vodácké kalhoty

kalhoty Hiko Bayard

Tyto nové kalhoty z top řady jsou vyrobeny ze čtyřvrstvého vysoce dýchavého materiálu. Dvojitý pas je vybaven lehce dotahovatelným systémem, který zabraňuje proniknutí vody. Střih klade důraz na to, aby kalhoty dobře seděli a poskytovali komfort při sezení. Exponovaná místa jsou zesíleny jako ochrana proti prodření. Pro ještě větší pohodlí vašich nohou, jsou kalhoty vybaveny cordurovými ponožkami. Za příplatek 1.990,- Kč kalhoty možno opatřit horizontálním vodotěsným poklopcem. Velikost: S, M, L, XL a XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.42
Hmotnost
0.00

6.790Kč

kalhoty Hiko Gambit

Šortky vhodné k použití nejen na divoké vodě, ale pro veškerou vodáckou turistiku a další outdoorové vodní sporty jako SUP, kiteboarding, wakeboarding, surfing, skimboarding a další.         
 Šortky jsou vyrobeny z pružného (4-way stretch), oděruvzdorného a rychleschnoucího materiálu. Dotažení v pase je řešeno neoprenovým pasem, který je možné dotáhnout tkaničkou. Na pravé nohavici je prostorná kapsa se zapínáním na zip – uvnitř kapsy jsou odtokové otvory. Délka nohavic ke kolenům. Verze bez vnitřních šortek. Verze s neoprenovými vnitřními šortkami viz. Gambit Combo.  Velikosti: S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.51
Hmotnost
0.00

1.690Kč

kalhoty Hiko Gambit Combo

Dvouvrstvé neoprenové kraťasy vhodné k použití nejen na divoké vodě, ale pro veškerou vodáckou turistiku a další outdoorové vodní sporty jako SUP, kiteboarding, wakeboarding, surfing, skimboarding a další. Vnitřní kalhoty jsou vyrobeny z ultrapružného neoprenu - zajišťují tak výbornou tepelnou izolaci, aniž by omezovali v pohybu. Vnější šortky jsou vyrobeny z pružného (4-way stretch), oděruvzdorného a rychleschnoucího materiálu. Obě části jsou spojeny pružnou lycrou. Dotažení v pase je řešeno neoprenovým pasem, který je možné dotáhnout tkaničkou. Na pravé nohavici je prostorná kapsa se zapínáním na zip – uvnitř kapsy jsou odtokové otvory.   Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva: černá.

Výrobce
Hiko
Model
5.52
Hmotnost
0.00

3.290Kč

kalhoty Hiko Lars+ long

Díky ideální kombinaci materiálů Lars a Teddy budete neustále v teple i v případě, že kalhoty jsou mokré. Vnější materiál zajišťuje částečnou nepropustnost vody. Tyto kalhoty jsou vhodné jak pro jezdce na divoké vodě tak i pro jachtaře a ostatní milovníky vodních sportů. Velikost S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.15
Množství
5
Hmotnost
0.00

3.090Kč

kalhoty Hiko Lars+ short

Když je na neoprenové kalhoty moc teplo a na plavky příliš studená voda, tehdy jsou šortky LARS PLUS tou pravou volbou. Ideální kombinace materiálů Lars a Teddy poskytuje dokonalou ochranu choulostivých míst při zachování maximální vzdušnosti. Velikost S, M, L, XL, XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.16
Množství
5
Hmotnost
0.00

2.190Kč

kalhoty Hiko Neo Core 2019

Dvouvrstvé krátké kalhoty. Vnitřní kalhoty jsou z ultrapružného neoprenu neospan, vnější ochranné šortky módního střihu ze 100% oděruvzdorného a rychleschnoucího polyamidu. Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva:  černá, modrá, zelená, červená. NABÍDKA BAREV SE V PRŮBĚHU SEZONY MŮŽE MĚNIT, INFORMUJTE SE NA DOSTUPNÉ BARVY !

Výrobce
Hiko
Model
5.42
Hmotnost
0.00

3.190Kč

kalhoty Hiko Nimue

Dámské kalhoty vyrobeny ze čtyřvrstvého prodyšného materiálu. Dvojitý pas je vybaven lehce dotahovatelným systémem, který zabraňuje proniknutí vody. Střihově jsou kalhoty přizpůsobeny pro sezení v kajaku. Exponovaná místa jsou zesílena jako ochrana proti prodření. Pro větší pohodlí vašich nohou jsou kalhoty vybaveny cordurovými vodotěsnými ponožkami. Čtyřvrstvý materiál Airfour s výbornými parametry. Vodotěsnost (vodní sloupec) 25.000mm, prodyšnost 15.000g/m2/24Hrs. Velikost: S, M, L, XL, XXL. Barva: šedá.

Výrobce
Hiko
Model
5.61
Hmotnost
0.00

6.890Kč

kalhoty Hiko Ronwe

Jednoduché kalhoty pro vodáckou turistiku. Nástupce modelu Quest. Velikost: S, M, L, XL a XXL.

Výrobce
Hiko
Model
5.41
Hmotnost
0.00

3.090Kč

kalhoty Hiko Ronwe ION

Jednoduché kalhoty pro vodáckou turistiku. Volný střih umožňuje skvělou pohyblivost. Dotahovací neoprenový pas chrání záda od prochladnutí. Nohavice jsou dotažitelné na suchý zip.  Velikost: S, M, L, XL a XXL.

Výrobce
Hiko
Hmotnost
0.00

3.290Kč

1 - 1 (z 1 produktů)