kayaks Toro

Toro je určen na divokou vodu a splňuje všechny moderní trendy, má příď která krásně jede přes válce a vlny a stabilní záď, kde i na těžké divoké vodě kajakář cítí dobrou stabilitu. Parametry: Délka 268 cm, Šířka 68 cm, Objem 320 l, Váha 22 kg, Límec 91 - 51 cm, Optimální váha jezdce 65 - 95 kg. Toro je alternativa pro jezdce, pro které je Raptor již malý nebo zastaralý a naopak kajak Director jim přijde jako ohromná loď. Možnost volby nožní opěrky: posuvné zrcadlo nebo pěnová opěrka.

Výrobce
ZET kayaks
Model
1.2.142
Hmotnost
0.00

32.500Kč

Pad Boards Freeride 310 WovenX  10´2"

Plovák na Stand Up Paddle. Délka: 310 cm, šířka: 85 cm, tloušťka: 15 cm, hmotnost: 7,8 kg, objem: 294 l, max. váha jezdce 130kg. Nafukovací PADdleboard vyvinut speciálně na divokou vodu. Větší šířka boardu zajišťuje stabilitu a bezpečnost jezdce. Ostrá příď umožnuje vyšší rychlost, a výborně proráží válce a kratší vlny. Objemná oblá záď pomáhá s rovnováhou při obratech a manévrech. Naše technologie Ultra Light Double Wall zaručuje vysokou pevnost, odolnost, kvalitu spojů, ale také velmi nízkou váhu, oproti klasickým drop stitch tkaninám. EVA grip s maximální přilnavostí a hygienickým atestem ČR. Osazeno Flexi Finami SMALL (na výšku pouze 7 cm) které zajišťují kvalitní vedení a jízdu ve velmi mělké vodě. Dodáváno jako SET s kvalitní vysokotlakou pumpou Bravo s manometrem a nepromokavým transportním vakem s objemem 90 l.  Cena samostatného plováku 16.990,- Kč.

Výrobce
Pad
Model
1.6.1
Hmotnost
0.00

18.990Kč

vodácká mapa (CZ) Lužnice

NOVINKA 2014 ! Skladnější a levnější verze vodáckého průvodce. Vodácká mapa Lužnice, Nové řeky a dolního toku Nežárky s kilometráží, nákresy a snímky jezů, popisy tábořišť a kempů, s hospodami a restauracemi. Oboustranná mapa v měřítku 1:50t. od Suchdola nad Lužnicí po Tábor. Skládaná. Rozměr ve složeném stavu 107x165mm, v rozloženém 95x65,5cm. Vydavatel: Shocart 2014.

Výrobce
Shocart
Model
16.130
Množství
5
Hmotnost
0.00

99Kč

nafukovací kanoe Kutlici RIO Big

POUZE NA ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU ! DODACÍ LHŮTA CCA 1 MĚSÍC ! Dvou, v případě potřeby třímístný člun RIO v rozšířené verzi je určen pro plavbu na řekách do obtížnosti WW IV. Především je však navržen pro vodáky, kteří ocení speciálně vyvinutou stavbu lodi pro vyšší stabilitu při podélném přetáčení. Rozšířená verze je širší, dno je opatřeno dvěma stabilizačními válci navíc. Ergonomie a tvar lodi je navržen pro maximální stabilitu, s dostatečnou robustností při splouvání jezů, výškových nerovností a stupňů. Proto je rozšířená verze vhodná pro splouvání náročných řek, rovněž pro expediční potřeby, ale také pro turistické a rodinné sjíždění řek. Oproti základnímu RIU se odlehčená verze vyznačuje specifickou konstrukcí, která zachovává při stejné hmotnosti a vynikající jízdní vlastnosti při splouvání divokých řek a jezů. Člun je vybaven samovylévacím otvorem na zádi, fixovacími stehenními popruhy, lanem k ukotvení člunu ke břehu, gumovými úvazky na drobné příslušenství, poutky k přichycení různé vodácké bagáže a dalším příslušenstvím shodným se základní verzí. Ať už se jedná o běžné lodní pytle, barely, nepromokavé boxy a podobně, veškerý náklad budete schopni bezpečným způsobem připevnit do lodi. Vedle jízdních vlastností je prakticky a účelně vyřešen systém přivázání třetí sedačky, podle potřeb uživatele.

Výrobce
Kutlici
Model
1.3.74
Hmotnost
0.00

29.900Kč

nafukovací člun Gumotex Ontario 420

Nafukovací člun ONTARIO je šestimístný člun vhodný pro vícedenní putování po řece s celou rodinou nebo přáteli a plnou bagáží. Tento člun svým tvarem a rozměry nejvíc připomíná Colorado, avšak Ontario je jeho suchou verzí s uzavřenou zádí. Díky svému tvaru je tato loď i na vzdory své velikosti dostatečně rychlá a snadno ovladatelná. Lehce zvednutá příď krytá palubou z pevného Nitrilonu zabraňuje vniknutí vody do lodi při průjezdu peřejemi nebo sjezdu menších jezů na řekách do stupně obtížnosti WW2. Technická data: Délka (cm) 420, Šířka (cm) 145, Hmotnost (kg) 33, Max.nosnost (kg)600, Materiál Nitrilon®, Počet osob 6, Průměr bočního válce (cm)37, Počet vzduchových komor 3, Rozměr při sbalení (cm)85 × 50 × 30, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI) 0,025 / 0,25 / 3, Rozměry kartonu 90 × 55 × 30. Výbava lodě: příčné válce – sedačky, bezpečnostní lana na bocích lodi, úchyty pro chodidla, pružná lana pro uložení bagáže, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, čtyři madla na bocích lodi, přetlakový ventil, přepravní vak z nánosované textilie, vázací lano na přídi i zádi.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.71
Hmotnost
0.00

30.499Kč

nafukovací kajak Gumotex Seawave

Nafukovací kajak SEAWAVE je díky svému úzkému a dlouhému tvaru snadno ovladatelný a vhodný pro rychlou jízdu. Posunutím sedaček a umístěním kokpitu jej lze upravit z trojmístné až na verzi jednomístnou. Výztuhy pro zpevnění palub dodávají lodi tuhost. Zpevněný kýl snižuje vliv větru a napomáhá přímé jízdě. Pro tento kajak naleznete největší uplatnění v turistice a mořském pádlování. Člun je dodáván se dvěma sedačkami. Třetí sedačku a kokpity je nutno koupit zvlášť jako příslušenství nebo v SETu včetně 3 sedačky, obou kokpitů, 2x krycí zástěry a kormidla v ceně 42.990,- Kč. Technická data: Délka (cm)455, Šířka (cm)80, Hmotnost (kg)17,5, Max.nosnost (kg)250, Materiál Nitrilon®, Počet osob 3, Průměr bočního válce (cm)22, Počet vzduchových komor 3 + 3 + 2, Rozměr při sbalení (cm) 68 × 43 × 30, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI) 0,025 ⁄ 0,25 ⁄ 3,75, Rozměry kartonu 71 × 47 × 33. Barva červená/šedá. Výbava lodě: úchyt pro směrovou ploutev, směrová ploutev, vodotěsný transportní vak 100l (135l), push push ventil, přetlakový ventil, vypouštěcí otvor na zádi lodi, nastavitelná opěrka nohou, komfortní sedačky s opěrkami, madla k přenášení kajaku, obvodový suchý zip pro upevnění kokpitu.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.70
Hmotnost
0.00

36.020Kč

Pádlo Panenka Paddles Challenge

Exkluzivní pádlo pro mořské a jezerní kajaky. Superlehké a odolné uhlíkové listy s kevlarovou výztuhou. Žerď rovná nebo klika. Hmotnost: 790 g. Délky: 190 - 230 cm nebo dle přání. Úhly: 30, 45, 60 nebo dle přání. Cena: žerď rovná - 6 435 Kč žerď klika - 7 575 Kč Pádlo je možné objednat také ve variantě se spojkou, která umožní rozložení pádla, nastavení libovolného úhlu a prodloužení až o 5 cm. Spojka je za příplatek 550 Kč.

Výrobce
Panenka Paddles
Model
2.2.96
Hmotnost
0.00

6.435Kč

Pádlo Panenka Paddles Bliss

Prvotřídní kajakové pádlo té nejvyšší kvality určené pro všestranné použití na divoké vodě. Pevné a superlehké listy umožňující stabilní a silný záběr. Varianty: sklo-uhlík listy/dural žerď 4100,- Kč, sklo-uhlík listy/prepreg žerď 5435,- Kč, sklo-uhlík listy/klika žerď 6560,- Kč.

Výrobce
Panenka Paddles
Model
2.2.95
Hmotnost
0.00

4.100Kč

Pádlo Panenka Paddles Rocky

Prvotřídní kajakové pádlo té nejvyšší kvality určené pro divokou vodu a rodeo. Pevné a superlehké uhlíkové listy s kevlarovou výztuhou umožňující stabilní a silný záběr. Hmotnost: 900 g. Délky: 180 - 205 cm nebo dle přání. Úhly: 30, 45, 60 nebo dle přání. Cena: žerď rovná - 6 435 Kč, žerď klika - 7 575 Kč. Pádlo je možné objednat také ve variantě se spojkou, která umožní rozložení pádla, nastavení libovolného úhlu a prodloužení až o 5 cm. Spojka je za příplatek 550 Kč.

Výrobce
Panenka Paddles
Model
2.2.94
Hmotnost
0.00

6.435Kč

Pádlo Panenka Paddles Cobra

Prvotřídní kajakové pádlo té nejvyšší kvality určené pro všestranné použití na divoké vodě. Pevné a superlehké uhlíkové listy s kevlarovou výztuhou umožňující stabilní a silný záběr. Žerď rovná nebo klika. Hmotnost: 900 g Délky: 180 - 205 cm nebo dle přání. Úhly: 30, 45, 60 nebo dle přání. Cena: žerď rovná - 6 435 Kč žerď klika - 7 575 Kč Pádlo je možné objednat také ve variantě se spojkou, která umožní rozložení pádla, nastavení libovolného úhlu a prodloužení až o 5 cm. Spojka je za příplatek 550 Kč.

Výrobce
Panenka Paddles
Model
2.2.93
Hmotnost
0.00

6.435Kč

špricdeka Hiko nylon Basic Fitflex PU

Jednoduchá nylonová špricdeka. Velikost deklu: CL80 (75-85cm), CL87 (82-92cm), CL94 (89-99cm), CL110 (105-115cm). Velikost komínu: uni.

Výrobce
Hiko
Model
9.52
Hmotnost
0.00

990Kč

špricdeka Hiko neoprenová Prodigy 94

NNová řada špricdek na divokou vodu, vyrobených z nového pružnějšího neoprenu a s novým designem. Podžehlení je řešeno neoprenovou páskou pro vyšší voděodolnost. Trhací oko vpředu. Velikost deklu: ozn. CL94 (89-99cm). Velikost komínu (obvod pasu): XS (65), S (72), M (78), L (85), XL (90).

Výrobce
Hiko
Model
9.51
Hmotnost
0.00

2.290Kč

špricdeka Hiko neoprenová Prodigy 87

Nová řada špricdek na divokou vodu, vyrobených z nového pružnějšího neoprenu a s novým designem. Podžehlení je řešeno neoprenovou páskou pro vyšší voděodolnost. Trhací oko vpředu. Velikost deklu: ozn. CL 87 (82-92cm). Velikost komínu (obvod pasu): XS (65), S (72), M (78), L (85), XL (90).

Výrobce
Hiko
Model
9.50
Hmotnost
0.00

2.190Kč

špricdeka Hiko neoprenová Prodigy 80

Nová řada špricdek na divokou vodu, vyrobených z nového pružnějšího neoprenu a s novým designem. Podžehlení je řešeno neoprenovou páskou pro vyšší voděodolnost. Trhací oko vpředu. Velikost deklu: ozn. CL 80 (75-85cm). Velikost komínu (obvod pasu): XS (65), S (72), M (78), L (85), XL (90).

Výrobce
Hiko
Model
1210
Hmotnost
0.00

2.090Kč

špricdeka Hiko neoprenová Jackpot K1

Špricdeka k vestě Jackpot pro K1. Kajakářská závodní špricdeka nové generace. Doporučujeme použít v kombinaci s vestou Jackpot. Špricdeka je vybavena speciální kapsou v přední části neoprenové placky, do které se zasouvá přídavný pěnový polštář vesty Jackpot. Kapsa je tvarována tak, aby přídavný pěnový polštář přesně zapadl pod úroveň límce v přední části. Je vyrobena z velmi lehké pružné pleteniny S PU zátěrem, čímž nedochází ke zvýšení hmotnosti špricdeky. Velikost komínu: XS (65cm), S (72cm), M (78cm), L (85cm), XL (90cm).

Výrobce
Hiko
Model
9.47
Hmotnost
0.00

2.490Kč

nafukovací raft Kulta Replay 380

Jak už připomíná název, tento raft přináší radost a hravost při sjíždění řeky v týmu. Je určen pro ty, kteří chtějí jezdit aktivně a zkoušet svoje limity. Replay 420 vám to umožní, díky svým vlastnostem beze zbytku. Za nepřehlédnutelným designem je skryta vynikající výkonnost na divoké vodě. Žádná zpožděná reakce na váš záběr. Plynulé křivky, profilované samovylévací dno, extrémní tuhost korpusu, hmotnost 35kg v praxi znamenají rychlost, ovladatelnost a bezpečnost. Samovylévací systém dna funguje extrémně rychle. Výborná ergonomie umožňuje stabilní a přitom pohodlný posez. Raft je vhodný pro výkonostní rafting a soutěže. Lze jej snadno pádlovat i ve 4 osobách. Člun lze dále přizpůsobit požadavkům zákazníka další výbavou (nožní úchyty, D-kroužky, protioděrové fólie, loga, polepy atd.). 5 - letá záruka. Technická data: šířka vnější (cm) 165, šířka vnitřní (cm) 69, délka vnitřní (cm) 287, hmotnost netto (kg) 31, průměr obvod. válce (cm) 48, počet vzduchových komor 3+2, max. počet osob 5, max. nosnost (kg) 650, max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6, oblast použití WW4, délka (cm) 380.

Výrobce
Kulta
Model
1.3.65
Hmotnost
0.00

39.990Kč

nafukovací raft Kulta Replay 420

Jak už připomíná název, tento raft přináší radost a hravost při sjíždění řeky v týmu. Je určen pro ty, kteří chtějí jezdit aktivně a zkoušet svoje limity. Replay 420 vám to umožní, díky svým vlastnostem beze zbytku. Za nepřehlédnutelným designem je skryta vynikající výkonnost na divoké vodě. Žádná zpožděná reakce na váš záběr. Plynulé křivky, profilované samovylévací dno, extrémní tuhost korpusu, hmotnost 35kg v praxi znamenají rychlost, ovladatelnost a bezpečnost. Samovylévací systém dna funguje extrémně rychle. Výborná ergonomie umožňuje stabilní a přitom pohodlný posez. Raft je vhodný pro výkonostní rafting a soutěže. Lze jej snadno pádlovat i ve 4 osobách. Člun lze dále přizpůsobit požadavkům zákazníka další výbavou (nožní úchyty, D-kroužky, protioděrové fólie, loga, polepy atd.). 5 - letá záruka. Technická data: šířka vnější (cm) 165, šířka vnitřní (cm) 69, délka vnitřní (cm) 327, hmotnost netto (kg) 32, průměr obvod. válce (cm) 48, počet vzduchových komor 3+2, max. počet osob 6, max. nosnost (kg) 750, max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6, oblast použití WW4, délka (cm) 420.

Výrobce
Kulta
Model
1.3.64
Hmotnost
0.00

44.900Kč

nafukovací raft Kulta Revo 345 SB

Revo 345 S.B. je určeno pro akci na divoké vodě. K tomu ho předurčují skvělé jízdní vlastnosti, výborná celková tuhost korpusu a výborně fungující samovylévací dno. Tento crossover kánoe a raftu přináší novou dimenzi v pádlování. Je rychlý a reakce na záběr jsou prakticky okamžité, jako na pevné lodi. Přitom si zachovává stabilitu a odpustí chyby, které se na kánoi trestají zvrhnutím. Zesílené dno – spodní část dna je vyrobena ze silnějšího matriálu 1450 g/m2. Materiál německé i rmy Heytex 1050 g/m2 – vysokopevnostní PES tkanina s oboustranným nánosem polyvinilchloridu je 100 % vzduchotěsný, elastický, vysoce odolný proti oděru, UV záření. Adheze nánosu k základní tkanině se pohybuje v nadprůměrných hodnotách více jak 100 N/2 cm!!! Pevnost v tahu min. 3000/2700 N/5 cm. To vše zaručuje dlouhou životnost materiálu a také snadnou opravitelnost. Příslušenství: protioděrové pásy, úchyty na bagáž, D-kroužky, madla, redukce, manometr, pumpy, ventily Ceredi, klíče na ventily. Veškeré materiály a použité technologie splňují požadavky evropské normy na nafukovací rekreační čluny EN ISO 6185. Délka (cm) 345, šířka vnější (cm) 142, šířka vnitřní (cm) 58, délka vnitřní (cm) 268, hmotnost netto (kg) 30, průměr obvod. válce (cm) 42, počet vzduchových komor 3, max. počet osob 4, max. nosnost (kg) 620, max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6, oblast použití WW4.

Výrobce
Kulta
Model
1.3.62
Hmotnost
0.00

31.990Kč

nafukovací raft Kulta Revo 345 Performance

Tvarem a nosností zdánlivě připomíná raft, ale není to raft. Na vodě má chováním a rychlostí blízko kánoi, ale nevypadá jako kánoe. Je jedno jestli v něm pádlují dva nebo tři nebo čtyři vodáci – zůstává vždy bezpečný, snadno ovladatelný, rychlý a dostatečně stabilní. Nemá samovylévací systém, což v tomto případě je výhodou, protože je určen především na zábavné rodinné nebo turistické sjižděnív partě kamarádů. Sedačky se slide systémem dovolují snadno podle potřeby měnit těžiště nebo uspořádáni vnitřního prostoru pouhým posunutím, žádné zdlouhavé převazování a uzlování není třeba. Materiál německé i rmy Heytex 1050 g/m2 – vysokopevnostní PES tkanina s oboustranným nánosem polyvinilchloridu je 100 % vzduchotěsný, elastický, vysoce odolný proti oděru, UV záření. Adheze nánosu k základní tkanině se pohybuje v nadprůměrných hodnotách více jak 100 N/2 cm!!! Pevnost v tahu min. 3000/2700 N/5 cm. To vše zaručuje dlouhou životnost materiálu a také snadnou opravitelnost. Technická data: Délka (cm) 345, šířka vnější (cm) 142, šířka vnitřní (cm) 58, délka vnitřní (cm) 268, hmotnost netto (kg) 30, průměr obvod. válce (cm) 42, počet vzduchových komor 3, max. počet osob 4, max. nosnost (kg) 620, max. provozní tlak (bar/kPa/PSI) 0,25/25/3,6, oblast použití WW3. Provedení Performance s vyšší výbavou oproti člunu Basic, např. nožní úchyty.

Výrobce
Kulta
Model
1.3.61
Hmotnost
0.00

31.990Kč

helma Hiko Buckaroo

Nová designově povedená helma s chráničí uší. Velikost: S/M, L/XL. Barva: bílá, červená a lime (žluto-zelená).

Výrobce
Hiko
Model
4.30
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.290Kč

helma Hiko Buckaroo Slalom

Nová designově podařená helma slalomového typu bez chráničů uší. velikost: S/M, L/XL. Barva: černá, červená, bílá a lime (žluto-zelená). EN 1385. Official product International Canoe Federation.

Výrobce
Hiko
Model
4.29
Hmotnost
0.00

1.290Kč

špricdeka Hiko nylon Bib deck

Špricdeka nebo spíše vlnolam pro váš turistický kajak. Ochrání před vlnami a cákající vodou a přesto nebrání pokud potřebujete rychle opustit loď. Velikost: CL87 (délka kokpitu 82-92cm) a CL94 (89-99cm).

Výrobce
Hiko
Model
9.61
Hmotnost
0.00

660Kč

kalhoty Hiko Bayard

Tyto nové kalhoty z top řady jsou vyrobeny ze čtyřvrstvého vysoce dýchavého materiálu. Dvojitý pas je vybaven lehce dotahovatelným systémem, který zabraňuje proniknutí vody. Střih klade důraz na to, aby kalhoty dobře seděli a poskytovali komfort při sezení. Exponovaná místa jsou zesíleny jako ochrana proti prodření. Pro ještě větší pohodlí vašich nohou, jsou kalhoty vybaveny cordurovými ponožkami. Za příplatek 1.990,- Kč kalhoty možno opatřit horizontálním vodotěsným poklopcem. Velikost: S, M, L, XL a XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.42
Hmotnost
0.00

6.790Kč

kalhoty Hiko Ronwe

Jednoduché kalhoty pro vodáckou turistiku. Nástupce modelu Quest. Velikost: S, M, L, XL a XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.41
Hmotnost
0.00

3.090Kč

bunda Hiko Rogue ION Semi-Dry Top

Nástupce bundy Rogue. Bunda vyrobená z vodotěsného dýchavého materiálu je vybavena dvojitým pasem pro lepší dotažení. Neoprenový krk je dotahovatelný, takže brání vodě v proniknutí do bundy a zároveň se bunda pohodlně obléká. Díky propracovanému střihu bunda poskytuje pohodlí a volnost pohybu. Laatexové manžety na rukávech překryté neoprenovými manžeta s dotahováním. Velikost: S, M, L, XL a XXL. Barva: Tmavě červená a světle modrá.

Výrobce
Hiko
Model
5.40
Hmotnost
0.00

4.090Kč

Vodácký průvodce (CZ) Odra a Olše

Vodácký průvodce po slezských řekách Odra a Olše. Mapové listy v měřítku 1:50t. a množství podrobných informací o řekách a okolí činí z této brožury nepostradatelného pomocníka každého vodáka. Řeka Odra je zmapována v úsecích Ostrava - Koblov, soutok s Ostravicí, Antošovická lávka, Starý Bohumín, soutok Odry s Olší, Krzyźanowice (PL) a řeka Olše v úsecích Závada, Věřňovice, soutok s Odrou. Rozměr ve složeném stavu 146x210mm. Počet stran 17. Dvojjazyčný text česky a polsky.

Výrobce
Model
16.125
Množství
8
Hmotnost
0.00

49Kč

Vodácká mapa (F) Korsika

Vodácká mapa ostrova Korsika v měřítku 1:125t. Přehledné značení přístupových cest, nasedacích a vysedacích míst, označení obtížnosti jednotlivých úseků. Doplněno množstvím barevných fotografií. Vydavatel: Pollner verlag.

Výrobce
Model
16.122
Hmotnost
0.00

360Kč

lepící souprava Tear-Aid typ B

NOVINKA ! Tear-Aid, nenahraditelná záplata pro použití venku i v domácnosti. Tear-Aid je jedinečná průsvitná záplata určená k opravě trhlin a otvorů prakticky jakéhokoli materiálu. Je mimořádně odolná a velice pružná. Tear-Aid není jen dočasné řešení, oprava vydrží trvale! Tear-Aid se vyrábí ve dvou variantách, typu A a typu B. Oba typy disponují stejnými unikátnímu vlastnostmi, ale každý je vhodný pro jiné materiály. Tear-Aid,výjimečně silná záplata! Mimořádně odolná, vodotěsná, vzduchotěsná, pružná, nebledne, víceúčelová, nevysychá, permanentní. Typ B je určen na materiály z PVC a Vinylu ! Balení obsahuje: 1x záplata 30x8cm, 4x ubrousek na očištění před lepením, 1x svitek vlasce, návod na použití.

Výrobce
Model
15.69
Množství
9
Hmotnost
0.00

350Kč

ZET - popruh s ozubenými pásky

Popruh s připevněnými ozubenými pásky pro kompletaci s ráčnami a zádovou opěrkou. Délka 105cm pro Raptor, Toro, Director, délka 102cm pro Five a Cross a délka 90cm pro Veloc. Požadovanou délku uveďte do objednávky.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.67
Hmotnost
0.00

190Kč

nafukovací kanoe Kutlici RIO Chiko

Dvou, v případě potřeby třímístný člun CHIKO je určen pro plavbu na řekách do obtížnosti WW III . Především je však navržen pro potřeby vodáckých půjčoven a organizátory vodáckých kurzů. Pro potřeby půjčoven, pro dětské vodácké kurzy je kanoe CHIKO vhodná zejména svou příznivou cenou, ale také výbornými jízdními vlastnostmi. Ergonomie lodi je navržena pro vynikající podélnou stabilitu, s dostatečnou robustností při splouvání jezů, výškových nerovností a stupňů. Proto je školní verze také vhodná pro turistické a rodinné sjíždění řek. Oproti základní verzi RIO se CHIKO vyznačuje menšími rozměry, nižší hmotností, avšak zachováním vynikajících jízdních vlastností. Člun je vybaven samovylévacím otvorem na zádi, fixovacími stehenními popruhy, lanem k ukotvení člunu ke břehu, gumovými úvazky na drobné příslušenství, poutky k přichycení různé vodácké bagáže a dalším příslušenstvím shodným se základní verzí. Ať už se jedná o běžné lodní pytle, barely, nepromokavé boxy a podobně, veškerý náklad budete schopni bezpečným způsobem připevnit do lodi. Vedle jízdních vlastností je prakticky a účelně vyřešen systém přivázání třetí sedačky, podle potřeb uživatele.

Výrobce
Kutlici
Model
1.3.30
Hmotnost
0.00

29.900Kč

Hiko Shade Plush (pánské - dlouhý rukáv)

Nová kolekce Shade plush je vyrobena z nového materiálu s ochranným UV faktorem 50+. "Plyšová" vrstva uvnitř je příjemná na kůži - na rozdíl od "polyesterového" pocitu, typického pro jiné materiály s UV ochranou. "Plyš" vytváří prostor mezi kůží a tkaninou, který během horkých letních dnů usnadňuje vaší pleti dýchání. Při použití trika pod bundu vytváří izolační vrstvu, která udržuje tělo v teple. Velikost: XS, S, M, L, XL.

Výrobce
Hiko
Model
13.21
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

Hiko Shade Plush (dámské - krátký rukáv)

Nová kolekce Shade plush je vyrobena z nového materiálu s ochranným UV faktorem 50+. "Plyšová" vrstva uvnitř je příjemná na kůži - na rozdíl od "polyesterového" pocitu, typického pro jiné materiály s UV ochranou. "Plyš" vytváří prostor mezi kůží a tkaninou, který během horkých letních dnů usnadňuje vaší pleti dýchání. Při použití trika pod bundu vytváří izolační vrstvu, která udržuje tělo v teple. Velikost (dámské): XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
13.19
Hmotnost
0.00

790Kč

kniha Cena Adrenalinu

Cena adrenalinu - kniha plná emocí, napětí a adrenalinu. Jedná se o soubor skutečných obvykle dramatických vodáckých příběhů z náročných, ale i zcela lehkých řek z Čech nebo zahraničí. Na 42 poutavých příbězích doplněnými přes 100 barevnými fotografiemi sami budete mít možnost posoudit, jak při nedodržování základních prvků bezpečné jízdy může lehko dojít k nehodě, a to i se smrtelným zraněním. Voda je živel, a proto k ní musíme přistupovat s pokorou a respektem. Lektoři Vodácké školy záchrany se pokusili na reálných příbězích ukázat ty nejčastější chyby, které nejednou, přes zdánlivou banálnost, vyústily v tragickou událost. Všechny příběhy jsou reálné. Zažili je buď sami autoři, nebo si je nechali vyprávět od našich klientů. Nemusíte se bát. Řada historek končí drobnými oděrkami nebo jen úlekem a má často i humorný nádech. Cílem nebylo dodat na trh další knihu senzací, popisující pouze dech beroucí situace, které vyvolávají mrazení v zádech, ale vytvořit zodpovědně a systematicky uspořádané dílo zkušených lidí, sloužící k vyvarování se zbytečného hazardu s lidským životem. Počet stran: 176, vazba: vázaná V8, obsah: plnobarevný, rozměr: 163x235mm.

Výrobce
raft.cz
Model
16.122
Množství
9
Hmotnost
0.00

440Kč

bunda Hiko Icarus Air4 S/S Dry Top

Bunda s krátkým rukávem do extrémních podmínek. Vodotěsná latexová manžeta u krku krytá neoprenem. Dvojitý komín s double pull systémem. Zdvojené neoprenové manžety na rukou s latexovým proužkem.  Barva: červená (Inferno) a modrá (Kaituna). Velikost: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.55
Hmotnost
0.00

4.190Kč

bunda Hiko Paladin Air4.X Dry Top

Velice úspěšný model vodácké bundy PALADIN se dočkal dalšího vylepšení. Materiál Air4, podle kterého dostal Paladin svůj přívlastek je ultralehký, čtyřvrstvý materiál, který je oproti svému předchůdci téměř o polovinu lehčí, ohebnější a tak velice příjemný na těle. Cordurové zesílení v klíčových oblastech pro zvýšení odolnosti oděvu. Optimální kombinace svrchního materiálu s vrstveným zátěrem. Tento způsob zátěru zajišťuje vysoký vodní sloupec 15 000mm H2O a zároveň dostatečnou dýchavost V3.000g/m2/24h. Svrchní polyamidová tkanina je dostatečně robustní, odolná proti oděru a přitom celková hmotnost materiálu je 174g/m2. Barva: červená (Inferno) a modrá (Kaituna). Velikost: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.54
Hmotnost
0.00

5.790Kč

kalhoty Hiko Gambit Combo

Dvouvrstvé neoprenové kraťasy vhodné k použití nejen na divoké vodě, ale pro veškerou vodáckou turistiku a další outdoorové vodní sporty jako SUP, kiteboarding, wakeboarding, surfing, skimboarding a další. Vnitřní kalhoty jsou vyrobeny z ultrapružného neoprenu - zajišťují tak výbornou tepelnou izolaci, aniž by omezovali v pohybu. Vnější šortky jsou vyrobeny z pružného (4-way stretch), oděruvzdorného a rychleschnoucího materiálu. Obě části jsou spojeny pružnou lycrou. Dotažení v pase je řešeno neoprenovým pasem, který je možné dotáhnout tkaničkou. Na pravé nohavici je prostorná kapsa se zapínáním na zip – uvnitř kapsy jsou odtokové otvory.   Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva: černá.

Výrobce
Hiko
Model
5.52
Hmotnost
0.00

3.290Kč

Vodácká mapa (PL) Pilawa - Gwda - Rurzyca

Vodácká mapa polských řek Pilawa a Gwda (úseky Sikory - Dobrzyca - Ujšcie) a Rurzyca (úsek Trzebieszki - Krepsko). Podrobné mapové listy řek v měřítku 1:50000. Provedení na voděodolném papíře. Formát 22,5x97,5cm, po složení 12x22,5cm. Vyd.: Ekograf. Rok: 2011.

Výrobce
Model
16.121
Množství
7
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (PL) Krutynia

Vodácká mapa polské řeky Krutynia. Podrobné mapové listy řeky v úseku Warpuny - Jabloń v měřítku 1:50000. Provedení na voděodolném papíře. Formát 22,5x97,5cm, po složení 12x22,5cm. Vyd.: Ekograf. Rok: 2011.

Výrobce
Model
16.120
Množství
9
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (PL) Slupia

Vodácká mapa polské řeky Slupia. Podrobné mapové listy řeky v úseku Gowidlino - Ustka (ústí do moře) v měřítku 1:50000. Provedení na voděodolném papíře. Formát 22,5x97,5cm, po složení 12x22,5cm. Vyd.: Ekograf. Rok: 2011.

Výrobce
Model
16.119
Množství
8
Hmotnost
0.00

99Kč

bunda Hiko Chinook

Bunda pro slalomáře do chladnějších podmínek. Střihově přizpůsobena aktivnímu pohybu. Má zvýšený elastický neoprenový krk a prodloužené neoprenové nátepníky na rukou. Vhodnou kombinací se spodním prádlem umožňuje široký rozsah použití od mírného chladu až po silný mráz. Velikost bundy: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.62
Hmotnost
0.00

2.790Kč

suchý oblek Hiko Odin 402

DOPRODEJ ! ODIN je velmi lehký a extrémně pohodlný suchý oblek, který je vyroben z materiálu 4O2. Ten vyniká svou ohebností, výraznou lehkostí a příjemným pocitem na těle. Navržený speciálně pro pádlování se oblek inspiruje technickými parametry suchého obleku Quatro, avšak s několika zajímavými úpravami ať už ve střihu nebo v designu. Oblek je vybaven vstupním zipem na zadní straně pro komfortní sezení v kajaku bez omezení v pohybu. Poklopec je již jeho nezbytnou součástí a ponožky, vyrobené z prodyšného čtyřvrstvého materiálu CORDURA, zaručí Vašim nohám, že zůstanou v suchu a teple. Oblek je možné objednat ve variantě s kapucí nebo bez ní. Každá varianta má svůj vlastní výrobní kód. V dámském provedení se suchý oblek jmenuje CALYPSO a taktéž nabízí variantu s kapucí či bez kapuce. Velikost: S, M, L, XL a XXL. Barva červená nebo modrá (process).

Výrobce
Hiko
Model
5.61
Hmotnost
0.00

18.190Kč

bunda Hiko Angler ION Paddle Jacket

Vodácká bunda pro kayakfishing a další rybářské aktivity. Snadno obsluhovatelná kapuce s vyztuženým kšiltem. Integrovaným vysoký límec s možností úpravy velikosti. Dvě velké kapsy v předním dílu a další dvě na rukávech. Dvojitý komín v pase.   Materiál: 100% Polyester s dvojitým PU zátěrem. Velikost: S, M, L, XL a XXL. Barva: černá.

Výrobce
Hiko
Model
5.59
Hmotnost
0.00

5.790Kč

ZET kayaks Veloc

VELOC je kajak z dílny ZET, který se inspiroval úspěšným kajakem RAPTOR. Kajak má velkou stabilitu a vyznačuje se výbornou ovladatelností. VELOC je creekovka vhodná pro řeky s menším průtokem. Disponuje ale stále dostatkem objemu pro vodnatější řeky. Díky své rychlosti je vhodný i pro extrémní závody. Kajak je vyroben Zelezny technologii. Parametry: Délka: 245cm, šířka: 65cm, objem: 280l, límec: 88x50cm, hmotnost jezdce: 45-85kg, hmotnost lodi: 18kg.

Výrobce
ZET kayaks
Model
1.2.165
Hmotnost
0.00

27.100Kč

Házecí pytlík Hiko Cone Plus 20m

Záchranné házecí pytlíky s vnitřní nosnou pěnou. Kónický tvar pytlíku s vyztuženým vstupem usnadňuje nandavání a vyndavání lana. Bezpečnostní reflexní proužky, plovoucí lano o průměru 8 nebo 10 mm s nosností v tahu 8000N.Varianta cone + vybavena navíc dvěma velkými plastovými oky na uchycení ke karabině. Dvě délky lana - 15m, 20m. Popruhový systém na přichycení k vestě, nebo karabině.

Výrobce
Hiko
Model
11.35
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.390Kč

Házecí pytlík Hiko Cone 20m

Záchranné házecí pytlíky s vnitřní nosnou pěnou. Kónický tvar pytlíku s vyztuženým vstupem usnadňuje nandavání a vyndavání lana. Bezpečnostní reflexní proužky, plovoucí lano o průměru 8 nebo 10 mm s nosností v tahu 8000N.Varianta cone + vybavena navíc dvěma velkými plastovými oky na uchycení ke karabině. Dvě délky lana - 15m, 20m. Popruhový systém na přichycení k vestě, nebo karabině.

Výrobce
Hiko
Model
11.34
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Házecí pytlík Hiko Cone Plus 15m

Záchranné házecí pytlíky s vnitřní nosnou pěnou. Kónický tvar pytlíku s vyztuženým vstupem usnadňuje nandavání a vyndavání lana. Bezpečnostní reflexní proužky, plovoucí lano o průměru 8 nebo 10 mm s nosností v tahu 8000N.Varianta cone + vybavena navíc dvěma velkými plastovými oky na uchycení ke karabině. Dvě délky lana - 15m, 20m. Popruhový systém na přichycení k vestě, nebo karabině.

Výrobce
Hiko
Model
11.33
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Házecí pytlík Hiko Cone 15m

Záchranné házecí pytlíky s vnitřní nosnou pěnou. Kónický tvar pytlíku s vyztuženým vstupem usnadňuje nandavání a vyndavání lana. Bezpečnostní reflexní proužky, plovoucí lano o průměru 8 a 10mm s nosností v tahu 8000N.Varianta cone + vybavena navíc dvěma velkými plastovými oky na uchycení ke karabině. Dvě délky lana - 15m, 20m. Popruhový systém na přichycení k vestě, nebo karabině.

Výrobce
Hiko
Model
11.32
Množství
1
Hmotnost
0.00

990Kč

bunda Hiko Pilgrim

DOPRODEJ ! INFORMUJTE SE NA DOSTUPNÉ VELIKOSTI ! Tato základní bunda je ideální pro turistické a rekreační pádlování. Bunda je vyrobená z voděodolného a dýchavého materiálu Tusor 320. Je vybavena tenkým neoprenovým krkem a dotažitelnými manžetami na zápěstí. Barva červená, modrá, žlutá, zelená (informujte se na dostupné barvy). Velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.58
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.890Kč

Vodácká mapa (D) Bodensee

NOVINKA ! Vodácká mapa jezera Bodensee včetně části zdrojnice od vodopádu Rheinfall u Schaffhausen. Doplněna množstvím barevných fotografií. Vhodné pro všechny seakajakáře, ale i kanoisty. Měřítko: 1:70t. (1km = 1,43cm). Vydavatel: Pollner Verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
La Ola
Model
16.118
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (D) Der Regen

NOVINKA ! Vodácká mapa Černé Řezné (Schwarzer Regen) od česko-německých hranic po soutok s Bílou Řeznou (Weisser Regen) u Blaibachu a dále po Řezné (Regen) přes Cham, Roding, Nittenau a Regenstauf k ústí do Dunaje v Regensburgu. Mapa zahrnuje i část vodácky využívané řeky Naab od Teublitz po Regensburg. Množství barevných fotografií. Vhodné pro kanoisty a v nižších úsecích i pro seakajakáře. Měřítko: 1:70t. Vydavatel: Pollner Verlag. Vydání: září 2011.

Výrobce
La Ola
Model
16.117
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

suchý oblek Hiko Calypso 402

DOPRODEJ ! CALYPSO je velmi lehký a extrémně pohodlný suchý oblek vyvinutý speciálně pro něžné pohlaví. Oblek je vyroben z materiálu 4O2. Ten vyniká svou ohebností, lehkostí a příjemným pocitem na těle. Navržený speciálně pro pádlování se oblek inspiruje technickými parametry suchého obleku Quatro, avšak s několika stěžejními úpravami, ať už ve střihu nebo v designu. Oproti Odinu je Calypso vybaven vstupním zipem na zadní straně v oblasti bederní a křížové a po stranách hýždí je veden směrem dolů na bok stehen. To slouží jednak pro pohodlné oblékání, ale hlavně pro rychlou úlevu přímo v terénu. Komfortní sezení v kajaku není zipem nijak narušeno a omezení v pohybu také ne, ba naopak. Ponožky vyrobené z prodyšného čtyřvrstvého materiálu CORDURA zaručí Vašim nohám, že zůstanou v suchu a teple. Oblek je možné objednat ve variantě s kapucí nebo bez ní. Každá varianta má svůj vlastní výrobní kód. V pánském provedení se suchý oblek jmenuje ODIN a taktéž nabízí variantu s kapucí či bez kapuce. Velikosti S / M / L / XL / XXL. Barva červená nebo modrá (process).

Výrobce
Hiko
Model
5.57
Hmotnost
0.00

19.090Kč

Neoprenové boty Hiko Contact

Nízká ultralehká neoprenová bota. Jednolitá podrážka chrání chodidlo, prsty a patu ze zadu i z vnějšku. Podrážka je měkká a ohebná přesto vysoceoděruvzdorná. Gumový potisk chrání nárt proti odření. Vstup boty je optřen Donut systémem, což je kruhová výseč ze speciálního jednostranného neoprenu. Donut velmi pevně obemkne kotník a díky hladké gumě zevnitř zvýší přilnutí boty k noze. Contact je bota, kterou ocení zejména závodníci, kteří si potřebují zachovat cit při kontaktu s lodí.

Výrobce
Hiko
Model
7.41
Hmotnost
0.00

700Kč

Pojistná šňůra Hiko Leash Flexi plus

Pojistná šňůra na uchycení pádla k lodi, případně k vestě v praktickém balení. Vhodné pro seakajaking. Různé barvy.

Výrobce
Hiko
Model
11.31
Hmotnost
0.00

350Kč

ZET kayaks Raptor

Loď určená pro splouvání divokých řek. Ideální pro několika denní sjezdy, obtížné terény, pro závody v extremním sjezdu. Díky stabilnímu dnu je vhodná i pro začátečníky a mírně pokročilé, kde Vám loď pomůže překonat první nástrahy divoké vody. Vývojářům se podařilo navrhnout rychlou a zároveň obratnou loď pro širokou vodáckou veřejnost. Zcela přepracovali systém vnitřních doplňků – je připraven nový „hybridní“ materiál pro sedačku. Kajak zaujme svým moderním designem. Parametry: Délka: 255cm, šířka: 67cm, objem: 303l, límec: 91x51cm, hmotnost: 19kg, váha jezdce: 70-110kg. Barvy: červená, zelená, modrá, žlutá. Prodloužená záruka na skořepinu 4 roky !! Možnost volby nožní opěrky: posuvné zrcadlo nebo pěnová opěrka.

Výrobce
ZET kayaks
Model
1.2.164
Množství
1
Hmotnost
0.00

27.100Kč

Vesta Hiko Baltic Rent PFD

DOPRODEJ ! INFORMUJTE SE NA DOSTUPNÉ ELIKOSTI ! Vesta určená pro vodní turistiku, jachting a windsurfing. Rozepínání vpředu a utahovací systém zaručuje pohodlné oblékání i nošení. Tato vesta je vyrobena v souladu s novou Evropskou normou ISO 12402-5 . Stahování v pase popruhem, utahovací boky. Vnitřní materiál PVC Soft Foam. velikost: XS, S/M, L/XL, XXL. Barva: modrá a červená.

Výrobce
Hiko
Model
8.74
Hmotnost
0.00

1.590Kč

bunda Hiko Paladin Air4.N Semi-Dry Top

Velice úspěšný model vodácké bundy PALADIN se dočkal dalšího vylepšení. Materiál Air4, podle kterého dostal Paladin svůj přívlastek je ultralehký, čtyřvrstvý materiál, který je oproti svému předchůdci téměř o polovinu lehčí, ohebnější a tak velice příjemný na těle. Cordurové zesílení v klíčových oblastech pro zvýšení odolnosti oděvu. Optimální kombinace svrchního materiálu s vrstveným zátěrem. Tento způsob zátěru zajišťuje vysoký vodní sloupec 15 000mm H2O a zároveň dostatečnou dýchavost V3.000g/m2/24h. Svrchní polyamidová tkanina je dostatečně robustní, odolná proti oděru a přitom celková hmotnost materiálu je 174g/m2. Oproti verzi Air4.X je tato bunda vybavena u krku dvojitou neoprenovou manžetou. Barva: červená (Inferno) a modrá (Kaituna). Velikost: S, M, L, XL, XXL.  

Výrobce
Hiko
Model
5.55
Hmotnost
0.00

5.790Kč

suchý oblek Hiko Calypso Air4 W. Dry Suit

CALYPSO Air4 je špičkový dámský suchý oblek, který vás udrží v teple a suchu, i když posouváte hranice nemožného na kajaku. Zadní vstup Voděodolný suchý zip TIZIP® navržený pro extrémní pádlování. Ergonomicky navržený střih. Latexová zápěstí a těsnění krku pro maximální sucho jsou dále chráněny měkkými neoprenovými manžetami. Oblasti s vysokým opotřebením (zadek, kolena, lokty) jsou vyztuženy kordurou pro odolnost. Hlavní tělo obleku je vyrobeno z materiálu Air4+. Vybaveno systémem "" Double Pull "", kde tahání vpředu na pasových záložkách současně utáhne přední i zadní část a poté je zajištěno pomocí háčku a smyčky na přední straně pro dokonalé uchycení. Dvojitý tunel v pase, který zajišťuje těsné utěsnění. Manžety kotníku nastavitelné pomocí háčku a smyčky+ Integrované kordurové ponožky jsou odolné a zůstávají suché  Velikost S, M, L, XL, XXL. Barva červená (Inferno) nebo modrá (Kaituna).

Výrobce
Hiko
Model
5.53
Hmotnost
0.00

16.790Kč

bunda Hiko Nereus

Bunda na seakayak a vodáckou turistiku. Snadno obsluhovatelná kapuce s vyztuženým kšiltem. Integrovaným vysoký límec s možností úpravy velikosti. Dvě velké kapsy v předním dílu a další dvě na rukávech. Dvojitý komín v pase. Materiál: 100% Polyester vyztužený ripstopovou mřížkou a dvojitý PU zátěr. Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva: černá a červená.

Výrobce
Hiko
Model
5.52
Hmotnost
0.00

5.790Kč

kalhoty Hiko Gambit

Šortky vhodné k použití nejen na divoké vodě, ale pro veškerou vodáckou turistiku a další outdoorové vodní sporty jako SUP, kiteboarding, wakeboarding, surfing, skimboarding a další.         
 Šortky jsou vyrobeny z pružného (4-way stretch), oděruvzdorného a rychleschnoucího materiálu. Dotažení v pase je řešeno neoprenovým pasem, který je možné dotáhnout tkaničkou. Na pravé nohavici je prostorná kapsa se zapínáním na zip – uvnitř kapsy jsou odtokové otvory. Délka nohavic ke kolenům. Verze bez vnitřních šortek. Verze s neoprenovými vnitřními šortkami viz. Gambit Combo.  Velikosti: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.51
Hmotnost
0.00

1.690Kč

Vodácký průvodce (PL) Radunia szlaki wodne

Další novinka z malých praktických průvodců vydavatelství Kraj, na polskou řeku Radunia autora Marka Lityńského. Publikace formátu 12x17cm přináší na 62 stranách klasickou kilometráž řeky Radunia s jezerami Raduńskimi a Ostrzyckiemi až po ústí do Baltského moře v Gdańsku včetně Kanalu Raduni a části přítoků Moltawa a Martwa Wisla. Celý tok včetně přítoků je zpracován i na barevných mapových listech v měřítku 1:75000. Přílohou jsou mapy centra Gdańska, schéma Kaskada dolnej Raduni a nezbytné barevné fotografie řeky a zajímavostí v okolí. Jazyk: polsky, vydavatelství Kraj 2005.

Výrobce
Model
16.112
Množství
1
Hmotnost
0.00

219Kč

nafukovací kanoe Gumotex Scout standart

SCOUT je nafukovací kanoe klasických tvarů, avšak zcela nové konstrukce. Hlavními přednostmi jsou komfortní výbava, obrovský vnitřní prostor, vysoká nosnost, vyvážené jízdní vlastnosti a výborná rychlost jak na klidné, tak na divoké vodě (do WW3). To vše ocení jak dobrodruzi při dlouhých cestách s bagáží, tak lovci adrenalinu v peřejích i rodiny s dětmi při poklidných vyjížďkách. Kanoe Scout přináší jedinečný a inovativní systém výztuh T-BONES, který zajišťuje vynikající prostorovou pevnost lodi a činí jízdní vlastnosti lodi srovnatelné s lodí pevnou. K dodání v plné výbavě, která obsahuje samovylévací dno s rolovacím uzávěrem, sedačky s PE pěnou „COMFORT PAD“, systém výztuh T - BONES, stehenní popruhy s bezpečnostní sponou, vázací lano na přídi a zádi, bezpečnostní lano na přídi a zádi, 2 páry úchytů na bagáž, trubková madla na přídi a zádi, pružné smyčky s kuličkou na uchycení pumpy, přetlakový ventil ve dně lodi, push-push ventily, transportní vak, materiál: Nitrilon® v barvě červené nebo zelené.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.52
Hmotnost
0.00

40.790Kč

Přívěsek na klíče Hobkey Paddleboard

TIP NA DÁREK PRO KAŽDÉHO VODÁKA ! Přívěšek na klíče s paddleboardem. Materiál plast. Různé barvy, např.: žluto-bílá, modro-bílá, oranžovo-bílá, červeno-bílá atd.

Výrobce
Model
13.33
Hmotnost
0.00

150Kč

neoprenová taštička IN WATER WE LIVE

Neoprenová kabelka na drobnosti s designem IN WATER WE LIVE. Rozměry kabelky: Výška: 18cm Šířka: 13,5cm Délka regulovatelného řemínku: 75cm

Výrobce
Hiko
Model
13.32
Hmotnost
0.00

290Kč

Vak Naty IN WATER WE LIVE

Multifunkční stahovací vak z voděodolného materiálu. Je vhodný především na drobnosti nebo na mokré plavky. ROZMĚRY: Výška: 38cm Šířka: 33cm

Výrobce
Hiko
Model
13.31
Hmotnost
0.00

310Kč

Přívěsek na klíče HOBKEY Raft

TIP NA DÁREK PRO KAŽDÉHO VODÁKA ! Přívěšek na klíče s raftem. Materiál plast. Různé barvy, např.: žlutá, červená, zelená, modrá, atd.

Výrobce
Model
13.30
Množství
4
Hmotnost
0.00

150Kč

Mapa Gorges Du Verdon

NOVINKA ! Turistická mapa kaňonu francouzské řeky Verdon v měřítku 1:25000. Jednostranný barevný tisk. Rozměr v rozloženém stavu 95x131cm, v složeném stavu 11,5x24cm. Vydavatel: IGN (č. 3442OT).

Výrobce
Model
16.111
Množství
2
Hmotnost
0.00

299Kč

Mapa Gorges Du Tarn

NOVINKA ! Turistická mapa kaňonu francouzské řeky Tarn v měřítku 1:25000. Jednostranný barevný tisk. Rozměr v rozloženém stavu 95x131cm, v složeném stavu 11,5x24cm. Vydavatel: IGN (č. 2640OT)

Výrobce
Model
16.110
Množství
1
Hmotnost
0.00

299Kč

Mapa Gorges De L´Ardéche

NOVINKA ! Turistická mapa kaňonu francouzské řeky Ardéche v měřítku 1:25000. Jednostranný barevný tisk. Rozměr v rozloženém stavu 95x131cm, v složeném stavu 11,5x24cm. Vydavatel: IGN (č. 2939OT)

Výrobce
Model
16.109
Množství
1
Hmotnost
0.00

299Kč

suchý oblek Hiko Safety

Suchý oblek Safety byl vyvinut společně s profesionálními záchranáři a je určen do náročných pracovních podmínek. Poskytuje komplexní ochranu celého těla před vlhkem a chladem i při delším pobytu ve vodě. Oblek má vstupní vodotěsný zip v předním díle přes rameno. Na krku a zápěstích je opatřen vodotěsnými latexovými manžetami chráněnými neoprenovými manžetami. Vrchní i spodní díly jsou vyrobeny ze čtyřvrstvého materiálu Airfour. Exponovaná místa na loktech, kolenou a v oblasti sedu jsou zesílena Cordurou, která slouží jako ochrana proti prodření. Oblek má integrované zesílené cordurové ponožky. Stahování v pase je zajištěno systémem "Doublepull". Oblek je možno na přání vybavit vypouštěcím ventilem. Velikosti: S, M, L, XL, XXL. SORTIMENT POUZE NA ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU S DELŠÍ DODACÍ LHŮTOU !

Výrobce
Hiko
Model
5.45
Hmotnost
0.00

20.790Kč

Šňůrka na brýle Hiko

Neoprenový pásek k zajištění vašich brýlí proti spadnutí. Různé potisky.

Výrobce
Hiko
Model
13.25
Hmotnost
0.00

160Kč

Přívěsek na klíče Hobkey CANOE

Stylový přívěsek na klíče ve tvaru kanoe. Vyrobeno z PVC, délka cca 8cm. Barva zelená, modrá, žlutá, červená. Požadavek na barvu uvádějte do poznámky v objednávce.

Výrobce
Model
13.24
Množství
4
Hmotnost
0.00

150Kč

Vodácká mapa (CZ) Berounka

Mapa obsahuje kompletní vodácké informace tj. říční kilometráž, označení nebezpečných úseků, odkazy na detailní schéma jezů, poskytující přehled o možnosti přenášení či sjíždění. Kromě toho má mapa klasický turistický obsah, tedy značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti apod. Výřezy plánů center měst poskytují podrobnější představu o turistické infrastruktuře a kulturních zajímavostech proplouvaných měst. Doprovodný text s popisem toku charakterizuje postupně průběh toku řeky s odkazem na mapu. Zdůrazňuje nebezpečná místa nebo upozorňuje na zajímavosti nejbližšího okolí řeky. Součástí textové části jsou i důležitá telefonní čísla (Policie ČR, Hasiči, Zdravotní záchranná služba apod.), odkazy na nejvýznamnější kulturně historické zajímavosti v okolí řeky a popis turisticky zajímavých míst. Měřítko: 1:50 000. Formát: 120 x 225 mm (rozložená 960 x 670 mm). Vazba: skládaná. Vydání: 1. Vydala: Kartografie.

Výrobce
Model
16.107
Množství
7
Hmotnost
0.00

59Kč

Vodácká mapa (CZ) Vltava (edice Geobaze)

Mapa obsahuje kompletní vodácké informace, tj. říční kilometráž, označení nebezpečných úseků, odkazy na detailní schéma jezů, poskytující přehled o možnosti přenášení či sjíždění. Kromě toho má mapa klasický turistický obsah, tedy značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti apod. Výřezy plánů center měst (Český Krumlov, České Budějovice a Hluboká nad Vltavou) poskytují podrobnější představu o turistické infrastruktuře a kulturních zajímavostech proplouvaných měst. Doprovodný text s popisem toku charakterizuje postupně průběhu toku řeky s odkazem na mapu. Zdůrazňuje nebezpečná místa nebo upozorňuje na zajímavosti nejbližšího okolí řeky. Součástí textové části jsou i důležitá telefonní čísla (Policie ČR, Hasiči, Zdravotní záchranná služba apod.), odkazy na nejvýznamnější kulturně historické zajímavosti v okolí řeky a popis turisticky zajímavých míst. Měřítko: 1:50 000, formát: 120x225mm, vadavatel: Geodezie v edici Geobaze 2006.

Výrobce
Model
16.106
Množství
8
Hmotnost
0.00

58Kč

Vodácká mapa (CZ) Moravice

NOVINKA ! JIŽ SKLADEM ! Vodácko-cyklisticko-turistická mapa Moravice a okolí u Opavy. Z jedné strany je mapa cyklisticko-turistická a z druhé strany mapa vodácká, která znázorňuje všechny důležité splavy, u kterých je zobrazeno kudy splavy sjíždět nebo přenášet lodě. Celkově je mapa složena tak, aby vodáci nemuseli rozkládat celou mapu, ale pouze otáčeli strany, jako leporelo. Mapa je dodávána v uzavíratelném sáčku. Řeka je mapově zpracována od přehrady Kružberk (ř.km 45,5) až po ústí do řeky Opavy (ř.km 0).

Výrobce
Model
16.105
Množství
17
Hmotnost
0.00

79Kč

neoprenové boty Hiko Rafter Kid

Dětská varianta oblíbených neoprenových bot RAFTER. Pevnější boty na zip se zesílením na špičce, patě a nártu. 5 mm neoprén s vnitřní vrstvou Thermoplush hřeje a je velmi příjemný na pokožku. Velikost: 29, 30, 31, 32, 33.

Výrobce
Hiko
Model
7.40.
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Vodotěsný sud 50 ltr.

Nově jsme do naší nabídky zařadili i velmi žádané plastové sudy o objemu 50 ltr. Jedná se o sudy průměru 40cm a výšky 55cm se šroubovacím uzávěrem s silikonovým těsněním, zajišťujícím dokonalou vodotěsnost. Průměr vstupního hrdla je 25cm, což pohodlně dostačuje i pro uskladnění spacáku a objemnější výbavy. Tyto sudy jsou speciálně vyráběny pro vodácké účely a velmi dobře pasují do všech běžných typů kánoí. Na boku sudu dva prolisy pro snadné přenášení. Hmotnost: cca 2,2 kg.

Výrobce
Model
3.137
Množství
1
Hmotnost
0.00

790Kč

Vodácký průvodce (PL) Wda szlaki wodne

Nově vám přinášíme vodáckého průvodce polské řeky Wda z vydavatelství Kraj autora Zbigniewa Galińskeho. Praktická malá publikace formátu 12x17cm nabízí klasickou kilometráž řeky a 13 barevných mapových listů v měřítku 1:75000 od jezera Wieckie až po ústí do Wisly u města Świecie. Dále pak kilometráže a jednotlivé mapové listy přítoků Trzebiocha, Pilica (Borowa), Kanal Wdy a Studzieniczna Struga, Niechwaszcz, Kalebnica, Šwieta Struga a Prusina. Samostatná mapka centra města Świecie a 7 stran berevných fotografií řeky a zajímavostí v okolí. Jazyk: polsky, 88 stran, vydavatelství Kraj 2004.

Výrobce
Model
16.102
Hmotnost
0.00

219Kč

Pyranha 9R II (Stout2)

Velikost M: délka 272cm, šířka 65cm, výtlak 310l, hmotnost 22kg, váha jezdce 65-100kg, kokpit 95x50cm.
Velikost L: délka 287cm, šířka 66cm, výtlak 340l, hmotnost 23kg, váha jezdce 75-125kg, kokpit 95x54cm.

Výrobce
Pyranha
Model
1.2.163
Hmotnost
0.00

44.750Kč

Vesta Hiko Cinch PFD

Tato vesta je nástupcem úspěšných vest Hiker a Joker. Vzala si z nich to nejlepší a spojila to v jednu perfektní vestu na divokou vodu. Oceníte především skvělě padnoucí tvar, kapsu na házečku, reflexní prvky a nakonec dvě velké kapsy do kterých se vejde vysílačka,mobil ale taky nějaká ta svačinka na doplnění energie. Vhodná pro zdolávání nástrah rozbouřených řek ať již na kajaku či jiném plavidle. Vyrábí se velikostech S/M, L/XL a XXL. Barva červená a modrá. EN ISO 12402-5.

Výrobce
Hiko
Model
8.73
Hmotnost
0.00

3.690Kč

Vesta Hiko X-Treme Pro

Vesta se speciální výbavou pro záchranáře. Bezpečnostní hrudní popruh, dvě nylonové přední kapsy, jedna neoprenová na vysílačku, nebo mobil, držák na nůž. Dvě zadní kapsy na záchranný materiál. Určena do extrémních podmínek. Vhodná pro záchranu, individuelní i komerční rafting. V oranžové barvě. Tato vesta je vyrobena v souladu s novou Evropskou normou ISO 12402-5 Výbava vesty: Hrudní popruh s rychlorozepínací bezpečnostní přezkou, kapsa na házecí pytlík, přední kapsy, utahovací ramena, stahování v pase popruhem, rozepínání vpředu, utahovací boky, camelbag, polstrovaná ramena. Velikosti: S/M, L/XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
8.68
Hmotnost
0.00

5.790Kč

DVD 7 Weeks in Tibet

Expediční pádlování 6 extrémních kajakářů na tibetské řece Parlung Tsangpo v samém srdci Himalájí, to je 25minutový snímek Devea Kwanta oceněný v roce 2007 na filmovém festivalu. DVD je dále doplněno 49min filmem Low Lifes in High Places a dvěmi krátkými filmy Stevea Rogerse Never Say Nevis a See You Next Tuesday.

Výrobce
Model
17.30
Hmotnost
0.00

530Kč

nafukovací kanoe Gumotex Palava 400

Inovovaný model nafukovací kánoe Palava zaujme svým sportovnějším vzhledem a lepšími jízdními vlastnostmi, které získal zostřením přídě i zádě a prodloužením trupu. Tyto změny umožňují umístění většího množství bagáže nebo větší variabilitu instalace sedaček. Svou šířkou a vodorovným uchycení poskytují komfortní sezení, ale současně stehenní popruhy umožňují bezpečné zakleknutí při plavbě v peřejích. Kánoe je vhodná jak na turistické sjezdy řek do obtížnosti WW2, tak na pohodlnou jízdu po klidné hladině přehrad a jezer. Barva červeno/šedá a zeleno/šedá. Parametry: Délka (cm): 400, šířka (cm): 90, hmotnost (kg): 17,5, max.nosnost (kg): 240, materiál: Nitrilon®, počet osob: 2 + 1, průměr bočního válce (cm): 29, rozměr při sbalení (cm): 55 x 40 x 25, max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI): 0,02/0,2/ 3,0, rozměry kartonu: 65 x 40 x 25. MOŽNO DODAT I V EKONOMICKÉ VERZI ZA CENU 18.499,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.39
Hmotnost
0.00

27.310Kč

Vodácká mapa (D) Isar

NOVINKA ! Vodácká mapa německé řeky Isar od Scharnitz do Mnichova v měřítku 1:50 000 s množstvím barevných fotografií. Rozměr složené mapy 12x24,5 cm, rozložené 48x98cm. Oboustraně laminováno. Vydavatel: Pollner verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.80.
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (SLO) Soča

NOVINKA ! Vodácká mapa slovinské řeky Soča v měřítku 1:50 000 doplněna množstvím barevných fotografií. Rozměr složené mapy 12x25cm, rozložené 50x72cm. Oboustraně laminováno. Popisy anglicky, německy a slovinsky. Vydavatel: Pollner verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.79.
Množství
7
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (F) Ardéche

NOVINKA ! Vodácká mapa vyhlášené francouzské řeky Ardéche včetně přítoků Chassezac, Baume a Ligne v měřítku 1.50t. Nejznámnější část se skalním obloukem Pont d´Arc v měřítku 1:40t. a nákresy obtížnějších míst. Rozměr složené mapy 114x244mm, rozměr rozložené mapy 490x685mm. Mapa je opatřena voděodolnou laminací. V mapě podrobné značení obtížnosti jednotlivých úseků toku, možnosti táboření v kempech, místa pro piknik, pláže atd. doplněny barevnými fotografiemi toku a okolí. Vydavatel Pollner verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.78.
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (F) La Dordogne - Vézére

NOVINKA ! Vodácká mapa francouzské řeky Vézére v měřítku 1:60 000. Oboustranný tisk doplněný barevnými fotografiemi. Formát rozložené mapy 49 x 69 cm. Formát složené mapy 11,5 x 24,5 cm. Voděodolná laminovaná úprava. Vydavatelství: Pollner verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.77.
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (F) Tarn

NOVINKA ! Vodácká mapa francouzské řeky Tarn v měřítku 1:50 000. Oboustranný tisk doplněný barevnými fotografiemi. Formát rozložené mapy 49 x 69 cm. Formát složené mapy 11,5 x 24,5 cm. Voděodolná laminovaná úprava. Vydavatelství: Pollner verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.76.
Hmotnost
0.00

399Kč

vodácká mapa (CZ) Ohře

NOVINKA 2016 ! Skladnější a levnější verze vodáckého průvodce. Vodácká mapa Ohře s kilometráží, nákresy a snímky jezů, popisy tábořišť a kempů, s hospodami a restauracemi. Oboustranná mapa v měřítku 1:40t. Skládaná. Rozměr ve složeném stavu 107x165mm, v rozloženém 95x65,5cm. Vydavatel: Shocart 2016.

Výrobce
Shocart
Model
16.65
Množství
1
Hmotnost
0.00

99Kč

DVD Magpie

Staronová záležitost pro všechny vyznavače extrémních expedičních sjezdů. V "hlavní roli" se představí Steve Fischer a jeho přátelé, světový šampion Brendan Mark, 4násobný národní šampion Chris McDermott a 5násobný národní šampion Tyler Curtis, národní šampion v C1 Vincent Dupont a mnoho dalších vynikajících pádlistů. Vydejte se s nimi do severního Quebecu na řeku Magpie river. Anglicky, 52 minut. Oceněno National Paddling Film Festival 2005.

Výrobce
La Ola
Model
17.26
Množství
1
Hmotnost
0.00

650Kč

DVD Steve Fischer Black Book

NOVINKA 2008. Dlouho očekávaná novinka od Scott Lindgren Production. DVD ukazuje dosavadní životní dráhu jednoho z největších talentů divolé vody - Steve Fischera. Uvidíte jeho začátky, ale i ty nejdrsnější kousky z poslední doby.

Výrobce
La Ola
Model
17.24
Množství
1
Hmotnost
0.00

700Kč

Helma Bern Brighton H2O

Nový model freestylové helmy s odepínacími gumovými kryty uší se super designem pro holky. Vnější skelet tvoří ABS skořepina. Vnitřní stélka helmy je tvořena patentovanou tlumící pěnou Brock Foam a v místě kontaktu s hlavou měkkou a lehkou EVA pěnou. Stélka je nenasákavá a rychle vysychá. Splňuje normu EN 1385. Vyrábí se ve velikostech: XS (obvod hlavy 52-53,5cm), S (53,5-55,5cm), M (55,5-57cm), L (57-59cm). Informujte se na dostupné velikosti a barvy !

Výrobce
Bern
Model
4.33
Množství
3
Hmotnost
0.00

1.750Kč

Helma Bern Macon H2O

Nový model freestylové helmy s odepínacími gumovými kryty uší. Vnější skelet tvoří ABS skořepina. Vnitřní stélka helmy je tvořena patentovanou tlumící pěnou Brock Foam a v místě kontaktu s hlavou měkkou a lehkou EVA pěnou. Stélka je nenasákavá a rychle vysychá. Splňuje normu EN 1385. Dodáváme ve velikostech: S (obvod hlavy 53,5-55,5cm), M (55,5-57cm), L (57-59cm), XL (59-60,5cm). Informujte se na dostupné velikosti a barvy !

Výrobce
Bern
Model
4.32
Množství
5
Hmotnost
0.00

1.750Kč

Helma Bern Watts H2O

Nový model freestylové helmy s kšiltem a odepínacími gumovými kryty uší. Vnější skelet tvoří ABS skořepina. Vnitřní stélka helmy je tvořena patentovanou tlumící pěnou Brock Foam a v místě kontaktu s hlavou měkkou a lehkou EVA pěnou. Stélka je nenasákavá a rychle vysychá. Splňuje normu EN 1385. Dodáváme ve velikostech: S (obvod hlavy 53,5-55,5cm), M (55,5-57cm), L (57-59cm), XL (59-60,5cm). Informujte se na dostupné velikosti a barvy !

Výrobce
Bern
Model
4.31
Množství
4
Hmotnost
0.00

1.750Kč

pádlo S.U.P. Aqua Marina Carbon Guide

Pádlo AQUA MARINA CARBON GUIDE s termoplastickým listem a karbonem vyztuženou žerdí. Hmotnost: 950 g.
Průměr žerdi: 28,7 mm. Délka: 180-220 cm.

Výrobce
Model
2.3.22
Množství
1
Hmotnost
0.00

2.450Kč

odkapávací kroužek na pádlo

Sada 2 kusů odkapávacích kroužků na kajakářská pádla s žerdí průměr 28 - 32mm. Kroužek se jednoduše nasadí na žerď a zacvakne.

Výrobce
Panda
Model
15.66.
Množství
2
Hmotnost
0.00

80Kč

hlavička na pádlo dřevěná Panda

Dřevěná tvarovaná hlavička na pádla Panda nebo jiná. Vrtání pro žerdě průměru cca 22mm. Vyrobena z jasanového dřeva, tlakově impregnována.

Výrobce
Panda
Model
15.65.
Množství
2
Hmotnost
0.00

100Kč

hlavička na pádlo plastová Panda

Polyetylenová hlavička vhodná k pádlům Panda s vnitřním průměrem žerdě 28mm.

Výrobce
Panda
Model
15.64.
Množství
7
Hmotnost
0.00

100Kč

Železný - sedačka Samba (pěna)

Jednoduchá vyndávací pěnová sedačka do kánoí Samba. Sedačka je ideální pro děti, večer poslouží i u táboráku.

Výrobce
Železný
Model
15.62
Množství
2
Hmotnost
0.00

705Kč

ZET - stehenní opěrka

Stehenní (nebo-li kolenní) opěrka do kajaků ZET včetně šroubů. Cena za 1 kus.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.59
Hmotnost
0.00

475Kč

hlavička na pádlo plastová TNP

Plastová hlavička na všechny typy kanoistických pádle TNP s duralovou žerdí.

Výrobce
TNP
Model
15.56
Hmotnost
0.00

100Kč

Dagger Stratos 14.5S/14.5L

Turistický kajak na jezera a moře. Dvě vodotěsné komory v přídi a zádi. Elastické síťky na palubách. Směrová ploutev. Vynikající vnitřní výbava s posuvnou sedačkou a nastavitelnou zádovou opěrkou, stehenními opěrkami, nožní opěrkou - zrcadlo. Verze 14.5S: délka: 442cm, šířka: 60cm, hmotnost. 24kg, nosnost: 125kg, kokpit: 91x49cm. Verze 14.5L: délka: 442cm, šířka: 63,5cm, hmotnost: 25kg, nosnost: 143kg, kokpit: 91x49,5cm.

Výrobce
Dagger
Model
1.1.69
Hmotnost
0.00

32.475Kč

bunda NoName light

Letní verze bundy s dlouhým rukávem. Neoprenové manžety na rukávech a u krku. Pružný materiál perfektně kopíruje pohyby těla. Velikost: S, M, L, XL.

Výrobce
Noname
Model
5.44
Hmotnost
0.00

1.790Kč

bunda Hiko Argo

Univerzální bunda na pádlování, ale i volné nošení při opravdové nepřízni počasí. Ergonomicky navržený střih umožňuje volný rozsah pohybu při pádlování. Vyšší límec s dlouhým zipem vás ochrání, když se počasí zhorší, nebo jej lze rozepnout pro lepší odvětrávání  při intenzivnější aktivitě. Límec je nastavitelný pomocí suchého zipu a lze jej jemněji upravit pomocí stahovací šňůrky, aby vám bylo pohodlně sedlo a dále se zabránilo vniknutí vody. Pás se suchým zipem a neoprenem na vnitřní straně poskytuje lepší zábranu proti vodě. Pohodlné manžety na zápěstí jsou vyrobené z tenčího a pružnějšího neoprenu pro dlouhodobé pohodlí, zatímco hladký vnitřní kroužek pomáhá vytvářet lepší utěsnění vůči pokožce a brání pronikání vody do rukávu. Manžety na zápěstí jsou nastavitelné pomocí suchého zipu. Dvě velké přední kapsy jsou díky designu s bočním vstupem snadno přístupné i při nošení plovací vesty. Všechny švy jsou podlepeny, aby se zabránilo prosakování vody. Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva: červená.

Výrobce
Hiko
Model
5.43
Hmotnost
0.00

4.190Kč

kalhoty Hiko Neo Core 2019

Dvouvrstvé krátké kalhoty. Vnitřní kalhoty jsou z ultrapružného neoprenu neospan, vnější ochranné šortky módního střihu ze 100% oděruvzdorného a rychleschnoucího polyamidu. Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva:  černá, modrá, zelená, červená. NABÍDKA BAREV SE V PRŮBĚHU SEZONY MŮŽE MĚNIT, INFORMUJTE SE NA DOSTUPNÉ BARVY !

Výrobce
Hiko
Model
5.42
Hmotnost
0.00

3.190Kč

suchý oblek Hiko Calypso 402 WW

Dámská verze suchého obleku na divokou vodu. Střihově je přizpůsobený ženskému tělu. Oblek má vstupní vodotěsný zip v zadním dílu na ramenou. Stahování v pase je zajištěno systémem "Doublepull". Na krku a zápěstích jsou vodotěsné latexové manžety chráněné neoprenem. Oblek je vyroben z čtyřvrstvého odolného materiálu Airfour. Exponovaná místa na loktech, kolenou, v oblasti sedu a ponožky jsou zesílena Cordurou, která slouží jako ochrana proti prodření.   Velikosti: WS, WM, WL, WXL, W2XL. Barva: Kalhoty vždy šedočerné, bunda modrá (processblue) nebo červená.

Výrobce
Hiko
Model
5.41
Hmotnost
0.00

19.890Kč

suchý oblek Hiko Valkyrie Air4.X

  Střihově jednoduchý oblek na pádlování se zvýšeným neoprenovým krkem pro širokou vodáckou veřejnost. Anatomicky tvarovaný střih se zipem vpředu. Latexové manžety na rukou kryté neoprenovými. U krku pohodlná zvýšená neoprenová manžeta z ultra elastického neoprenu. Možnost přizpůsobení velikosti, pomocí stahovacího popruhového systému v pase. Vodotěsné cordurové ponožky. Vnitřní integrovaná kapsa na zip. Pro pohodlnější pádlování je horní polovina obleku vyrobena z lehčího materiálu než spodní.   Materiál: Kombinace čtyřvrstvých oděruvzdorných materiálů Air4.    Velikosti: S, M, L, XL, XXL. Barva: červená nebo modrá. Možno i ve verzi s poklopcem (kod 32406R) v ceně 17.090,- Kč.

Výrobce
Hiko
Model
5.40
Hmotnost
0.00

15.090Kč

suchý oblek Hiko Odin WW

DOPRODEJ ! Suchý oblek určený pro pádlování na divoké vodě i do extrémních podmínek. Oblek má vstupní vodotěsný zip v zadním dílu na ramenou a poklopec. Stahování v pase je zajištěno systémem "Doublepull". Na krku a zápěstích jsou vodotěsné latexové manžety chráněné neoprenem. Oblek je vyroben z čtyřvrstvého odolného materiálu Airfour. Exponovaná místa na loktech, kolenou, v oblasti sedu a podrážky ponožek jsou zesílena Cordurou, která slouží jako ochrana proti prodření.    Velikosti: S, M, L, XL, XXL. Barva: kalhoty vždy šedočerné, bunda modrá (processblue) nebo červená.

Výrobce
Hiko
Model
5.38
Hmotnost
0.00

19.290Kč

suchý oblek Hiko Valkyrie CC4.N

Střihově jednoduchý oblek na pádlování se zvýšeným neoprenovým krkem pro širokou vodáckou veřejnost. Anatomicky tvarovaný střih se zipem vpředu. Latexové manžety na rukou kryté neoprenovými. U krku pohodlná zvýšená neoprenová manžeta z ultra elastického neoprenu. Možnost přizpůsobení velikosti, pomocí stahovacího popruhového systému v pase. Vodotěsné cordurové ponožky. Vnitřní integrovaná kapsa na zip. Pro pohodlnější pádlování je horní polovina obleku vyrobena z lehčího materiálu než spodní.   Materiál: Kombinace čtyřvrstvých oděruvzdorných materiálů CC4.    Velikosti: S, M, L, XL, XXL. Barva: červená nebo modrá. Možno i ve verzi s poklopcem (kod 32405R) v ceně 16.590,- Kč.

Výrobce
Hiko
Model
5.37
Hmotnost
0.00

14.490Kč

ZET kayaks Cross

NOVINKA Z DÍLNY ZET KAYAKS! Zet Cross se cítí nejlépe na těch nejtěžších terénech WW, velký výtlak zajistí bezpečný průjezd válců a velkých vln, větší šíře dodá na stabilitě při zachování dobré ovladatelnosti. Zet Cross byl stvořen pro všechny větší pádlery až do 100kg váhy. ZET Cross poprvé přináší i praktickou novinku, kdy v případě ztráty vypouštěcího šroubku můžete použít zátku z PET lahve. Maličkost, kterou oceníte na všech expedicích. Délka: 272 cm, šířka: 67 cm, hmotnost: 21 kg, výtlak: 350 l, váha jezdce: 70-100 kg, rozměr kokpitu: 91x50cm.

Výrobce
ZET kayaks
Model
1.2.156.
Hmotnost
0.00

32.500Kč

Pumpa vodní Hiko Outflow Bilge pump

Pumpa pro odčerpání vody z mořského kajaku. Vysoce účinná vodní odsávací pumpa z lečeného plastu s pevnými kovovými součástkami. Potažena měkkou nosnou pěnou.

Výrobce
Hiko
Model
11.9
Hmotnost
0.00

480Kč

Pumpa vodní Prijon SeaSense

Vysoce účinná pumpa k odčerpání vody z turistického nebo mořského kajaku po převržení a následném nalezení jezdce zpět do kokpitu.

Výrobce
Prijon
Model
11.8
Množství
1
Hmotnost
0.00

790Kč

Neoprenové kalhoty Hiko Symbio e. S/S Top men

Trika řady Symbio jsou vhodná pro veškeré vodní sporty a aktivity kolem vody. Trička jsou složena ze 3 materiálů, každý je strategicky umístěn tak, aby plnil svou funkci. Přední i zadní panely jsou vyrobeny z 1,5 mm neoprenu pro tepelný komfort a izolaci. Pouze 0,5 mm tenký a flexibilní Neospan, který je umístěn na pažích a ramenech, umožňuje volný pohyb rukou. Stejný materiál je použit na bočních panelech pasu a zajišťuje pohodlné dýchání. Panel v podpaždí je stejně jako tenký krční límec vyroben z pružné a prodyšné Lycry s plyšovou vnitřní vrstvou, díky které nedráždí kůži a napomáhá k absorpci a odpařování potu. Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva: černo-modrá, černo-olivová.

Výrobce
Hiko
Model
6.22
Hmotnost
0.00

1.790Kč

Vodácký průvodce (LV) Gauja

Vodácký průvodce lotyšské řeky Gauja od jezera Zobols, národním parkem Gauja až k ústí do Rižského zálivu u města Riga. Celkem 445 km toku. Vytištěno na voděodolném papíře, vázáno v kroužkové vazbě s průhlednými pevnými deskami. 54 stran, z toho 19 mapových listů toku řeky v měřítku 1:75 000. Podrobná kilometráž, možnosti ubytování, občerstvení atd. Formát: 115x190mm. Jazyk: polsky nebo německy (uveďte do poznámky objednávky), Autor: Jan Kramek, Vydavatelství: Pascal 2004.

Výrobce
pascal
Model
16.89
Množství
3
Hmotnost
0.00

429Kč

Vodácký průvodce (PL) Czarna Hańcza

Vodácký průvodce polské řeky Czarna Hańcza od jezera Wigry do obce Rygol a dále Kanal Augustowski do Augustówa. Vytištěno na voděodolném papíře, vázáno v kroužkové vazbě s průhlednými pevnými deskami. 30 stran, z toho 9 mapových listů toku řeky v měřítku 1:50 000. Podrobná kilometráž, možnosti ubytování, občerstvení atd. Formát: 115x190mm. Jazyk: polsky, Autor: Marek Kwaczonek, Vydavatelství: Pascal 2006.

Výrobce
pascal
Model
16.84
Množství
1
Hmotnost
0.00

309Kč

Vodácký průvodce (PL) Krutynia

Vodácký průvodce krajem Mazurských jezer po řece Krutynia od jezera Gieladzkie po jezero Brzozolasek. Vytištěno na voděodolném papíře, vázáno v kroužkové vazbě s průhlednými pevnými deskami. 38 stran, z toho 11 mapových listů toku řeky v měřítku 1:50 000. Podrobná kilometráž, možnosti ubytování, občerstvení atd. Formát: 115x190mm. Jazyk: polsky, Autor: Marek Kwaczonek, Vydavatelství: Pascal 2006.

Výrobce
pascal
Model
16.83
Množství
2
Hmotnost
0.00

309Kč

Vodácký průvodce (PL) Slupia

Vodácký průvodce polské řeky Slupia od jezera Gowidlińskie přes město Slupsk k ústí do Baltského moře u Ustky. Vytištěno na voděodolném papíře, vázáno v kroužkové vazbě s průhlednými pevnými deskami. 30 stran, z toho 11 mapových listů toku řeky v měřítku 1:50 000. Podrobná kilometráž, možnosti ubytování, občerstvení atd. Formát: 115x190mm. Jazyk: polsky, Autor: Zbigniew Galiński, Vydavatelství: Pascal 2003.

Výrobce
pascal
Model
16.79
Množství
4
Hmotnost
0.00

309Kč

Vodácký průvodce (PL) Radunia

Vodácký průvodce polské řeky Radunia zahrnující jezera Raduńskie dolne a górne, jezero Male Brodno, Wielkie Brodno, Ostrzyckie, Potulskie a Dabrowskie, tok Radunie k ústí do Motlawy u Gdáňska. Vytištěno na voděodolném papíře, vázáno v kroužkové vazbě s průhlednými pevnými deskami. 31 stran, z toho 9 mapových listů toku řeky v měřítku 1:50 000. Podrobná kilometráž, možnosti ubytování, občerstvení atd. Formát: 115x190mm. Jazyk: polsky, Autor: Zbigniew Galiński, Vydavatelství: Pascal 2004.

Výrobce
pascal
Model
16.78
Množství
2
Hmotnost
0.00

339Kč

Neoprenové boty Hiko Sneaker

NÁSTUPCE BOT SUNNY ! Nízké neoprenové boty s protiskluzovou podrážkou a stahováním na suchý zip přes nárt. Vhodné pro kajakáře a singlíře, kde je nutné aby na botě nic netlačilo. Vyrábí se ve velikostech: 4 - 13.

Výrobce
Hiko
Model
7.37
Množství
2
Hmotnost
0.00

890Kč

Neoprenové rukavice Hiko Slim

Nové neoprenové rukavice z 2mm neoprenu Ultra stretch, měkčený materiál s nalaminovanou vrstvou extrémně pružné pleteniny což zajišťuje vysokou elasticitu. Na exponovaných místech materiál PU protection, vysoce trvanlivý polyuretanový zátěr se zvýšenou oděruvzdorností. Vyrábí se ve velikostech (pro šířku dlaně): XS (5,5-6cm), S (6,5-7cm), M (7,5-8cm), L (8,5-9cm), XL (9,5-10cm) a XXL (10,5-11cm).

Výrobce
Hiko
Model
7.36
Množství
3
Hmotnost
0.00

890Kč

bunda Hiko Nimue Air4 Dry Top

NIMUE je vodácká bunda dámského střihu z nejvyšší řady. Určena do těch nejnáročnějších podmínek. Vypasovaný střih s funkčními švy nabízí velkou pohyblivost a zároveň maximální komfort. Bunda je vybavena funkčním „DOUBLE PULL“ dotahovacím systémem v pase, kdy velmi pohodlně pomocí jednoho pohybu dotáhnete bundu v pase těsně na tělo. Latexy na zápěstí jsou chráněny prodlouženými neoprenovými manžetami. Cordurové zesílení loktů a předloktí zvyšuje ochranu proti prodření. U krku je latexová manžeta překryta neoprenovým vysokým límcem. Velikost: WS, WM, WL, WXL. Barva: červená a modrá (proces).

Výrobce
Hiko
Model
5.35
Hmotnost
0.00

5.590Kč

Hiko Teddy Junior kalhoty dlouhá nohavice

Juniorská verze spodních kalhot s dlouhou nohavicí. Vynikající zateplovací součást pod další vrstvy oblečení. Velmi zpříjemňuje veškeré outdoorové sporty v zimním období a v mezisezónách. Velikost: XXXS, XXS, XS. Vyrobena z materiálu Tecnopile, fleecu s příměsí teflonu. Zajišťuje vysokou tepelnou izolaci, je lehký, elastický, prodyšný, rychleschnoucí, nemačkavý a oděruvzdorný s jednoduchou údržbou. Barva: černá a červená. Informujte se na dostupné barvy, během sezony může dojít ke změně nabídky barev.

Výrobce
Hiko
Model
18.8.
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.290Kč

Hiko Teddy Junior triko dlouhý rukáv

Juniorská verze trika s dlouhým rukávem. Vynikající zateplovací součást pod další vrstvy oblečení. Velmi zpříjemňuje veškeré outdoorové sporty v zimním období a v mezisezónách. Velikost: XXXS, XXS, XS. Vyrobena z materiálu Tecnopile, fleecu s příměsí teflonu. Zajišťuje vysokou tepelnou izolaci, je lehký, elastický, prodyšný, rychleschnoucí, nemačkavý a oděruvzdorný s jednoduchou údržbou. Barva: černá a červená. Informujte se na aktuální nabídku barev, během sezony může dojít k změně nabídky.

Výrobce
Hiko
Model
18.7.
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Hiko Teddy triko dlouhý rukáv ZIPPER

DOPRODEJ ! Triko s dlouhým rukávem a stojáčkem se zipem u krku. Vynikající zateplovací součást pod další vrstvy oblečení. Velmi zpříjemňuje veškeré outdoorové sporty v zimním období a v mezisezónách. Velikost: S, M, L, XL, XXL. Materiál Tecnopile, fleece s příměsí teflonu. Zajišťuje vysokou tepelnou izolaci, je lehký, elastický, prodyšný, rychleschnoucí, nemačkavý a oděruvzdorný s jednoduchou údržbou. Barva černá nebo červená.

Výrobce
Hiko
Model
18.6.
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Hiko Teddy čepička

Funkční čepička nejen pod helmu na vodu, kolo nebo lyže. Vyrobena z materiálu Tecnopile, fleecu s příměsí teflonu. Zajišťuje vysokou tepelnou izolaci, je lehký, elastický, prodyšný, rychleschnoucí, nemačkavý a oděruvzdorný s jednoduchou údržbou. Vyrábí se ve velikostech S/M a L/XL.

Výrobce
Hiko
Model
18.5.
Množství
5
Hmotnost
0.00

430Kč

Hiko Shade Plush (dámské - dlouhý rukáv)

Nová kolekce Shade plush je vyrobena z nového materiálu s ochranným UV faktorem 50+. "Plyšová" vrstva uvnitř je příjemná na kůži - na rozdíl od "polyesterového" pocitu, typického pro jiné materiály s UV ochranou. "Plyš" vytváří prostor mezi kůží a tkaninou, který během horkých letních dnů usnadňuje vaší pleti dýchání. Při použití trika pod bundu vytváří izolační vrstvu, která udržuje tělo v teple. Barva: černá. Velikost (dámské): XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
18.4.
Hmotnost
0.00

890Kč

Hiko Shade Plush (pánské - krátký rukáv)

Nová kolekce Shade plush je vyrobena z nového materiálu s ochranným UV faktorem 50+. "Plyšová" vrstva uvnitř je příjemná na kůži - na rozdíl od "polyesterového" pocitu, typického pro jiné materiály s UV ochranou. "Plyš" vytváří prostor mezi kůží a tkaninou, který během horkých letních dnů usnadňuje vaší pleti dýchání. Při použití trika pod bundu vytváří izolační vrstvu, která udržuje tělo v teple. Barva: černá a modrá. Velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
18.3.
Hmotnost
0.00

790Kč

Hiko Teddy triko dlouhý rukáv WOMAN

Dámská verze trika Teddy Men. Teplé funkční triko vhodné do chladných podmínek. Díky sníženému stojáčku u krku vhodné pod všechny typy vodáckých bund. Vyrobeno z osvědčeného materiálu Technopile, jehož vlastnosti oceníte nejen na vodě. Jedná se o příjemný fleece s příměsí Teflonu. Zajišťuje vysokou tepelnou izolaci a zároveň splňuje požadavky na váhu. Lehký, elastický, prodyšný, rychleschnoucí, nemačkavý a oděruvzdorný materiál. Velikosti. WS, WM, WL, WXL, WXXL.

Výrobce
Hiko
Model
18.2.
Hmotnost
0.00

1.390Kč

Hiko Teddy čepice / nákrčník

Nový multifunkční výrobek do úspěšné řady TEDDY - 2 v 1. Variabilní kousek k zateplení krku nebo hlavy. Tunel z TEDDY materiálu, který se dá stáhnout na jedné straně šňůrkou s brzdičkou a máme čepici nebo se jen přetáhne přes hlavu na krk a máme super nákrčník. K dodání v různých barvách - informujte se na aktuální nabídku.

Výrobce
Hiko
Model
18.1.
Hmotnost
0.00

390Kč

Vodácká mapa (A) Steirische Salza

NOVINKA ! Vodácká mapa po vyhlášené rakouské řece Salze. Řeka je vodácky zmapována od obce Gusswerk, přes Wildalpen po soutok s Enns. Vodácky zmapovány i části přítoků Rotmoosbach, Lassingbach a Hinterwidalpenbach. Doplněno množstvím barevných fotografií. Měřítko: 1:50t. Vydavatel: Pollner Verlag. Vydáno: září 2011.

Výrobce
Model
16.75
Hmotnost
0.00

399Kč

DVD New Reign

Dnes již klasika z dílny Young gun production z roku 2004 vás zavede do Kanady, na Nový Zéland, Equadoru, Chile, Ugandy, Francie, JAR, Rakouska, USA a Norska.

Výrobce
La Ola
Model
17.23.
Množství
1
Hmotnost
0.00

650Kč

kniha Záchrana z válce (Petr Ptáček a kol.)

VYPRODÁNO ! Po loňském vydání knihy Bezpečně na tekoucí vodě vychází další kniha o záchraně pod názvem Záchrana z válce. Tentokráte není zaměřena obecně na širokou problematiku bezpečného sjezdu, ale již na dovednosti v konkrétní situaci. Tím je záchrana z velmi nebezpečného místa, jakým je vodní válec. Mezi hlavní témata patří nebezpečí při sjíždění jezu s válcem, sebezáchrana z válce, záchrana plaváčka ze břehu a záchrana posádky v lodi ve válci. Na 50 stranách formátu A5 a na dalších 4 stranách barevné přílohy s fotkami jezů je popsáno mnoho technik a způsobů, jak pomoci sám sobě, nebo někomu jinému. Text je doprovázen 50 obrázky nebo fotografiemi a dále 10 skutečnými příběhy vodáků z válce. Jedná se opět o jedinečnou publikaci, která v ČR nikdy nebyla na toto téma vydaná.

Výrobce
Model
16.74
Hmotnost
0.00

129Kč

Vodácký průvodce Piemont

50 vodáckých tras ve vyhlášené oblasti Piemontu. Autor: Gert Spilker, Klemens Binninger. Jazyk: německy. Počet stran: 229. Formát: 14x20cm.

Výrobce
Model
16.72
Množství
1
Hmotnost
0.00

620Kč

Vodácký průvodce Tessin

Oblast Tessino, vstupní brána do Piemontu je tématem tohoto průvodce. Kromě možností treků a canyoningu se průvodce především zaměřuje na jednu z nejkrásnějších řek Evropy Versaca a množství dalších řek a říček. Autor: Gert Spilker. Jazyk: německy: Počet stran: 156. Formát: 22x20cm.

Výrobce
Model
16.71
Množství
1
Hmotnost
0.00

620Kč

Pytlíky na pádlo Hiko K1 Neo 1,5

Nové provedení návleků z 1,5 mm neoprenu na ruce. Výrobek má tunýlek ve kterém má výstuž, takže při vyndání ruky drží svůj tvar. Vyrábí se ve 2 velikostech S/M, L/XL.

Výrobce
Hiko
Model
7.35
Množství
1
Hmotnost
0.00

790Kč

bunda Hiko Pilot ION Splash Top

Univerzální vodácká bunda na turistické pádlování a rafting. Vhodná i pro komerční využití do půjčoven nebo vodácké oddíly. Jednotlivé velikosti jsou rozlišeny podle barevnosti tisku na rukávu (každá velikost má svou barvu tisku). Velmi odolný materiál Nylon (190g/m2) s dvojitou vodotěsnou vrstvou (1x PU laminace a 1x PU zátěr). Podlepené švy a pružný pas s protiskluzovým nánosem. Pohodlný střih, rozepínací neoprenová manžeta u krku s možností dotažení. Prodloužené neoprenové nátepníky.  Velikost: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Barva: red (červená), easternblue (světlemodrá), sherpablue (tmavěmodrá)

Výrobce
Hiko
Model
5.34
Hmotnost
0.00

2.090Kč

nafukovací kanoe Gumotex Baraka

Samovylévací kánoe na turistiku i divokou vodu do WW IV. Pohodlně odveze 2 vodáky s větší bagáží (sezení na rovných sedačkách z voděodolné překližky) nebo 3 osoby. Sezení třetí osoby je řešeno přídavným nafukovacím válcem přichyceným v středu lodě. Válec slouží i jako vzpěra napomáhající větší tuhosti lodi. Praktické vnitřní síťky na přídi a zádi lodi pro uchycení lana, házečky či jiné vodácké výbavy. Popruhy na vnitřní straně bočního válce k uchycení pumpy. Vhodně umístěný uzaviratelný rukáv ve dně pro rychlé vytékání vody na WW. Originálně řešené upevnění sedaček a horní části nožních fixačních popruhů pomocí šroubů a plastových matic. Parametry: délka: 410cm, šířka: 105cm, průměr bočních válců: 30,5cm, vnitřní šířka: 43,5cm, hmotnost: cca 23kg, max. nosnost: 350kg, materiál: Nitrilon® (PESh tkanina s nánosem syntetického kaučuku vulkanizační technologií), počet vzduchových komor: 3 (3 plnící ventily + přetlakový ventil ve dně člunu), rozměr složené lodi ve vaku: cca 70x43x30cm, max. provozní tlak: 0,02MPa (0,2 Bar/ 3PSI), plavební ponor: cca 15cm, nejvyšší pevný bod nad hladinou: 65cm, barevné provedení: zeleno-šedá a červeno-šedá. Člun je dodáván včetně vodovzdorného přepravního vaku, opravářské sady a houby na vytírání.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.51
Hmotnost
0.00

35.680Kč

Přívěsek na klíče Hobkey SEAKAYAK

Stylový přívěsek na klíče ve tvaru mořského kajaku. Vyrobeno z PVC, délka cca 8cm. Barva paluby oranžová, zelená, žlutá, modrá, barva dna bílá. Požadavek na barvu uvádějte do poznámky v objednávce.

Výrobce
Model
13.32
Množství
2
Hmotnost
0.00

150Kč

keramický hrnek IN WATER WE LIVE

Keramický hrnek IN WATER WE LIVE se silikonovým víčkem. Výška hrnku bez víčka 13,5cm. Objem 400ml.

Výrobce
Hiko
Model
13.31
Hmotnost
0.00

510Kč

Kánoe Tydra

Plastová kánoe klasických tvarů lodi Vydra. Dno vyztuženo třemi negativními kýly, dřevěné sedačky. Délka: 456cm, šířka 80cm, hmotnost 39kg. Barva: bílá, modrá, červená, žlutá, zelená nebo kombinace těchto barev. Na přání možno dodat s třetí sedačkou.

Výrobce
Model
1.1.22
Množství
1
Hmotnost
0.00

22.900Kč

výpustný šroubek ZET (víčko)

Výpustné víčko pro kajaky ZET Five a ZET Cross.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.55.
Množství
2
Hmotnost
0.00

120Kč

ZET - nožní posuvná opěrka

Nožní pěnová opěrka s posuvným táhlem do kajaků ZET. Do objednávky je nutné uvést typ kajaku, do kterého má být opěrka určena.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.54.
Hmotnost
0.00

1.320Kč

Vesta Hiko Stamina PFD

Komfortní vesta pro výkonostní turistiku a vytrvalostní závody.Velmi pohodlná dvojitá neoprenová ramena s vnitřním jemným vysokopevnostním popruhem. Tato konstrukce zajišťuje vestu pevně na těle jezdce aniž by omezovala pohyb. Vesta je vybavena velkou přední neoprenovou kapsou. Zadní neoprenová kapsa na picí vak s úchyty na hadičku, reflexní bezpečnostní prvky na zádech a ramenou. Velikost: S/M, L/XL, XXL. Barva: zelená, červená. EN ISO 12402-5.

Výrobce
Hiko
Model
8.66
Hmotnost
0.00

3.590Kč

Vesta Hiko X-Treme Rent Harness

Vesta pohodlného střihu s velkým výtlakem. V základní výbavě vhodná do extrémních podmínek i pro komerční rafting. Tato vesta je vyrobena v souladu s novou Evropskou normou ISO 12402-5 Vybevení vesty: utahovací ramena, stahování v pase popruhem, rozepínání vpředu, utahovací boky, polstrovaná ramena. Součástí vesty je integrovaný bezpečnostní popruh harness. Velikosti: XS, S/M, L/XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
8.65
Hmotnost
0.00

3.090Kč

Vodácká mapa (CZ) Vltava

Nová vodácká skládaná mapa řeky Vltavy. Mapa toku s kompletními vodáckými informacemi a schématickými nákresy jezů, podrobná kilometráž, označení nebezpečných úseků. Mapa má i klasický turistický obsah, tzn. značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti a pod. Součástí mapy jsou i plány měst Český Krumlov, České Budějovice a Hluboká nad Vltavou. Měřítko: 1:50000, formát složené mapy: 120x225mm, rozložené 480x668mm, vydavatel: Kartografie Praha.

Výrobce
Model
16.69
Množství
3
Hmotnost
0.00

59Kč

Vodácká mapa (CZ) Otava

Nová vodácká skládaná mapa řeky Otavy. Mapa toku s kompletními vodáckými informacemi a schématickými nákresy jezů, podrobná kilometráž, označení nebezpečných úseků. Mapa má i klasický turistický obsah, tzn. značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti a pod. Součástí mapy jsou i plány měst Sušice, Horažďovice, Písek a Strakonice. Měřítko: 1:50000, formát složené mapy: 120x225mm, rozložené 668x450mm, vydavatel: Kartografie Praha.

Výrobce
Model
16.68
Množství
6
Hmotnost
0.00

59Kč

Prijon Seayak Junior PRO

Juniorská verze kajaku Seayak. Nosnost 60 kg, Výtlak 235 l, Váha 13 kg, Délka 378 cm, Šířka 57 cm. 

Výrobce
Prijon
Model
1.4.13
Hmotnost
0.00

23.900Kč

Dagger Axis E 10.5

AKČNÍ CENA POUZE NA SKLADOVÉ LODĚ ! Jednomístný turistický kajak na řeky a jezera. Síťky na přední i zadní palubě. Komory na zádi i přídi. Komfortní sezení. Délka: 320 cm, šířka: 72 cm, hmotnost: 21,5 kg, nosnost: 125 kg, kokpit: 98x55cm.

Výrobce
Dagger
Model
1.4.11
Hmotnost
0.00

26.490Kč

Prijon Custom Line 470 Relax Full Version

Kajak Custom Line 470 Relax je otevřený dvojmístný kajak pro rodiny nebo půjčovny. Hlavní přednosti jsou velká stabilita a jednoduché ovládání. Vhodné na moře, jezera i řeky. Kajak navíc nabízí možnost přidání dětské sedačky a může se tak jednoduše stát ideálním rodinným plavidlem. Navíc je možné přední sedačku posunout do středu a kajak se dá použít i pro jednoho člověka. Verze FULL má lepší nastavitelné opěrky pro nohy, pohodlnější sedačku a zádové opěrky. Navíc oddělený zavazadlový prostor vzadu lodi a stehenní opěrky. Nosnost 230 kg, váha 35 kg, délka 470 cm, šířka 76 cm.

Výrobce
Prijon
Model
1.4.10
Hmotnost
0.00

36.900Kč

Delsyk Nifty 430

Mořský kajak vhodný k plavbě po jezerech a okolo mořského pobřeží. Délka: 430 cm.
Šířka: 60 cm.
Váha: 26 kg.
Šířka límce: 49 cm.
Délka límce: 97 cm.

Výrobce
Model
1.4.6
Množství
1
Hmotnost
0.00

25.900Kč

Prijon Custom Line 470 Relax Basic

Kajak Custom Line 470 Relax je otevřený dvojmístný kajak pro rodiny nebo půjčovny. Hlavní přednosti jsou velká stabilita a jednoduché ovládání. Vhodné na moře, jezera i řeky. Kajak navíc nabízí možnost přidání dětské sedačky a může se tak jednoduše stát ideálním rodinným plavidlem. Navíc je možné přední sedačku posunout do středu a kajak se dá použít i pro jednoho člověka. Verze BASIC obsahuje pouze základní vybavení, opěrky pro nohy, sedačky, pěnové zádové opěrky a palubní síťku na uchycení vybavení. Nosnost 230 kg, váha 35 kg, délka 470 cm, šířka 76 cm.

Výrobce
Prijon
Model
1.4.5
Hmotnost
0.00

24.500Kč

Prijon Custom Line 430 Basic

Kajak Custom Line 430 je jednomístný turistický kajak. Hlavní přednosti jsou velká stabilita a jednoduché ovládání. Vhodné na moře, jezera i řeky. Verze BASIC obsahuje pouze základní vybavení, opěrky pro nohy, sedačky, pěnové zádové opěrky a palubní síťku na uchycení vybavení. Nosnost 140 kg, váha 23 kg, délka 430 cm, šířka 68 cm, objem 405 L. Full version 24.500,- Kč.

Výrobce
Prijon
Model
1.4.4
Hmotnost
0.00

15.900Kč

Prijon Dayliner L

Turistický kajak Day Liner L vyniká jako kompaktní kajak na kombinované splutí řek, tak i větších vodních ploch. Délka 423cm, šířka 64cm , váha lodě 25kg, výtlak 380 l , nosnost 120 kg. Tato verze se nabízí bez kormidla, které je ale možno ke kajaku dokoupit.

Výrobce
Prijon
Model
1.4.1
Hmotnost
0.00

28.900Kč

DVD Dynasty

NOVINKA ! "Young Guns" jsou opět tady a připraveni zvýšit váš adrenalin i před TV obrazovkou. Charles Center, Lane Jacobs, Pat Camblin, Merlin Hanauer, Tyler Brandt, Dan Simenc, Dustin Urban a Hal Monkman vám předvedou novou školu rodea, hrátky na obrovských vlnách, skoky z vodopádů a samozřejmě prvosjezdy. To vše na řekách Kanady, USA, Ugandy, Madagaskaru a Nového Zélandu. Anglicky. Délka: 35 min. + bonusy.

Výrobce
La Ola
Model
17.19.
Množství
1
Hmotnost
0.00

790Kč

Vodovzdorné pouzdro na foto Hiko

Vodu nepropustné pouzdro na fotoaparát s vnitřním polstrováním z měkčené pěny. Pouzdro se vyrábí v červené barvě.

Výrobce
Hiko
Model
3.161.
Množství
2
Hmotnost
0.00

480Kč

Vodovzdorná ledvinka Hiko

Nová praktická vodotěsná ledvinka na doklady, mobil, klíče atd... V prodeji v červené barvě.

Výrobce
Hiko
Model
3.160.
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.040Kč

DVD Sick Line 4

Absolutní novinka z dílny Olafa \"BIG O\" Obsommera SICK LINE 4 je tady. 80 minutový film nás opět nenechá ani chvilku v klidu. Olaf Obsommer, Jens Klatt, Bernhard Mauracher, Nils Kagel, Jutta Kaiser, Hendrik Joosten a mnoho dalších pádlistů nás zavedou na ty \"nejnesjízdnější\" kousky na Korsice, v Norsku a v Alpách. Zdařilý booklet s profily jednotlivých jezdců, popisem sjížděných destinací, odkazy na předešlá videa Olafa Obsommera a kapely na DVD hrající a nezbytné reklamy sponzorů. Vydavatel: Big-O-Production 2006. Délka: 80 minut + 2 bonusové filmky (Norganic, Blood and Water). Film byl oceněn na AKC Kayak Film Festival v roce 2006.

Výrobce
La Ola
Model
17.16.
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

Liquidlogic Remix XP 10

Remix XP je vynikající univerzální kajak ve smyslu spojení divoké vody a turistické plavby s bagáží. Remix XP je loď, která zvládne většinu našich WW řek a skvěle poslouží i pro týdení putování o prázdninách. Obratnost převzal po famózním Remixu a jeho delší trup mu dodává enormní rychlost a výsuvný skeg umožňuje optimální ovladatelnost a směrovou stabilitu ve vlnách a větru. Remix XP lze směle použít i na pádlování po moři. Sezení a vnitřní výbava spolu s dalším příslušenstvím je u Liquidlogicu tradičně na špičkové úrovni a asi nejde sedět v ničem pohodlnějším než v Bad-Ass. Vyrábí se ve dvou verzích: XP 9: Délka: 282.0 cm, šířka: 66.0 cm, výtlak: 276.0 l, hmotnost: 21.0 kg, jezdec: 45 - 100 kg, límec: 91 x 55 cm a XP 10: Délka: 313.0 cm, šířka: 71.0 cm, výtlak: 398.0 l, hmotnost: 22.0 kg, jezdec: 82 - 136 kg, límec: 82 - 136 cm.

Výrobce
Liquidlogic
Model
1.2.153.
Hmotnost
0.00

37.950Kč

Pyranha Fusion II (Stout2)

Unikátní kajak na divokou vodu i vodní turistiku či putování po jezeře. Na divoké vodě je kajak obratný, velmi nosný, výborně projíždí válce. Rychlost a výsuvnou směrovou ploutev zase využijete na klidné vodě. Vybaven je úložným prostorem pro bagáž na expedice, či delší putování. Vyrábí se ve 3 velikostech. Fusion S: délka 294 cm, šířka 63,5 cm, objem 250 L, optimální hmotnost jezdce 40-80 kg. Fusion M: délka 312 cm, šířka 66 cm, objem 308 L, optimální hmotnost jezdce 55-110 kg. Fusion L: délka 312 cm, šířka 69 cm, objem 366 L, optimální hmotnost jezdce 80-130 kg. Výbava Stout2 - nejluxusnější výbava od Pyranhy. Barvy: yellow/red/green (žluto/červeno/zelená), red/white/grey (červeno/bílo/šedá) a turquise/white/purple (světle modro/bílo/fialová).

Výrobce
Pyranha
Model
1.2.152.
Hmotnost
0.00

37.990Kč

kniha Bezpečně na tekoucí vodě (Petr Ptáček a kol.)

NOVÉ AKTUALIZOVANÉ A DOPLNĚNÉ VYDÁNÍ !! Po dlouhých letech konečně vychází kniha, která se zabývá prevencí a záchranou na řekách. Jmenuje se Bezpečně na tekoucí vodě. Publikace zahrnuje látku, kterou by měl znát každý, kdo chce jezdit na turistické i divoké vodě nebo kdo organizuje sjezd pro skupinu přátel či dětí. Skriptum, které obsahuje 104 stran formátu A4 spolu se stovkou obrázků a fotografií, tvoří rozsáhlé dílo z oblasti bezpečnosti na řekách. Je určeno převážně vodákům, kteří se záchranou začínají nebo jsou středně pokročilí. Mezi hlavní témata patří kromě vybavení také záchranné prostředky, sebezáchrana, záchrana ostatních i materiálu a to pomocí různých typů plavidel nebo prostředků, první pomoc, uzlování, rozpoznání nebezpečného jezu, výběr vhodné řeky, skupinový sjezd a mnoho dalších kapitol a praktických rad. Mezi úplné novinky patří i kapitola psychologie pro vedoucí, stres a stresové situace. Jednotlivé kapitoly jsou doplňovány skutečnými příběhy, aby si čtenář mohl uvědomit rizika vyplývající z podcenění některých situací. Skriptum by mělo oslovit vodáky, kteří umí pádlovat a ovládat loď. Výuce pádlování nebo základním záběrům se nevěnuje, ale naopak z těchto znalostí vychází a rozvíjí je. Takto obsáhlé vodácké dílo věnované bezpečnosti a prevenci ještě nebylo v ČR vydané. Pokud to myslíte s ježděním na řekách alespoň trochu vážně, určitě by nemělo chybět ve Vaší knihovničce.

Výrobce
Model
16.64
Množství
8
Hmotnost
0.00

225Kč

Neoprenové boty Hiko Rafter Rent

Pevnější boty na zip se zesílením na špičce, patě a nártu. 5 mm neopren s vnitřní vrstvou Thermoplush hřeje a je velmi příjemný na pokožku. Verze oblíbených neoprenových bot Rafter především pro půjčovny, vodácké cestovky či oddíly. Výhodou je dvojčíselné značení velikostí a tudíž menší požadavek na množství při dostatečném pokrytí velikostí. Číslo bot je viditelně uvedeno na zadní části boty, což usnadňuje například orientaci ve skladu. Velikosti: 34/35, 36/37, 38/39, 40/41, 42/43, 44/45, 46/47, 48/49. POUZE NA ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU S ÚHRADOU PŘEDEM. TENTO TYP OBUVI NEVEDEME STANDARTNĚ SKLADEM. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Výrobce
Hiko
Model
7.34.
Hmotnost
0.00

1.390Kč

DVD In Flux

"Dva roky cestoval David Arnaud po čtyřech kontinentech a pádloval na nejhezčích řekách..." tak nějak začíná Fantomasova recenze v Hydru 2/2006 k této unikátní novince. DVD nás zavede na Reunion, do italského údolí Val Sessia, do Kanady za Corranem Adisonem a Kenem Whitingem, do marockého atlasu na řeku Ouzoud, do Norska, Francie a na závěr i na Sibiř. Vše snímáno několika kamerami ze břehu, z kajaku i helmy pádlaře, opravdu pěkná podívaná. 65 minut (bonus + slideshow). Anglicky a francouzsky. Vydalo Thinkliquid Productions.

Výrobce
Model
17.14
Množství
1
Hmotnost
0.00

790Kč

Pumpa ruční Bravo 4

Ruční pumpa vhodná ke všem nafukovacím plavidlům. Celoplastové provedení je uzpůsobeno k přepravě v člunu. Součástí pumpy je i nástavec s 6 redukčními kroužky.

Výrobce
Gumotex
Model
10.7
Množství
2
Hmotnost
0.00

890Kč

nafukovací kajak Gumotex Solar

Nafukovací kajak SOLAR je určen pro vyjížďky po jezerech nebo pro turistické putování po řekách do WW2. Přídavná přední paluba (volitelné příslušenství) brání přelití vody přes špici a tím zvyšuje uživatelský komfort při jízdě, např. na moři. Kajak je vybaven vylévacím otvorem v zadní palubě člunu. SOLAR je v základní verzi vybaven dvěma sedačkami a úchyty pro třetí sedačku. Umístění sedaček je variabilní, SOLAR muže být jednomístným, dvoumístným i trojmístným kajakem. Technická data: Délka: 410cm, Šířka: 80cm, Hmotnost: 16kg, Max. nosnost: 270kg, Materiál: NITRILON®, Max. počet osob: 2 dospělí + 1 dítě, Počet vzduchových komor: 3 + 2 + 2, Rozměry při sbalení (cm): 54 x 39 x 24, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI): 0,02 / 0,2 / 3,0. Člun je dodáván se dvěma sedačkami. Třetí sedačku a přídavnou přední palubu je možné koupit zvlášť jako příslušenství. Výbava lodi: posuvná přední a zadní opěrka nohou (pro konverzi na singl kajak), komfortní nafukovací sedačka s opěrkou zad, pružná síť pro upevnění bagáže, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, bezpečnostní lana na přídi a zádi, úchyt pro směrovou ploutev, směrová ploutev, push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 80l.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.35.
Hmotnost
0.00

25.490Kč

nafukovací člun Gumotex Ontario 450 S

Ontario 450 S je delší verzí osvědčeného ONTARIA 420, vybavenou navíc samovylévacím dnem. V novém ONTARIU 450 S je více místa na bagáž a vy se tak můžete vydat na putování po řekách s celou rodinou, kde Vás člun překvapí svojí rychlostí. Jedná se o nejrychlejší vícemístný člun z produkce GUMOTEX! Pro aktivní vodáky je skvělou volbou do peřejí, bez potíží zvládá divokou vodu do obtížnosti WW 3 a vyniká svojí obratností. Zde oceníte i jeho samovylévací dno vybavené otvory se zpětnými klapkami. Voda, která se dostane do člunu sama odtéká otvory v zádi a zpětné klapky vylepšují jízdní vlastnosti člunu. Výbava lodi: samovylévací dno s výtoky po obou stranách, vypouštěcí otvor na zádi lodi, příčné válce - sedačky, úchyty pro chodidla, pružná lana na uchycení bagáže, bezpečnostní lano po obvodu lodi, uvazovací lano v přídi, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, Push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, přepravní vak. Technické parametry: Délka (cm) 450 , Šířka (cm) 157 , Hmotnost (kg) 30 , Max. nosnost (kg) 630, Materiál Nitrilon® , Max. počet osob 6 osob. barevné provedení. oranžovo/šedý, zeleno/šedý.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.34.
Hmotnost
0.00

39.930Kč

nafukovací kanoe Kutlici RIO Long

Prodloužená verze oblíbené trekingové kánoe RIO. Díky výborné stabilitě a dostatečném výtlaku je vhodná na vodnaté řeky a expediční plavby, ale i turistické a rodinné sjíždění řek. Velice účelně je vyřešeno libovolné posouvání sedaček podle potřeby uživatele. Základní parametry: délka: 460 cm, šířka: 110 cm, průměr obvodového válce: 31 cm, počet vzduchových komor: 3, rozměry ve sbaleném stavu: 90x45x30 cm, max. provozní tlak: 0,3 bar, max. nosnost: 400 kg, počet osob: 2+1, hmotnost: 25 kg, materiál: Valmex 1000 g/m2, barevné provedení: modro-šedá. Více info viz. nafukovací člun RIO.

Výrobce
Kutlici
Model
1.3.33.
Hmotnost
0.00

31.500Kč

Plovák na pádlo Hiko Foam

Pěnový plovák na list pádla. Užitečná pomůcka při vašich výpravách po jezerech a mořích.

Výrobce
Hiko
Model
11.33
Množství
1
Hmotnost
0.00

790Kč

Kayak Joe Bender

Dárek pro každého pádlistu kajakáře ! Originální figurka kajakáře s pádlem a kajakem vhodná jak na váš stůl tak třeba do auta na palubní desku. Figurka má magnety v končetinách, které se dají libovolně polohovat a udrží se na všem železném. Kajak je též kovový a dodává se v červené nebo modré barvě.

Výrobce
Bender
Model
13.29.
Množství
7
Hmotnost
0.00

200Kč

DVD The 7 Rivers Expedition

V létě roku 2004 se vydala skupina kajakářů na expediční vícedenní splutí sedmi řek v pohoří Sierra Nevada v Kalifornii. Nikdy předtím se o podobný podnik nikdo nepokusil. Sedm řek, na které se team vypravil, patří mezi nejtěžší terény ve Spojených státech a celá expedice je hodnocena jako jedna z nejvýznamnějších za posledních 20 let. Dokument z této expedice vychází nyní nově na DVD. Vydejte se z účastníky akce na řeky Dinkey, Fantasy Falls, Royal Gorge, Upper Cherry, Middle San Joaquin, Middle Kings a Grand Canyon Tuolumne. Anglicky.

Výrobce
La Ola
Model
17.13.
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

Vodácká mapa (D) Die Altmühl

NOVINKA ! Vodácká mapa německé řeky Altmühl od Treuchtlingen po ústí do kanálu Dunaje u Dietfurtu a dále po kanále Dunaje do Dunaje u Kelheimu a po Dunaji k soutoku s řekou Naab u Regensburgu. Vhodná řeka pro všechny seakajakáře, ale i kanoisty. Doplněno množstvím barevných fotografií. Měřítko 1:70t. (1km = 1,43cm). Vydavatel. Pollner Verlag. Vydání: září 2011.

Výrobce
La Ola
Model
16.62
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Házecí pytlík Hiko Throw 15 m

Záchranný házecí pytlík nového střihu a designu. Vnitřní nosná pěna PE light foam zajišťuje plavání pytlíku po hladině, reflexní proužky pro snadnou viditelnost. Vnitřní plovoucí lano 15m délky o průměru 8mm. Dodává se ještě v délkách lana 10, 20 a 25m.

Výrobce
Hiko
Model
11.32
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

Pádlo Galasport K1 Manic Multicolor/Alu žerď

Manic je impozantní list pro extrémní sjezdy na divoké vodě, který našel svoji inspiraci ve slalomovém listu Naja. Profil listu zajišťuje kvalitní a plný záběr, který pomáhá jezdcům na divoké vodě k rychlému přenosu síly záběru do pohybu lodě a tedy i zdolávání stále obtížnějších terénů. Parametry slalomového pádla byly podpořeny extrémně silnou a odolnou konstrukcí, která zajišťuje vysokou pevnost a odolnost proti zlomení či jinému mechanickému poškození. Není zde použito klasické duralové kování, ale materiál, který je proti obrušování vhodnější. Manic je pádlo pro které neexistují hranice. Žerď duralová 30mm. Na přání ovalita pod bužírku. Do objednávky uveďte požadovanou délku pádla a úhel natočení listů. Listy Manic se vyrábí i v karbonové verzi. Listy možno osadit na karbonové či kevlar-karbonové žerdě rovné či kliky. Individuální kalkulace.

Výrobce
Galasport
Model
2.2.99.
Hmotnost
0.00

3.660Kč

časopis Padler

Vodácký magazín. OD ROKU 2016 VYCHÁZÍ 4x DO ROKA JAKO NÁSTUPCE ČASOPISU HYDRO. V prodeji též starší čísla.

Výrobce
HYDRO magazin
Model
16.58.
Množství
4
Hmotnost
0.00

85Kč

Palubní vak Hiko Roll Up

Vak na věci se systémem pro zajištění na palubu seakajaku. Vyroben z oděruvzdorné polyesterové tkaniny Dupratex SK se silným nepromokavým zátěrem, ve vrchní části opatřen průhlednou folií se zpevňující síťkou. Uzavírání rolováním přes plastovou lištu a zajištění plastovou sponou. Nosný systém přes rameno. Barva: červená, černá.

Výrobce
Hiko
Model
3.155.
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.460Kč

šprickobunda Hiko Jackpot Zephyr C1 KR

Závodní ultralehké kombo. Kombinace bundy Zephyr a špricdeky Jackpot. Bunda: Výhodou je lehkost materiálu a dobré technické parametry. ZEPHYR je vyroben z materiálu Carboflex na bázi celulózy. Vnitřní vrstva je speciálně upravená tak, aby při jakémkoliv pohybu klouzala po těle závodníka a minimalizovala odpor bundy. Na neoprenové manžety a krk jsme použili velmi flexibilní a tenčí neospan, který jezdec téměř necítí. Špricdeka: Kanoistická závodní špricdeka nové generace.  Doporučujeme použít v kombinaci s vestou Jackpot. Špricdeka je vybavena speciální kapsou v přední části neoprenové placky, do které se zasouvá přídatný pěnový polštář  vesty Jackpot. Kapsa je tvarována tak, aby přídatný pěnový polštář přesně zapadl pod úroveň límce v přední části.  Je vyrobena z velmi lehké pružné pleteniny S PU zátěrem, čímž nedochází ke zvýšení hmotnosti špricdeky. Velikost: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
9.83.
Hmotnost
0.00

4.690Kč

ZET - chyt na palubu

Kovový chyt na palubu kajaků ZET. Specifikujte do poznámky, zda požadujete chyt na palubu úzký, tzn. přední či zadní nebo chyt široký, tzn. boční levý či pravý. Cena zadních chytů je 290,- Kč/ks.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.54.
Hmotnost
0.00

205Kč

nafukovací kanoe Kutlici RIO Standart

NEJPRODÁVANĚJŠÍ NAFUKOVACÍ KANOE.
Nafukovací kánoe se samovylévacím dnem. Pevná konstrukce člunu jej předurčuje k jízdě na divoké vodě do WW 4, ale díky stabilitě a dostatečnému prostoru pro posádku je vhodný i k vícedenní plavbě po klidnějších tocích nebo jako expediční člun. Délka: 410 cm, šířka: 100 cm, průměr obvodového válce: 31 cm, počet vzduchových komor: 3, hmotnost: cca 20 kg, max. nosnost: 350 kg (optimální zatížení 280 kg), max. provozní tlak: 0,3 bar, rozměry ve sbaleném stavu: 90x50x27 cm. Materiál: Valmex 1000 g/m2 (PESh tkanina dvojité vazby s oboustranným nánosem PVC). Barevné provedení: modro-šedá. Základní výbava: nožní jistící popruhy pro klečení, přední a zadní pružné síťky pro zajištění bagáže, obvodové bezpečnostní lano, středový úvaz na 3 sedačku nebo připevnění bagáže, transportní vak s popruhy na přenášení, šňůra k uvázání lodi a "koníčkování", redukce k nafukování. Na objednávku možno dodat v provedení se zesíleným dnem a spodní částí válců (materiál Valmex 1450 g/m2) v ceně 23.000,- Kč.

Výrobce
Kutlici
Model
1.3.31.
Množství
1
Hmotnost
0.00

29.900Kč

Liquidlogic Remix XP 9

Remix XP je vynikající univerzální kajak ve smyslu spojení divoké vody a turistické plavby s bagáží. Remix XP je loď, která zvládne většinu našich WW řek a skvěle poslouží i pro týdení putování o prázdninách. Obratnost převzal po famózním Remixu a jeho delší trup mu dodává enormní rychlost a výsuvný skeg umožňuje optimální ovladatelnost a směrovou stabilitu ve vlnách a větru. Remix XP lze směle použít i na pádlování po moři. Sezení a vnitřní výbava spolu s dalším příslušenstvím je u Liquidlogicu tradičně na špičkové úrovni a asi nejde sedět v ničem pohodlnějším než v Bad-Ass. Vyrábí se ve dvou verzích: XP 9: Délka: 282.0 cm, šířka: 66.0 cm, výtlak: 276.0 l, hmotnost: 21.0 kg, jezdec: 45 - 100 kg, límec: 91 x 55 cm a XP 10: Délka: 313.0 cm, šířka: 71.0 cm, výtlak: 398.0 l, hmotnost: 22.0 kg, jezdec: 82 - 136 kg, límec: 82 - 136 cm.

Výrobce
Liquidlogic
Model
1.2.150.
Hmotnost
0.00

37.950Kč

Pytlíky na pádlo Hiko C1 neoprenové

Návleky na pádlo pro závodníky a všechny jezdce, kteří potřebují cítit pádlo v dlani a přitom chránit ruce před chladem - model pro KANOE.

Výrobce
Hiko
Model
7.34.
Hmotnost
0.00

790Kč

DVD Sick Line 3

Unikátní scény z nejdivočejších řek na zeměkouli. Spolu s Olafem Obsommerem navštívíte Nový Zéland, Norsko, ale i alpské řeky. Anglicky. BONUS: Sick Line 1. a Sick Line 2.

Výrobce
Model
17.7.
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

Vodácká mapa (D) Elbe IV.

Vodácká mapa (E4 Nördlich der Unteren Elbe) zahrnující severní povodí dolního Labe před ústím do moře. Stör, Krückau, Pnnau, Alster, Bille, Elbe-Lübeck kanal, Trave, Schilde, Sude, Rögnitz, Löcknitz. 1:100000. Německy. Formát: 14,8x21cm.

Výrobce
Model
16.57.
Množství
1
Hmotnost
0.00

349Kč

Vodácká mapa (D) Elbe III.

Vodácká mapa (E3 Südlich der Unteren Elbe) zahrnující jižní oblasti povodí dolního Labe před ústím do moře. Medem, Hadelner kanal, Oste, Schwinge, Lühe, Este, Luhe, Illmenau, Jeetzel, Biese. 1:100000. Německy. Formát: 14,8x21cm, 56 stran.

Výrobce
Model
16.56.
Množství
1
Hmotnost
0.00

349Kč

Vodácká mapa (D) Elbe II.

Vodácká mapa řeky Labe (E2 Wassersport Wanderatlas Elbe) na německém území v úseku Havelberg - ústí do moře u města Cuxhaven. 1:100000. Německy.

Výrobce
Model
16.55.
Hmotnost
0.00

349Kč

Vodácká mapa (D) Elbe I.

Vodácká mapa řeky Labe (E1 Wassersport Wanderatlas Elbe) na německém území v úseku Děčín - Havelmündung. 1:100000. Německy.

Výrobce
Model
16.54.
Hmotnost
0.00

349Kč

Prijon Enduro 450

Víceúčelový turistický kajak ENDURO 450 je vhodný na jezera, menší i větší řeky a peřeje do obtížnosti WW II. Přestože je primárně určen na turistiku, výborně se s ním manévruje a velmi rychle reaguje na změnu směru. Nový systém sezení zaručuje plný komfort i při delších výletech na vodě. Kajak je vybaven zadní i přední komorou, které dohromady poskytují velký úložný prostor. Nosnost 130 kg, výtlak 376 l, váha 27 kg, délka 453 cm, šířka 62 cm. Kajak je možné dodat i s kormidlem! Cena kajaku bez kormidla 31.900,- Kč. Cena kajaku s kormidlem 36.190,- Kč.

Výrobce
Prijon
Model
1.1.107.
Hmotnost
0.00

31.900Kč

Prijon Custom Line 490 Basic

Lehký univerzální dvojmístný kajak na moře a jezera vyrobený z HTP plastu, který si každý může nakonfigurovat podle vlastních představ a potřeb. Výrazný kýl trupu zajišťuje pohodlnou jízdu a široká základna dává této lodi vysokou stabilitu a ovladatelnost. Cena za základní verzi BASIC. Rozměry: Délka: 490 cm, šířka: 70 cm, objem: 490 l, nosnost: 240 kg, váha: 30kg. Loď s plnou výbavou v ceně 32.900,- Kč.

Výrobce
Prijon
Model
1.1.52.
Hmotnost
0.00

20.900Kč

Prijon Custom Line 370 Basic

Lehký univerzální jednomístný kajak na moře a jezera vyrobený z HTP plastu, který si každý může nakonfigurovat podle vlastních představ a potřeb. Výrazný kýl trupu zajišťuje pohodlnou jízdu a široká základna dává této lodi vysokou stabilitu a ovladatelnost. Cena za základní verzi BASIC. Rozměry: Délka: 363 cm, šířka: 67 cm, objem: 340 l, nosnost: 140 kg, váha: 20,5kg. Full version 23.900,- Kč.

Výrobce
Prijon
Model
1.1.53.
Hmotnost
0.00

15.900Kč

Prijon Grizzly

Prijon Grizzly je velký, stabilní a pohodlný mořský kajak s velkým výtlakem vhodný na vícedenní putování a expedice. Nastavitelné opěrky nohou a 3D nastavitelné stehenní opěrky,
příprava na kormidlo (kormidlo není v ceně),
2 prostorné vodotěsné komory,
Jedna příruční přihrádka před jezdcem (day-hatch),
Bezpečnostní lanko + uvazovací šňůra (koňadra). Cena kormidla od 4.290,- Kč. Délka: 518 cm.
Šířka: 61 cm.
Hmotnost kajaku: 29 kg.
Límec: 92 cm.
Objem: 415 l.
Nosnost: 160 kg.
Objem přední komory: 70 l.
Objem zadní komory: 130 l.
Hmotnost jezdce: 80 - 120 kg.

Výrobce
Prijon
Model
1.1.99.
Hmotnost
0.00

41.900Kč

Prijon Dayliner S

Turistický kajak Day Liner S vyniká jako kompaktní kajak na kombinované splutí řek, tak i větších vodních ploch. Tento model je určen pro váhově menší jezdce 50-75 kg. Délka 380cm, šířka 62cm , váha lodě 22kg Tato verze se nabízí bez kormidla, které je ale možno ke kajaku dokoupit.

Výrobce
Prijon
Model
1.1.54.
Hmotnost
0.00

28.900Kč

Vodácký průvodce White Water Massif Central

Vodácký průvodce po řekách jižní Francie. Anglicky. Autor: Peter Knowles.

Výrobce
Model
16.53
Množství
1
Hmotnost
0.00

599Kč

RTM Ocean Duo

Otevřený sit-on-top kajak pro dvě osoby na jezera, klidnější řeky a příbřežní plavbu po moři. Délka: 370 cm, šířka: 88 cm, hmotnost: 29 kg, max. zatížení: 220 kg. cena bez sedáků a zádových opěrek. možno dokoupit v ceně 1.290,- Kč/ks.

Výrobce
Model
1.1.78.
Hmotnost
0.00

17.900Kč

RTM Mojito

Otevřený jednomístný sit-on-top kajak na jezera, klidnější řeky a příbřežní plavbu po moři.  Délka: 250 cm, šířka: 76 cm, hmotnost: 16 kg, max. zatížení: 100 kg. Výbava: vypouštěcí ventil,
madla na přídí a zádi,
madla na bocích,
popruhy pro upevnění například vodotěsného barelu,
opěrky na nohy,
odtokové otvory ve dně.

Výrobce
RTM
Model
1.1.77.
Hmotnost
0.00

8.500Kč

Pad Boards Ride 318 WovenX 10´5"

Plovák na Stand Up Paddle. Délka: 318 cm, šířka: 82 cm, tloušťka: 15 cm, hmotnost: 7,8 kg, max. nosnost 230kg. Univerzální nafukovací SUP - PADdleboard vyroben technoligií ESD (MSL)- dvojitou laminací, která zaručuje velmi vysokou odolnost proti poškození , oděru, proříznutí apod. Tento materiál přispívá k velké podélné i torzní tuhosti. Board je proto vhodný i pro těžší jezdce (do 110kg) a díky odolnosti i pro náročné podmínky půjčoven. Vyniká výbornou obratností, stabilitou a na svou délku dobrou rychlostí. Osazeno Flexi Finami SMALL (na výšku pouze 7 cm) které zajišťují kvalitní vedení a jízdu ve velmi mělké vodě. Dodáván jako SET s vysokotlakou pumpou Bravo s manometrem a nepromokavým transportním vakem v Cena samostatného plováku 16.990,- Kč.

Výrobce
Pad
Model
1.1.76.
Hmotnost
0.00

18.990Kč

RTM Mambo

Otevřený sit-on-top kajak na jezera, klidnější řeky a příbřežní plavbu po moři. Délka: 267 cm, šířka: 77 cm, hmotnost: 20 kg, max. zatížení: 130 kg. Cena bez sedáku a zádové opěrky. Možno dokoupit v ceně 1.290,- Kč.

Výrobce
Model
1.1.74.
Hmotnost
0.00

13.900Kč

RTM Tempo

Otevřený sit-on-top kajak na jezera, klidnější řeky a příbřežní plavbu po moři. Délka: 450 cm, šířka: 67 cm, hmotnost: 24 kg, max. zatížení: 170 kg. Výbava: vypouštěcí ventil,
síťka pro upevnění nákladu,
madla na přídí a zádi,
madla na bocích,
uzavíratelná nákladová komora,
kovové kroužky pro uchycení sedaček,
opěrky na nohy,
odtokové otvory ve dně.

Výrobce
RTM
Model
1.1.73.
Hmotnost
0.00

19.900Kč

Liquidlogic Deuce Coupe

Otevřený dvoumístný sit-on-top kajak na jezera, klidnější řeky a příbřežní plavbu po moři. Délka: 396 cm, šířka: 84 cm, hmotnost: 35 kg, max. zatížení: 227 kg.

Výrobce
Liquidlogic
Model
1.1.72.
Hmotnost
0.00

35.900Kč

RTM Ocean Quatro

Otevřený sit-on-top kajak na jezera, klidnější řeky a příbřežní plavbu po moři pro 2 až 3 osoby.  Délka: 412cm, šířka: 90cm, hmotnost: 34kg, nosnost: 260kg. Výbava: vypouštěcí ventil,
síťka pro upevnění nákladu,
madla na přídí a zádi,
madla na bocích,
popruhy pro upevnění například vodotěsného barelu,
kovové kroužky pro uchycení sedaček,
opěrky na nohy,
odtokové otvory ve dně,
uzavíratelná nákladová komora.

Výrobce
RTM
Model
1.1.71.
Hmotnost
0.00

19.900Kč

Prijon Seayak 500 LV

Rychlý kajak pro sportovní jízdu na jezerech a mořích. K výbavě patří 2 vodotěsné komory na bagáž, přední a zadní síťka pro upevnění věcí na palubu, originální Deck-Box usnadňující přístup do kokpitu bez sundání špricdeky a pohodlné sezení Flex 4. Délka: 500 cm, šířka: 55 cm, výtlak: 329 l, hmotnost: 26 kg, zatížení: 100 kg. Dodáváno bez směrového kormidla ! Kormidlo za příplatek.

Výrobce
Prijon
Model
1.1.25.
Hmotnost
0.00

41.900Kč

Prijon Touryak LV

Menší bratr Touryaku 500 je ideální kajak tour pro menší a lehčí vodáky. Tvar paluby je směřován tak, aby vyhovoval menším jezdcům a necítili se v kajaku ztraceni. Stejně je tvarováno i sezení, které je tak komfortní a přitom odpovídá proporcím menších jezdců. Délka 470 cm, Šířka 59 cm, Hmotnost 26 kg, Objem 360 l, Max. zatížení 115 kg, Kokpit 92 cm x 52 cm. Kormidlo na objednávku za příplatek.

Výrobce
Prijon
Model
1.1.24.
Hmotnost
0.00

39.900Kč

Prijon Seayak Classic

Rychlý kajak pro sportovní jízdu na jezerech a mořích. K výbavě patří 2 vodotěsné komory na bagáž, přední a zadní síťka pro upevnění věcí na palubu, originální Deck-Box usnadňující přístup do kokpitu bez sundání špricdeky a pohodlné sezení Flex 4. Délka: 490 cm, šířka: 58 cm, výtlak: 360 l, hmotnost: 27 kg, zatížení: 120 kg. Dodáváno bez směrového kormidla ! Kormidlo za příplatek.

Výrobce
Prijon
Model
1.1.19.
Hmotnost
0.00

41.900Kč

Prijon K2 Poseidon

Seakajak Prijon Poseidon je mořský dvou-kajak pro dlouhé plavby na moři či jezeru. Dostatečný úložný prostor a komfortní sezení řadí tuto loď mezi úzkou špičku těchto kajaků. Kajak Poseidon je štíhlejší a kýl lodi daleko zřetelný pokud tento kajak porovnáte s podobným modelem z dílny Prijon kajak Excursion. Tento tvar lodi vám zaručí daleko lepší směrovou stabilitu lodě. O tom, že kajak je velmi stabilní je téměř zbytečné se zmiňovat. Nosnost 240 kg, Výtlak 505 l, Váha 39 kg, Délka 518 cm, Šířka 68 cm. Dodáváno bez směrového kormidla ! Kormidlo za příplatek.

Výrobce
Prijon
Model
1.1.16.
Hmotnost
0.00

43.900Kč

Prijon Touryak 500

Nový model oblíbeného mořského kajaku v nové délce, delší (tedy rychlejší) a s vyšší nosností. Jeho tvary jsou malinko ostřejší a loď se chová lépe na otevřené vodní hladině. Je ideální pro plavbu jak na velkých řekách a jezerech, tak na moři při mořském pobřeží. Délka 500 cm, šířka 63 cm, váha 28 kg, výtlak 460 l, nosnost 190 kg. Dodáváno bez kormidla, možno doobjednat !

Výrobce
Prijon
Model
1.1.15.
Hmotnost
0.00

39.900Kč

Kánoe Železný Samba 4.5

Obratná a velmi stabilní kánoe pro 2 osoby vhodná na klidnou, ale především tekoucí vodu. Materiál polyetylen, délka 450 cm, šířka 88 cm, hmotnost 40 kg. Možnost rozšíření o třetí pěnovou sedačku (viz. doplňky k lodím).

Výrobce
Železný
Model
1.1.101.
Hmotnost
0.00

26.800Kč

Kánoe Železný Samba 5.2

Větší setra Samby 4.5. Prostorná a velmi stabilní kánoe až pro 3 osoby nebo velké množství nákladu. Materiál polyetylen, délka 520 cm, šířka 89 cm, hmotnost 46 kg.

Výrobce
Železný
Model
1.1.3.
Hmotnost
0.00

28.900Kč

Pyranha Machno (Stout2)

Nová creekovka od Pyranhy.  Velikost S: Délka 257cm, šířka 66cm, výtlak 276l, hmotnost 20kg, váha jezdce 45-80kg, kokpit 92,5x49,5cm. Velikost M: Délka 265cm, šířka 66,5cm, výtlak 308l, hmotnost 21,5kg, váha jezdce 60 - 100 kg. kokpit 94,5x50cm. Velikost L: Délka 274cm, šířka 67cm, výtlak 368l, hmotnost 22,9kg, váha jezdce 75-130kg, kokpit 95x53,5cm. Výbava Stout2. Barvy: yellow/red/green (žluto/červeno/zelená), red/white/grey (červeno/bílo/šedá) a turquise/white/purple (světle modro/bílo/fialová).

Výrobce
Pyranha
Model
1.2.102.
Hmotnost
0.00

34.599Kč

Pyranha 9R (Stout2)

Rychlý River Running na těžkou WW. Délka 271 cm, šířka 64 cm, objem 295 L, hmotnost 19,7 kg, váha jezdce 60 - 95 kg.  Výbava Stout2 - nejluxusnější výbava od Pyranhy. Barvy: yellow/red/green (žluto/červeno/zelená), red/white/grey (červeno/bílo/šedá) a turquise/white/purple (světle modro/bílo/fialová).

Výrobce
Pyranha
Model
1.2.93.
Hmotnost
0.00

39.420Kč

Pyranha Jed (Stout)

Krátká creekovka od Pyranhy s plochým dnem a hranou. Vyrábí se ve třech velikostech. S: Délka 175 cm, Šířka 63 cm, Objem 178 L, Optimální váha jezdce 40 - 70 kg. M: Délka 180 cm, Šířka 65 cm, Objem 208 L, Optimální hmotnost jezdce 55-90 kg. L: Délka 186 cm, Šířka 67 cm, Objem 235 L, Optimální hmotnost jezdce 80-110 kg. Výbava Stout. Barvy: yellow/red/green (žluto/červeno/zelená), red/white/grey (červeno/bílo/šedá) a turquise/white/purple (světle modro/bílo/fialová).

Výrobce
Pyranha
Model
1.2.94.
Hmotnost
0.00

29.795Kč

Pyranha Fusion II (Stout)

Unikátní kajak na divokou vodu i vodní turistiku či putování po jezeře. Na divoké vodě je kajak obratný, velmi nosný, výborně projíždí válce. Rychlost a výsuvnou směrovou ploutev zase využijete na klidné vodě. Vybaven je úložným prostorem pro bagáž na expedice, či delší putování. Vyrábí se ve 3 velikostech. Fusion S: délka 294 cm, šířka 63,5 cm, objem 250 L, optimální hmotnost jezdce 40-80 kg. Fusion M: délka 312 cm, šířka 66 cm, objem 308 L, optimální hmotnost jezdce 55-110 kg. Fusion L: délka 312 cm, šířka 69 cm, objem 366 L, optimální hmotnost jezdce 80-130 kg. Jednodušší výbava Stout. Barvy: yellow/red/green (žluto/červeno/zelená), red/white/grey (červeno/bílo/šedá) a turquise/white/purple (světle modro/bílo/fialová).

Výrobce
Pyranha
Model
1.2.96.
Hmotnost
0.00

27.930Kč

Waka Kayaks Gangsta

Creekovka pro všechny velké jezdce, kteří měli problém vejít se do Tuny 2.0.

Výrobce
WAKA KAYAKS
Model
1.2.154.
Hmotnost
0.00

34.190Kč

Dagger GTS 7.5/GT 7.8/GTX 8.1/GTX MAX (Action)

Univerzální kajak na WW i expediční sjezdy. K dodání ve 4 velikostech. GTS 7.5: délka: 231 cm, šířka: 60 cm, výtlak: 211 l, hmotnost: 16 kg, váha jezdce: 35 - 65 kg, rozměr límce: 86x46 cm. GT 7.8: délka: 236 cm, šířka: 61 cm, výtlak: 232 l, hmotnost: 17 kg, váha jezdce: 40 - 80 kg, rozměr límce: 86x46 cm. GTX 8.1: délka: 249 cm, šířka: 65 cm, výtlak: 267 l, hmotnost: 19 kg, váha jezdce: 65 - 105 kg, rozměr límce: 86x46 cm. GTX MAX: délka: 270 cm, šířka: 68 cm, výtlak: 300 l, hmotnost: 20 kg, váha jezdce: 85 - 125 kg, rozměr límce: 86x46 cm. Uvedená cena k výbavě ACTION (ergonomické sedadlo, zádová opěrka nastavitelná pomocí ráčen na kolenních opěrkách, nastavitelné kolenní opěrky, nastavitelné zrcadlo (nožní opěrka), pěnové výztuhy na přídi i zádi, alu madla).  SKLADOVÁ NABÍDKA VELIKOSTÍ, VÝBAVY A BAREV SE V PRŮBĚHU SEZONY MŮŽE ZMĚNIT ! INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU ! DĚKUJEME.

Výrobce
Dagger
Model
1.2.34.
Hmotnost
0.00

22.500Kč

Dagger Dynamo 7.4 Club

Super kajak pro juniory. Délka: 224 cm, šířka: 56 cm, výtlak: 170 l, hmotnost. 13 kg, váha jezdce: 20 - 60 kg, rozměr límce: 76x44 cm. Verze s jednodušší výbavou s pevnou sedačkou a nožními opěrkami. SKLADOVÁ NABÍDKA VELIKOSTÍ, VÝBAVY A BAREV SE V PRŮBĚHU SEZONY MŮŽE ZMĚNIT ! INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU ! DĚKUJEME.

Výrobce
Dagger
Model
1.2.32.
Hmotnost
0.00

14.990Kč

Lettmann Manta L (creek)

Kajak na divokou vodu vhodný pro extrémní závody a dravé jezdce. Délka: 272 cm, šířka: 65 cm, výtlak: 320 l, hmotnost: 21,5 kg, váha jezdce: 60 - 110 kg, rozměr límce: 93x50 cm.

Výrobce
Model
1.2.29.
Hmotnost
0.00

31.850Kč

Dagger Katana 9.7/10.4 Action

Kajak Katana je výborná volba pro "padlery a dobrodruhy" na divoké vodě, expedice a vícedenní výlety, kteří nechtějí loď jenom pro náročné peřeje. Katana je vytvořena s maximálním pohodlím pro náročné pádlování od ježdění na jezeře po divokou vodu až WW 3+. Pro udržení směru na klidné vodě je loď opatřena vyklápěcím skegem. Jednodušší vnitřní výbava. Verze 9.7: Délka 292 cm, šířka 65 cm, nosnost 112 kg, rozměr límce 90 x 51 cm, váha lodě 21 kg, váha jezdce 45 - 95 kg, objem 299 l. Verze 10.4: Délka 315 cm, šířka 69 cm, nosnost 136 kg, rozměr límce 94 - 52 cm, váha lodě 25 kg, váha jezdce 70 - 125 kg, objem 393 l.

Výrobce
Dagger
Model
1.2.28.
Hmotnost
0.00

26.290Kč

Dagger Mamba 7.6/8.1/8.6 Action

Vylepšená úspěšná creekovka od Daggeru. Vyrábí se ve 3 velikostech. 7.6: délka 231 cm, šířka: 65 cm, výtlak: 242 l, hmotnost: 19 kg, váha jezdce: 54 - 77 kg. 8.1: délka 246 cm, šířka: 68 cm, výtlak: 292 l, hmotnost: 20 kg, váha jezdce: 68 - 100 kg. 8.6: délka: 259 cm, šířka: 70 cm, výtlak: 337 l, hmotnost: 22 kg, váha jezdce: 79 - 118 kg. Uvedená cena pro výbavu Action (ergonomické sedadlo, zádová opěrka nastavitelná pomocí ráčen na kolenních opěrkách, nastavitelné kolenní opěrky, nastavitelné zrcadlo -nožní opěrka, pěnové výztuhy na přídi i zádi, alu madla). SKLADOVÁ NABÍDKA VELIKOSTÍ, VÝBAVY A BAREV SE V PRŮBĚHU SEZONY MŮŽE ZMĚNIT ! INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU ! DĚKUJEME.

Výrobce
Dagger
Model
1.2.23.
Hmotnost
0.00

26.500Kč

Dagger Axiom 6.9 Club

Nejmenší z řady Axiom určený pro děti a mládež. Parametry: Délka: 206 cm, šířka 57 cm, výtlak 148 l, hmotnost 11 kg, váha jezdce 29-54 kg, rozměr límce 71x43 cm. Uvedená cena pro základní výbavu. SKLADOVÁ NABÍDKA VELIKOSTÍ, VÝBAVY A BAREV SE V PRŮBĚHU SEZONY MŮŽE ZMĚNIT ! INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU ! DĚKUJEME.

Výrobce
Dagger
Model
1.2.22.
Hmotnost
0.00

14.000Kč

Dagger GTS 7.5/GT 7.8/GTX 8.1/GTX MAX (Club)

Univerzální kajak na WW i expediční sjezdy. K dodání ve 4 velikostech. GTS 7.5: délka: 231 cm, šířka: 60 cm, výtlak: 211 l, hmotnost: 16 kg, váha jezdce: 35 - 65 kg, rozměr límce: 86x46 cm. GT 7.8: délka: 236 cm, šířka: 61 cm, výtlak: 232 l, hmotnost: 17 kg, váha jezdce: 40 - 80 kg, rozměr límce: 86x46 cm. GTX 8.1: délka: 249 cm, šířka: 65 cm, výtlak: 267 l, hmotnost: 19 kg, váha jezdce: 65 - 105 kg, rozměr límce: 86x46 cm. GTX MAX: délka: 270 cm, šířka: 68 cm, výtlak: 300 l, hmotnost: 20 kg, váha jezdce: 85 - 125 kg, rozměr límce: 86x46 cm. Uvedená cena k základní výbavě CLUB.  SKLADOVÁ NABÍDKA VELIKOSTÍ, VÝBAVY A BAREV SE V PRŮBĚHU SEZONY MŮŽE ZMĚNIT ! INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU ! DĚKUJEME.

Výrobce
Dagger
Model
1.2.21.
Hmotnost
0.00

18.790Kč

Dagger Axiom 6.9 Action

Nejmenší z řady Axiom určený pro děti a mládež. Parametry: Délka: 206 cm, šířka 57 cm, výtlak 148 l, hmotnost 11 kg, váha jezdce 29-54 kg, rozměr límce 71x43 cm. Uvedená cena pro vyšší výbavu. SKLADOVÁ NABÍDKA VELIKOSTÍ, VÝBAVY A BAREV SE V PRŮBĚHU SEZONY MŮŽE ZMĚNIT ! INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU ! DĚKUJEME.

Výrobce
Dagger
Model
1.2.15.
Hmotnost
0.00

16.500Kč

ZET kayaks Director

Director je největší kajak z nabídky ZET! S délkou téměř 2,7 m a objemu 360 l je tato loď ideální pro vícedenní expedice, extrémní závody a pro všechny vodáky většího vzrůstu. Přes jeho délku je velmi snadno ovladatelný a drží linii s lehkostí, a proto vynikne na obtížné divoké vodě. Délka: 268 cm, šířka: 68 cm, výtlak: 360 l, hmotnost: 21 kg, váha jezdce: 75 - 110 kg, rozměr límce: 91x53 cm. Možnost volby nožní opěrky: posuvné zrcadlo nebo pěnová opěrka.

Výrobce
ZET kayaks
Model
1.2.41.
Hmotnost
0.00

32.500Kč

Pad Boards Runner 307 WovenX 10´1"

Plovák na Stand Up Paddle. Délka: 307 cm, šířka: 78 cm, tloušťka: 15 cm, hmotnost: 7,7 kg, objem 196 l, max. nosnost 150kg. Univerzální nafukovací SUP - PADdleboard pro široké využití. Vyniká výbornou obratností, stabilitou a na svou délku dobrou rychlostí. Osazeno Flexi Finami SMALL (na výšku pouze 7 cm) které zajišťují kvalitní vedení a jízdu ve velmi mělké vodě. Pohyb zábava i adrenalin na jezera, řeky i moře. Vyroben v České republice s použitím velice kvalitního dvouvrstvého materiálu DoubleWall ESD (Extra Strong Doublewall ,někdy označovaný též jako MSL). Tento materiál je velice odolný proti prořezu, oděru a snese to nejhrubší zacházení. Dodáváno jako SET s kvalitní vysokotlakou pumpou Bravo s manometrem a nepromokavým transportním vakem o objemu 90 l.  Cena samostatného plováku 16.500,- Kč.

Výrobce
Pad
Model
1.2.36.
Hmotnost
0.00

18.500Kč

Wave sport Recon 70, 83, 93 Whiteout

Creekovka vycházející z úspěšného kajaku Habitat. Správná volba na těžkou WW včetně skoků bez omezení. Velmi propracovaná sedačka kajaku, která lze polohovat i pod stehnama. Recon 70: délka: 236 cm, šířka: 65 cm, objem: 265 l, hmotnost: 21 kg, rozměr kokpitu: 83 x 48 cm, váha jezdce: 36 až 68 kg. Recon 83: délka: 251 cm, šířka: 67 cm, objem: 314 l, hmotnost: 23 kg, rozměr kokpitu: 86 x 49 cm, váha jezdce: 64 až 91 kg. Recon 93: délka: 264 cm, šířka: 69 cm, objem: 352 l, hmotnost: 24 kg, rozměr kokpitu: 86 x 49 cm, váha jezdce: 82 až 125 kg.

Výrobce
Wave sport
Model
1.2.135.
Hmotnost
0.00

33.900Kč

Wave sport Ethos 9/10 Core Whiteout

Ethos - River je stabilní allround kajak na divokou vodu, ale lze na něm plout i po klidných vodních plochách díky jeho tvaru a vybavení. Je určen k expedičnímu pádlování na terénech až na WW III. Tvar trupu zajišťuje jeho snadnou ovladatelnost v peřejích, ale dobře vede stopu i na klidné vodě. Nabízí vynikající komfort na dlouhých vícedenních trecích po řekách a to i díky prostornému a dobře vybavenému kokpitu a zadnímu úložnému prostoru. Verze Core je doplněna vysouvacím skegem, tedy směrovou ploutví. Velikost 9: Délka 291 cm, šířka 65 cm, výška 34 cm, hmotnost 24 kg, rozměr límce 92 x 52 cm, opt. váha jezdce 41 do 91 kg, objem 303 L. Velikost 10: Délka 312 cm, šířka 69 cm, výška 37 cm, hmotnost 25 kg, rozměr límce 92 x 52 cm, opt. váha jezdce 58 do 118 kg, objem 379 L.

Výrobce
Wave sport
Model
1.2.134.
Hmotnost
0.00

31.900Kč

Wave sport Mobius 47, 59, 65 Core Whiteout

Freestyle za jakýchkoli podmínek. Mobius 47: délka 168 cm, šířka 63 cm, výška 36 cm, rozměr límce 84 x 48 cm, váha jezdce 41 - 73 kg, objem 185 l, hmotnost 14 kg. Mobius 59: délka 173 cm, šířka 67 cm, výška 37 cm, rozměr límce 84 - 48 cm, váha jezdce 59 - 91 kg, objem 216 l, hmotnost 15 kg. Mobius 65: délka 183 cm, šířka 69 cm, výška 40 cm, rozměr límce 91 x 51 cm, váha jezdce 82 - 114 kg, objem 246 l, hmotnost 16 kg. K dodání též v levnější verzi Blackout v ceně 25.900,- Kč.

Výrobce
Wave sport
Model
1.2.133.
Hmotnost
0.00

32.900Kč

Wave sport Diesel 60, 70, 80 Whiteout Core

Nástupce oblíbeného kajaku Diesel nově ve třech velikostech. Verze v luxusní výbavě s koženou sedačkou v bílo-černé barvě, mimo zádové opěrky lze pomocí ráčen dotahovat i podepření nohou a výšku sedačky.Diesel 60: délka: 223cm, šířka: 64cm, výtlak: 227 l, hmotnost: 17kg, nosnost: 65kg. Diesel 70: délka: 244cm, šířka: 65cm, výtlak: 264 l, hmotnost: 18kg, nosnost: 90kg. Diesel 80: délka: 259cm, šířka: 65cm, výtlak: 264 l, hmotnost: 18kg, nosnost: 120kg.

Výrobce
Wave sport
Model
1.2.129.
Množství
1
Hmotnost
0.00

31.900Kč

Waka Kayaks Stout

Nový creek/river running kajak Waka pro lehčí pádlery. Délka: 258 cm, Šířka: 67 cm, Hmotnost: 22,5 kg, Hmotnost jezdce: 50-80 k, g Výtlak: 310 litrů.

Výrobce
WAKA KAYAKS
Model
1.2.118.
Hmotnost
0.00

36.645Kč

ZET kayaks Five

Délka: 270cm, šířka: 65cm, výtlak: 300ltr., hmotnost: 20kg, rozměr kokpitu: 91x50cm, doporučená váha jezdce: 60-90kg.

Výrobce
ZET kayaks
Model
1.2.117.
Hmotnost
0.00

32.500Kč

Prijon 2B

NOVINKA. INFORMUJTE SE NA DOSTUPNOST KAJAKU ! Délka 372 cm, šířka 69 cm, hmotnost cca. 37 kg, rozměr kokpitů 86 x 51 cm.

Výrobce
Prijon
Model
1.2.116.
Hmotnost
0.00

46.900Kč

Prijon Cocaine PRO

NOVINKA. NA DOSTUPNOST KAJAKU SE INFORMUJTE ! Rychlý kajak pro vyznavače sportovní jízdy. Délka: 275 cm, šířka 65 cm, hmotnost 21 kg, objem 305 L, rozměr kokpitu 86 x 51 cm, váha jezdce 65 - 95 kg. K dodání též v jednodušší výbavě (verze SPORT) v ceně 27.500,- Kč.

Výrobce
Prijon
Model
1.2.115.
Hmotnost
0.00

31.900Kč

Wave sport Diesel 60, 70, 80 Blackout

Nástupce oblíbeného kajaku Diesel nově ve třech velikostech. Verze v jednodušší výbavě s polstrovanou sedačkou se zádovou opěrkou dotahovanou na ráčny Diesel 60: délka: 223cm, šířka: 64cm, výtlak: 227 l, hmotnost: 17kg, nosnost: 65kg. Diesel 70: délka: 244cm, šířka: 65cm, výtlak: 264 l, hmotnost: 18kg, nosnost: 90kg. Diesel 80: délka: 259cm, šířka: 65cm, výtlak: 264 l, hmotnost: 18kg, nosnost: 120kg.

Výrobce
Wave sport
Model
1.2.113.
Množství
1
Hmotnost
0.00

22.900Kč

Waka Kayaks OG

Waka OG se inspiroval úspěšným modelem Tuna první generace. Větší rocker si vzal z následujícího modelu Tuna 2.0 a je tak určen pro ještě lepší a bezpečnější jízdu na WW. Plošší dno a výrazná hrana předurčují k ještě dokonalejší točivosti i do těch nejmenších vracáků. Délka: 263 cm, Šířka: 69 cm, Hmotnost: 22,5 kg, Hmotnost jezdce: 65-110 kg, Výtlak: 360 litrů.

Výrobce
WAKA KAYAKS
Model
1.2.112.
Hmotnost
0.00

34.190Kč

Pyranha Rebel (Club)

Nový kajáček pro děti a juniory s příznačným jménem REBEL. Po malých Inazonách či Masterech přišla Pyranha s dalším dětským kajáčkem. Je delší než Inazona a kratší než Master. Vypadá velmi hbitě, obratně a rychle. Nízká hmotnost, užší sezení, stabilita, rychlost a obratnost to vše je přizpůsobeno anatomii našich juniorů. Neničte je ježděním v lodích pro dospělé. Cena je příznivá, takže mohou Vaši malí rebelové získat novou rebelskou zbraň. Hmotnost 12.4 kg. Délka 214 cm, Šířka 56 cm, Objem 155 L, Optimální hmotnost jezdce 25-50 kg. Velikost deklu špricky - Pyranha Rebel (76x43,5). Základní výbava Club. Barvy: yellow/red/green (žluto/červeno/zelená), red/white/grey (červeno/bílo/šedá) a turquise/white/purple (světle modro/bílo/fialová).

Výrobce
Pyranha
Model
1.2.111.
Hmotnost
0.00

16.565Kč

Waka kayaks Steeze (boat)

Základní provedení kajaku Waka Steeze je klasický a obratný playboat/riverrunner s plochou zádí - ideální na hravé ježdění na řece i kanálu. Přední část ve tvaru creek kajaku zajišťuje dostatečný výtlak (300L). Připevněním přídavného bloku (PODu) získáte o 60L objemu více a s touto creekovkou můžete se směle pustit i do nejtěžších terénů. Přídavný POD lze zakoupit samostatně v ceně 8.215,- Kč. Délka: 273 cm, Šířka: 68 cm, Hmotnost: 21,5 kg / 24 kg, Váha jezdce: 60-110 kg, Objem: 300l - 360l.

Výrobce
WAKA KAYAKS
Model
1.2.107.
Hmotnost
0.00

33.655Kč

Waka kayaks Steeze (boat + POD)

Waka Steeze je klasický a obratný playboat/riverrunner s plochou zádí - ideální na hravé ježdění na řece i kanálu. Přední část ve tvaru creek kajaku zajišťuje dostatečný výtlak (300L). Připevněním přídavného bloku (PODu) získáte o 60L objemu více a s touto creekovkou můžete se směle pustit i do nejtěžších terénů. Délka: 273 cm, Šířka: 68 cm, Hmotnost: 21,5 kg / 24 kg, Váha jezdce: 60-110 kg, Objem: 300l - 360l.

Výrobce
WAKA KAYAKS
Model
1.2.106.
Hmotnost
0.00

40.900Kč

Pad Boards Allride 335 WovenX 11´

Nafukovací plovák na Stand Up Paddle. Délka: 335 cm, šířka. 80 cm, tloušťka 15 cm, objem 278 l, hmotnost 7,9kg, max. nosnost 250kg. Velice lehký a dobře zbalitelný nafukovací PADdleboard většího výtlaku. Rychlost, stabilita a manévrovatelnost byli určující vlastnosti pro vývoj AllRidu, určeného na klidnou vodu jezer a mírně tekoucí řeky do WW II-III. Díky své délce drží dobře stopu, a profil boku zajišťuje jemné manévrování při jízdě. Osazeno 2x Flexi Finami SMALL (na výšku pouze 7 cm)a 1x Flexi Fin BIG (na výšku 10 cm) které zajišťují kvalitní vedení a jízdu ve velmi mělké vodě. Vyroben v České republice s použitím velice kvalitního dvouvrstvého materiálu DoubleWall  (WovenXFusion). Tento materiál je velice odolný proti prořezu, oděru a snese to nejhrubší zacházení. Dodáváno jako SET s kvalitní dvojčinnou pumpou Italského výrobce BRAVO 100 s manometrem a kvalitním nepromokavým transportním vakem s objemem 90 l. cena samostatného plováku 16.990,- Kč.

Výrobce
Pad
Model
1.2.105.
Hmotnost
0.00

18.990Kč

Prijon Curve 2.5 Sport

Směrově stabilní a přitom velmi dobře reagující kajak na jakoukoli WW. Délka: 258 cm, šířka : 66 cm, váha: 19 kg, objem: 250 ltr., optim. váha jezdce 60-85 kg, rozměr kokpitu: 86 x 51, vyráběné barvy: červená, mango, sv. modrá. Verze v jednodušší výbavě.

Výrobce
Prijon
Model
1.2.72.
Hmotnost
0.00

27.500Kč

Prijon Curve 3.0 Sport

Směrově stabilní a přitom velmi dobře reagující kajak na jakoukoli WW. Délka: 268cm, šířka: 68cm, Hmotnost: 18,5kg, výtlak: cca 300 l, váha jezdce: 75-115kg, rozměr kokpitu: 86x51cm. Verze v jednodušší výbavě.

Výrobce
Prijon
Model
1.2.71.
Hmotnost
0.00

27.500Kč

Prijon Curve 2.5 Pro

Směrově stabilní a přitom velmi dobře reagující kajak na jakoukoli WW. Délka 258 cm, šířka 66 cm, váha 19 kg, objem 250 l, váha jezdce 60 - 85 kg, límec 86 x 51, vyráběné barvy: červená, mango, sv.modrá.

Výrobce
Prijon
Model
1.2.68.
Hmotnost
0.00

31.900Kč

Pyranha Ripper (Stout2)

Kajak vychází z konceptu 9R s přepracovanou zádí. Vyrábí se ve třech velikostech: Ripper S: délka 274cm/šířka 59cm/hmotnost 20kg/objem 216l/váha jezdce 40-75kg/kokpit 95x50cm. Ripper M: délka 274cm/šířka 62cm/hmotnost 20kg/objem 235l/váha jezdce 59-95kg/kokpit 95x50cm; Ripper L: délka 274cm/šířka 63cm/hmotnost 21kg/objem 271l/váha jezdce 75-125kg/kokpit 97x54cm.

Výrobce
Pyranha
Model
1.2.63.
Hmotnost
0.00

39.420Kč

Lettmann Plan B Medium

Zábavný sportovní kajak pro aktivní jezdce. Ideální pro hraní si s vodou, lehčí jezdci ocení jeho rychlost i v náročnější WW. Super sporťák na kanál i na řeku.   Délka 235cm, šířka 64cm, výtlak 195 litrů, váha 16kg, váha jezdce 45-85kg, kokpit 86x48cm.

Výrobce
Model
1.2.39.
Hmotnost
0.00

28.000Kč

Lettmann Plan B Large

Zábavný sportovní kajak pro aktivní jezdce. Ideální pro hraní si s vodou, lehčí jezdci ocení jeho rychlost i v náročnější WW. Super sporťák na kanál i na řeku.   Parametry: délka: 240cm, šířka: 66cm, výtlak: 215 l, hmotnost: 17 kg, váha jezdce do 100kg, kokpit 86x48cm.

Výrobce
Model
1.2.3.
Hmotnost
0.00

28.000Kč

Lettmann Granate L (creek)

Špičkový kajak na divokou vodu, jehož výhodou je rychlost a výborná manévrovatelnost. Plná výbava Creek. Parametry: délka: 260cm, šířka: 65cm, výtlak: 310 l, hmotnost: 22kg, kokpit 86,5 cm x 50 cm.

Výrobce
Model
1.2.38.
Hmotnost
0.00

31.850Kč

Dagger Axiom 8.0/8.5/9.0 Action

Kajak spojující schopnosti river runneru a playboatu. Vhodný pro začátečníky i zkušené jezdce. Vynikající rychlost na řece, ale i surfování na vlně. Vyrábí se ve třech velikostech: AXIOM 8.0: 244cm/62cm/16kg/193l/41-68kg/86x48cm AXIOM 8.5: 259cm/65cm/19kg/238l/59-95kg/86x48cm; AXIOM 9.0: 274cm/70cm/20kg/295l/82-120kg/86x48cm. Uvedená cena pro jednodušší výbavu Action. SKLADOVÁ NABÍDKA VELIKOSTÍ, VÝBAVY A BAREV SE V PRŮBĚHU SEZONY MŮŽE ZMĚNIT ! INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU ! DĚKUJEME.

Výrobce
Dagger
Model
1.2.13.
Hmotnost
0.00

24.990Kč

Prijon Curve Creek 3.5 Pro

NOVINKA 2017 ! Vyroben na těžkou divokou vodu a extremní závody. Parametry: délka: 268 cm, šířka: 68 cm, hmotnost: 23 kg, výtlak: cca. 340 L, kokpit 86x51 cm, váha jezdce 75 - 115 kg. Plně stavitelná výbava Pro.

Výrobce
Prijon
Model
1.2.87.
Hmotnost
0.00

31.900Kč

Prijon Curve Creek 3.5 Sport

NOVINKA 2017 ! Vyroben na těžkou divokou vodu a extremní závody. Parametry: délka: 268 cm, šířka: 68 cm, hmotnost: 23 kg, výtlak: cca. 340 L, kokpit 86x51 cm, váha jezdce 75 - 115 kg. Jednodušší ekonomická výbava Sport.

Výrobce
Prijon
Model
1.2.84.
Hmotnost
0.00

27.500Kč

Prijon Curve 3.0 Pro

Směrově stabilní a přitom velmi dobře reagující kajak na jakoukoli WW. Délka: 268cm, šířka: 68cm, Hmotnost: 21kg, výtlak: cca 300 l, váha jezdce: 75-115kg, rozměr kokpitu: 86x51cm. Vyráběné barvy: červená, mango, sv.modrá.

Výrobce
Prijon
Model
1.2.81.
Hmotnost
0.00

31.900Kč

Železný Spunt

POUZE NA ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU DO VÝROBY! DELŠÍ DODACÍ LHŮTA! První česká creekovka. Svým výtlakem a objemem je nejvhodnější ke sjíždění úzkých, strmých a zablokovaných potoků. Tupá špice vylučuje uvíznutí mezi kameny. Ideální loď i pro velké jezdce. Délka: 236 cm, šířka: 65 cm, výtlak: 270 l, hmotnost: 17 kg, váha jezdce: 60-120 kg, rozměr límce: 86x46 cm.

Výrobce
Železný
Model
1.2.146.
Množství
1
Hmotnost
0.00

17.500Kč

Gumotex klíč na výměnu push-push ventilů hobby

Plastový klíč sloužící k výměně nových push-push ventilů Gumotex. K dodání též v celokovové profi verzi v ceně 1.370,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
15.3.
Množství
1
Hmotnost
0.00

230Kč

lepidlo na neopren Aquasure (28g)

Voděodolné kvalitní lepidlo na opravu neoprenových obleků a dalších výrobků z neoprenu z produkce americké firmy McNett. Balení: tuba 28g.

Výrobce
Vodák sport
Model
15.4.
Množství
4
Hmotnost
0.00

250Kč

lepící páska Tesa (šíře 5 cm)

Voděodolná lepící páska šíře 5 cm. Délka 10m.

Výrobce
Hiko
Model
15.6.
Množství
1
Hmotnost
0.00

150Kč

lepidlo X-Treme fix outdoor (lahvička 30g)

X-TREMEFIX – je kvalitní univerzální lepidlo na bázi polyuretanu. Přednosti lepidla spočívají v použitelnosti pro širokou škálu materiálů, v jeho snadné aplikaci a ve vynikajících parametrech lepených spojů. Spoje mají vysokou pevnost, jsou transparentní, pružné a voděodolné. Teplotní odolnost -30°C až +80°C. Lepidlem X-treme fix lze lepit textilní materiály s různými typy zátěrů (membrány), textilní materiály s různými typy pryžových nánosů (nitril, přírodní kaučuk, chloropren, polyuretan), měkčené PVC, neopren, kůže, polyuretanová pryž, polyuretanová pěna, ABS, plexisklo, koženka, papír, dřevo. OBLASTI POUŽITÍ: opravy textilních výrobků (outdoorové oblečení), včetně výrobků z membránových materiálů (Goretex, Sympatex, atd.), opravy samonafukovacích karimatek, opravy nafukovacích člunů, opravy neoprenových výrobků (obleky pro potápění, divokou vodu, surfování, špricky, neoprenové doplňky atd.), opravy obuvi textilní, kožené, opravy stanů, stanových podlážek, batohů, opravy výrobků z PVC folií (bazény, hračky, čluny, jezírkové folie …), opravy PVC plachtovin - autoplachty, výrobky z PUR pěny, výrobky z PUR pryže. Balení: plastová lahvička 30 g.

Výrobce
x-treme fix
Model
15.7.
Množství
2
Hmotnost
0.00

160Kč

Gumotex redukce push-push ventilu

Ventilová redukce umožňuje připojit většinu pump na push-push ventil GUMOTEX.

Výrobce
Gumotex
Model
15.9.
Hmotnost
0.00

129Kč

Plnící ventil RIO (Yukon)

Plnící bajonetový ventil pro nafukovací kánoe RIO a Yukon. Dodáváno v kompletu vč. krytky ventilu.

Výrobce
Kutlici
Model
15.13.
Množství
4
Hmotnost
0.00

390Kč

ZET - zádová opěrka

Anatomicky tvarovaná, pěnová zádová opěrka do kajaku. Vhodná do kajaků ZET.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.12.
Hmotnost
0.00

580Kč

ZET - boční opěrka

Boční opěrka do kajaků ZET. Cena za 1 kus.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.14.
Hmotnost
0.00

340Kč

ZET - ráčna k zádové opěrce

Velmi kvalitní celokovová ráčna, pomocí které pevně dotáhnete zádovou opěrku dle potřeby. Vhodné ke kajakům Železný a ZET, ale i k lodím jiných výrobců nebo při úpravě na C1. Cena za 1ks.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.15.
Množství
2
Hmotnost
0.00

195Kč

ZET - ozubený pásek k zádové opěrce

Kvalitní ozubený plastový pásek. V kombinaci s ráčnou zajišťuje jednoduché a pevné nastavení zádové opěrky. Vhodné pro kajaky Železný a ZET nebo i od jiných výrobců. Cena za 1ks.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.16.
Hmotnost
0.00

70Kč

výpustný šroubek Dagger

Originální výpustný šroubek na všechny typy kajaků Dagger. Ilustrační foto.

Výrobce
Dagger
Model
15.17.
Množství
4
Hmotnost
0.00

250Kč

výpustný šroubek Prijon

Výpustný šroubek (trojúhelník) na všechny typy kajaků Prijon.

Výrobce
Prijon
Model
15.18.
Množství
1
Hmotnost
0.00

150Kč

sada záplat PES/PVC 1100

Balení 5 ks záplat pro opravy nafukovacích člunů a jiných výrobků z materiálu PES/PVC., jako například bazény, vířivky, lodní pytle, autoplachty apod. Ideální v kombinaci s lepidly řady X-tremefix. Barevné varianty: světle šedá, červená, modrá, žlutá. Rozměr záplat 15x9cm, gramáž materiálu 11000g/m2. Požadovanou barvu uveďte do poznámky k objednávce.

Výrobce
Model
15.19.
Množství
3
Hmotnost
0.00

100Kč

výpustný šroubek Pyranha

Originální výpustný šroubek pro kajaky Pyranha.

Výrobce
Vodák sport
Model
15.20.
Množství
5
Hmotnost
0.00

200Kč

pěna Troclen

Pěna rozměru 100x50x8 cm. 

Výrobce
Hiko
Model
15.22.
Hmotnost
0.00

1.090Kč

hlavička na pádlo dřevěná Galasport

Dřevěná hlavička na pádlo k použití na kompozitní žerdě.

Výrobce
Galasport
Model
15.53.
Množství
1
Hmotnost
0.00

100Kč

hlavička na pádlo plastová Profiplast

Narážecí plastová hlavička na pádla s duralovou žerdí prům. 28 mm. Vhodné k pádlům Profiplast typ Slalom, Trekking a Rýn. Dodáváme i plastové hlavičky na pádla TNP a Panda.

Výrobce
Profiplast
Model
15.52.
Množství
7
Hmotnost
0.00

100Kč

Gumotex sedačka Orinoco s pěnou

Sedačka do kanoe Orinoco s pěnou. Sedačka bez pěny 842,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
15.51.
Hmotnost
0.00

1.071Kč

Gumotex sedačka Baraka s pěnou

Sedačka do kanoe Baraka s pěnou. Sedačka bez pěny 765,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
15.50.
Hmotnost
0.00

867Kč

Gumotex plnící ventil push-push

Nový ventil s moderním ergonomickýcm designem. Push-Push systém umožňuje snadnou obsluhu, kdy k otevření a uzavření ventilu stačí pouhé stlačení pístu, bez nutnosti jeho rotace. Tento typ ventilu je od roku 2010 standartně montován do všech lodí Gumotex. Dodáván pro plnící tlak 0,2 bar nebo 0,25 bar.

Výrobce
Gumotex
Model
15.49.
Množství
4
Hmotnost
0.00

435Kč

Gumotex sedačka Pálava s pěnou

Sedačka do kánoe Pálava z vodovzdorné překližky. Provedení rovné široké s pěnou. Sedačka bez pěny 765,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
15.47.
Množství
1
Hmotnost
0.00

816Kč

Gumotex příčný válec Colorado

Nafukovací sedák pro raftové čluny Colorado. Do objednávky uveďte typ člunu 450 nebo 360. Materiál: Nitrilon.

Výrobce
Gumotex
Model
15.46.
Hmotnost
0.00

1.877Kč

Gumotex fixační popruh (Baraka)

Nožní fixační popruh do kanoe Baraka. Cena za 1 kus.

Výrobce
Gumotex
Model
15.36.
Hmotnost
0.00

550Kč

Gumotex šroub s maticí na sedačky

Šroub s plastovou maticí pro uchacení sedačky do kanoe Baraka a jiných kánoí Gumotex. Cena za 1 šroub + 1 matice.

Výrobce
Gumotex
Model
15.35.
Hmotnost
0.00

69Kč

Gumotex příčný válec Baraka

Nafukovcí příčný válec do kanoe Baraka.

Výrobce
Gumotex
Model
15.34.
Hmotnost
0.00

1.540Kč

Gumotex lepící souprava Nitrilon

Sada lepení v praktické krabičce. Obsahuje 1 ks polyuretanové lepidlo tuba 15g, 2 ks záplata 24x8 cm, 2 ks záplata průměr 10,5 cm, 2 ks záplata průměr 6 cm. V objednávce uvádějte požadovanou barvu záplat.

Výrobce
Gumotex
Model
15.33.
Hmotnost
0.00

369Kč

ZET - nožní pěnová opěrka

Pěnové opěrky nohou pro všechny typy kajaků ZET. Cena za pár. Do objednávky uveďte do jakého typu kajaku jsou opěrky určeny.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.32.
Hmotnost
0.00

780Kč

výpustný šroubek ZET

Výpustný šroub pro kajaky ZET.

Výrobce
Železný
Model
15.31.
Množství
4
Hmotnost
0.00

120Kč

ZET - sedačka pěnová

Pěnová lisovaná sedačka do kajaků ZET.

Výrobce
ZET kayaks
Model
15.30.
Hmotnost
0.00

1.325Kč

Gumotex redukce bajonetového ventilu

Redukční kroužek upravujících průměr plnícího otvoru nových bajonetových ventilů pro běžné typy pump. Cena za 1 ks.

Výrobce
Gumotex
Model
15.28.
Hmotnost
0.00

50Kč

Gumotex plnící ventil bajonetový

Zapuštěný plnící ventil na čluny Gumotex. Používaný u všech člunů (mimo Junior) od roku výroby 1995.

Výrobce
Gumotex
Model
15.24.
Hmotnost
0.00

510Kč

Gumotex přetlakový ventil

Přetlakový ventil pro čluny Gumotex. Zajišťuje včasné odpuštění vzduchu při náhlém zvýšení tlaku v komorách. Umístěn bývá především ve dně člunu.

Výrobce
Gumotex
Model
15.23.
Množství
4
Hmotnost
0.00

639Kč

Železný - sedačka  Samba (plast)

Plastová sedačka do kánoí Samba. Z dvousedačkové Samby 4.5 nebo z třísedačkové Samby 5.2 lze vyrobit třísedačkovou respektive čtyřsedačkovou kánoi. Sedačka zárověň složí jako vzduchová komora proti potopení a ve spojení s kýlem zajišťuje enormní tuhost lodi. Pro stabilní ukotvení sedačky v lodi je nutné sedačku přivařit.

Výrobce
Železný
Model
15.61
Hmotnost
0.00

1.550Kč

Gumotex manometr k push-push ventilům

Manometr slouží k měření tlaku vzduchu v nafouknuté lodi. Doporučená hodnota tlaku je uvedena na každém typu lodi (0,2 nebo 0,25 Bar). Dodáváno včetně redukce push-push ventilů.

Výrobce
Gumotex
Model
12.32.
Hmotnost
0.00

1.090Kč

podložka na sedačku do kanoe

Polštář je vystlaný nenasákavou pěnou tl. 20mm Potah polštáře je z pevného materiálu KORTEX. Po vyjmutí z lodě dobře poslouží i jako podložka k táboráku. K dodání dva rozměry: přední rovný dl.50cm x š.20cm a zadní šikmý dl. 42-48cm x š.23cm. Požadavek na přední či zadní uvádějte do poznámky objednávky. Zapínaní: spodem okolo sedačky dvěma suchými zipy š.5cm. Různé barvy, informujte se na aktuální dostupnost.

Výrobce
Konig
Model
12.31.
Hmotnost
0.00

250Kč

Prijon kormidlo Luxus 2

Kompletní sada obsahující kormidlo, ovládací lanka s karabinkami a montážní materiál pro turistické a mořské dvoumístné kajaky Prijon.

Výrobce
Prijon
Model
12.38.
Hmotnost
0.00

4.290Kč

Gumotex krycí paluba Seawave 2

Krycí zástěra pro kajak seawave ve verzi pro 2 osoby. K dodání též v setu s výztuhami kokpitu a palub v ceně 12.190,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
12.37.
Hmotnost
0.00

6.240Kč

Gumotex krycí paluba Seawave 1

Kryt kokpitu pro kajak Seawave v jednomístné verzi. K dodání též v setu s výztuhami límce a palub v ceně 10.620,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
12.36.
Hmotnost
0.00

5.070Kč

Gumotex přepravní vak Pulsar 450

Přepravní vak k skladování a transportu raftových člunů Pulsar 450.

Výrobce
Gumotex
Model
12.30.
Množství
1
Hmotnost
0.00

2.249Kč

Gumotex přepravní vak Pulsar 380

Přepravní vak k skladování a transportu raftových člunů Pulsar 380.

Výrobce
Gumotex
Model
12.29.
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.999Kč

Gumotex přepravní vak 135 ltr.

Vodotěsný transportní vak, který slouží jako přenosný obal lodi. Zároveň v něm během plavby můžete přepravovat své věci, které dokonale ochrání proti namočení. Vodotěsný transportní vak je vhodný pro modely Orinoco a Scout. Rozměry: 104x52x32 cm, hmotnost 1260 g, max. nosnost 30kg.

Výrobce
Gumotex
Model
12.28.
Hmotnost
0.00

1.899Kč

Gumotex přepravní vak 100 ltr.

Voděodolný vak o objemu 100 litrů pro skladování a přepravu člunů nebo lodní pytel na Vaše suché věci. Dva nosné popruhy a praktická přední kapsa. Vhodné na člun Baraka, K1, K2, Seawave, Framura). Rozměr 104x47x28cm, max. nosnost 25kg, hmotnost 1150g.

Výrobce
Gumotex
Model
12.27.
Hmotnost
0.00

1.799Kč

Gumotex přepravní vak 80 ltr.

Voděodolný vak objemu 80 litrů pro skladování a přepravu člunů nebo lodní pytel na Vaše suché věci. Dva nosné popruhy k přenášení a praktická přední kapsa. Vhodný na čluny Pálava. Rozměr 104x43x25cm, max. nosnost 25kg, hmotnost 1030g.

Výrobce
Gumotex
Model
12.26.
Hmotnost
0.00

1.699Kč

Gumotex směrová ploutev

Směrová ploutev je vhodná pro použití na všech lodích GUMOTEX, které jsou v základní výbavě vybaveny záplatou pro směrovou ploutev (TWIST, RUSH, SOLAR, THAYA, SWING, SAFARI, FRAMURA, SEAWAVE, HALIBUT). Pomáhá držet loď v přímém směru. Pokud vaše loď nedisponuje z výroby úchytem pro směrovou ploutev, je možno tento úchyt zakoupit samostatně v ceně 185,- Kč a přilepit ho na příslušné místo.

Výrobce
Gumotex
Model
12.22.
Hmotnost
0.00

460Kč

Prijon kormidlo Luxus 1

Kompletní sada obsahující kormidlo, ovládací lanka s karabinkami a montážní materiál pro turistické a mořské jednomístné kajaky Prijon.

Výrobce
Prijon
Model
12.19.
Hmotnost
0.00

4.290Kč

nafukovací vak Hiko plný zadní

Nafukovací vak do zádě kajaku bez vnitřní dělící pěny. Zajišťuje loď proti potopení. Materiál: PVC, PAD 210D. Rozměr: 67x101cm, objem: 60l, hmotnost: 440g.

Výrobce
Hiko
Model
12.17.
Hmotnost
0.00

790Kč

nafukovací vak Hiko plný přední

Nafukovací vak do přední špice kajaku bez vnitřní dělící pěny. Zajišťuje loď proti potopení. Materiál: PVC, PAD210D. Rozměr: 41x59cm, objem: 15l, hmotnost: 210g.

Výrobce
Hiko
Model
12.16.
Hmotnost
0.00

540Kč

nafukovací vak Hiko půlený zadní

Nafukovací vak do zádě kajaku s vnitřní dělící pěnou. Zajišťuje loď proti potopení. Materiál: PVC, PAD 210D. Rozměr: 39x87cm, objem: 20l, hmotnost: 240g.

Výrobce
Hiko
Model
12.15.
Hmotnost
0.00

580Kč

nafukovací vak Hiko půlený přední

Nafukovací vak do přední špice kajaku s vnitřní dělící pěnou. Zajišťuje loď proti potopení. Materiál: PVC, PAD 210D. Rozměr: 30x60cm, objem: 10l, hmotnost: 190g.

Výrobce
Hiko
Model
12.14.
Hmotnost
0.00

490Kč

Prijon kormidlo Junior Pro

Kompletní sada obsahující kormidlo, ovládací lanka s karabinkami a montážní materiál pro turistické a mořské jednomístné juniorské kajaky. Např. Prijon Seayak Junior.

Výrobce
Prijon
Model
12.12.
Hmotnost
0.00

3.990Kč

nafukovací vak HG plný malý

Nafukovací vak do kajaku bez vnitřní dělící pěny. Zajišťuje loď proti potopení. Materiál: PVC.

Výrobce
HG Sport
Model
12.7.
Hmotnost
0.00

450Kč

nafukovací vak HG plný velký

Nafukovací vak do zádě kajaku bez vnitřní dělící pěny. Zajišťujě loď proti potopení. Materiál: PVC.

Výrobce
HG Sport
Model
12.5.
Hmotnost
0.00

550Kč

nafukovací vak HG půlený malý

Nafukovací vak do kajaku s vnitřní dělící pěnou. Zajišťuje loď proti potopení. Materiál: PVC.

Výrobce
HG Sport
Model
12.6.
Množství
1
Hmotnost
0.00

380Kč

nafukovací vak HG půlený velký

Nafukovací vak do zádi kajaku s vnitřní dělící pěnou. Zajišťuje loď proti potopení. Materiál: PVC.

Výrobce
HG Sport
Model
12.4.
Množství
2
Hmotnost
0.00

430Kč

vodácký průvodce (CZ) Morava

Vodácký průvodce Moravy, obsahující kilometráž toku, podrobné mapy v měřítku 1:50000, nákresy a fotografie jezů a popis zajímavostí v okolí.

Výrobce
Shocart
Model
16.52
Množství
8
Hmotnost
0.00

139Kč

šprickobunda Hiko Jackpot Sirocco C1 DR

Závodní kombo určené do chladného zimního počasí. Kombinace 4O2 materiálu a špricdeky Jackpot. Bunda: Výhodou je lehkost materiálu a dobré technické parametry. SIROCCO je vyrobeno z čtyřvrstvého materiálu Airfour Light.
Na neoprenové manžety a krk jsme použili velmi flexibilní a tenčí Neospan, který jezdec téměř necítí. Na rukou jsou přidány latexové manžety. Špricdeka: Závodní kajakářská špricdeka nové generace. Doporučujeme použít v kombinaci s vestou Jackpot. Špricdeka je vybavena speciální kapsou v přední části neoprenové placky, do které se zasouvá přídatný pěnový polštář vesty Jackpot. Kapsa je tvarována tak, aby přídatný pěnový polštář přesně zapadl pod úroveň límce v přední části.  Je vyrobena z velmi lehké pružné pleteniny S PU zátěrem, čímž nedochází ke zvýšení hmotnosti špricdeky. Velikost bundy: S, M, L, XL.

Výrobce
Hiko
Model
9.60.
Hmotnost
0.00

5.890Kč

šprickobunda Hiko Jackpot Sirocco K1 DR

Závodní kombo určené do chladného zimního počasí. Kombinace 4O2 materiálu a špricdeky Jackpot. Bunda: Výhodou je lehkost materiálu a dobré technické parametry. SIROCCO je vyrobeno z čtyřvrstvého materiálu Airfour Light.
Na neoprenové manžety a krk jsme použili velmi flexibilní a tenčí Neospan, který jezdec téměř necítí. Na rukou jsou přidány latexové manžety. Špricdeka: Závodní kajakářská špricdeka nové generace. Doporučujeme použít v kombinaci s vestou Jackpot. Špricdeka je vybavena speciální kapsou v přední části neoprenové placky, do které se zasouvá přídatný pěnový polštář vesty Jackpot. Kapsa je tvarována tak, aby přídatný pěnový polštář přesně zapadl pod úroveň límce v přední části.  Je vyrobena z velmi lehké pružné pleteniny S PU zátěrem, čímž nedochází ke zvýšení hmotnosti špricdeky. Velikost bundy: S, M, L, XL.

Výrobce
Hiko
Model
9.59.
Hmotnost
0.00

5.890Kč

šprickobunda Hiko Jackpot Zephyr C1 DR

Závodní ultralehké kombo. Kombinace bundy Zephyr a špricdeky Jackpot. Bunda: Výhodou je lehkost materiálu a dobré technické parametry. ZEPHYR je vyroben z materiálu Carboflex na bázi celulózy. Vnitřní vrstva je speciálně upravená tak, aby při jakémkoliv pohybu klouzala po těle závodníka a minimalizovala odpor bundy. Na neoprenové manžety a krk jsme použili velmi flexibilní a tenčí neospan, který jezdec téměř necítí. Špricdeka: Kanoistická závodní špricdeka nové generace.  Doporučujeme použít v kombinaci s vestou Jackpot. Špricdeka je vybavena speciální kapsou v přední části neoprenové placky, do které se zasouvá přídatný pěnový polštář  vesty Jackpot. Kapsa je tvarována tak, aby přídatný pěnový polštář přesně zapadl pod úroveň límce v přední části.  Je vyrobena z velmi lehké pružné pleteniny S PU zátěrem, čímž nedochází ke zvýšení hmotnosti špricdeky.  Velikost bundy: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
9.58.
Hmotnost
0.00

5.190Kč

šprickobunda Hiko Jackpot Zephyr K1 DR

Závodní ultralehké kombo. Kombinace bundy Zephyr a špricdeky Jackpot. Bunda: Výhodou je lehkost materiálu a dobré technické parametry. ZEPHYR je vyroben z materiálu Carboflex na bázi celulózy. Vnitřní vrstva je speciálně upravená tak, aby při jakémkoliv pohybu klouzala po těle závodníka a minimalizovala odpor bundy. Na neoprenové manžety a krk jsme použili velmi flexibilní a tenčí neospan, který jezdec téměř necítí. Špricdeka: Závodní kajakářská špricdeka nové generace. Doporučujeme použít v kombinaci s vestou Jackpot. Špricdeka je vybavena speciální kapsou v přední části neoprenové placky, do které se zasouvá přídatný pěnový polštář  vesty Jackpot. Kapsa je tvarována tak, aby přídatný pěnový polštář přesně zapadl pod úroveň límce v přední části.  Je vyrobena z velmi lehké pružné pleteniny S PU zátěrem, čímž nedochází ke zvýšení hmotnosti špricdeky.  Velikost bundy: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
9.57.
Hmotnost
0.00

5.090Kč

šprickobunda Hiko Jackpot Zephyr K1 KR

Závodní ultralehké kombo. Kombinace bundy Zephyr a špricdeky Jackpot. Bunda: Výhodou je lehkost materiálu a dobré technické parametry. ZEPHYR je vyroben z materiálu Carboflex na bázi celulózy. Vnitřní vrstva je speciálně upravená tak, aby při jakémkoliv pohybu klouzala po těle závodníka a minimalizovala odpor bundy. Na neoprenové manžety a krk jsme použili velmi flexibilní a tenčí neospan, který jezdec téměř necítí. Špricdeka: Závodní kajakářská špricdeka nové generace. Doporučujeme použít v kombinaci s vestou Jackpot. Špricdeka je vybavena speciální kapsou v přední části neoprenové placky, do které se zasouvá přídatný pěnový polštář  vesty Jackpot. Kapsa je tvarována tak, aby přídatný pěnový polštář přesně zapadl pod úroveň límce v přední části.  Je vyrobena z velmi lehké pružné pleteniny S PU zátěrem, čímž nedochází ke zvýšení hmotnosti špricdeky.   Velikost bundy: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
9.56.
Hmotnost
0.00

4.690Kč

šprickobunda Hiko Jackpot Chinook K1 DR

Závodní kombo do chladnějších podmínek. Kombinace bundy Chinook a špricdeky Jackpot. Bunda: Konstrukčně je přizpůsobena aktivnímu pohybu. Vhodnou kombinací se spodním prádlem umožňuje široký rozsah použití od mírného chladu až po silný mráz. Má zvýšený elastický neoprenový krk a prodloužené neoprenové nátepníky na rukou.  Špricdeka: Závodní kajakářská špricdeka nové generace. Doporučujeme použít v kombinaci s vestou Jackpot. Špricdeka je vybavena speciální kapsou v přední části neoprenové placky, do které se zasouvá přídatný pěnový polštář  vesty Jackpot. Kapsa je tvarována tak, aby přídatný pěnový polštář přesně zapadl pod úroveň límce v přední části.  Je vyrobena z velmi lehké pružné pleteniny S PU zátěrem, čímž nedochází ke zvýšení hmotnosti špricdeky.  Velikost bundy: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
9.55.
Hmotnost
0.00

5.190Kč

šprickobunda Hiko Lars C1 DR

Komfortní šprickobunda z vysoce pružného materiálu s vnitřní fleece vrstvou Polartec Thermal Stretch. Zajišťuje vynikající tepelné vlastnosti s minimální nasákavostí. Konické neoprenové manžety na zápěstích. Zvýšený neoprenový krk s vnitřním přilnavým zátěrem. Límec: 62 - 68 cm (dekl C-Flex). Velikost bundy: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
9.54.
Množství
1
Hmotnost
0.00

6.590Kč

šprickobunda Hiko Lars K1 DR

Komfortní šprickobunda z vysoce pružného materiálu s vnitřní fleece vrstvou Polartec Thermal Stretch. Zajišťuje vynikající tepelné vlastnosti s minimální nasákavostí. Konické neoprenové manžety na zápěstích. Zvýšený neoprenový krk s přilnavým zátěrem. Límec: 72 - 76 cm (dekl K-Flex). Velikost bundy: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
9.53.
Hmotnost
0.00

6.290Kč

šprickobunda Hiko Chinook C1 DR

Špricdekobunda pro slalomáře do chladnějších podmínek. Kombinace špricdeky C- flex s novou bundou Chinook, která je velmi pohodlná, vodotěsná a vhodná do chladnějších podmínek. Střihově přizpůsobena aktivnímu pohybu. Má zvýšený elastický neoprenový krk a prodloužené neoprenové nátepníky na rukou. Vhodnou kombinací se spodním prádlem umožňuje široký rozsah použití od mírného chladu až po silný mráz. Velikost bundy: XS, S, M, L, XL, XXL. Dekl 57x58 cm (C-Flex CL58) nebo 53x64cm (C-Flex CL64).

Výrobce
Hiko
Model
9.52.
Hmotnost
0.00

4.490Kč

šprickobunda Hiko Chinook K1 DR

Špricdekobunda pro slalomáře do chladnějších podmínek. Kombinace špricdeky K- flex s novou bundou Chinook, která je velmi pohodlná, vodotěsná a vhodná do chladnějších podmínek. Střihově přizpůsobena aktivnímu pohybu. Má zvýšený elastický neoprenový krk a prodloužené neoprenové nátepníky na rukou. Vhodnou kombinací se spodním prádlem umožňuje široký rozsah použití od mírného chladu až po silný mráz. Velikost bundy: XS, S, M, L, XL, XXL. Dekl 70 - 78 cm (K-Flex).

Výrobce
Hiko
Model
9.51.
Hmotnost
0.00

4.390Kč

špricdeka Hiko Camel 94

Špricdeka pro mořské kajaky. Dokonale těsnící přilnavý zátěr na vnitřní straně neoprenového deklu. Na vrchní straně deklu upínací systém pro přídavnou kapsu nebo mapu. Nylonový komín s kšandami pro univerzální velikost. Velikost límce: ozn: CL94 (89-99cm).

Výrobce
Hiko
Model
9.50.
Hmotnost
0.00

2.580Kč

špricdeka Hiko Camel 110

Špricdeka pro mořské kajaky. Dokonale těsnící přilnavý zátěr na vnitřní straně neoprenového deklu. Na vrchní straně deklu upínací systém pro přídavnou kapsu nebo mapu. Nylonový komín s kšandami pro univerzální velikost. Velikost límce: ozn: CL110 (105-115cm).

Výrobce
Hiko
Model
9.49.
Hmotnost
0.00

2.680Kč

šprickobunda Hiko Zephyr C1 DR

Dlouhé období vývoje nových bund ve spolupráci se slalomáři z HIKO týmu je konečně u konce! ZEPHYR je vyroben z extrémně tenkého a lehkého materiálu. Vnitřní vrstva je speciálně upravená tak, aby při jakémkoliv pohybu klouzala po těle závodníka a minimalizovala odpor bundy. Na neoprenové manžety a krk je použit velmi flexibilní a tenčí Neospan, který závodník téměř necítí. U kombinací se špricdekou je snížen komín a délka je nahrazena bundou. Hmotnost celku je tedy minimální a závodník má tak pocit, že na sobě téměř nic nemá. Velikost bundy: S, M, L, XL, XXL. Dekl: 60-68cm (C-Flex).

Výrobce
Hiko
Model
9.48.
Hmotnost
0.00

4.290Kč

šprickobunda Hiko Zephyr C1 KR

Dlouhé období vývoje nových bund ve spolupráci se slalomáři z HIKO týmu je konečně u konce! ZEPHYR je vyroben z extrémně tenkého a lehkého materiálu. Vnitřní vrstva je speciálně upravená tak, aby při jakémkoliv pohybu klouzala po těle závodníka a minimalizovala odpor bundy. Na neoprenové manžety a krk je použit velmi flexibilní a tenčí Neospan, který závodník téměř necítí. U kombinací se špricdekou je snížen komín a délka je nahrazena bundou. Hmotnost celku je tedy minimální a závodník má tak pocit, že na sobě téměř nic nemá. Velikost bundy: S, M, L, XL, XXL. Dekl: 60-68cm (C-Flex).

Výrobce
Hiko
Model
9.47.
Hmotnost
0.00

3.990Kč

šprickobunda Hiko Zephyr Repeat K1 DR

Dlouhé období vývoje nových bund ve spolupráci se slalomáři z HIKO týmu je konečně u konce! ZEPHYR je vyroben z extrémně tenkého a lehkého materiálu. Vnitřní vrstva je speciálně upravená tak, aby při jakémkoliv pohybu klouzala po těle závodníka a minimalizovala odpor bundy. Na neoprenové manžety a krk je použit velmi flexibilní a tenčí Neospan, který závodník téměř necítí. U kombinací se špricdekou je snížen komín a délka je nahrazena bundou. Hmotnost celku je tedy minimální a závodník má tak pocit, že na sobě téměř nic nemá. Velikost bundy: S, M, L, XL, XXL. Dekl: 70-78cm.

Výrobce
Hiko
Model
9.46.
Hmotnost
0.00

4.190Kč

šprickobunda Hiko Zephyr Repeat K1 KR

Dlouhé období vývoje nových bund ve spolupráci se slalomáři z HIKO týmu je konečně u konce! ZEPHYR je vyroben z extrémně tenkého a lehkého materiálu. Vnitřní vrstva je speciálně upravená tak, aby při jakémkoliv pohybu klouzala po těle závodníka a minimalizovala odpor bundy. Na neoprenové manžety a krk je použit velmi flexibilní a tenčí Neospan, který závodník téměř necítí. U kombinací se špricdekou je snížen komín a délka je nahrazena bundou. Hmotnost celku je tedy minimální a závodník má tak pocit, že na sobě téměř nic nemá. Velikost bundy: S, M, L, XL, XXL. Dekl: 70-78cm (K-Flex).

Výrobce
Hiko
Model
9.45.
Hmotnost
0.00

3.890Kč

šprickobunda Hiko Jackpot Chinook C1 DR

Závodní kombo do chladnějších podmínek. Kombinace bundy Chinook a špricdeky Jackpot. Bunda: Konstrukčně je přizpůsobena aktivnímu pohybu. Vhodnou kombinací se spodním prádlem umožňuje široký rozsah použití od mírného chladu až po silný mráz. Má zvýšený elastický neoprenový krk a prodloužené neoprenové nátepníky na rukou.  Špricdeka: Kanoistická závodní špricdeka nové generace.  Doporučujeme použít v kombinaci s vestou Jackpot. Špricdeka je vybavena speciální kapsou v přední části neoprenové placky, do které se zasouvá přídatný pěnový polštář  vesty Jackpot. Kapsa je tvarována tak, aby přídatný pěnový polštář přesně zapadl pod úroveň límce v přední části. Je vyrobena z velmi lehké pružné pleteniny S PU zátěrem, čímž nedochází ke zvýšení hmotnosti špricdeky.   Velikost: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
9.44.
Hmotnost
0.00

5.390Kč

špricdeka NoName Freestyle C1 DK

K DODÁNÍ POUZE NA ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU S DELŠÍ DODACÍ LHŮTOU ! Neoprenová špricdeka s dvojtým komínem speciálního střihu pro singlíře. Komín je vyšší a posunut více dopředu. Oboustranně kašírovaný 4 mm neopren s latexovým zátěrem uvnitř a vnějším okrajem zpevněným tkaninou s aramidovými vlákny (KEVLAR). Extra silná guma 10 mm. Velikost deklu: Standart a Big. Velikost komínu: S (72 cm, 28"), M (79 cm, 31"), L (86 cm, 34"), XL (93 cm, 37").

Výrobce
Noname
Model
9.40.
Hmotnost
0.00

2.990Kč

špricdeka NoName Freestyle C1 JK

K DODÁNÍ POUZE NA ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU S DELŠÍ DODACÍ LHŮTOU ! Neoprenová špricdeka s jednoduchým komínem speciálního střihu pro singlíře. Komín je vyšší a posunut více dopředu. Oboustranně kašírovaný 4 mm neopren s latexovým zátěrem uvnitř a vnějším okrajem zpevněným tkaninou s aramidovými vlákny (KEVLAR). Extra silná guma 10 mm. Velikost deklu: Standart a Big. Velikost komínu: S (72 cm, 28"),
M (79 cm, 31"),(86 cm, 34"), XL (93 cm, 37").

Výrobce
Noname
Model
9.39.
Hmotnost
0.00

2.790Kč

špricdeka NoName Pop Stop DK

Neoprenová špricdeka s dvojtým komínem pro nejvyšší obtížnosti (vodopády). Oboustranně kašírovaný 4 mm neopren s latexovým zátěrem uvnitř a vnějším okrajem zpevněným tkaninou s aramidovými vlákny (KEVLAR). Extra silná guma 11,5 mm. Velikost deklu: Standart a Big. Velikost komínu: S (72 cm, 28"), M (79 cm, 31"), L (86 cm, 34"), XL (93 cm, 37").

Výrobce
Noname
Model
9.36.
Množství
1
Hmotnost
0.00

3.590Kč

špricdeka NoName Pop Stop JK

Neoprenová špricdeka s jednoduchým komínem pro nejvyšší obtížnosti (vodopády). Oboustranně kašírovaný 4 mm neopren s latexovým zátěrem uvnitř a vnějším okrajem zpevněným tkaninou s aramidovými vlákny (KEVLAR). Extra silná guma 11,5 mm. Velikost deklu: Standart a Big. Velikost komínu: S (72 cm, 28"), M (79 cm, 31"), L (86 cm, 34"), XL (93 cm, 37").

Výrobce
Noname
Model
9.35.
Množství
1
Hmotnost
0.00

3.290Kč

špricdeka NoName Freestyle DK

Neoprenová špricdeka s dvojtým komínem pro náročné jezdce. Použitelná v extrémních podmínkách, při creekování a freestylu. Oboustranně kašírovaný neopren 4 mm s latexovým zátěrem uvnitř a vnějším okrajem zpevněným tkaninou s aramidovými vlákny (KEVLAR). Extra silná guma 10 mm. Velikost deklu: Standart a Big. Velikost komínu: S (72 cm, 28"), M (79 cm, 31"), L (86 cm, 34"), XL (93 cm, 37").

Výrobce
Noname
Model
9.34.
Množství
5
Hmotnost
0.00

2.990Kč

špricdeka NoName Freestyle JK

Neoprenová špricdeka s jednoduchým komínem pro náročné jezdce. Použitelná v extrémních podmínkách, při creekování a freestylu. Oboustranně kašírovaný neopren 4 mm s latexovým zátěrem uvnitř a vnějším okrajem zpevněným tkaninou s aramidovými vlákny (KEVLAR). Extra silná guma 10 mm. Velikost deklu: Standart a Big. Velikost komínu: S (72 cm, 28"), M (79 cm, 31"), L (86 cm, 34"), XL (93 cm, 37").

Výrobce
Noname
Model
9.33.
Množství
1
Hmotnost
0.00

2.790Kč

špricdeka NoName Rock DK

Neoprenová špricdeka s dvojtým komínem pro náročné podmínky. Oboustranně kašírovaný 4 mm neopren s latexovým zátěrem uvnitř a speciálním protioděrovým zátěrem na vnějším okraji. Silná guma 10 mm. Velikost deklu: Standart a Big. Velikost komínu: XS (65 cm, 26"), S (72 cm, 28"), M (79 cm, 31"), L (86 cm, 34"), XL (93 cm, 37").

Výrobce
Noname
Model
9.32.
Množství
1
Hmotnost
0.00

2.550Kč

špricdeka NoName Rock JK

Neoprenová špricdeka s jednoduchým komínem pro náročné podmínky. Oboustranně kašírovaný 4 mm neopren s latexovým zátěrem uvnitř a speciálním protioděrovým zátěrem na vnějším okraji. Silná guma 10 mm. Velikost deklu: Standart a Big. Velikost komínu: XS (65 cm, 26"), S (72 cm, 28"), M (79 cm, 31"), L (86 cm, 34"), XL (93 cm, 37").

Výrobce
Noname
Model
9.31.
Hmotnost
0.00

2.250Kč

špricdeka NoName Basic JK

Neoprenová špricdeka pro turistiku a lehkou divokou vodu do WW III. Vyrobena z kvalitního oboustranně kašírovaného 4 mm neoprenu. Guma 9 mm. Strhávací popruh napříč. Velikost deklu: Standart. Velikost komínu: S (72 cm, 28") M (79 cm, 31") L (86 cm, 34") XL (93 cm, 37")

Výrobce
Noname
Model
9.28.
Hmotnost
0.00

1.990Kč

špricdeka NoName Sea

Špricdeka na turistické a mořské kajaky. Komín se vyrábí ve dvou velikostech S/M a L/XL kde pomocí stahovací přesky dotáhnete přímo na těle. Jednoduchá špricdeka pro turistiku. Oboustranně kašírovaný neopren 4 mm, guma 9 mm.

Výrobce
Noname
Model
9.68.
Hmotnost
0.00

2.550Kč

špricdeka Gumotex nylon typ 2

Krycí zástěra na kajak SWING, SEAWAVE, FRAMURA, RUSH 1, 2. 

Výrobce
Gumotex
Model
9.67.
Hmotnost
0.00

1.699Kč

špricdeka Hiko nylon Trek Bungee PU

Expediční nylonová špricdeka vhodná pro náročnější turistiku a seakayaking. Placka má vpředu oděruvzdornou výztuhu a vpředu je velké strhávací oko. Na placce je umístěna velká kapsa a oka pro připevnění mapy. Příčná výztuha z plastu slouží proti vytváření lavoru, případně při stažení slouží jako vyboulený vlnolam. Komín špricdeky je vybaven stahovacím tunýlkem pro lepší vodotěsnost v pase. Kšandy jsou utahovací. Průměr gumy je 8mm. Velikost deklu: CL82 (75-85cm), CL87 (82-92cm), CL94 (89-99cm), CL110 (105-115cm). Velikost komínu: uni.

Výrobce
Hiko
Model
9.66.
Množství
1
Hmotnost
0.00

2.190Kč

kryt na límec NoName neopren

Neoprenový kryt na límec kajaku. Velikost deklu Slalom, Standart Big a Extra Big. Požadovanou velikost krytu uvádějte do poznámky v objednávce. Pokud si nejste jisti správnou velikostí deklu, uveďte do poznámky typ kajaku.

Výrobce
Noname
Model
9.65.
Hmotnost
0.00

890Kč

špricdeka Hiko Camel 80

Špricdeka pro mořské kajaky. Dokonale těsnící přilnavý zátěr na vnitřní straně neoprenového deklu. Na vrchní straně deklu upínací systém pro přídavnou kapsu nebo mapu. Nylonový komín s kšandami pro univerzální velikost. Velikost límce: ozn: CL80 (75-85cm).

Výrobce
Hiko
Model
9.70.
Hmotnost
0.00

2.430Kč

kryt na límec Hiko nylon

Jednoduchý nylonový kryt na límec kajaku. Velikost límce: ozn: CL72 (67-77cm), CL80 (75-85cm), CL87 (82-92cm), CL94 (89-99cm), CL110 (105-115cm). Požadovanou velikost uveďte do poznámky.

Výrobce
Hiko
Model
9.41.
Množství
1
Hmotnost
0.00

700Kč

špricdeka Hiko neoprenová Sjezd K1/JK

Jednoduchá neoprenová špricdeka určená pro sjezd. Komín 65, 70, 75, 80, 85, 90 cm.

Výrobce
Hiko
Model
9.19.
Hmotnost
0.00

1.690Kč

špricdeka Hiko nylon Rapid Light

Špricdeky Rapid jsou určeny pro velké límce rychlostních kajaků, jsou opatřeny i záševkami pro kolena.  Límec: 105 - 125 cm. Velikost komínu: univerzální.

Výrobce
Hiko
Model
9.18.
Hmotnost
0.00

1.390Kč

špricdeka Hiko nylon Trek Bungee

DOPRODEJ ! Nylonová špricdeka pro mořské kajaky s kapsou a očky pro uchycení mapy na límci. Límec je napříč vyztužen plastovým páskem, aby netvořil lavor. Vhodná pro půjčovny a vodácké oddíly. Límec: SMALL (ozn. CL80, délka 75-85cm), STANDART (ozn. CL87, délka 82-92cm), BIG (ozn. CL94, délka 89-99cm). Velikost (obvod pasu cm): univerzální.

Výrobce
Hiko
Model
9.16.
Hmotnost
0.00

1.790Kč

špricdeka Hiko neoprenová Repeat K1

Velikost kokpitu je pečlivě změřená, aby špricdeka přesně sedla na standardní slalomové lodě. Velmi snadno se nandavá a výborně drží na lodi. Výhodou je pružnost a nižší hmotnost materiálu placky. Podžehlení je řešeno neoprenovou páskou pro vyšší voděodolnost. Strhávací oko je řešeno úzkým popruhem pro eliminaci doteků branek. Vhodná pro všechny typy slalomových kajaků.

Výrobce
Hiko
Model
9.15.
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.980Kč

špricdeka Hiko neoprenová Baller 80

Placka je vyrobena ze 4 mm silného e.prenu, který z vrchu kryje Supratex - oděruvzdorný nylon s výbornou pružností pro absorbci tlakových nárazů při větších skocích. Ze spodu je okraj placky potřený silikonem pro maximální přilnavost špricdeky k límci lodi. 10 mm silná guma je pevně přišitá k okraji límce a zajišťuje aby špricdeka pevně držela na límci i v těch nejnáročnějších peřejích. Vpředu se snadno nahmátne oko pro rychlé odtržení špricdeky z límce. Nastavitelný popruh napříč placky slouží jako "kick out bar" - v případě, že nelze dobře nahmátnout oko v předu, může kajakář vykopnout špricdeku koleny. . Velikost deklu: CL80 (75-85cm). Velikost komínu (obvod pasu cm): XS (65), S (72), M (78), L (85), XL (90), XXL (95).

Výrobce
Hiko
Model
9.8.
Hmotnost
0.00

2.560Kč

špricdeka Hiko neoprenová Baller 87

Placka je vyrobena ze 4 mm silného e.prenu, který z vrchu kryje Supratex - oděruvzdorný nylon s výbornou pružností pro absorbci tlakových nárazů při větších skocích. Ze spodu je okraj placky potřený silikonem pro maximální přilnavost špricdeky k límci lodi. 10 mm silná guma je pevně přišitá k okraji límce a zajišťuje aby špricdeka pevně držela na límci i v těch nejnáročnějších peřejích. Vpředu se snadno nahmátne oko pro rychlé odtržení špricdeky z límce. Nastavitelný popruh napříč placky slouží jako "kick out bar" - v případě, že nelze dobře nahmátnout oko v předu, může kajakář vykopnout špricdeku koleny. Velikost deklu: CL87 (82-92cm). Velikost komínu (obvod pasu cm): XS (65), S (72), M (78), L (85), XL (90), XXL (95).

Výrobce
Hiko
Model
9.7.
Hmotnost
0.00

2.660Kč

špricdeka Gumotex nylon typ 1

Základní krycí zástěra na kajak SWING, SEAWAVE, FRAMURA. Materiál je voděodolný nylon. Dotahování vepředu. Stahovadlo zástěry v pase. Kšandy s nastavitelnými popruhy. Délka límce: 82 – 92 cm.         

Výrobce
Gumotex
Model
9.3.
Hmotnost
0.00

1.049Kč

špricdeka Hiko neoprenová Baller 94

Placka je vyrobena ze 4 mm silného e.prenu, který z vrchu kryje Supratex - oděruvzdorný nylon s výbornou pružností pro absorbci tlakových nárazů při větších skocích. Ze spodu je okraj placky potřený silikonem pro maximální přilnavost špricdeky k límci lodi. 10 mm silná guma je pevně přišitá k okraji límce a zajišťuje aby špricdeka pevně držela na límci i v těch nejnáročnějších peřejích. Vpředu se snadno nahmátne oko pro rychlé odtržení špricdeky z límce. Nastavitelný popruh napříč placky slouží jako "kick out bar" - v případě, že nelze dobře nahmátnout oko v předu, může kajakář vykopnout špricdeku koleny. Velikost deklu: CL94 (89-99cm). Velikost komínu (obvod pasu cm): XS (65), S (72), M (78), L (85), XL (90), XXL (95).

Výrobce
Hiko
Model
9.2.
Hmotnost
0.00

2.760Kč

špricdeka Hiko Camel 87

Špricdeka pro mořské kajaky. Dokonale těsnící přilnavý zátěr na vnitřní straně neoprenového deklu. Na vrchní straně deklu upínací systém pro přídavnou kapsu nebo mapu. Nylonový komín s kšandami pro univerzální velikost. Velikost límce: ozn: CL87 (82-92cm).

Výrobce
Hiko
Model
9.1.
Hmotnost
0.00

2.530Kč

Vesta Hiko Aquatic PFD

Expediční plovací vesta určená pro turistický kajaking a seakajaking. Pohodlné oblékání díky přednímu zipu. Nastavitelná ramena zpříjemňují nošení. Tři přední kapsy (dvě velké a jedna podlouhlá na světlici) a jednu zadní určenou pro dvoulitrový picí vak. Navíc je vybavena reflexními prvky a upevňovacími systémy na bezpečnostní doplňky pro jízdu na volném moři. Vnitřní meteriál: PVC Soft Foam. Velikost: S/M, L/XL a XXL. EN ISO 12402-5. Barva: proces modrá nebo reflex žlutá.

Výrobce
Hiko
Model
8.53
Hmotnost
0.00

3.790Kč

Vodovzdorný obal na lékárnu Hiko 2 ltr.

Menší verze voděodolného obalu na lékárnu zajistí vše potřebné v suchu při jakékoli aktivitě. Rozměr 21x36cm.

Výrobce
Hiko
Model
3.121.
Množství
1
Hmotnost
0.00

300Kč

Vodovzdorný obal na lékárnu Hiko 5 ltr.

Větší voděodolný obal zajistí vybavení lékárny v suchu při každé aktivitě. Rozměr 26x47cm.

Výrobce
Hiko
Model
3.120.
Množství
1
Hmotnost
0.00

360Kč

Vodovzdorný obal na kytaru HG lux

Luxusní verze voděodolného obalu na kytaru zajistí váš nástroj v suchu při jízdě na lodi nebo nepřízni počasí při toulkách přírodou. Verze Lux má navíc oproti verzi Standart odepínací zádové popruhy pro přenášení kytary na delší vzdálenosti. Zůstává skvěle padnoucí tvar, zapínání přezek po stranách a madlo pro uchopení a přenášení na kratší vzdálenosti. ILUSTRAČNÍ FOTO, barva výrobku se může měnit !

Výrobce
HG Sport
Model
3.119.
Hmotnost
0.00

1.450Kč

Vodotěsný obal Aquapac Phone Mini Case (108)

Vodotěsné pouzdro s vodotěsností dle standardu IPX8. Pouzdro vhodné pro Apple iPhone 6, iPhone 5, iPhone 4, iPod Touch, Samsung Galaxy S. Vodotěsné do hloubky 5m, Umožňuje bezproblémové ovládání přístroje dotykovým displejem, čirý průhled v zadní části pouzdra umožňuje pořizovat fotografie. Obsah balení: pouzdro / šňůrka na krk.  Maximální rozměry vloženého předmětu: délka 140mm / obvod 155mm

Výrobce
Aquapac
Model
3.18.
Hmotnost
0.00

599Kč

Vodotěsný obal Aquapac Phone Flip (080)

DOPRODEJ ! 100% vodotěsné pouzdro s patentovaným uzavíracím systémem Aquaclip se zaručenou vodotěsností do 5 metrů hloubky. Vhodné na mobilní telefony tzv. "véčka". Orientační rozměr telefonu: max. výška po rozevření 200mm, obvod 150mm. Přístroje jsou v pouzdrech plně ovladatelné a funkční. Zvuk prochází bez zkreslení.

Výrobce
Aquapac
Model
3.17.
Množství
2
Hmotnost
0.00

690Kč 299Kč

Vodotěsný obal Aquapac MP3 Player case (511)

DOPRODEJ !! 100% vodotěsné pouzdro s patentovaným uzavíracím systémem Aquaclip se zaručenou vodotěsností do 5 metrů hloubky. Vhodné pro MP3 přehrávače. Pozlacený vnitřní i vnější konektor Jack 3,5mm. Max výška přístroje 110mm, obvod 150mm. Přístroje jsou v pouzdrech plně ovladatelné a funkční.

Výrobce
Aquapac
Model
3.16.
Množství
2
Hmotnost
0.00

690Kč 299Kč

Lodní pytel HG plochý 20 litrů

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků menších velikostí, vhodné zejména jako příruční loďáky, který vás provází po celou dobu vaší plavby. Jednoduchá konstrukce, svářením na plocho zaručuje snadnou manipulaci, ještě snazší skladovatelnost a vynikající kvalitu výrobku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.14.
Hmotnost
0.00

400Kč

Lodní pytel HG plochý 15 litrů

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků menších velikostí, vhodné zejména jako příruční loďáky, který vás provází po celou dobu vaší plavby. Jednoduchá konstrukce, svářením na plocho zaručuje snadnou manipulaci, ještě snazší skladovatelnost a vynikající kvalitu výrobku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.13.
Hmotnost
0.00

390Kč

Lodní pytel HG plochý 10 litrů

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků menších velikostí, vhodné zejména jako příruční loďáky, který vás provází po celou dobu vaší plavby. Jednoduchá konstrukce, svářením na plocho zaručuje snadnou manipulaci, ještě snazší skladovatelnost a vynikající kvalitu výrobku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.12.
Množství
1
Hmotnost
0.00

360Kč

Lodní pytel HG plochý 8 litrů

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků menších velikostí, vhodné zejména jako příruční loďáky, který vás provází po celou dobu vaší plavby. Jednoduchá konstrukce, svářením na plocho zaručuje snadnou manipulaci, ještě snazší skladovatelnost a vynikající kvalitu výrobku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.11.
Hmotnost
0.00

300Kč

Lodní pytel HG plochý 5 litrů

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků menších velikostí, vhodné zejména jako příruční loďáky, který vás provází po celou dobu vaší plavby. Jednoduchá konstrukce, svářením na plocho zaručuje snadnou manipulaci, ještě snazší skladovatelnost a vynikající kvalitu výrobku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.10.
Množství
1
Hmotnost
0.00

260Kč

Lodní pytel HG plochý 3 litry

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků menších velikostí, vhodné zejména jako příruční loďáky, který vás provází po celou dobu vaší plavby. Jednoduchá konstrukce, svářením na plocho zaručuje snadnou manipulaci, ještě snazší skladovatelnost a vynikající kvalitu výrobku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.9.
Hmotnost
0.00

240Kč

Lodní pytel HG Polymar Expedition 100 ltr.

Tyto vaky jsou vyráběny z velice odolného a lechce omyvatelného materiálu "Polymar". Popruhy na záda jsou konstruovány pro náročnější a dlouhodobějším putování nejen na vodě...
Možnost sepnutí přezkami nahoře i po stranách, 
bederní popruh pro odlehčení námahy zad,
hrudní popruh proti sklouzávání z ramen,
popruhy pro externí přichycení bagáže (např. karimatky) na vrchu.

Výrobce
HG Sport
Model
3.43.
Hmotnost
0.00

1.790Kč

Lodní pytel HG Polymar Expedition 80 ltr.

Tyto vaky jsou vyráběny z velice odolného a lechce omyvatelného materiálu "Polymar". Popruhy na záda jsou konstruovány pro náročnější a dlouhodobějším putování nejen na vodě... Možnost sepnutí přezkami nahoře i po stranách,
bederní popruh pro odlehčení námahy zad,
hrudní popruh proti sklouzávání z ramen,
popruhy pro externí přichycení bagáže (např. karimatky) na vrchu.

Výrobce
HG Sport
Model
3.42.
Hmotnost
0.00

1.690Kč

Lodní pytel HG Polymar Expeditio 60 ltr.

Tyto vaky jsou vyráběny z velice odolného a lechce omyvatelného materiálu "Polymar". Popruhy na záda jsou konstruovány pro náročnější a dlouhodobějším putování nejen na vodě...
Možnost sepnutí přezkami nahoře i po stranách,
bederní popruh pro odlehčení námahy zad,
hrudní popruh proti sklouzávání z ramen,
popruhy pro externí přichycení bagáže (např. karimatky) na vrchu.

Výrobce
HG Sport
Model
3.41.
Hmotnost
0.00

1.590Kč

Lodní pytel HG Polymar Tour 100 ltr. (2 popruhy)

Tato nová řada lodních pytlů je vyrobena z velice odolného polyamidového materiálu Polymar, který je také zároveň lehce omyvatelný. Všechny pytle v této kategorii jsou opatřeny dvěma popruhy pro snadné přenášení.

Výrobce
HG Sport
Model
3.39.
Hmotnost
0.00

1.350Kč

Lodní pytel HG Polymar Tour 80 ltr. (2 popruhy)

Tato nová řada lodních pytlů je vyrobena z velice odolného polyamidového materiálu Polymar, který je také zároveň lehce omyvatelný. V této kategorii najdete lodní pytle s jedním nebo dvěma popruhy pro snadné přenášení.

Výrobce
HG Sport
Model
3.38.
Hmotnost
0.00

1.250Kč

Lodní pytel HG Polymar Tour 60 ltr. (2 popruhy)

Tato nová řada lodních pytlů je vyrobena z velice odolného polyamidového materiálu Polymar, který je také zároveň lehce omyvatelný. V této kategorii najdete lodní pytle s jedním nebo dvěma popruhy pro snadné přenášení.

Výrobce
HG Sport
Model
3.37.
Hmotnost
0.00

1.150Kč

Lodní pytel HG Polymar Tour 40 ltr. (2 popruhy)

Tato nová řada lodních pytlů je vyrobena z velice odolného polyamidového materiálu Polymar, který je také zároveň lehce omyvatelný. V této kategorii najdete lodní pytle s jedním nebo dvěma nosnými popruhy pro snadné přenášení.

Výrobce
HG Sport
Model
3.35.
Hmotnost
0.00

990Kč

Palubní vak HG "Želva"

Palubní vak na mořské a turistické kajaky. Tento vak je uzpůsoben na rychlé připevnění k horní palubě kajaku a slouží na vodotěsné uložení věcí, které potřebujete použít během plavby. Snadná manipulace a dokonalá funkčnost!

Výrobce
HG Sport
Model
3.69.
Hmotnost
0.00

1.090Kč

Lodní pytel Hiko Drifter 12 ltr.

Lehký a vodotěsný vak o objemu 12L. ROZMĚRY: Výška: 52cm. Šířka: 31cm. Objem: 12l.

Výrobce
Hiko
Model
3.149.
Hmotnost
0.00

350Kč

Vodovzdorná taška HG 100 litrů "jezevčík"

Vodotěsná příruční taška, vhodná pro uložení mokré vodácké výbavy při převážení v autě či dopravních prostředcích. S výhodou jej používají i cyklisté a motocyklisté, jako vodozdorné vaky na nosiče a postranní brašny.

Výrobce
HG Sport
Model
3.51.
Hmotnost
0.00

1.290Kč

Vodovzdorná taška HG 80 litrů "jezevčík"

Vodotěsná příruční taška, vhodná pro uložení mokré vodácké výbavy při převážení v autě či dopravních prostředcích. S výhodou jej používají i cyklisté a motocyklisté, jako vodozdorné vaky na nosiče a postranní brašny.

Výrobce
HG Sport
Model
3.50.
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Vodovzdorná taška HG 60 litrů "jezevčík"

Vodotěsná příruční taška, vhodná pro uložení mokré vodácké výbavy při převážení v autě či dopravních prostředcích. S výhodou jej používají i cyklisté a motocyklisté, jako vodozdorné vaky na nosiče a postranní brašny.

Výrobce
HG Sport
Model
3.49.
Hmotnost
0.00

1.100Kč

Vodovzdorná taška HG 40 litrů "jezevčík"

Vodotěsná příruční taška, vhodná pro uložení mokré vodácké výbavy při převážení v autě či dopravních prostředcích. S výhodou jej používají i cyklisté a motocyklisté, jako vodozdorné vaky na nosiče a postranní brašny.

Výrobce
HG Sport
Model
3.48.
Hmotnost
0.00

1.020Kč

Lodní pytel HG Cortex Tour HS 100 ltr. (2 popruhy)

Klasický pevný lodní pytel o objemu 100 litrů se 2 popruhy pro snadné přenášení. Materiál: Cortex – polyamidový materiál s PVC nánosem, se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození. Používaný pro vodácké pytle se zvýšeným namáháním. Zavírání je klasický rolovací systém přes vodící lištu a sepnutí na přezky. Hmotnost: cca 1250 g. Průměr dna: cca 42 cm. RŮZNÉ BARVY - INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ MOŽNOSTI !

Výrobce
HG Sport
Model
3.33.
Množství
2
Hmotnost
0.00

1.290Kč

Lodní pytel HG Cortex Tour HS 80 ltr. (2 popruhy)

Klasický pevný lodní pytel o objemu 80 litrů s 2 popruhy pro snadné přenášení. Materiál: Cortex – polyamidový materiál s PVC nánosem, se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození. Používaný pro vodácké pytle se zvýšeným namáháním. Zavírání je klasický rolovací systém přes vodící lištu a sepnutí na přezky. Hmotnost: cca 1190 g. Průměr dna: cca 37 cm. RŮZNÉ BARVY - INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ MOŽNOSTI !

Výrobce
HG Sport
Model
3.32.
Množství
2
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Lodní pytel HG Cortex Tour HS 40 ltr. (2 popruhy)

Klasický pevný lodní pytel o objemu 40 litrů s 2 popruhy pro snadné přenášení. Materiál: Cortex – polyamidový materiál s PVC nánosem, se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození. Používaný pro vodácké pytle se zvýšeným namáháním. Zavírání je klasický rolovací systém přes vodící lištu a sepnutí na přezky. Hmotnost: cca 800 g. Průměr dna: cca 28 cm. RŮZNÉ BARVY - INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ MOŽNOSTI !

Výrobce
HG Sport
Model
3.29.
Množství
10
Hmotnost
0.00

990Kč

Lodní pytel HG Cortex Tour HS 60 ltr. (2 popruhy)

Klasický pevný lodní pytel o objemu 60 litrů s 2 popruhy pro snadné přenášení. Materiál: Cortex – polyamidový materiál s PVC nánosem, se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození. Používaný pro vodácké pytle se zvýšeným namáháním. Zavírání je klasický rolovací systém přes vodící lištu a sepnutí na přezky. Hmotnost: cca 1100 g. Průměr dna: cca 34 cm. RŮZNÉ BARVY - INFORMUJTE SE NA AKTUÁLNÍ SKLADOVÉ MOŽNOSTI !

Výrobce
HG Sport
Model
3.31.
Množství
7
Hmotnost
0.00

1.090Kč

Lodní pytel HG light 20 litrů

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků těch nejmenších, vhodné jako příruční loďáky na foto nebo svačinu, až po větší lodní vaky vhodné na vodní turistiku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.6.
Množství
7
Hmotnost
0.00

550Kč

Lodní pytel HG light 12 litrů

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků těch nejmenších, vhodné jako příruční loďáky na foto nebo svačinu, až po větší lodní vaky vhodné na vodní turistiku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.5.
Množství
4
Hmotnost
0.00

490Kč

Lodní pytel HG light 8 litrů

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků těch nejmenších, vhodné jako příruční loďáky na foto nebo svačinu, až po větší lodní vaky vhodné na vodní turistiku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.4.
Množství
7
Hmotnost
0.00

430Kč

Lodní pytel HG light 5 litrů

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků těch nejmenších, vhodné jako příruční loďáky na foto nebo svačinu, až po větší lodní vaky vhodné na vodní turistiku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.3.
Množství
3
Hmotnost
0.00

340Kč

Lodní pytel HG light 3 litry

V této řadě nabízíme široký výběr lodních vaků těch nejmenších, vhodné jako příruční loďáky na foto nebo svačinu, až po větší lodní vaky vhodné na vodní turistiku.

Výrobce
HG Sport
Model
3.2.
Množství
8
Hmotnost
0.00

300Kč

Pádlo TNP Wolferine 706.0

Inovovaná verze pádla Wolferine, tentokrát bez výrazného žebrování listu. Kajakové pádlo Wolferine je určené k pádlování na jezerech a mořích. Listy vyráběny novou technologií vysokotlakého vstřikování polyamidové hmoty do formy. Plocha listu 655cm2. Duralová žerď průměr 30mm s celoplošným potahem. Délka pádel: 200 - 240 cm. Úhel listů: 60° standart, na přání možno jakýkoli úhel. Barva listů: bílá.

Výrobce
TNP
Model
2.2.105.
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.590Kč

Pádlo Galasport K1 Brut Elite/JRS žerď

Asymetrický karbon/JRS list je založen na slalomovém listu, což mu propůjčuje tak důležitou stabilitu záběru během jízdy v extrémním terénu. List je vyztužen kolem dokola extra JRS materiálem který značně redukuje jeho opotřebení. Listy BRUT jsou kombinovány s prakticky nezlomitelnou žerdí, která též využívá nového vylepšeného JRS materiálu s cílem lepší absorpce jakéhokoliv nárazu. Design listu: carbon, konstrukce listu: JRS, carbon 80%, Epoxy, hrany vyztuženy: carbon, JRS, šířka listu: 200 mm, délka listu 455 mm, vnější průměr žerdě: 29,5 mm, Hmotnost pádla: 1050 .g

Výrobce
Galasport
Model
2.2.98.
Hmotnost
0.00

4.750Kč

Pádlo Galasport K1 Brut CA/JRS žerď

Asymetrický karbon/aramidový list je založen na slalomovém listu, což mu propůjčuje tak důležitou stabilitu záběru během jízdy v extrémním terénu. List je vyztužen kolem dokola extra JRS materiálem který značně redukuje jeho opotřebení. Listy BRUT jsou kombinovány s prakticky nezlomitelnou žerdí, která též využívá nového vylepšeného JRS materiálu s cílem lepší absorpce jakéhokoliv nárazu. Design listu: CA, konstrukce listu: JRS, carbon 20%, Epoxy, hrany vyztuženy: carbon, JRS, šířka listu: 200 mm, délka listu 455 mm, vnější průměr žerdě: 29,5 mm, Hmotnost pádla: 1150 g.

Výrobce
Galasport
Model
2.2.97.
Hmotnost
0.00

4.510Kč

Pádlo Galasport K1 Exas Multicolor Soft/glass žerď

Pádlo na divokou vodu s asymetrickými listy s multicolor designem.
Laminátová navíjená žerď prům. 30mm s plastovým ovalizérem a bužírkou.
Max. délka listu 430mm a šířka 195mm. Hmotnost: 1080g.

Výrobce
Galasport
Model
2.2.96
Hmotnost
0.00

2.870Kč

Pádlo Galasport K1 Exas Stabil/CA žerď

Pádlo na divokou vodu s asymetrickými karbon/aramidovými listy.
Karbon/aramidová žerď prům. 29mm (nebo 28mm) s ovalitou.
Max. délka listu 430mm a šířka 195mm. Hmotnost 980g.

Výrobce
Galasport
Model
2.2.95
Množství
2
Hmotnost
0.00

4.480Kč

Pádlo Galasport K1 Exas/Alu žerď

Pádlo na divokou vodu s asymetrickým karbon/aramidovým listem.
Duralová eloxovaná žerď prům 30mm s bužírkou.
Max. délka listu 430mm a šířka 195mm. Hmotnost 1050g.

Výrobce
Galasport
Model
2.2.94.
Množství
2
Hmotnost
0.00

3.330Kč

Pádlo Galasport K1 Exas Multicolor/Alu žerď

Pádlo na divokou vodu s asymetrickým listem design multicolor (sklo)
Duralová žerď prům. 30mm s bužírkou.
Max. délka listu 430mm a šířka 195mm. Hmotnost 1100g.

Výrobce
Galasport
Model
2.2.93
Množství
5
Hmotnost
0.00

2.530Kč

Pádlo Galasport K1 Manic Elite/JRS žerď

Manic je impozantní list pro extrémní sjezdy na divoké vodě, který našel svoji inspiraci ve slalomovém listu Naja. Profil listu zajišťuje kvalitní a plný záběr, který pomáhá jezdcům na divoké vodě k rychlému přenosu síly záběru do pohybu lodě a tedy i zdolávání stále obtížnějších terénů. Parametry slalomového pádla byly podpořeny extrémně silnou a odolnou konstrukcí, která zajišťuje vysokou pevnost a odolnost proti zlomení či jinému mechanickému poškození. Není zde použito klasické duralové kování, ale materiál, který je proti obrušování vhodnější.

Výrobce
Galasport
Model
2.2.91.
Hmotnost
0.00

6.350Kč

Pádlo TNP Wolferine light 606.0

Inovovaná verze pádla Wolferine, tentokrát bez výrazného žebrování listu. Kajakové pádlo Wolferine je určené k pádlování na jezerech a mořích. Listy vyráběny novou technologií vysokotlakého vstřikování polyamidové hmoty do formy. Plocha listu 655cm2. Duralová žerď průměr 28mm s celoplošným potahem. Délka pádel: 200 - 240 cm. Úhel listů: 60° standart, na přání možno jakýkoli úhel. Barva listů: bílá.

Výrobce
TNP
Model
2.2.83.
Hmotnost
0.00

1.490Kč

Pádlo TNP Wolferine light 616.0

Inovovaná verze pádla Wolferine, tentokrát bez výrazného žebrování listu. Kajakové pádlo Wolferine je určené k pádlování na jezerech a mořích. Listy vyráběny novou technologií vysokotlakého vstřikování polyamidové hmoty do formy. Plocha listu 655cm2. Sklo žerď průměr 28mm. Délka pádel: 200 - 240 cm. Úhel listů: 60° standart, na přání možno jakýkoli úhel. Barva listů: bílá.

Výrobce
TNP
Model
2.2.82.
Hmotnost
0.00

1.900Kč

Pádlo TNP Wolferine 716.0

Inovovaná verze pádla Wolferine, tentokrát bez výrazného žebrování listu. Kajakové pádlo Wolferine je určené k pádlování na jezerech a mořích. Listy vyráběny novou technologií vysokotlakého vstřikování polyamidové hmoty do formy. Plocha listu 655cm2. Sklo žerď průměr 30mm. Délka pádel: 200 - 240 cm. Úhel listů: 60° standart, na přání možno jakýkoli úhel. Barva listů: bílá.

Výrobce
TNP
Model
2.2.81
Hmotnost
0.00

2.090Kč

pádlo S.U.P. TNP SUP M Vario 412.2YP

Pádlo na paddleboard s listem z polykarbonátového kompozitu a sklolaminátovou, kevlarem vyztuženou žerdí průměr 30mm. Plocha listu 686 cm2. Hmotnost pádla při délce 190cm 960g. Vyráběné délky 160, 170, 180, 200, 210, 220, 230 cm. Pádlo je osazeno YP spojkou umožňující rozložení pádla na 2 kusy a současně posunování délky pádla.

Výrobce
TNP
Model
2.3.21.
Hmotnost
0.00

3.400Kč

Obal na pádlo Hiko K cover Split (83412)

Přepravní obal pro jedno dvoudílné kajakářské pádlo.
Délka: 120-140cm po 5cm.

Výrobce
Hiko
Model
2.3.20.
Hmotnost
0.00

890Kč

Obal na pádlo Hiko K cover double (83201)

Přepravní obal pro 2 kajakářská pádla.
Standardní délky: 190-240cm po 5cm.

Výrobce
Hiko
Model
2.3.19.
Hmotnost
0.00

1.390Kč

pádlo S.U.P. TNP SUP S 413.0

Jednodílné pádlo na paddleboard s listem z polykarbonátového kompozitu a sklolaminátovou žerdí průměr 30mm. Plocha listu 550 cm2. Hmotnost pádla při délce 210cm 870g. Vyráběné délky 160, 170, 180, 200, 210, 220, 230 cm.

Výrobce
TNP
Model
2.3.18.
Hmotnost
0.00

1.790Kč

Obal na pádlo Hiko K cover (83300)

DOPRODEJ ! Přepravní obal pro jedno kajakářské pádlo.
Barva: červená
Standardní délky: 190-240cm po 5cm.

Výrobce
Hiko
Model
2.3.17.
Množství
1
Hmotnost
0.00

990Kč

pádlo S.U.P. TNP SUP M 412.0

Jednodílné pádlo na paddleboard s listem z polykarbonátového kompozitu a sklolaminátovou žerdí průměr 30mm. Plocha listu 686 cm2. Hmotnost pádla při délce 210cm 920g. Vyráběné délky 160, 170, 180, 200, 210, 220, 230 cm.

Výrobce
TNP
Model
2.3.16.
Hmotnost
0.00

1.790Kč

Pouzdro na havlenku TNP plastové 999.9

Pouzdro plastové na havlenku TNP, hmotnost 24 g. Cena za pár.

Výrobce
TNP
Model
2.3.15.
Hmotnost
0.00

150Kč

Obal na pádlo Galasport C1-2 paddle bag (3211)

Přepravní obal pro maximálně dvě kanoistická pádla.
Materiál: CORDURIN 600 s PVC nátěrem.
Barva: modrá

Výrobce
Galasport
Model
2.3.14.
Množství
1
Hmotnost
0.00

750Kč

Pouzdro na havlenku TNP nerezové 999.8

Pouzdro z nerezové oceli pro havlenky TNP, hmotnost 100 g. Cena za pár.

Výrobce
TNP
Model
2.3.13.
Hmotnost
0.00

950Kč

Obal na pádlo Galasport K1-2 paddle bag (3202)

Přepravní obal pro dvě kajakářská pádla.
Materiál: CORDURIN 600 s PVC nátěrem.
Barva: modrá
Standardní délky: 200-220cm po 5 cm.

Výrobce
Galasport
Model
2.3.12.
Hmotnost
0.00

950Kč

Obal na pádlo Galasport K1-1 paddle bag (3201)

Přepravní obal pro jedno kajakářské pádlo.
Materiál: CORDURIN 600 s PVC nátěrem.
Barva: modrá
Standardní délky: 200-220cm po 5cm.

Výrobce
Galasport
Model
2.3.11.
Hmotnost
0.00

850Kč

Pádlo S.U.P. Aqua Marina

Třídílné pádlo SPORT III AQUA MARINA je univerzální pádlo vhodné pro paddleboardy. Moderní skládací pádlo konstruovatelné ze tří částí. Ideální pro začínající i pokročilejší uživatele. Délka: 175-220 cm. Průměr žerdě: 29 mm. Hmotnost: 1100 g.

Výrobce
Model
2.3.10.
Množství
2
Hmotnost
0.00

890Kč

Vesla TNP 901.2

Určeny pro rybářské pramice a gumové čluny.
Bez havlenek, dvoudílné
Délka: 170 - 240 cm po 10 cm. Cena za pár.

Výrobce
TNP
Model
2.3.9.
Hmotnost
0.00

1.890Kč

Vesla TNP 901.0

Určeny pro rybářské pramice a gumové čluny.
Bez havlenek.
Délka: 170 - 240 cm po 10cm. Cena za pár.

Výrobce
TNP
Model
2.3.8.
Hmotnost
0.00

1.790Kč

Vesla TNP 902.2

Určena pro rybářské pramice a gumové čluny.
Včetně plastových pouzder a havlenek, dvoudílné
Délka: 170 - 240 cm po 10 cm. Cena za pár.

Výrobce
TNP
Model
2.3.7.
Hmotnost
0.00

2.350Kč

Vesla TNP 902.0

Určena pro rybářské pramice a gumové čluny.
Včetně plastových pouzder a havlenek.
Délka: 170 - 240 cm po 10 cm. Cena za pár.

Výrobce
TNP
Model
2.3.6.
Hmotnost
0.00

2.250Kč

Pádlo TNP kombination 801.0

NA OBJEDNÁVKU VE VÝROBĚ ! Univerzální pádlo, ze kterého lze sestavit 1 pádlo pro kajak nebo dvě pádla pro kánoe. Plocha listu 736cm2. Délky: 205/145+155, 210/145+155 cm. Pokud vám nabízená délka nevyhovuje, napište nám požadované délky kajakového a kanoistických pádel.

Výrobce
TNP
Model
2.3.5.
Hmotnost
0.00

1.590Kč

lodní pytel Hiko Rover Cylindric 20 ltr.

Lodní vak objemu 20 litrů s praktickým popruhem na rameno. Výška: 68cm, šířka: 37,5cm. Barva: černá nebo oranžová.

Výrobce
Hiko
Model
3.106
Hmotnost
0.00

440Kč

lodní pytel Hiko Rover Cylindric 30 ltr.

Lodní vak objemu 30 litrů s praktickým popruhem na rameno. Výška: 67cm, šířka: 43,8cm. Barva: černá nebo oranžová.

Výrobce
Hiko
Model
3.105
Hmotnost
0.00

480Kč

lodní pytel Hiko Rover Cylindric 5 ltr.

Lodní vak objemu 5 litrů. Výška: 43cm, šířka: 27,5cm. Barva: černá nebo oranžová.

Výrobce
Hiko
Model
3.104
Hmotnost
0.00

260Kč

lodní pytel Hiko Rover Cylindric 10 ltr.

Lodní vak objemu 10 litrů s praktickým popruhem na rameno. Výška: 59cm, šířka: 28cm. Barva: černá nebo oranžová.

Výrobce
Hiko
Model
3.103
Hmotnost
0.00

340Kč

lodní pytel Kutlici 80 ltr. EXP

Vodotěsný expediční vodácký vak o objemu 80 litrů pro uložení vašeho vybavení a jeho ochranu před pronikající vodou, ale i případnými nečistotami. Tvar s oválným dnem umožňuje snadnější ukládání a vyjímání vašich věcí, ale především lépe "drží" na zádech. Klasický rolovací uzávěr s kvalitní plastovou sponou je doplněn o dva „D“ kroužky pro případné zajištění karabinou. Vstupní otvor je opatřen suchým zipem, který zabrání svévolnému vysypání věcí po uvolnění spony. Lodní pytle jsou vybaveny odnímatelnými polstrovanými zádovými popruhy  pro snadné přenášení. Zádové popruhy jsou opatřeny horními a spodními dotahovacími sponami pro seřízení správného těžiště a doplněny o dotahovací hrudní úvaz, zajišťující pevnou fixaci vaku k tělu. Umístění hrudního popruhu lze snadno změnit protažením v některém ze čtyř průvlaků podle výšky postavy. V přední části vaku je umístěn praktický úchyt, který je opatřen nesmekavým gumovým potažením, který neřeže do ruky. Tento úchyt je dále opatřen dvěma očky pro připevnění další výbavy, např. helmy, pumpy a pod. Všechny kotevní prvky úchytů jsou vypodloženy další vrstvou materiálu, aby byla zajištěna pevnost a dlouhověkost těchto spojů.  Vaky jsou z dobře omyvatelného a vysoce odolného materiálu s dlouhou životností. Použité polyesterové tkaniny s oboustranným nánosem PVC jsou spojovány technologií  svařování, která zajišťuje dokonale vodotěsné spoje.  Barvy: modrá, červená, oranžová, černá,...

Výrobce
Kutlici
Model
3.63
Hmotnost
0.00

1.290Kč

lodní pytel Kutlici 20 ltr.

Vodotěsný vodácký vak o objemu 20 litrů pro uložení vašeho vybavení a jeho ochranu před pronikající vodou, ale i případnými nečistotami. Tvar s oválným dnem umožňuje snadnější ukládání a vyjímání vašich věcí. Klasický rolovací uzávěr s kvalitní plastovou sponou je doplněn o dva „D“ kroužky pro případné zajištění karabinou. Vstupní otvor je opatřen suchým zipem, který zabrání svévolnému vysypání věcí po uvolnění spony. Lodní pytle jsou standardně vybaveny odnímatelným a nastavitelným popruhem pro snadné přenášení. V případě zájmu možno dodat s dvěma popruhy umožňujícími přenášení jako klasický batůžek. Vaky je vyroben z dobře omyvatelného a vysoce odolného materiálu s dlouhou životností.  Barva: černá, šedá, modrá, červená, maskovací vzor,...

Výrobce
Kutlici
Model
3.62
Množství
3
Hmotnost
0.00

590Kč

Lodní pytel Hiko Drifter 8 ltr.

Lehký a vodotěsný vak o objemu 8L. ROZMĚRY: Výška: 52cm. Šířka: 28cm. Objem: 8l.

Výrobce
Hiko
Model
3.61
Hmotnost
0.00

310Kč

lodní pytel Hiko Trek Backpack 80 ltr.

Varianta vodě odolného batohu s vypolstrovanými nastavitelnými popruhy na ramena, s bederním pásem. Vpředu s našitými popruhy s propletenou gumou a očky pro případné použití na mokré a jiné věcičky. Další vychytávka je ventilek na vypuštění přebytečného vzduchu ze sbaleného batohu. Batoh je vyroben ze silnější nylonové tkaniny s TPU zátěrem pro svařované vaky. Jedná se o velmi pevný materiál, ohebný i při nízkých teplotách, mimořádně kompaktní ve svařovaných spojích, vysoce oděruvzdorný. Vyrábí se v zelené a červené barvě.

Výrobce
Hiko
Model
3.84
Hmotnost
0.00

2.090Kč

lodní pytel Hiko Trek Backpack 40 ltr.

Varianta vodě odolného batohu s vypolstrovanými nastavitelnými popruhy na ramena, s bederním pásem. Vpředu s našitými popruhy s propletenou gumou a očky pro případné použití na mokré a jiné věcičky. Další vychytávka je ventilek na vypuštění přebytečného vzduchu ze sbaleného batohu. Batoh je vyroben ze silnější nylonové tkaniny s TPU zátěrem pro svařované vaky. Jedná se o velmi pevný materiál, ohebný i při nízkých teplotách, mimořádně kompaktní ve svařovaných spojích, vysoce oděruvzdorný. Vyrábí se v zelené a červené barvě.

Výrobce
Hiko
Model
3.83
Hmotnost
0.00

1.290Kč

lodní pytel Hiko Trek Backpack 60 ltr.

Varianta vodě odolného batohu s vypolstrovanými nastavitelnými popruhy na ramena, s bederním pásem. Vpředu s našitými popruhy s propletenou gumou a očky pro případné použití na mokré a jiné věcičky. Další vychytávka je ventilek na vypuštění přebytečného vzduchu ze sbaleného batohu. Batoh je vyroben ze silnější nylonové tkaniny s TPU zátěrem pro svařované vaky. Jedná se o velmi pevný materiál, ohebný i při nízkých teplotách, mimořádně kompaktní ve svařovaných spojích, vysoce oděruvzdorný. Vyrábí se v zelené a červené barvě.

Výrobce
Hiko
Model
3.82
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.790Kč

Lodní pytel Hiko Nomad Cylindric 40 ltr.

Oděruvzdorný, vodotěsný a stylový. Součást vaku je odjímatelný ramenní popruh, který lze regulovat dle výšky postavy. ROZMĚRY: Výška: 85cm, šířka: 43,5cm. Barva šedá.

Výrobce
Hiko
Model
3.77
Hmotnost
0.00

1.490Kč

Lodní pytel Hiko Nomad Cylindric 20 ltr.

Oděruvzdorný, vodotěsný a stylový. Součást vaku je odjímatelný ramenní popruh, který lze regulovat dle výšky postavy. Výška: 68cm, šířka: 37,5cm. Barva šedá.

Výrobce
Hiko
Model
3.76
Hmotnost
0.00

890Kč

Lodní pytel Hiko Light 12 ltr.

Voděodolný plochý lodní pytel objemu 12 litrů. Vaky Light jsou vyrobeny z lehkého nylonového materiálu s vodotěsným nánosem. Výška x šířka (cm): 67 x 38. Hmotnost (g) 185.

Výrobce
Hiko
Model
3.73
Hmotnost
0.00

480Kč

Lodní pytel Hiko Light 8 ltr.

Voděodolný plochý lodní pytel objemu 8 litrů. Vaky Light jsou vyrobeny z lehkého nylonového materiálu s vodotěsným nánosem. Výška x šířka (cm): 56 x 32. Hmotnost (g) 126.

Výrobce
Hiko
Model
3.72
Hmotnost
0.00

400Kč

Lodní pytel Hiko Light 4 ltr.

Voděodolný plochý lodní pytel objemu 4 litry. Vaky Light jsou vyrobeny z lehkého nylonového materiálu s vodotěsným nánosem. Výška x šířka (cm): 46 x 27. Hmotnost (g) 100.

Výrobce
Hiko
Model
3.71
Množství
1
Hmotnost
0.00

380Kč

Lodní pytel Hiko Light 2 ltr.

Voděodolný plochý lodní pytel objemu 2 litry. Vhodný k uložení do kapsy vesty a pod. Vaky Light jsou vyrobeny z lehkého nylonového materiálu s vodotěsným nánosem. Výška x šířka (cm): 36 x 21. Hmotnost (g) 63.

Výrobce
Hiko
Model
3.70
Množství
1
Hmotnost
0.00

310Kč

Vodovzdorný obal na mobil Hiko velký

Voděodolný obal na mobilní telefon. Uzavírání rolovacím systémem s plastovou sponou. Průvlak k upevnění na opasek nebo vestu. Po dofouknutí ventilkem obal plave na hladině a současně chrání telefon proti nárazům. Přední část průhledná. Materiál: nánosovaná textilie. Barva: modrá. Rozměr: 12x28cm, hmotnost: 50g.

Výrobce
Hiko
Model
3.94
Hmotnost
0.00

360Kč

Vodovzdorné pouzdro na foto WX tex f-snow zoom

Obal na foto s větším objektivem nebo kameru. Rolovací uzavírací systém, popruhy k připevnění na hruď. Vnitřní prostor vypolstrován. Rozměr: 18,5 x 17 x 52 cm. Barva: šedo-zelená.

Výrobce
WX Tex
Model
3.91
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.090Kč

Vodovzdorné pouzdro na foto WX tex f-trail zoom

Obal na foto s objektivem nebo menší kameru. Rolovací uzavírací systém. Vnitřní část vypolstrována. Rozměr: 18,5 x 17 x 42 cm. Barva: šedo-zelená.

Výrobce
WX Tex
Model
3.90
Množství
1
Hmotnost
0.00

990Kč

Lodní pytel WX tex Gobi 84 ltr.

Vodní pytel z pevného materiálu 420D nylonu opatřený polstrovanými stavitelnými popruhy s bederním i prsním popruhem. Vše je lehce odnímatelné - do lodi i na přenos věcí mezi výškovými tábory. V uzavírací části opatřen pohodlnými rukojeťmi. V nabídce s obsahem 60 a 84 l. Barva: 60 l: modrá, červená, zelená. 84 l: modrá, červená, černá. Informujte se o dostupnosti barev.

Výrobce
WX Tex
Model
3.88
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.990Kč

Lodní pytel WX tex Gobi 60 ltr.

Lodní pytel z pevného materiálu 420D nylonu opatřený polstrovanými stavitelnými popruhy s bederním i prsním popruhem. Vše je lehce odnímatelné - do lodi i na přenos věcí mezi výškovými tábory. V uzavírací části opatřen pohodlnými rukojeťmi. V nabídce s obsahem 60 a 84 l. Barva: 60 l: modrá, červená, zelená. 84 l: modrá, červená, černá. Informujte se o dostupnosti barev.

Výrobce
WX Tex
Model
3.87
Množství
2
Hmotnost
0.00

1.790Kč

Vodotěsný obal Aquapac Mini iPad Case (658)

Vodotěsné pouzdro s vodotěsností dle standardu IPX8. Vodotěsné pouzdro vhodné pro Apple iPad mini, rozšířená verze pouzdra určeného pro eBooky a větší GPS navigace. Vodotěsné do hloubky 5m. Pouzdro dovoluje používat vložený přístroj bez jakéhokoliv omezení, ovládání přístrojů s dotykovým displejem funguje bezproblémově, průhledná část zadní stěny pro použití s fotoaparátem přístroje. Obsah balení: pouzdro / šňůrka na krk. Maximální rozměry vloženého předmětu: délka 200mm / obvod 285mm.

Výrobce
Aquapac
Model
3.122
Hmotnost
0.00

699Kč

Vodotěsný obal Aquapac Phone Medium Case (348)

Vodotěsné pouzdro s vodotěsností dle standardu IPX8. Pouzdro vhodné pro Apple iPhone 6 s ochranným krytem, Apple iPhone 7 s ochranným krytem, PDA, širší modely HTC, Samsung Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy Note. Vodotěsné do hloubky 5m. Čirá přední strana pouzdra dovoluje používat přístroj bez omezení, a to včetně ovládání dotykovým displejem, čirý průhled v zadní části pouzdra umožňuje pořizovat fotografie .  Obsah balení: pouzdro / šňůrka na krk.  Maximální rozměry vloženého předmětu: délka 150mm / obvod 200mm. 

Výrobce
Aquapac
Model
3.123
Hmotnost
0.00

599Kč

Vodotěsný obal Aquapac Camera Small Case (418)

100% vodotěsné pouzdro s patentovaným uzavíracím systémem Aquaclip se zaručenou vodotěsností do 5 metrů hloubky. Rozměr cca 170x120mm. Vhodné na kompaktní fotoaparáty včetně zoomu a běžné digitální fotoaparáty. Přístroje jsou v pouzdrech plně ovladatelné a funkční. K dodání i ve verzi Camera Mini na malé kompakty a mini digitální fotoaparáty (Xt, Ixus i, U). Rozměr cca 120x70mm.

Výrobce
Aquapac
Model
3.125
Hmotnost
0.00

599Kč

Vodotěsný obal Aquapac Camera SLR Case (458)

100% vodotěsné pouzdro s patentovaným uzavíracím systémem Aquaclip se zaručenou vodotěsností do 5 metrů hloubky. Vhodné na kinofilmové a digitální zrcadlovky. Přístroje jsou v pouzdrech plně ovladatelné a funkční. Orientační rozměry fotoaparátu: tělo: výška 100mm, šířka 145mm, tloušťka 72mm, objektiv: obvod 230mm, max vysunutí 80mm.

Výrobce
Aquapac
Model
3.127
Hmotnost
0.00

1.490Kč

Vodotěsný obal Aquapac Keymaster (608)

100% vodotěsné pouzdro s patentovaným uzavíracím systémem Aquaclip se zaručenou vodotěsností do 5 metrů hloubky. max. délka vloženého předmětu 90mm, obvod 155mm. Vhodné např. na dálkové ovládání automobilu a pod.

Výrobce
Aquapac
Model
3.128
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodotěsný obal na krk (válec)

Klasický vodotěsný váleček na krk se šňůrkou. Různé barvy.

Výrobce
Vodák sport
Model
4.145
Množství
5
Hmotnost
0.00

80Kč

Vodotěsný obal PeliCase 1020

Pevný a 100% vodotěsný obal řady MicroCase pro telefony, GPS navigace, malé fotoaparáty a pod. Dodává se v plném provedení či s průhledným víkem. Materiál: polykarbonát. Vložka TPR 06. Uzávěr: ABS. "O" kroužek: nitril (70) durometer. Kolíky: nerez ocel. Tlakový ventil: BHAePTFE membrána. Hmotnost: 227g. Vnitří rozměry: 13,65x9,21x4,29cm. Vnější rozměry: 16,19x12,06x5,4cm. Teplotní rozsah použití: -23°C - +93°C. Plovatelnost: ve slané vodě při zátěži 340g. Barva: červená, modrá, žlutá, černá (barevnou dostupnost nutné ověřit při objednávce). V případě, že jste si nevybrali požadovaný rozměr kufru PeliCase z naší nabídky, kontaktujte nás. Po dohodě dodáváme kompletní sortiment kufrů Peli.

Výrobce
Peli
Model
3.141
Množství
1
Hmotnost
0.00

745Kč

Vodotěsný obal PeliCase 1010

Pevný a 100% vodotěsný obal řady MicroCase pro telefony, GPS navigace, malé fotoaparáty a pod. Dodává se v plném provedení či s průhledným víkem. Materiál: polykarbonát. Vložka TPR 06. Uzávěr: ABS. "O" kroužek: nitril (70) durometer. Kolíky: nerez ocel. Tlakový ventil: BHAePTFE membrána. Hmotnost: 180g. Vnitří rozměry: 11,27x7,46x4,29cm. Vnější rozměry: 13,81x10,32x5,4cm. Teplotní rozsah použití: -23°C - +93°C. Plovatelnost: ve slané vodě při zátěži 225g. Barva: červená, modrá, žlutá, černá (barevnou dostupnost nutné ověřit při objednávce). V případě, že jste si nevybrali požadovaný rozměr kufru PeliCase z naší nabídky, kontaktujte nás. Po dohodě dodáváme kompletní sortiment kufrů Peli.

Výrobce
Peli
Model
3.140
Množství
2
Hmotnost
0.00

720Kč

Vodotěsný kufr PeliCase 1300

Mimořádně pevný, prachuodolný a 100% vodotěsný kufr řady PeliCase Standart pro uložení jakékoli výbavy, kterou chcete ochránit před nepříznivými vlivy. Dodává se včetně vnitřní pěny (viz naše nabídka) nebo bez ní (pouze na objednávku). Materiál: kopolymer polypropylenová strukturální pryskyřice. Uzávěr: ABS. "O" kroužek: 250 neopren. Kolíky: nerez ocel. Tlakový ventil: ABS, nerez ocel, neopren. Hmotnost: 1,6kg (s pěnou), 1,4kg (bez pěny). Vnitří rozměry: 23,8x18,4x17,5cm. Vnější rozměry: 27,0x24,6x17,5cm. Teplotní rozsah použití: -23°C - +99°C. Plovatelnost: ve slané vodě při zátěži 5,4kg. Barva: oranžová, žlutá, černá, stříbrná (barevnou dostupnost nutné ověřit při objednávce). V případě, že jste si nevybrali požadovaný rozměr kufru PeliCase z naší nabídky, kontaktujte nás. Po dohodě dodáváme kompletní sortiment kufrů Peli.

Výrobce
Peli
Model
3.139
Hmotnost
0.00

2.790Kč

Vodotěsný kufr PeliCase 1200

Mimořádně pevný, prachuodolný a 100% vodotěsný kufr řady PeliCase Standart pro uložení jakékoli výbavy, kterou chcete ochránit před nepříznivými vlivy. Dodává se včetně vnitřní pěny (viz naše nabídka) nebo bez ní (pouze na objednávku). Materiál: kopolymer polypropylenová strukturální pryskyřice. Uzávěr: ABS. "O" kroužek: 250 neopren. Kolíky: nerez ocel. Tlakový ventil: ABS, nerez ocel, neopren. Hmotnost: 1,3kg (s pěnou), 1,2kg (bez pěny). Vnitří rozměry: 23,8x18,4x10,3cm. Vnější rozměry: 27,0x24,6x12,3cm. Teplotní rozsah použití: -23°C - +99°C. Plovatelnost: ve slané vodě při zátěži 3,6kg. Barva: oranžová, žlutá, černá, stříbrná (barevnou dostupnost nutné ověřit při objednávce). V případě, že jste si nevybrali požadovaný rozměr kufru PeliCase z naší nabídky, kontaktujte nás. Po dohodě dodáváme kompletní sortiment kufrů Peli.

Výrobce
Peli
Model
3.138
Množství
2
Hmotnost
0.00

2.290Kč

vodotěsný kufr PeliCase 1120

Mimořádně pevný, prachuodolný a 100% vodotěsný kufr řady PeliCase Standart pro uložení jakékoli výbavy, kterou chcete ochránit před nepříznivými vlivy. Dodává se včetně vnitřní pěny (viz naše nabídka) nebo bez ní (pouze na objednávku). Materiál: kopolymer polypropylenová strukturální pryskyřice. Uzávěr: ABS. "O" kroužek: 250 neopren. Kolíky: nerez ocel. Tlakový ventil: ABS, nerez ocel, neopren. Hmotnost: 0,56kg (s pěnou), 0,53kg (bez pěny). Vnitří rozměry: 18,7x12,4x7,8cm. Vnější rozměry: 20,9x16,6x9,0cm. Teplotní rozsah použití: -23°C - +99°C. Plovatelnost: ve slané vodě při zátěži 3,2kg. Barva: oranžová, žlutá, černá (barevnou dostupnost nutné ověřit při objednávce). V případě, že jste si nevybrali požadovaný rozměr kufru PeliCase z naší nabídky, kontaktujte nás. Po dohodě dodáváme kompletní sortiment kufrů Peli.

Výrobce
Peli
Model
3.137
Hmotnost
0.00

1.200Kč

Vodotěsný soudek 15,4 ltr.

PE - sudy se šroubovacím uzávěrem o objemu 15,4 litru. Barva bílá, červený uzávěr.

Výrobce
Obalcentrum
Model
3.132
Množství
1
Hmotnost
0.00

690Kč

Vodotěsný soudek 10,4 ltr.

PE - sudy se šroubovacím uzávěrem o objemu 10,4 litru. Barva bílá, červený uzávěr.

Výrobce
Obalcentrum
Model
3.131
Množství
2
Hmotnost
0.00

590Kč

Vodotěsný soudek 6,4 ltr.

PE - sudy se šroubovacím uzávěrem o objemu 6,4 litru. Barva bílá, červený uzávěr.

Výrobce
Obalcentrum
Model
3.130
Hmotnost
0.00

390Kč

Havlenka TNP 999.6

Havlenka z polyamidu plněného sklem a čep z nerezové oceli pro vesla průměru žerdě 30mm. Hmotnost 160 g. Cena za pár.

Výrobce
TNP
Model
2.3.4.
Hmotnost
0.00

690Kč

pádlo S.U.P. Aqua Marina Ace Kid

Pádlo na paddleboard s termoplastovým listem a duralovou žerdí určené pro juniory. 3dílné pádlo Aqua Marina ACE je dětská verze klasického pádla od výrobce Aqua Marina.  Průměr žerdě : 27 mm. Délka listu: 36 cm.
Šířka listu: 16 cm.
Délka pádla: 130-165 cm.

Výrobce
Model
2.3.3.
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

pádlo S.U.P. TNP SUP S Vario 413.2YP

Pádlo na paddleboard s listem z polykarbonátového kompozitu a sklolaminátovou, kevlarem vyztuženou žerdí průměr 30mm. Plocha listu 550 cm2. Hmotnost pádla při délce 210cm 920g. Vyráběné délky 160, 170, 180, 200, 210, 220, 230 cm. Pádlo je osazeno YP spojkou umožňující rozložení pádla na 2 kusy a současně posunování délky pádla.

Výrobce
TNP
Model
2.3.2.
Hmotnost
0.00

3.400Kč

Triko námořnické

Klasické modro-bílé pruhované triko s krátkým rukávem. Materiál 100% bavlna 150g. Šíře pruhů 10mm. Velikost: S, M, L, XL, XXL a XXXL. ČESKÝ VÝROBEK !

Výrobce
Model
13.24
Hmotnost
0.00

299Kč

Přívěsek na klíče Hobkey KAYAK

Stylový přívěsek na klíče ve tvaru kajaku. Vyrobeno z PVC, délka cca 7cm. Barva zelená, modrá, žlutá, červená, oranžová. Požadavek na barvu uvádějte do poznámky v objednávce.

Výrobce
Model
13.23
Množství
6
Hmotnost
0.00

150Kč

plechový hrnek IN WATER WE LIVE

Plechový hrnek IN WATER WE LIVE. Výška hrnku 8cm. Objem 350ml.

Výrobce
Hiko
Model
13.12
Hmotnost
0.00

430Kč

Skřipec na nos LaOla

Oblíbený skřipec na nos s praktickou šňůrkou, díky které připevníte skřipec k helmě a zabráníte jeho ztrátě.

Výrobce
Palm
Model
13.2
Množství
5
Hmotnost
0.00

200Kč

Skřipec na nos Prijon

Velmi odolný skřipec s drátěným tělem a gumovými přítlačnými ploškami a šňůrkou k přivázání k helmě.

Výrobce
Prijon
Model
13.1
Množství
5
Hmotnost
0.00

190Kč

obal na brýle Hiko Burrito

Neoprenový obal na brýle či jiné drobnosti. Výška 8cm x šířka 15,5cm. Barva: pink růžová), red (červená), signal green (žluto-zelená), violet (fialová), black (černá), blue (modrá), green (zelená), orange (oranžová). Informujte se na skladovou dostupnost barev.

Výrobce
Hiko
Model
13.13
Množství
2
Hmotnost
0.00

60Kč

Skřipec na nos Smiley´s

Skřipec s drátěným tělem a pogumovaným zakončením včetně šňůrky.

Výrobce
Hiko
Model
13.4
Množství
3
Hmotnost
0.00

250Kč

neoprenová kapsička Taco

Praktická neoprenová mini taštička na mince, kreditku či jiné drobnosti se zipem. Výška 9,5cm x šířka 11cm. Barva: pink růžová), red (červená), signal green (žluto-zelená), violet (fialová), black (černá), blue (modrá), green (zelená), orange (oranžová). Informujte se na skladovou dostupnost barev.

Výrobce
Hiko
Model
13.14
Množství
2
Hmotnost
0.00

130Kč

Neoprenové boty Hiko Golem

Neoprenové boty vhodné pro náročné vodácké aktivity. Vysoká neoprenová bota se zapínáním na zip se tvarově inspiruje v osvědčeném modelu Rafter. Silnější, anatomicky tvarovaná gumová podrážka a vyšší gumové výztuhy v oblasti nártu i paty zaručují ochranu nohy proti nárazům a obecně kontaktu s ostrými předměty ve vodě a kamenům. Podrážka neklouže a je i díky vnitřní výstelce velice komfortní. Nový neopren o tloušťce 6mm zajišťuje tepelný komfort a měkkost boty. Díky tvarované gumě je zachována lehkost a dobrá ohebnost boty. Golem je vhodný i pro canyoning a extrémní formy raftingu a kayakingu. Díky své trvanlivosti boty Golem ocení i raftové společnosti a školy pro komerční účely. Velikost: 4 - 13.

Výrobce
Hiko
Model
13.7
Hmotnost
0.00

1.590Kč

Hiko Teddy triko dlouhý rukáv MEN

Triko s dlouhým rukávem a stojáčkem u krku. Vynikající zateplovací součást pod další vrstvy oblečení. Velmi zpříjemňuje veškeré outdoorové sporty v zimním období a v mezisezónách. Vyrobeno z materiálu Tecnopile, fleecu s příměsí teflonu. Zajišťuje vysokou tepelnou izolaci, je lehký, elastický, prodyšný, rychleschnoucí, nemačkavý a oděruvzdorný s jednoduchou údržbou. Velikost: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
13.29
Množství
5
Hmotnost
0.00

1.390Kč

Hiko Teddy kalhoty dlouhá nohavice

Zateplovací spodky s dlouhými nohavicemi. Zadní část je zvýšená pro ochranu ledvin a citlivých bederních partií. Vyrobeny z materiálu Tecnopile, fleecu s příměsí teflonu. Zajišťuje vysokou tepelnou izolaci, je lehký, elastický, prodyšný, rychleschnoucí, nemačkavý a oděruvzdorný s jednoduchou údržbou. Velikost S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
13.31
Množství
2
Hmotnost
0.00

1.590Kč

Hiko Yetti Eco podoblek fleece

Extrémně výhřevný podoblek. Overal má zvýšený krk s možností rozepnutí až po oblast rozkroku, kde dvojitý jezdec zajišťuje možnost spodního rozepínání. Výborná volba pod suchý oblek Safety. Velikost: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
13.32
Hmotnost
0.00

3.090Kč

Hiko Teddy ponožky

Ponožky z Teddy materiálu jistě najdou široký okruh uživatelů. Vodáci je přivítají jako vnitřní vrstvu do neoprenových botiček nebo do latexových ponožek suchého obleku. Tuláci a horolezci Teddy ponožky ocení jako příjemné a lehké zateplení pro klidový režim – do spacáku, do základního tábora, pro sezení u táboráku – i drsný horal občas potřebuje klid a nohy v teple. Vyrobeny z materiálu Tecnopile, fleecu s příměsí teflonu. Zajišťuje vysokou tepelnou izolaci, je lehký, elastický, prodyšný, rychleschnoucí, nemačkavý a oděruvzdorný s jednoduchou údržbou. Velikost: 4/5, 6/7, 8/9, 10/11, 12/13.

Výrobce
Hiko
Model
13.33
Množství
5
Hmotnost
0.00

440Kč

Hiko Teddy overal

Přiléhavý overal, vpředu plně propínací, se stojáčkem u krku. Určený je zejména jako spodní zateplovací vrstva pod suché obleky. Je důležitou součástí optimální tepelné ochrany pro jachtaře, jezdce na vodních skútrech a motorových člunech, hasiče, vodohospodářské pracovníky a všechny, kteří se potřebují delší dobu pohybovat v chladném a mokrém prostředí. Vyroben z materiálu Tecnopile, fleecu s příměsí teflonu. Zajišťuje vysokou tepelnou izolaci, je lehký, elastický, prodyšný, rychleschnoucí, nemačkavý a oděruvzdorný s jednoduchou údržbou. Velikost: XS, S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
13.34
Hmotnost
0.00

2.490Kč

nosič lodí "I" Prijon

Vzpěra ve tvaru "I" k upevnění jednoho nebo více kajaků na autozahrádku. Dvojté očko pro uchycení popruhu. Dodáváno jako 1 pár. Na obr. v modré barvě. K dodání též ve verzi do drážky.

Výrobce
Prijon
Model
14.3
Hmotnost
0.00

1.650Kč

nosič lodí "U" Prijon

Držák ve tvaru "U" pro dokonalé zajištění kajaku na autozahrádce. Dodáváno jako 1 pár. Na obr. v červené barvě. Možno dodat i verzi s držákem pádel v ceně 1890,- Kč.

Výrobce
Prijon
Model
14.2
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.590Kč

Kolečka pod loď Dunaj

Skládací duralová konstrukce a nafukovací kolečka Vám umožní rychlý přesun kánoe k řece nebo jen ulehčí nepříjemné přenášení nesjízdných jezů. Dodáváno včetně "gumicuku".

Výrobce
HG Sport
Model
14.1
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.790Kč

Vázací popruh 5 m Hiko

Pevný vázací popruh šířky 25 mm a délky 5 metrů. Kovová rychloupínací přezka s neoprenovým podložením. Dokonalé zajištění Vaší lodi na autozahrádce či vleku.

Výrobce
Hiko
Model
14.6
Hmotnost
0.00

290Kč

Vázací popruh 3 m Hiko

Pevný vázací popruh šíře 25 mm a délky 3 metry. Kovová rychloupínací přezka s neoprenovým podložením. Dokonalé zajištění Vaši lodi na autozahrádce či vleku.

Výrobce
Hiko
Model
14.4
Hmotnost
0.00

250Kč

Kryt na autosedačku Hiko

Nepropustný potah na sedačku Vašeho auta zabrání promočení a ušpinění sedadla při přejezdech v mokrém neoprénu.

Výrobce
Hiko
Model
14.8
Hmotnost
0.00

660Kč

Chránič na autozahrádku Hiko 25cm

Pěnová ochrana zabraňující odření Vaší lodě, ale i surfu a pod. K autozahrádce se rychle připevní 2 popruhy. Délka 25 cm.

Výrobce
Hiko
Model
14.7
Hmotnost
0.00

400Kč

nafukovací kajak Gumotex Swing I. N

SWING je uzavřený kajak vhodný k rekreačním vyjížďkám a aktivnímu trávení volného času na chráněných vodách, jako jsou mírně proudící řeky, jezera a mořské zátoky (až do stupně WW2). Kajak Swing se vyznačuje jedinečně ostrým tvarem a systémem výztuh, který kajaku dodává požadovanou tuhost pro rychlou jízdu, snadnou ovladatelnost a výbornou stabilitu. Díky své nízké hmotnosti je kajak předurčen pro výlety, kde je nutností časté přenášení lodi. Pohodlná sedačka i dostatečný prostor uvnitř lodi nabízí komfortní sezení a uzavřený kokpit chrání kajakáře i jeho bagáž před pronikáním vody do kajaku. Kajak Swing je nabízen v jednomístné i dvoumístné verzi s prostorem pro bagáž v přídi i zádi – ty lze snadno otevřít a uzavřít pomocí zipů. Výbava lodě: kokpit se zipy na přídi a zádi, výztuhy kajaku, nastavitelná opěrka nohou, komfortní sedačky s opěrkami, výplet z pružného lana na přídi i zádi pro upevnění bagáže, madla k přenášení kajaku na přední i zadní palubě, suché zipy na kokpitu pro uchycení krycí zástěry, úchyt pro směrovou ploutev, push-push ventil, přetlakový ventil. Technická data: Délka (cm) , 316Šířka (cm) 87, Hmotnost (kg) 11,2, Max.nosnost (kg)100, Materiál: dno a válce Nitrilon®, kokpit - Hevealon, Počet osob 1, Průměr bočního válce (cm) 20,3, Počet vzduchových komor 3, Rozměr při sbalení (cm) 69 x 38 x 23, Rozměry kartonu70 x 40 x 25. Barva červeno/šedá nebo zeleno/šedá. Loď je možno objednat i jako SET včetně krycí zástěry a drybagu 100ltr. v ceně 20.999,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.29
Hmotnost
0.00

20.990Kč

nafukovací kajak Gumotex Swing II. N

SWING je uzavřený kajak vhodný k rekreačním vyjížďkám a aktivnímu trávení volného času na chráněných vodách, jako jsou mírně proudící řeky, jezera a mořské zátoky (až do stupně WW2). Kajak Swing se vyznačuje jedinečně ostrým tvarem a systémem výztuh, který kajaku dodává požadovanou tuhost pro rychlou jízdu, snadnou ovladatelnost a výbornou stabilitu. Díky své nízké hmotnosti je kajak předurčen pro výlety, kde je nutností časté přenášení lodi. Pohodlná sedačka i dostatečný prostor uvnitř lodi nabízí komfortní sezení a uzavřený kokpit chrání kajakáře i jeho bagáž před pronikáním vody do kajaku. Kajak Swing je nabízen v jednomístné i dvoumístné verzi s prostorem pro bagáž v přídi i zádi – ty lze snadno otevřít a uzavřít pomocí zipů. Výbava lodě: kokpit se zipy na přídi a zádi, výztuhy kajaku, nastavitelná opěrka nohou, komfortní sedačky s opěrkami, výplet z pružného lana na přídi i zádi pro upevnění bagáže, madla k přenášení kajaku na přední i zadní palubě, suché zipy na kokpitu pro uchycení krycí zástěry, úchyt pro směrovou ploutev, push-push ventil, přetlakový ventil . Technická data: Délka (cm) 402, Šířka (cm) 87, Hmotnost (kg) 14,1, Max.nosnost (kg) 220, Materiál: dno a válce - Nitrilon®, kokpit - Hevealon, Počet osob 2, Průměr bočního válce (cm) 20,3, Počet vzduchových komor 3, Rozměr při sbalení (cm) 69 x 39 x 24, Rozměry kartonu7 00 x 400 x 255. Barva červeno/šedá nebo zeleno/šedá. Loď je možno objednat i jako SET včetně 2x krycí zástěry a drybagu 100ltr. v ceně 25.799,- Kč.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.27
Hmotnost
0.00

26.750Kč

nafukovací člun Gumotex Alfonso

Inovovaný rybářský člun ALFONSO se vyznačuje především výbornou stabilitou a dostatkem místa až pro 3 pasažéry (nebo 2 rybáře). Dá se použít s vesly, s pádly jako kánoe, nebo v kombinaci s motorem s krátkou nohou do 28kg hmotnosti. Nejvýraznější změnou prošlo také uchycení zrcadla, které je nyní mnohem robustnější a je možné na něj připevnit motor s maximálním výkonem až 5 hp = 3,7 kW. Člun také nově disponuje 5 základnami pro uchycení širokého spektra držáků a úchytů příslušenství (4 základny jsou z důvodu větší praktičnosti umístěny na bočních válcích a tak neubírají z vnitřního prostoru lodě, 5. základna je určena k případnému umístění na některou z pozic na prostřední či zadní sedačce). S kanoistickými pádly, bez motoru a vesel lze tuto loď použít ke sjíždění řek do stupně WW 2. Technická data: Délka: 430cm, Šířka: 125cm, Hmotnost: 32,7kg, Max. nosnost: 410kg, Materiál: NITRILON®, Max. počet osob: 3 osoby, Počet vzduchových komor: 3, Rozměry při sbalení (cm): 68 x 55 x 30, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI): 0,02 / 0,2 / 3,0. Výbava lodi: Zrcadlo na motor, sedačky z vodovzdorné překližky, 5 ks základen pro příslušenství, podlahová deska, držák rybářských prutů BORIKA, pružná lana na uchycení bagáže, bezpečnostní lano po obvodu lodi, uvazovací lano na přídi, úchyty na vesla, držáky pro uchycení vesel, push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, úchyty na připevnění baterie, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 135l.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.23
Hmotnost
0.00

41.999Kč

nafukovací kajak Gumotex Thaya

Revoluční nafukovací kajak THAYA využívající spojení jedinečného materiálu NITRILON® a technologie Dropstitch, používané u paddleboardových plováků, se vyznačuje výbornou stabilitou, tuhostí a ovladatelností. Unikátní spojení nafukovacích válců a moderní technologie Dropstich, tvoří universální kombinaci, která maximalizuje pohodlí uživatele a zlepšuje jízdní vlastnosti lodě. Dalšími charakteristickými vlastnostmi kajaku THAYA jsou nízká hmotnost a výborná sbalitelnost. Je vhodný pro rekreaci na jezerech a řekách do WW2. Přídavná přední paluba (volitelné příslušenství) chrání před přelitím vody přes špici a tím zvyšuje uživatelský komfort při jízdě, např. na moři. Lze jej použít ve verzi pro 1, 2 dospělé nebo 2 dospělé + 1 dítě. Technická data: Délka: 410cm, Šířka: 89cm, Hmotnost: 17,5kg, Max. nosnost: 230kg Materiál: NITRILON®, Max. počet osob: 2 dospělí + 1 dítě, Počet vzduchových komor: 3+2 / 4 / 6+2, Rozměry při sbalení (cm): 63 x 40 x 26, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI): 0,02/0,2/3,0 ; 0,05/0,5/7,2. Výbava lodi: posuvná přední a zadní opěrka nohou (pro úpravu na jednomístnou verzi,) komfortní nafukovací sedačka z drop-stitch materiálu, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, bezpečnostní lana na přídi a zádi, úchyt pro směrovou ploutev, směrová ploutev, push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 80l. Člun je dodáván se dvěma sedačkami. Třetí sedačku a přídavnou přední palubu je možné koupit zvlášť jako příslušenství.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.16
Hmotnost
0.00

35.500Kč

nafukovací kanoe Gumotex Ruby XL

Nová, větší loď Ruby XL je o 17cm širší než původní verze, a to při zachování skvělých jízdních vlastností. Dá se použít s vesly, s pádly jako kánoe, nebo v kombinaci s motorem. Změnou prošlo také uchycení zrcadla, které je nyní mnohem robustnější a je možné na něj připevnit motor s maximálním výkonem až 5 hp = 3,7 kW s krátkou nohou do hmotnosti 28kg. Loď Ruby XL je vhodná pro rekreační příbřežní plavbu na moři, nebo výlety po jezerech a klidnějších tocích. S kanoistickými pádly, bez motoru a vesel lze tuto loď použít ke sjíždění řek do stupně WW2. Technická data: Délka: 430cm, Šířka: 125cm, Hmotnost: 29kg, Max. nosnost: 410kg Materiál: NITRILON®, Max. počet osob: 3 osoby, Počet vzduchových komor: 3, Rozměry při sbalení (cm): 68 x 51 x 29, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI): 0,02 / 0,2 / 3,0. Výbava lodi: pružná lana na uchycení bagáže, úchyty na vesla, držáky pro uchycení vesel, bezpečnostní lano po obvodu lodi, zrcadlo na motor, sedačky z vodovzdorné překližky, uvazovací lano v přídi, push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, úchyty na připevnění baterie, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 135l.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.15
Hmotnost
0.00

44.420Kč

nafukovací člun Gumotex Colorado 450

Univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou, nebo pro sportovní sjezdy řek do stupně obtížnosti WW IV. Dvojité vzduchové komory hlavních válců zajišťují bezpečnost – v případě protržení vnější stěny hlavního válce zabezpečí vnitřní komora nouzové dojetí člunu. Otevřená záď – v případě zalití vodou v peřejích voda z člunu sama vytéká. Oficiální člun závodů Českého poháru v raftingu R4. Barevné provedení: 1. žluto-šedá, 2. zeleno-šedá. Výbava lodi: otevřená záď pro odtok vody, příčné válce - sedačky, úchyty pro chodidla, vyvazovací oko na přídi a zádi, bezpečnostní lano po obvodu lodi, Push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, přepravní vak . Technické parametry: délka 450 cm, šířka 160 cm, hmotnost 37,5 kg, nosnost 600 kg, max. počet osob 6.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.13
Hmotnost
0.00

38.720Kč

nafukovací kanoe Gumotex Orinoco 405 N

Víceúčelový nafukovací člun vhodný pro vodní turistiku, expedice, divokou vodu, ale i jako rodinný člun s pohonem na malý motor. Konstrukční řešení trupu zaručuje stabilitu a bezpečnost v peřejích do stupně WW4. Odtokový rukáv v zadní části podlahy zajišťuje odtékání vody při zalití lodě v peřejích. Barevné provedení: oranžovo-šedá. Výbava lodi: samovylévací dno s rolovacím uzávěrem, stehenní popruhy s bezpečnostní sponou, sedačky z vodovzdorné překližky s PE pěnou „comfort pad", vyvazovací oko na přídi a zádi, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, bezpečnostní lana na přídi a zádi, Push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 135l. Technické parametry: délka 405 cm, šířka 105 cm, hmotnost 26 kg, nosnost 350 kg. Materiál: Nitrilon.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.11
Hmotnost
0.00

46.999Kč

nafukovací kajak Gumotex K2 N

K2 je stabilní kajak s mnohostranným využitím: dvoumístný kajak pro výuku pádlování, kajak pro sjezdy divokých peřejí, expediční kajak pro několikadenní putování po řece. Symetrická konstrukce trupu a posuvné opěrky zad umožňují použití K2 i jako jednomístného kajaku. Speciální konstrukce dna umožňuje, že při zalití kajaku ve vlnách voda během několika sekund sama vyteče dvěma řadami otvorů mezi bočním válcem a dnem. K2 je designován pro oblast použití do obtížnostního stupně WW 4. Výbava lodi: samovylévací dno s otvory po obou stranách, dva posuvné příčné válce, opěrka nohou a bederní opěrka, stehenní popruhy, popruhová oka na upevnění bagáže, bezpečnostní úchyty na přídi a zádi, Twist ventilky, Push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 135l (K2). Barevné provedení: oranžovo-šedá. Technické parametry: délka 390 cm, šířka 100 cm, hmotnost 20 kg, nosnost 200 kg.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.10
Hmotnost
0.00

47.190Kč

nafukovací kajak Gumotex Rush 1

Univerzální kajak inovativní konstrukce dále rozvíjející možnosti technologie dropstitch, známé např. z paddleboardů (hydrodynamicky tvarovaná příď, vytvoření kýlu). Je vhodný jak pro rekreaci, vodácké toulky, na klidné hladiny jezer, plavbu podél mořského pobřeží, tak splouvání řek až do WW2. Pro lepší komfort za zhoršených povětrnostních podmínek jej lze vybavit kormidlem či odnímatelným kokpitem (doporučené příslušenství).  Technická data: Délka (cm) 355. Šířka (cm )81. Hmotnost (kg) 12. Max.nosnost (kg) 150. Materiál: Nitrilon®. Počet osob: 1. Rozměr při sbalení (cm) 65 × 40 × 28. 

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.8
Hmotnost
0.00

36.130Kč

nafukovací kanoe Gumotex Scout economy

SCOUT je nafukovací kanoe klasických tvarů, avšak zcela novodobé konstrukce. Hlavními přednostmi jsou obrovsky vnitřní prostor, vysoká nosnost, vyvážené jízdní vlastnosti a výborná rychlost jak na klidné, tak na divoké vodě (do WW3). To vše ocení jak dobrodruzi při dlouhých cestách s bagáži, tak lovci adrenalinu v peřejích i rodiny s dětmi při poklidných vyjížďkách. Ekonomická verze kanoe SCOUT je určena uživatelům, kteří nekladou vysoké nároky na vybavenost lodi a nejsou příliš orientováni na její výkon. Proto jim ani nebude vadit absence konstrukce T-Bones a v důsledku toho měkčí konstrukce lodi. Výbava lodě: vázací lano na přídi a zádi, bezpečnostní lano na přídi a zádi, trubková madla na přídi a zádi, přetlakový ventil ve dně lodi, push-push ventily, lepící souprava. Technická data. Délka (cm) 445. Šířka (cm) 95. Hmotnost (kg) 24. Max.nosnost (kg) 450, Materiál: Nitrilon®, Počet osob 3, Průměr bočního válce (cm)35 × 19, Počet vzduchových komor 3, Rozměr při sbalení (cm) 70 × 45 × 30, Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI)0,02 / 0,2 / 3,0, Rozměry kartonu 71 × 47 × 33.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.30
Hmotnost
0.00

26.999Kč

nafukovací kajak Gumotex Safari 330

SAFARI 330 je sportovní kajak se samovylévacím dnem určený pro sjezd divoké vody nižších stupňů obtížnosti nebo kajak pro příbřežní plavbu a surfování na moři. Nové SAFARI 330 je delší, širší a stabilnější. Je dostatečně prostorné i pro urostlejší vodáky a díky významně vylepšené stabilitě si na něm mohou užít peřejí i začínající kajakáři. Pod pružná lana na přídi a zádi kajaku snadno umístíte vodotěsný vak s osobními věcmi. Vybavení lodi: samovylévací dno s odtokovými otvory po obou stranách, nastavitelná opěrka nohou, stehenní popruhy, komfortní nafukovací sedačka s opěrkou zad, pružná lana na uchycení bagáže, madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci, úchyt pro směrovou ploutev, směrová ploutev, Push-push ventily, přetlakový ventil ve dně lodi, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 70l. Barevné provedení: červená/šedá. Technické parametry: délka 330, šířka 80, hmotnost 12 kg, nosnost 130 kg, materiál: Nitrilon.

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.5
Hmotnost
0.00

22.090Kč

nafukovací kajak Gumotex Framura

Nejrychlejší kajak z produkce Gumotexu určený na rekreační výlety a turistiku s možností umístění velkého množství bagáže. Umožňuje to bohatý prostor v přední a zadní části člunu. Kajak je vhodný na pádlování po moři a dlouhé plavby po jezerech, ale hodí se i na řeky s obtížností do WW1. Celý je krytý neodnímatelným kokpitem a vybavený pohodlnou sedačkou. Technické parametry: Délka: 410cm, šířka: 75cm, hmotnost: 16kg, max. nosnost: 180kg, max. počet osob: 1, průměr bočního válce: 27x16cm, počet vzduchových komor: 3+2, rozměry lodě ve vaku: 68x40x30. Barva červeno-šedá. Výbava lodě: vypouštěcí otvor na zádi lodi, výztuhy kajaku, kokpit se zipy na přídi a zádi, nastavitelná opěrka nohou, komfortní sedačky s opěrkami, výplet z pružného lana na přídi i zádi pro upevnění bagáže, madla k přenášení kajaku na přední i zadní palubě, obvodové bezpečnostní lano, úchyt pro směrovou ploutev, směrová ploutev, push-push ventil, přetlakový ventil, lepící souprava, vodotěsný transportní vak 100 l. Materiál: NITRILON®, kokpit PES tkanina s PUR nánosem. 

Výrobce
Gumotex
Model
1.3.1
Hmotnost
0.00

29.660Kč

Pojistná šňůra Hiko Leash Flexi Twist plus

Pojistná šňůra na uchycení pádla proti jeho případnému uplavání. Suchým zipem obepneme rukojeť pádla a karabinku na druhém konci připneme buď k lodi nebo k vestě. Verze s kroucenou šňůrou, která nepřekáží při pádlování.

Výrobce
Hiko
Model
11.22
Hmotnost
0.00

370Kč

Házecí pytlík Hiko Throw 20 m

Záchranný házecí pytlík nového střihu a designu. Vnitřní nosná pěna PE light foam zajišťuje plavání pytlíku po hladině, reflexní proužky pro snadnou viditelnost. Vnitřní plovoucí lano 20m délky o průměru 8mm. Dodává se ještě v délkách lana 15, 20 a 25m.

Výrobce
Hiko
Model
11.15
Hmotnost
0.00

990Kč

Házecí pytlík Hiko Throw 25 m

Záchranný házecí pytlík nového střihu a designu. Vnitřní nosná pěna PE light foam zajišťuje plavání pytlíku po hladině, reflexní proužky pro snadnou viditelnost. Vnitřní plovoucí lano 25m délky o průměru 8mm. Dodává se ještě v délkách lana 15, 20 a 25m.

Výrobce
Hiko
Model
11.14
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Házecí pytlík Hiko Kidney Towline

Záchranné tahací lano v kapse, integrované v bederním pásu s rychlorozpínací sponou. Pružná část lana s pevným dorazem usnadňuje manipulaci při záchraně.

Výrobce
Hiko
Model
11.13
Množství
2
Hmotnost
0.00

1.690Kč

vodácký nůž Rescue NTEC

Nový vodácký nůž s lehce tvarovanou rukojetí. V balení jsou nově pásky se suchým zipem pro přichycení k vestě. Cestovní nůž pro rychlé použití na odříznutí čehokoliv - provazu, lana nebo i chleba. Je zasunutý v umělohmotném pouzdře. Výběr ze 3 barev: modrá, žlutá a oranžová.

Výrobce
Hiko
Model
11.12
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Házecí pytlík No Name 20m

Házecí pytlík klasického válcového tvaru s horním uzavíráním popruhem s plastovou sponou. Obal z velmi pevné Cordury. Plovoucí lano průměr 10mm.

Výrobce
Noname
Model
11.31
Hmotnost
0.00

890Kč

Házecí pytlík No Name 15 m

Házecí pytlík klasického válcového tvaru s horním uzavíráním popruhem s plastovou sponou. Obal z velmi pevné Cordury. Plovoucí lano průměr 10mm..

Výrobce
Noname
Model
11.30
Hmotnost
0.00

790Kč

Házecí pytlík No Name 15 m MINI

Házecí pytlík s plovoucím lanem délky 15 metrů. Skvělá házečka v "kapesním" vydání. Ideální do kajaku, jelikož zabírá minimum místa.

Výrobce
Noname
Model
11.10
Množství
1
Hmotnost
0.00

790Kč

Karabina Prijon

Karabina s velkým vstupním otvorem pro snadné zacvaknutí žeřdě pádla. Nezbytná pomůcka každého kajakáře.

Výrobce
Prijon
Model
11.28
Množství
2
Hmotnost
0.00

320Kč

Karabina Hiko 7cm

Malé karabiny na přichycení spousty nezbytných vodáckých pomůcek jak k lodi tak k vestě. Nejsou vhodné na slaňování. K dostání v modré a oranžové barvě.

Výrobce
Hiko
Model
11.19
Hmotnost
0.00

140Kč

Karabina Hiko 9 cm

Malé karabiny na přichycení spousty nezbytných vodáckých pomůcek jak k lodi tak k vestě. Nejsou vhodné na slaňování.

Výrobce
Hiko
Model
11.20
Množství
2
Hmotnost
0.00

210Kč

Převracecí popruh Hiko Instructor Line

DOPRODEJ ! Převracecí popruh délky 2,5 metru. Spojení s pasem pomocí hopšňůry. Připevnění k pasu širokým popruhem s rychlorozepínací přezkou. Ve složeném stavu vše v malé samovylévací brašničce. Nezbytná součást vybavení raftových vůdců.

Výrobce
Hiko
Model
11.23
Množství
1
Hmotnost
0.00

360Kč

Hopšňůra Hiko

Pružné lano uvnitř odolného popruhu. V plném zatížení se dvojnásobně protáhne. Velikosti: I. (délka 40 cm), II. (délka 60 cm).

Výrobce
Hiko
Model
11.21
Množství
2
Hmotnost
0.00

400Kč

Plovák na pádlo Hiko+

Nafukovací plovák na list pádla. Užitečná pomůcka při vašich výpravách po jezerech a mořích.

Výrobce
Hiko
Model
11.16
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.290Kč

Chránič na autozahrádku Hiko 50 cm

Pěnová ochrana zabraňující odření Vaší lodě, ale i surfu a pod. K autozahrádce se rychle připevní 2 popruhy. Délka 50 cm.

Výrobce
Hiko
Model
11.27
Hmotnost
0.00

520Kč

Házecí pytlík No Name 21m Extreme

Házečka pro extrémní užití. Lano vydrží silný oděr a velikou zátěž. Extrémně silné lano 15mm lze využít i na krátké slanění s kajakem. Lano je testováno na 1000 kg v trhu. Tato házečka je nezbytným vybavením pro všechny vodáky na divoké vodě.

Výrobce
Noname
Model
11.26
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Házecí pytlík Hiko Proof 20 m

Házecí pytlík z vodotěsného materiálu, jehož výhodou je, že při opětovném hodu nabraná voda z pytlíku nevytéká a snadněji tak zasáhnete mířený cíl. Kónický střih zajišťuje snadnou manipulaci s lanem, jak při hodu, tak při opětovném plnění lana zpět do pytlíku. Pro lepší viditelnost pytlíku je vyroben v reflexní barvě. Nosná pěna zajišťuje plavání pytlíku po hladině. Vnitřní plovoucí lano 20 m délky o průměru 10 mm s nosností v tahu 10000N. Pytlík je vybaven úchyty pro připevnění k držáku do pasu. (Držák není součástí balení).

Výrobce
Hiko
Model
11.25
Množství
1
Hmotnost
0.00

1.190Kč

Házecí pytlík Hiko Throw 10 m

Záchranný házecí pytlík nového střihu a designu. Vnitřní nosná pěna PE light foam zajišťuje plavání pytlíku po hladině, reflexní proužky pro snadnou viditelnost. Vnitřní plovoucí lano 10m délky o průměru 8mm. Dodává se ještě v délkách lana 15, 20 a 25m.

Výrobce
Hiko
Model
11.24
Hmotnost
0.00

790Kč

Držák na házecí pytlík Hiko Proof

Držák na házecí pytlík PROOF. Vybaven oky k připevnění nezbytných drobností (karabiny, píšťalky, nože,...)

Výrobce
Hiko
Model
11.2
Hmotnost
0.00

710Kč

Neoprenové nákolenky NoName

Jednoduché neoprenové nákolenky vhodné pro C1, rodeo a pod. Velikost: S/M, L/XL.

Výrobce
Noname
Model
7.27
Hmotnost
0.00

360Kč

Pytlíky na pádlo NoName K1 neoprenové

Neoprenové návleky na pádlo. Ochrana proti chladu a odření rukou, přesto zaručují dokonalý kontakt s pádlem. Velikost: uni.

Výrobce
Noname
Model
7.28
Množství
1
Hmotnost
0.00

550Kč

Neoprenové ponožky Hiko Neo 5,0

Neoprenové ponožky z 5mm neoprenu s materiálem supratex na podrážce a thermoplush "chlupem" uvnitř pro zvýšení tepelného komfortu. Velikost: 4 - 13.

Výrobce
Hiko
Model
7.26
Hmotnost
0.00

790Kč

Neoprenové ponožky Hiko Neo 0,5 Slim

Pouze 0,5 mm tenký neopren poskytuje pocit, že nosíte druhou kůži. Neospan je extrémně pružný, takže neomezuje v pohybu. Slim produkty jsou ideální během chladných letních dnů při dlouhém pobytu ve vodě. Velikost: 4/5, 6/7, 8/9, 10/11, 12/13.

Výrobce
Hiko
Model
7.13
Množství
3
Hmotnost
0.00

560Kč

neoprenová čepička Hiko Lars

Vysoce hřejivý materiál Lars udrží hlavu horkou i v největším mrazu. Čepičky omezují zatékání vody do uší a chrání zvukovody před vodními rázy. Velikost: S/M, L/XL.

Výrobce
Hiko
Model
7.23
Množství
4
Hmotnost
0.00

540Kč

Neoprenové nákolenky Hiko Supratex

Neoprenové nákolenky z 3 mm neoprenu, v exponovaném místě oděruvzdorný Supratex. Ochrana kolen před prochladnutím a odřením. Velikost: S/M, L/XL.

Výrobce
Hiko
Model
7.22
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

Neoprenová čepička Hiko Neo 0.5 Slim

Vodácká čepice z elastického neoprenu, který výborně sedí a poskytuje dostatečnou tepelnou izolaci. Čepice má ploché švy, takže nehrozí, že by vás pod helmou tlačila. Materiál: NEOSPAN - Extra tenký a extrémně pružný oboustranný neopren. Velikost: S/M, L/XL.

Výrobce
Hiko
Model
7.21
Hmotnost
0.00

720Kč

Neoprenové nátepníky Hiko Neo 1,5

Neoprénové nátepníky zpevňují zápěstí a chrání citlivé šlachy před prochladnutím. Vyrobeno z 1,5 mm neoprenu. Velikost: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
7.20
Množství
3
Hmotnost
0.00

290Kč

Neoprenová čepička Hiko Lars SeaDaddy

Nová Larsová čepice s dotahováním po obvodu a neoprenovým kšiltem. Vhodná pro všechny vodácké aktivity, především pro seakajakáře. Velikost: S/M, L/XL.

Výrobce
Hiko
Model
7.19
Množství
2
Hmotnost
0.00

790Kč

Neoprenová čepička Hiko Beani

Superelastická čepička ze slabého neoprenu. Velikost: S/M, L/XL. Barva: azurová, černá, oranžová.

Výrobce
Hiko
Model
7.18
Hmotnost
0.00

490Kč

Neoprenová čepička Hiko Neo 3.0

Výborná ochrana proti chladu pod helmu. Střih zajišťuje také ochranu uší před přímým pronikáním vody. Neopren 3mm. Velikost: S/M, L/XL.

Výrobce
Hiko
Model
7.17
Množství
5
Hmotnost
0.00

490Kč

Neoprenové ponožky Hiko Neo 3,0

Neoprénové ponožky s materiálem supratex na podrážce. Použitelné jak do bot, tak samostatně. Velikost: 4 - 13. Pozn.: Pro výběr správné velikosti využijte naši tabulku velikostí (viz: odkaz na první stránce) nebo uveďte délku chodidla !

Výrobce
Hiko
Model
7.8
Množství
6
Hmotnost
0.00

490Kč

Pytlíky na pádlo Hiko K1 Muffle

Kombinace vnějšího nepropustného nylonu a vnitřního zapteplení materiálem Tecnopile – Teddy. Utěsněno neoprenenovou manžetou a stahováním na zápěstí pro maximální tepelnou pohodu. Vyztužená vstupní manžeta pro snadné oblékání. Velikost: uni.

Výrobce
Hiko
Model
7.16
Množství
1
Hmotnost
0.00

890Kč

Pytlíky na pádlo Hiko K1 neoprenové

Návleky na pádlo pro závodníky a všechny jezdce, kteří potřebují cítit pádlo v dlani a přitom chránit ruce před chladem. Velikost: uni.

Výrobce
Hiko
Model
7.15
Množství
1
Hmotnost
0.00

790Kč

Neoprenové ponožky EG Comfort 2.5

Neoprenové ponožky nad kotník, ideální pro veškeré vodní aktivity. Velikost: XS - UK 3-4 (EU 36-37,) S - UK 5-6 (EU 38-39), M - UK 7-8 (EU 40-42), L - UK 9-10 (EU 43-45), XL - UK 11-12 (EU 46-47), XXL - UK 13-14 (EU 48-49).

Výrobce
X Elements
Model
7.11
Množství
6
Hmotnost
0.00

365Kč

Neoprenové rukavice Hiko Grip

Silnější neoprénové rukavice s předehnutými prsty. V dlani PU protiskluzový nános, zabraňující prokluzování žerdě pádla. Velikost (šířka dlaně v cm): XXS, XS (6), S (7), M (8), L (9), XL (10), XXL (11).

Výrobce
Hiko
Model
7.10
Množství
9
Hmotnost
0.00

790Kč

Neoprenové boty EG River 5.0

5mm neoprenové boty na zip s středně tvrdou podrážkou.

Oděruvzdorné výztuhy na patě a nártu chrání proti prodření. Velikost: 36 - 48.

Výrobce
X Elements
Model
7.4
Množství
5
Hmotnost
0.00

890Kč