Kilometráže a mapy


časopis Padler

Vodácký magazín. OD ROKU 2016 VYCHÁZÍ 4x DO ROKA JAKO NÁSTUPCE ČASOPISU HYDRO. V prodeji též starší čísla.

Výrobce
HYDRO magazin
Model
16.58.
Množství
4
Hmotnost
0.00

85Kč

Kilometráž řek DKV 2. Südwesteuropa

Kilometráž řek Itálie, Španělska a Portugalska z edice DKV. Německy.

Výrobce
DKV
Model
16.10
Množství
1
Hmotnost
0.00

650Kč

Kilometráž řek DKV 3. Südfrankreich + Korsika

Kilometráž řek jižní Francie a Korsiky z edice DKV. Německy.

Výrobce
DKV
Model
16.11
Množství
1
Hmotnost
0.00

650Kč

Kilometráž řek DKV 4. Skandinavien

Kilometrář řek Dánska, Finska, Norska, Švédska a Islandu z edice DKV. Německy.

Výrobce
DKV
Model
16.12
Hmotnost
0.00

650Kč

Kilometráž řek DKV 5. Südosteuropa

NOVÉ ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ 2012 ! Kilometráž řek Albánie, Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Řecka, Chorvatska, Makedonie, Černé hory, Moldávie, Rumunska, Srbska, Slovinska, Turecka, Maďarska a Ukrajiny z edice DKV. Počet stran 672. Jazyk: německy.

Výrobce
DKV
Model
16.13
Hmotnost
0.00

650Kč

Kilometráž řek DKV 6. Nordfrankreich + Benelux

Kilometráž řek severní Francie, Belgie, Holandska a Lucemburska z edice DKV. Německy.

Výrobce
DKV
Model
16.15
Množství
1
Hmotnost
0.00

650Kč

Kilometráž řek DKV 7. Nordosteuropa

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ 2008. Kilometráž řek Polska, České rep., Slovenska, Estonska, Lotyšska, Litvy, Běloruska a Ruska z edice DKV. Německy.

Výrobce
DKV
Model
16.14
Množství
1
Hmotnost
0.00

650Kč

Kilometráž řek DKV 8. Grossbritannien + Irland

Kilometráž řek Velké Británie a Irska z edice DKV. Německy.

Výrobce
DKV
Model
16.37
Množství
1
Hmotnost
0.00

650Kč

kniha Bezpečně na tekoucí vodě (Petr Ptáček a kol.)

NOVÉ AKTUALIZOVANÉ A DOPLNĚNÉ VYDÁNÍ !! Po dlouhých letech konečně vychází kniha, která se zabývá prevencí a záchranou na řekách. Jmenuje se Bezpečně na tekoucí vodě. Publikace zahrnuje látku, kterou by měl znát každý, kdo chce jezdit na turistické i divoké vodě nebo kdo organizuje sjezd pro skupinu přátel či dětí. Skriptum, které obsahuje 104 stran formátu A4 spolu se stovkou obrázků a fotografií, tvoří rozsáhlé dílo z oblasti bezpečnosti na řekách. Je určeno převážně vodákům, kteří se záchranou začínají nebo jsou středně pokročilí. Mezi hlavní témata patří kromě vybavení také záchranné prostředky, sebezáchrana, záchrana ostatních i materiálu a to pomocí různých typů plavidel nebo prostředků, první pomoc, uzlování, rozpoznání nebezpečného jezu, výběr vhodné řeky, skupinový sjezd a mnoho dalších kapitol a praktických rad. Mezi úplné novinky patří i kapitola psychologie pro vedoucí, stres a stresové situace. Jednotlivé kapitoly jsou doplňovány skutečnými příběhy, aby si čtenář mohl uvědomit rizika vyplývající z podcenění některých situací. Skriptum by mělo oslovit vodáky, kteří umí pádlovat a ovládat loď. Výuce pádlování nebo základním záběrům se nevěnuje, ale naopak z těchto znalostí vychází a rozvíjí je. Takto obsáhlé vodácké dílo věnované bezpečnosti a prevenci ještě nebylo v ČR vydané. Pokud to myslíte s ježděním na řekách alespoň trochu vážně, určitě by nemělo chybět ve Vaší knihovničce.

Výrobce
Model
16.64
Množství
8
Hmotnost
0.00

225Kč

kniha Cena Adrenalinu

Cena adrenalinu - kniha plná emocí, napětí a adrenalinu. Jedná se o soubor skutečných obvykle dramatických vodáckých příběhů z náročných, ale i zcela lehkých řek z Čech nebo zahraničí. Na 42 poutavých příbězích doplněnými přes 100 barevnými fotografiemi sami budete mít možnost posoudit, jak při nedodržování základních prvků bezpečné jízdy může lehko dojít k nehodě, a to i se smrtelným zraněním. Voda je živel, a proto k ní musíme přistupovat s pokorou a respektem. Lektoři Vodácké školy záchrany se pokusili na reálných příbězích ukázat ty nejčastější chyby, které nejednou, přes zdánlivou banálnost, vyústily v tragickou událost. Všechny příběhy jsou reálné. Zažili je buď sami autoři, nebo si je nechali vyprávět od našich klientů. Nemusíte se bát. Řada historek končí drobnými oděrkami nebo jen úlekem a má často i humorný nádech. Cílem nebylo dodat na trh další knihu senzací, popisující pouze dech beroucí situace, které vyvolávají mrazení v zádech, ale vytvořit zodpovědně a systematicky uspořádané dílo zkušených lidí, sloužící k vyvarování se zbytečného hazardu s lidským životem. Počet stran: 176, vazba: vázaná V8, obsah: plnobarevný, rozměr: 163x235mm.

Výrobce
raft.cz
Model
16.122
Množství
9
Hmotnost
0.00

440Kč

kniha Standa Chládek: Po stopách lovců velryb v severním Pacifik

TEXT VYDAVATELE: Aleutské ostrovy jsou pro většinu lidí „ztracený kout světa uprostřed bouřlivých moří“. Dlouhý řetěz z velké části neobydlených ostrovů s činnými sopkami se rozprostírá mezi severním Pacifikem a Beringovým mořem, mezi americkou Aljaškou a ruskou Kamčatkou. I na těchto ostrovech dříve žili lidé, Aleuti-Unangan, kteří se dokázali skvěle přizpůsobit drsným přírodním podmínkám a díky hojnosti potravy z moře uměli na ostrovech nejen přežít, ale i vyvinout pokročilou civilizaci. Perspektiva, s níž autor v této knize přistupuje k popisu Aleutů a jejich domoviny, kajaků, lovu velryb, šamanského náboženství atd., je svým způsobem jedinečná: autor se svými partnery se několikrát vydal na Aleutské ostrovy v mořských kajacích podobných těm, v jakých před lety brázdili domorodci bouřlivá moře okolo ostrovů. Tato okolnost mu dala možnost hlubokého poznání světa Aleutů a zejména ocenění jejich kajakářského umění. Praktickou zkušenost v dobrodružstvích na moři okolo Aleutských ostrovů doplnil studiem literatury a aleutských artefaktů v muzeích v USA a v Rusku. Kniha je jedinečná v Čechách i v bývalém Československu, neboť je vůbec prvním dílem o Aleutských ostrovech a jejich obyvatelích, které zde bylo vydáno. Knižní text je doprovázen více než 300 fotografiemi jednak z autorových expedic, jednak aleutských artefaktů z muzejních sbírek, mapami a dobovými ilustracemi z 18. a 19. století. Vydavatel: Nakladatelství Pavel Mervart 2016. Počet stran: 282 vázaná. Rozměr: 190x275mm.

Výrobce
Model
16.131
Množství
2
Hmotnost
0.00

379Kč

kniha Záchrana z válce (Petr Ptáček a kol.)

VYPRODÁNO ! Po loňském vydání knihy Bezpečně na tekoucí vodě vychází další kniha o záchraně pod názvem Záchrana z válce. Tentokráte není zaměřena obecně na širokou problematiku bezpečného sjezdu, ale již na dovednosti v konkrétní situaci. Tím je záchrana z velmi nebezpečného místa, jakým je vodní válec. Mezi hlavní témata patří nebezpečí při sjíždění jezu s válcem, sebezáchrana z válce, záchrana plaváčka ze břehu a záchrana posádky v lodi ve válci. Na 50 stranách formátu A5 a na dalších 4 stranách barevné přílohy s fotkami jezů je popsáno mnoho technik a způsobů, jak pomoci sám sobě, nebo někomu jinému. Text je doprovázen 50 obrázky nebo fotografiemi a dále 10 skutečnými příběhy vodáků z válce. Jedná se opět o jedinečnou publikaci, která v ČR nikdy nebyla na toto téma vydaná.

Výrobce
Model
16.74
Hmotnost
0.00

129Kč

Mapa Gorges De L´Ardéche

NOVINKA ! Turistická mapa kaňonu francouzské řeky Ardéche v měřítku 1:25000. Jednostranný barevný tisk. Rozměr v rozloženém stavu 95x131cm, v složeném stavu 11,5x24cm. Vydavatel: IGN (č. 2939OT)

Výrobce
Model
16.109
Množství
1
Hmotnost
0.00

299Kč

Mapa Gorges Du Tarn

NOVINKA ! Turistická mapa kaňonu francouzské řeky Tarn v měřítku 1:25000. Jednostranný barevný tisk. Rozměr v rozloženém stavu 95x131cm, v složeném stavu 11,5x24cm. Vydavatel: IGN (č. 2640OT)

Výrobce
Model
16.110
Množství
1
Hmotnost
0.00

299Kč

Mapa Gorges Du Verdon

NOVINKA ! Turistická mapa kaňonu francouzské řeky Verdon v měřítku 1:25000. Jednostranný barevný tisk. Rozměr v rozloženém stavu 95x131cm, v složeném stavu 11,5x24cm. Vydavatel: IGN (č. 3442OT).

Výrobce
Model
16.111
Množství
2
Hmotnost
0.00

299Kč

Vodácká mapa (A) Die Gail

NOVINKA ! Vodácká, cyklo a MTB mapa údolí rakouské řeky Gail. Řeka je vodácky zmapována od Untertillach po soutok s Drau u Villachu. Mapa je doplněna množstvím barevných fotografií. Určeno pro všechny milovníky divoké vody. Měřítko: 1:60t. Vydavatel: Pollner Verlag. Vydání: září 2011.

Výrobce
Model
16.51
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (A) Rakousko

Vodácká mapa rakouských řek v měřítku 1:450000 s speciální přílohou plavební mapy Dunaj v úseku Passau - Bratislava v měřítku 1:75000. Německy. 3. vydání 2006.

Výrobce
Jubermann
Model
16.22
Množství
1
Hmotnost
0.00

509Kč

Vodácká mapa (A) Steirische Salza

NOVINKA ! Vodácká mapa po vyhlášené rakouské řece Salze. Řeka je vodácky zmapována od obce Gusswerk, přes Wildalpen po soutok s Enns. Vodácky zmapovány i části přítoků Rotmoosbach, Lassingbach a Hinterwidalpenbach. Doplněno množstvím barevných fotografií. Měřítko: 1:50t. Vydavatel: Pollner Verlag. Vydáno: září 2011.

Výrobce
Model
16.75
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (CZ) Berounka

Mapa obsahuje kompletní vodácké informace tj. říční kilometráž, označení nebezpečných úseků, odkazy na detailní schéma jezů, poskytující přehled o možnosti přenášení či sjíždění. Kromě toho má mapa klasický turistický obsah, tedy značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti apod. Výřezy plánů center měst poskytují podrobnější představu o turistické infrastruktuře a kulturních zajímavostech proplouvaných měst. Doprovodný text s popisem toku charakterizuje postupně průběh toku řeky s odkazem na mapu. Zdůrazňuje nebezpečná místa nebo upozorňuje na zajímavosti nejbližšího okolí řeky. Součástí textové části jsou i důležitá telefonní čísla (Policie ČR, Hasiči, Zdravotní záchranná služba apod.), odkazy na nejvýznamnější kulturně historické zajímavosti v okolí řeky a popis turisticky zajímavých míst. Měřítko: 1:50 000. Formát: 120 x 225 mm (rozložená 960 x 670 mm). Vazba: skládaná. Vydání: 1. Vydala: Kartografie.

Výrobce
Model
16.107
Množství
7
Hmotnost
0.00

59Kč

vodácká mapa (CZ) Lužnice

NOVINKA 2014 ! Skladnější a levnější verze vodáckého průvodce. Vodácká mapa Lužnice, Nové řeky a dolního toku Nežárky s kilometráží, nákresy a snímky jezů, popisy tábořišť a kempů, s hospodami a restauracemi. Oboustranná mapa v měřítku 1:50t. od Suchdola nad Lužnicí po Tábor. Skládaná. Rozměr ve složeném stavu 107x165mm, v rozloženém 95x65,5cm. Vydavatel: Shocart 2014.

Výrobce
Shocart
Model
16.130
Množství
5
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (CZ) Moravice

NOVINKA ! JIŽ SKLADEM ! Vodácko-cyklisticko-turistická mapa Moravice a okolí u Opavy. Z jedné strany je mapa cyklisticko-turistická a z druhé strany mapa vodácká, která znázorňuje všechny důležité splavy, u kterých je zobrazeno kudy splavy sjíždět nebo přenášet lodě. Celkově je mapa složena tak, aby vodáci nemuseli rozkládat celou mapu, ale pouze otáčeli strany, jako leporelo. Mapa je dodávána v uzavíratelném sáčku. Řeka je mapově zpracována od přehrady Kružberk (ř.km 45,5) až po ústí do řeky Opavy (ř.km 0).

Výrobce
Model
16.105
Množství
17
Hmotnost
0.00

79Kč

vodácká mapa (CZ) Ohře

NOVINKA 2016 ! Skladnější a levnější verze vodáckého průvodce. Vodácká mapa Ohře s kilometráží, nákresy a snímky jezů, popisy tábořišť a kempů, s hospodami a restauracemi. Oboustranná mapa v měřítku 1:40t. Skládaná. Rozměr ve složeném stavu 107x165mm, v rozloženém 95x65,5cm. Vydavatel: Shocart 2016.

Výrobce
Shocart
Model
16.65
Množství
1
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (CZ) Otava

Nová vodácká skládaná mapa řeky Otavy. Mapa toku s kompletními vodáckými informacemi a schématickými nákresy jezů, podrobná kilometráž, označení nebezpečných úseků. Mapa má i klasický turistický obsah, tzn. značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti a pod. Součástí mapy jsou i plány měst Sušice, Horažďovice, Písek a Strakonice. Měřítko: 1:50000, formát složené mapy: 120x225mm, rozložené 668x450mm, vydavatel: Kartografie Praha.

Výrobce
Model
16.68
Množství
6
Hmotnost
0.00

59Kč

Vodácká mapa (CZ) Vltava

Nová vodácká skládaná mapa řeky Vltavy. Mapa toku s kompletními vodáckými informacemi a schématickými nákresy jezů, podrobná kilometráž, označení nebezpečných úseků. Mapa má i klasický turistický obsah, tzn. značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti a pod. Součástí mapy jsou i plány měst Český Krumlov, České Budějovice a Hluboká nad Vltavou. Měřítko: 1:50000, formát složené mapy: 120x225mm, rozložené 480x668mm, vydavatel: Kartografie Praha.

Výrobce
Model
16.69
Množství
3
Hmotnost
0.00

59Kč

Vodácká mapa (CZ) Vltava (edice Geobaze)

Mapa obsahuje kompletní vodácké informace, tj. říční kilometráž, označení nebezpečných úseků, odkazy na detailní schéma jezů, poskytující přehled o možnosti přenášení či sjíždění. Kromě toho má mapa klasický turistický obsah, tedy značené turistické trasy, možnosti občerstvení, ubytování, turistické zajímavosti apod. Výřezy plánů center měst (Český Krumlov, České Budějovice a Hluboká nad Vltavou) poskytují podrobnější představu o turistické infrastruktuře a kulturních zajímavostech proplouvaných měst. Doprovodný text s popisem toku charakterizuje postupně průběhu toku řeky s odkazem na mapu. Zdůrazňuje nebezpečná místa nebo upozorňuje na zajímavosti nejbližšího okolí řeky. Součástí textové části jsou i důležitá telefonní čísla (Policie ČR, Hasiči, Zdravotní záchranná služba apod.), odkazy na nejvýznamnější kulturně historické zajímavosti v okolí řeky a popis turisticky zajímavých míst. Měřítko: 1:50 000, formát: 120x225mm, vadavatel: Geodezie v edici Geobaze 2006.

Výrobce
Model
16.106
Množství
8
Hmotnost
0.00

58Kč

Vodácká mapa (D) Bodensee

NOVINKA ! Vodácká mapa jezera Bodensee včetně části zdrojnice od vodopádu Rheinfall u Schaffhausen. Doplněna množstvím barevných fotografií. Vhodné pro všechny seakajakáře, ale i kanoisty. Měřítko: 1:70t. (1km = 1,43cm). Vydavatel: Pollner Verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
La Ola
Model
16.118
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (D) Der Regen

NOVINKA ! Vodácká mapa Černé Řezné (Schwarzer Regen) od česko-německých hranic po soutok s Bílou Řeznou (Weisser Regen) u Blaibachu a dále po Řezné (Regen) přes Cham, Roding, Nittenau a Regenstauf k ústí do Dunaje v Regensburgu. Mapa zahrnuje i část vodácky využívané řeky Naab od Teublitz po Regensburg. Množství barevných fotografií. Vhodné pro kanoisty a v nižších úsecích i pro seakajakáře. Měřítko: 1:70t. Vydavatel: Pollner Verlag. Vydání: září 2011.

Výrobce
La Ola
Model
16.117
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (D) Die Altmühl

NOVINKA ! Vodácká mapa německé řeky Altmühl od Treuchtlingen po ústí do kanálu Dunaje u Dietfurtu a dále po kanále Dunaje do Dunaje u Kelheimu a po Dunaji k soutoku s řekou Naab u Regensburgu. Vhodná řeka pro všechny seakajakáře, ale i kanoisty. Doplněno množstvím barevných fotografií. Měřítko 1:70t. (1km = 1,43cm). Vydavatel. Pollner Verlag. Vydání: září 2011.

Výrobce
La Ola
Model
16.62
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (D) Elbe I.

Vodácká mapa řeky Labe (E1 Wassersport Wanderatlas Elbe) na německém území v úseku Děčín - Havelmündung. 1:100000. Německy.

Výrobce
Model
16.54.
Hmotnost
0.00

349Kč

Vodácká mapa (D) Elbe II.

Vodácká mapa řeky Labe (E2 Wassersport Wanderatlas Elbe) na německém území v úseku Havelberg - ústí do moře u města Cuxhaven. 1:100000. Německy.

Výrobce
Model
16.55.
Hmotnost
0.00

349Kč

Vodácká mapa (D) Elbe III.

Vodácká mapa (E3 Südlich der Unteren Elbe) zahrnující jižní oblasti povodí dolního Labe před ústím do moře. Medem, Hadelner kanal, Oste, Schwinge, Lühe, Este, Luhe, Illmenau, Jeetzel, Biese. 1:100000. Německy. Formát: 14,8x21cm, 56 stran.

Výrobce
Model
16.56.
Množství
1
Hmotnost
0.00

349Kč

Vodácká mapa (D) Elbe IV.

Vodácká mapa (E4 Nördlich der Unteren Elbe) zahrnující severní povodí dolního Labe před ústím do moře. Stör, Krückau, Pnnau, Alster, Bille, Elbe-Lübeck kanal, Trave, Schilde, Sude, Rögnitz, Löcknitz. 1:100000. Německy. Formát: 14,8x21cm.

Výrobce
Model
16.57.
Množství
1
Hmotnost
0.00

349Kč

Vodácká mapa (D) Isar

NOVINKA ! Vodácká mapa německé řeky Isar od Scharnitz do Mnichova v měřítku 1:50 000 s množstvím barevných fotografií. Rozměr složené mapy 12x24,5 cm, rozložené 48x98cm. Oboustraně laminováno. Vydavatel: Pollner verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.80.
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (D) Německo 1. nordwest

Vodácká mapa německých řek, oblast severozápad. Německy.

Výrobce
Jubermann
Model
16.16
Množství
1
Hmotnost
0.00

359Kč

Vodácká mapa (D) Německo 2. west

Vodácká mapa německých řek, oblast západ. Německy. Měřítko 1:450 000; Mapové výseče řek Ems, Werse, Vechte, Lippe, Ruhr, Wupper, Erft, Sieg, Lahn, Diemel, Nehte a Emmer v měřítku 1:100 000. 4. vydání 2000.

Výrobce
Jubermann
Model
16.17
Množství
1
Hmotnost
0.00

490Kč

Vodácká mapa (D) Německo 3. südwest

Vodácká mapa německých řek, oblast jihozápad. Německy. Měřítko 1:450 000, mapové výseče jezů a plavebních komor řek Rhein, Neckar, Main, Mosel a Saar v měřítku 1:10000 resp. 1:7500. 3. vydání 1998.

Výrobce
Jubermann
Model
16.18
Množství
1
Hmotnost
0.00

299Kč

Vodácká mapa (D) Německo 4. südost

AKTUALIZOVANÉ VYDÁNÍ ! Vodácká mapa německých řek, oblast jihovýchod. Německy. Měřítko 1:450000, mapové výseče řek Altmühl, Naab a Regen v měřítku 1:100000. 5. vydání 2008.

Výrobce
Jubermann
Model
16.19
Hmotnost
0.00

299Kč

Vodácká mapa (D) Německo 6. nordost

AKTUALIZOVANÉ VYDÁNÍ ! Vodácká mapa německých řek, oblast severovýchod. Německy. Měřítko 1:450000, mapová výseč Mecklenburských jezer v měřítku 1:100000. 7. vydání 2008.

Výrobce
Jubermann
Model
16.20
Hmotnost
0.00

299Kč

Vodácká mapa (D) Německo 7. ost

Vodácká mapa německých řek, oblast východ. Německy. Měřítko 1:450000, mapové výseče řek Saale, Unstrut a Zschopau v měřítku 1:125000. 4. vydání 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.21
Hmotnost
0.00

299Kč

Vodácká mapa (F) Ardéche

NOVINKA ! Vodácká mapa vyhlášené francouzské řeky Ardéche včetně přítoků Chassezac, Baume a Ligne v měřítku 1.50t. Nejznámnější část se skalním obloukem Pont d´Arc v měřítku 1:40t. a nákresy obtížnějších míst. Rozměr složené mapy 114x244mm, rozměr rozložené mapy 490x685mm. Mapa je opatřena voděodolnou laminací. V mapě podrobné značení obtížnosti jednotlivých úseků toku, možnosti táboření v kempech, místa pro piknik, pláže atd. doplněny barevnými fotografiemi toku a okolí. Vydavatel Pollner verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.78.
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (F) Korsika

Vodácká mapa ostrova Korsika v měřítku 1:125t. Přehledné značení přístupových cest, nasedacích a vysedacích míst, označení obtížnosti jednotlivých úseků. Doplněno množstvím barevných fotografií. Vydavatel: Pollner verlag.

Výrobce
Model
16.122
Hmotnost
0.00

360Kč

Vodácká mapa (F) La Dordogne - Vézére

NOVINKA ! Vodácká mapa francouzské řeky Vézére v měřítku 1:60 000. Oboustranný tisk doplněný barevnými fotografiemi. Formát rozložené mapy 49 x 69 cm. Formát složené mapy 11,5 x 24,5 cm. Voděodolná laminovaná úprava. Vydavatelství: Pollner verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.77.
Množství
2
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (F) Tarn

NOVINKA ! Vodácká mapa francouzské řeky Tarn v měřítku 1:50 000. Oboustranný tisk doplněný barevnými fotografiemi. Formát rozložené mapy 49 x 69 cm. Formát složené mapy 11,5 x 24,5 cm. Voděodolná laminovaná úprava. Vydavatelství: Pollner verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.76.
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácká mapa (H) Dunaj III.

Vodácká mapa řeky Dunaj v úseku Budapest (1656,5km) - Dunaújváros (1573km).Celkem 27 mapových listů v měřítku 1:25000 doplněno informačními texty a barevnými fotografiemi. Rozměr 122x205mm. Počet stran 16. Jazyk maďarsky. Vydavatel: Cartographia Budapest 1. vydání 2001.

Výrobce
Model
16.44
Hmotnost
0.00

229Kč

Vodácká mapa (H) Dunaj IV.

Vodácká mapa řeky Dunaj v úseku Dunaújváros (1578km) - statní hranice (1433km). Celkem 30 mapových listů v měřítku 1:25000 doplněno informačními texty a barevnými fotografiemi. Rozměr 122x205mm. Počet stran 16. Jazyk maďarsky. Vydavatel: Cartographia Budapest 2. vydání 2001.

Výrobce
Model
16.45
Množství
1
Hmotnost
0.00

229Kč

Vodácká mapa (H) Hernád

Vodácká mapa maďarské řeky Hernád v měřítku 1:50000.

Výrobce
Kartografia Budapest
Model
16.40
Množství
1
Hmotnost
0.00

199Kč

Vodácká mapa (PL) Brda

Vodácká mapa polské řeky Brda. Podrobné mapové listy řeky v úseku Nowa Brda - Bydgoszcz v měřítku 1:60000. Provedení na voděodolném papíře. Formát 22,5x97,5cm, po složení 12x22,5cm. Vyd.: Ekograf.

Výrobce
Kartografia Budapest
Model
16.41
Množství
5
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (PL) Czarna Hańcza

Vodácká mapa polské řeky Czarna Hańcza. Podrobné mapové listy řeky v úseku Jezero Hańcza - Augustów v měřítku 1:60000. Provedení na voděodolném papíře. Formát 22,5x97,5cm, po složení 12x22,5cm. Vyd.: Ekograf.

Výrobce
Kartografia Budapest
Model
16.39
Množství
9
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (PL) Drawa

Vodácká mapa polské řeky Dráva. Podrobné mapové listy řeky v úseku od jezera Drawsko po Krzyž. Měřítko 1:60000. Formát 22,5x97,5cm, po složení 12x22,5cm. Provedení na voděodolném papíře. Vyd.: Ekograf

Výrobce
Kartografia Budapest
Model
16.39
Množství
4
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (PL) Krutynia

Vodácká mapa polské řeky Krutynia. Podrobné mapové listy řeky v úseku Warpuny - Jabloń v měřítku 1:50000. Provedení na voděodolném papíře. Formát 22,5x97,5cm, po složení 12x22,5cm. Vyd.: Ekograf. Rok: 2011.

Výrobce
Model
16.120
Množství
9
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (PL) Pilawa - Gwda - Rurzyca

Vodácká mapa polských řek Pilawa a Gwda (úseky Sikory - Dobrzyca - Ujšcie) a Rurzyca (úsek Trzebieszki - Krepsko). Podrobné mapové listy řek v měřítku 1:50000. Provedení na voděodolném papíře. Formát 22,5x97,5cm, po složení 12x22,5cm. Vyd.: Ekograf. Rok: 2011.

Výrobce
Model
16.121
Množství
7
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (PL) Slupia

Vodácká mapa polské řeky Slupia. Podrobné mapové listy řeky v úseku Gowidlino - Ustka (ústí do moře) v měřítku 1:50000. Provedení na voděodolném papíře. Formát 22,5x97,5cm, po složení 12x22,5cm. Vyd.: Ekograf. Rok: 2011.

Výrobce
Model
16.119
Množství
8
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (PL) Wda

Vodácká mapa polské řeky Wda. Podrobné mapové listy řeky v úseku Lipusz - Świecie v měřítku 1:60000. Provedení na voděodolném papíře. Formát 22,5x97,5cm, po složení 12x22,5cm. Vyd.: Ekograf.

Výrobce
Model
16.46
Množství
5
Hmotnost
0.00

99Kč

Vodácká mapa (SLO) Soča

NOVINKA ! Vodácká mapa slovinské řeky Soča v měřítku 1:50 000 doplněna množstvím barevných fotografií. Rozměr složené mapy 12x25cm, rozložené 50x72cm. Oboustraně laminováno. Popisy anglicky, německy a slovinsky. Vydavatel: Pollner verlag. Vydání: září 2007.

Výrobce
Jubermann
Model
16.79.
Množství
7
Hmotnost
0.00

399Kč

Vodácký průvodce (CZ) Berounka

Vodácký průvodce Berounky, obsahující kilometráž toku a přítoků, podrobné mapy v měřítku 1:50000, nákresy a fotografie jezů a popis zajímavostí v okolí.

Výrobce
Shocart
Model
16.8
Množství
4
Hmotnost
0.00

139Kč

Vodácký průvodce (CZ) Lužnice

Vodácký průvodce Lužnice, Nové řeky a Nežárky, obsahující kilometráž toku a přítoků, podrobné mapy v měřítku 1:50000, nákresy a fotografie jezů a popis zajímavostí v okolí.

Výrobce
Shocart
Model
16.6
Množství
6
Hmotnost
0.00

139Kč

vodácký průvodce (CZ) Morava

Vodácký průvodce Moravy, obsahující kilometráž toku, podrobné mapy v měřítku 1:50000, nákresy a fotografie jezů a popis zajímavostí v okolí.

Výrobce
Shocart
Model
16.52
Množství
8
Hmotnost
0.00

139Kč

Vodácký průvodce (CZ) Odra a Olše

Vodácký průvodce po slezských řekách Odra a Olše. Mapové listy v měřítku 1:50t. a množství podrobných informací o řekách a okolí činí z této brožury nepostradatelného pomocníka každého vodáka. Řeka Odra je zmapována v úsecích Ostrava - Koblov, soutok s Ostravicí, Antošovická lávka, Starý Bohumín, soutok Odry s Olší, Krzyźanowice (PL) a řeka Olše v úsecích Závada, Věřňovice, soutok s Odrou. Rozměr ve složeném stavu 146x210mm. Počet stran 17. Dvojjazyčný text česky a polsky.

Výrobce
Model
16.125
Množství
8
Hmotnost
0.00

49Kč

Vodácký průvodce (CZ) Ohře

Vodácký průvodce Ohře, obsahující kilometráž toku, podrobné mapy v měřítku 1:50000, nákresy a fotografie jezů a popis zajímavostí v okolí.

Výrobce
Shocart
Model
16.4
Hmotnost
0.00

139Kč

Vodácký průvodce (CZ) Otava

Vodácký průvodce Otavy, obsahující kilometráž toku a přítoků, podrobné mapy v měřítku 1:50000, nákresy a fotografie jezů a popis zajímavostí v okolí.

Výrobce
Shocart
Model
16.7
Množství
8
Hmotnost
0.00

139Kč

Vodácký průvodce (CZ) Sázava

Vodácký průvodce Sázavy, obsahující kilometráž toku a přítoků, podrobné mapy v měřítku 1:50000, nákresy a fotografie jezů a popis zajímavostí v okolí.

Výrobce
Shocart
Model
16.5
Množství
3
Hmotnost
0.00

139Kč

vodácký průvodce (CZ) Vltava

Vodácký průvodce Vltavy, obsahující kilometráž toku, podrobné mapy v měřítku 1:50000, nákresy a fotografie jezů a popis zajímavostí v okolí.

Výrobce
Shocart
Model
16.3
Množství
5
Hmotnost
0.00

139Kč

Vodácký průvodce (LV) Gauja

Vodácký průvodce lotyšské řeky Gauja od jezera Zobols, národním parkem Gauja až k ústí do Rižského zálivu u města Riga. Celkem 445 km toku. Vytištěno na voděodolném papíře, vázáno v kroužkové vazbě s průhlednými pevnými deskami. 54 stran, z toho 19 mapových listů toku řeky v měřítku 1:75 000. Podrobná kilometráž, možnosti ubytování, občerstvení atd. Formát: 115x190mm. Jazyk: polsky nebo německy (uveďte do poznámky objednávky), Autor: Jan Kramek, Vydavatelství: Pascal 2004.

Výrobce
pascal
Model
16.89
Množství
3
Hmotnost
0.00

429Kč

Vodácký průvodce (PL) Czarna Hańcza

Vodácký průvodce polské řeky Czarna Hańcza od jezera Wigry do obce Rygol a dále Kanal Augustowski do Augustówa. Vytištěno na voděodolném papíře, vázáno v kroužkové vazbě s průhlednými pevnými deskami. 30 stran, z toho 9 mapových listů toku řeky v měřítku 1:50 000. Podrobná kilometráž, možnosti ubytování, občerstvení atd. Formát: 115x190mm. Jazyk: polsky, Autor: Marek Kwaczonek, Vydavatelství: Pascal 2006.

Výrobce
pascal
Model
16.84
Množství
1
Hmotnost
0.00

309Kč

Vodácký průvodce (PL) Krutynia

Vodácký průvodce krajem Mazurských jezer po řece Krutynia od jezera Gieladzkie po jezero Brzozolasek. Vytištěno na voděodolném papíře, vázáno v kroužkové vazbě s průhlednými pevnými deskami. 38 stran, z toho 11 mapových listů toku řeky v měřítku 1:50 000. Podrobná kilometráž, možnosti ubytování, občerstvení atd. Formát: 115x190mm. Jazyk: polsky, Autor: Marek Kwaczonek, Vydavatelství: Pascal 2006.

Výrobce
pascal
Model
16.83
Množství
2
Hmotnost
0.00

309Kč

Vodácký průvodce (PL) Radunia

Vodácký průvodce polské řeky Radunia zahrnující jezera Raduńskie dolne a górne, jezero Male Brodno, Wielkie Brodno, Ostrzyckie, Potulskie a Dabrowskie, tok Radunie k ústí do Motlawy u Gdáňska. Vytištěno na voděodolném papíře, vázáno v kroužkové vazbě s průhlednými pevnými deskami. 31 stran, z toho 9 mapových listů toku řeky v měřítku 1:50 000. Podrobná kilometráž, možnosti ubytování, občerstvení atd. Formát: 115x190mm. Jazyk: polsky, Autor: Zbigniew Galiński, Vydavatelství: Pascal 2004.

Výrobce
pascal
Model
16.78
Množství
2
Hmotnost
0.00

339Kč

Vodácký průvodce (PL) Radunia szlaki wodne

Další novinka z malých praktických průvodců vydavatelství Kraj, na polskou řeku Radunia autora Marka Lityńského. Publikace formátu 12x17cm přináší na 62 stranách klasickou kilometráž řeky Radunia s jezerami Raduńskimi a Ostrzyckiemi až po ústí do Baltského moře v Gdańsku včetně Kanalu Raduni a části přítoků Moltawa a Martwa Wisla. Celý tok včetně přítoků je zpracován i na barevných mapových listech v měřítku 1:75000. Přílohou jsou mapy centra Gdańska, schéma Kaskada dolnej Raduni a nezbytné barevné fotografie řeky a zajímavostí v okolí. Jazyk: polsky, vydavatelství Kraj 2005.

Výrobce
Model
16.112
Množství
1
Hmotnost
0.00

219Kč

Vodácký průvodce (PL) Slupia

Vodácký průvodce polské řeky Slupia od jezera Gowidlińskie přes město Slupsk k ústí do Baltského moře u Ustky. Vytištěno na voděodolném papíře, vázáno v kroužkové vazbě s průhlednými pevnými deskami. 30 stran, z toho 11 mapových listů toku řeky v měřítku 1:50 000. Podrobná kilometráž, možnosti ubytování, občerstvení atd. Formát: 115x190mm. Jazyk: polsky, Autor: Zbigniew Galiński, Vydavatelství: Pascal 2003.

Výrobce
pascal
Model
16.79
Množství
4
Hmotnost
0.00

309Kč

Vodácký průvodce (PL) Wda szlaki wodne

Nově vám přinášíme vodáckého průvodce polské řeky Wda z vydavatelství Kraj autora Zbigniewa Galińskeho. Praktická malá publikace formátu 12x17cm nabízí klasickou kilometráž řeky a 13 barevných mapových listů v měřítku 1:75000 od jezera Wieckie až po ústí do Wisly u města Świecie. Dále pak kilometráže a jednotlivé mapové listy přítoků Trzebiocha, Pilica (Borowa), Kanal Wdy a Studzieniczna Struga, Niechwaszcz, Kalebnica, Šwieta Struga a Prusina. Samostatná mapka centra města Świecie a 7 stran berevných fotografií řeky a zajímavostí v okolí. Jazyk: polsky, 88 stran, vydavatelství Kraj 2004.

Výrobce
Model
16.102
Hmotnost
0.00

219Kč

Vodácký průvodce Piemont

50 vodáckých tras ve vyhlášené oblasti Piemontu. Autor: Gert Spilker, Klemens Binninger. Jazyk: německy. Počet stran: 229. Formát: 14x20cm.

Výrobce
Model
16.72
Množství
1
Hmotnost
0.00

620Kč

Vodácký průvodce Tessin

Oblast Tessino, vstupní brána do Piemontu je tématem tohoto průvodce. Kromě možností treků a canyoningu se průvodce především zaměřuje na jednu z nejkrásnějších řek Evropy Versaca a množství dalších řek a říček. Autor: Gert Spilker. Jazyk: německy: Počet stran: 156. Formát: 22x20cm.

Výrobce
Model
16.71
Množství
1
Hmotnost
0.00

620Kč

Vodácký průvodce White Water Alps South

TŘETÍ ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ 2011 ! Vodácký průvodce po 65 klasických kajakových a raftových řekách Francie, Itálie a Švýcarska. Autor Peter Knowles. Anglicky.

Výrobce
Model
16.27
Hmotnost
0.00

739Kč

Vodácký průvodce White Water Massif Central

Vodácký průvodce po řekách jižní Francie. Anglicky. Autor: Peter Knowles.

Výrobce
Model
16.53
Množství
1
Hmotnost
0.00

599Kč

Vodácký průvodce White Water Pyrénées

Vodácký průvodce po nejkrásnějších řekách španělských a francouzských Pyrenejí. Autor Patrick Santal. Anglicky.

Výrobce
Model
16.28
Množství
3
Hmotnost
0.00

739Kč

Vodácký průvodce World White Water

Vodácký průvodce po nejkrásnějších řekách světa. Od Severní a Jižní Ameriky, přes Afriku, Evropu a Asii až po Indonesii, Austrálii a Nový Zéland. Autor Jim Cassidy a Dan Dunlap. Anglicky.

Výrobce
Model
16.34
Množství
1
Hmotnost
0.00

799Kč

1 - 1 (z 1 produktů)

Kilometráže řek a vodácké mapy patří k základům při plánování vaší vodácké výpravy.