suché obleky

suchý oblek Hiko Calypso 402

DOPRODEJ ! CALYPSO je velmi lehký a extrémně pohodlný suchý oblek vyvinutý speciálně pro něžné pohlaví. Oblek je vyroben z materiálu 4O2. Ten vyniká svou ohebností, lehkostí a příjemným pocitem na těle. Navržený speciálně pro pádlování se oblek inspiruje technickými parametry suchého obleku Quatro, avšak s několika stěžejními úpravami, ať už ve střihu nebo v designu. Oproti Odinu je Calypso vybaven vstupním zipem na zadní straně v oblasti bederní a křížové a po stranách hýždí je veden směrem dolů na bok stehen. To slouží jednak pro pohodlné oblékání, ale hlavně pro rychlou úlevu přímo v terénu. Komfortní sezení v kajaku není zipem nijak narušeno a omezení v pohybu také ne, ba naopak. Ponožky vyrobené z prodyšného čtyřvrstvého materiálu CORDURA zaručí Vašim nohám, že zůstanou v suchu a teple. Oblek je možné objednat ve variantě s kapucí nebo bez ní. Každá varianta má svůj vlastní výrobní kód. V pánském provedení se suchý oblek jmenuje ODIN a taktéž nabízí variantu s kapucí či bez kapuce. Velikosti S / M / L / XL / XXL. Barva červená nebo modrá (process).

Výrobce
Hiko
Model
5.57
Hmotnost
0.00

19.090Kč

suchý oblek Hiko Calypso 402 WW

Dámská verze suchého obleku na divokou vodu. Střihově je přizpůsobený ženskému tělu. Oblek má vstupní vodotěsný zip v zadním dílu na ramenou. Stahování v pase je zajištěno systémem "Doublepull". Na krku a zápěstích jsou vodotěsné latexové manžety chráněné neoprenem. Oblek je vyroben z čtyřvrstvého odolného materiálu Airfour. Exponovaná místa na loktech, kolenou, v oblasti sedu a ponožky jsou zesílena Cordurou, která slouží jako ochrana proti prodření.   Velikosti: WS, WM, WL, WXL, W2XL. Barva: Kalhoty vždy šedočerné, bunda modrá (processblue) nebo červená.

Výrobce
Hiko
Model
5.41
Hmotnost
0.00

19.890Kč

suchý oblek Hiko Calypso Air4 W. Dry Suit

CALYPSO Air4 je špičkový dámský suchý oblek, který vás udrží v teple a suchu, i když posouváte hranice nemožného na kajaku. Zadní vstup Voděodolný suchý zip TIZIP® navržený pro extrémní pádlování. Ergonomicky navržený střih. Latexová zápěstí a těsnění krku pro maximální sucho jsou dále chráněny měkkými neoprenovými manžetami. Oblasti s vysokým opotřebením (zadek, kolena, lokty) jsou vyztuženy kordurou pro odolnost. Hlavní tělo obleku je vyrobeno z materiálu Air4+. Vybaveno systémem "" Double Pull "", kde tahání vpředu na pasových záložkách současně utáhne přední i zadní část a poté je zajištěno pomocí háčku a smyčky na přední straně pro dokonalé uchycení. Dvojitý tunel v pase, který zajišťuje těsné utěsnění. Manžety kotníku nastavitelné pomocí háčku a smyčky+ Integrované kordurové ponožky jsou odolné a zůstávají suché  Velikost S, M, L, XL, XXL. Barva červená (Inferno) nebo modrá (Kaituna).

Výrobce
Hiko
Model
5.53
Hmotnost
0.00

16.790Kč

suchý oblek Hiko Odin 402

DOPRODEJ ! ODIN je velmi lehký a extrémně pohodlný suchý oblek, který je vyroben z materiálu 4O2. Ten vyniká svou ohebností, výraznou lehkostí a příjemným pocitem na těle. Navržený speciálně pro pádlování se oblek inspiruje technickými parametry suchého obleku Quatro, avšak s několika zajímavými úpravami ať už ve střihu nebo v designu. Oblek je vybaven vstupním zipem na zadní straně pro komfortní sezení v kajaku bez omezení v pohybu. Poklopec je již jeho nezbytnou součástí a ponožky, vyrobené z prodyšného čtyřvrstvého materiálu CORDURA, zaručí Vašim nohám, že zůstanou v suchu a teple. Oblek je možné objednat ve variantě s kapucí nebo bez ní. Každá varianta má svůj vlastní výrobní kód. V dámském provedení se suchý oblek jmenuje CALYPSO a taktéž nabízí variantu s kapucí či bez kapuce. Velikost: S, M, L, XL a XXL. Barva červená nebo modrá (process).

Výrobce
Hiko
Model
5.61
Hmotnost
0.00

18.190Kč

suchý oblek Hiko Odin 402 Hood

ODIN je velmi lehký a extrémně pohodlný suchý oblek, který je vyroben z materiálu 4O2. Ten vyniká svou ohebností, výraznou lehkostí a příjemným pocitem na těle. Navržený speciálně pro pádlování se oblek inspiruje technickými parametry suchého obleku Quatro, avšak s několika zajímavými úpravami ať už ve střihu nebo v designu. Oblek je vybaven vstupním zipem na zadní straně pro komfortní sezení v kajaku bez omezení v pohybu. Poklopec je již jeho nezbytnou součástí a ponožky, vyrobené z prodyšného čtyřvrstvého materiálu CORDURA, zaručí Vašim nohám, že zůstanou v suchu a teple. Oblek je možné objednat ve variantě s kapucí nebo bez ní. Každá varianta má svůj vlastní výrobní kód. V dámském provedení se suchý oblek jmenuje CALYPSO a taktéž nabízí variantu s kapucí či bez kapuce. Velikost. S, M, L, XL, XXL. Barva červená nebo modrá (process).

Výrobce
Hiko
Model
5.8
Hmotnost
0.00

20.390Kč

suchý oblek Hiko Odin WW

DOPRODEJ ! Suchý oblek určený pro pádlování na divoké vodě i do extrémních podmínek. Oblek má vstupní vodotěsný zip v zadním dílu na ramenou a poklopec. Stahování v pase je zajištěno systémem "Doublepull". Na krku a zápěstích jsou vodotěsné latexové manžety chráněné neoprenem. Oblek je vyroben z čtyřvrstvého odolného materiálu Airfour. Exponovaná místa na loktech, kolenou, v oblasti sedu a podrážky ponožek jsou zesílena Cordurou, která slouží jako ochrana proti prodření.    Velikosti: S, M, L, XL, XXL. Barva: kalhoty vždy šedočerné, bunda modrá (processblue) nebo červená.

Výrobce
Hiko
Model
5.38
Hmotnost
0.00

19.290Kč

suchý oblek Hiko Safety

Suchý oblek Safety byl vyvinut společně s profesionálními záchranáři a je určen do náročných pracovních podmínek. Poskytuje komplexní ochranu celého těla před vlhkem a chladem i při delším pobytu ve vodě. Oblek má vstupní vodotěsný zip v předním díle přes rameno. Na krku a zápěstích je opatřen vodotěsnými latexovými manžetami chráněnými neoprenovými manžetami. Vrchní i spodní díly jsou vyrobeny ze čtyřvrstvého materiálu Airfour. Exponovaná místa na loktech, kolenou a v oblasti sedu jsou zesílena Cordurou, která slouží jako ochrana proti prodření. Oblek má integrované zesílené cordurové ponožky. Stahování v pase je zajištěno systémem "Doublepull". Oblek je možno na přání vybavit vypouštěcím ventilem. Velikosti: S, M, L, XL, XXL. SORTIMENT POUZE NA ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU S DELŠÍ DODACÍ LHŮTOU !

Výrobce
Hiko
Model
5.45
Hmotnost
0.00

20.790Kč

suchý oblek Hiko Valkyrie Air4.X

  Střihově jednoduchý oblek na pádlování se zvýšeným neoprenovým krkem pro širokou vodáckou veřejnost. Anatomicky tvarovaný střih se zipem vpředu. Latexové manžety na rukou kryté neoprenovými. U krku pohodlná zvýšená neoprenová manžeta z ultra elastického neoprenu. Možnost přizpůsobení velikosti, pomocí stahovacího popruhového systému v pase. Vodotěsné cordurové ponožky. Vnitřní integrovaná kapsa na zip. Pro pohodlnější pádlování je horní polovina obleku vyrobena z lehčího materiálu než spodní.   Materiál: Kombinace čtyřvrstvých oděruvzdorných materiálů Air4.    Velikosti: S, M, L, XL, XXL. Barva: červená nebo modrá. Možno i ve verzi s poklopcem (kod 32406R) v ceně 17.090,- Kč.

Výrobce
Hiko
Model
5.40
Hmotnost
0.00

15.090Kč

suchý oblek Hiko Valkyrie CC4.N

Střihově jednoduchý oblek na pádlování se zvýšeným neoprenovým krkem pro širokou vodáckou veřejnost. Anatomicky tvarovaný střih se zipem vpředu. Latexové manžety na rukou kryté neoprenovými. U krku pohodlná zvýšená neoprenová manžeta z ultra elastického neoprenu. Možnost přizpůsobení velikosti, pomocí stahovacího popruhového systému v pase. Vodotěsné cordurové ponožky. Vnitřní integrovaná kapsa na zip. Pro pohodlnější pádlování je horní polovina obleku vyrobena z lehčího materiálu než spodní.   Materiál: Kombinace čtyřvrstvých oděruvzdorných materiálů CC4.    Velikosti: S, M, L, XL, XXL. Barva: červená nebo modrá. Možno i ve verzi s poklopcem (kod 32405R) v ceně 16.590,- Kč.

Výrobce
Hiko
Model
5.37
Hmotnost
0.00

14.490Kč

1 - 1 (z 1 produktů)